Şeytanı dost edinmiş insan

Vanilia

Kayıtlı Üye
Niye Adem e secde edeyim Niye oruç tutayım ki? herkesi kendiniz gibi Müslüman varsayiyorsunuz .

Toplumdan dislanmadigim gibi genel olarak kimseye bir kızgınlığım yok.

Eğer birine kizdiysam o kişiye geçmiş olsun. Kızdığımin defterini ise durerim kendi yontemlerimle sonra o kişiyi arşive kaldırır bir daha hatırlamam.

İnsanlara yapılan şizofrenik zulumun ne olduğu Hakkinda bir fikrim yok. Her Işık ışık mıdır? Bunu da bilemem

Ama şuna eminim.Haset insana ait bir duygu sevmek nefret etmek vb. duygular gibi. Tanrısal ulvi ya da şeytani bir tarafı yok. Sadece bir duygu insanın az ya da çok hissettiği.

Buraya niye yazıyorum ....ateşli savunma yapanları durtmek hoşuma gidiyor. Sanırım onların enerjilerinden besleniyorum. Ne yapayım benim de hobim bu.
Şeytan işte savunmada bile ateş arıyor.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Smart girl😍. Karşısındakinin farkinda. Severim farkındaligi olan zeki insanları.
Şeytana yakin olurlar.
Ateş zaten orada, emin olduğum şeyi aramam. Ateşi koruklerim.
Burada bile şeytan çekiyoruz işte.
Nerede bu melekler, mübarek insanlar.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Lütfen hakkımı yemeyin evrensel kuraldır benzer benzeri çeker. Ayni frekansta titreşen varlıklar bir birini bulur.
Buradan hangimize ne ders çıkar?
Şimdi amiyane tabirle bk bku kenefte bulur derler ama baktığımda hayatın her alanında çektiğim için ben zıt kutupların çekimi olarak açıklayabilirim.
Bendeki enerji beyazsa, karanlığın ilgisini çekebilir.
Şeytan da zaten bilirsiniz ki yolunda insanları saptırmayı sever.

O insana temas edemiyorsa, oyuncaklarıyla onu rahatsız ve huzursuz eder. İn cin değil kastettiğim oyuncaklar, duasız, sapkın insanları bulaştırır onlara diye düşünüyorum.

Alex06

Kayıtlı Üye
Şeytan da zaten bilirsiniz ki yolunda insanları saptırmayı sever.
Bilirim ki insanları yolundan saptıran şeytan değil . Doğru olan yoldan sapmayi insanlar kendileri istiyorlar ve özgür iradeleriyle sapiyorlar. Ama yaptiklari kötülüğü yanlışı tıpkı küçük bir çocuk gibi başkasına mal ediyorlar. Suça kötülüğe yonlendirildikleri icin hafifletici sebepleri oluyor. Şeytana uydum işin kolayi.
Bilirim ki şeytanda melekte insanın içinde dışarıda aramaya gerek yok.
Bir de bilirim o şeytandan meleğe melekten şeytana dönüşmek çok kolay.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Bilirim ki insanları yolundan saptıran şeytan değil . Doğru olan yoldan sapmayi insanlar kendileri istiyorlar ve özgür iradeleriyle sapiyorlar. Ama yaptiklari kötülüğü yanlışı tıpkı küçük bir çocuk gibi başkasına mal ediyorlar. Suça kötülüğe yonlendirildikleri icin hafifletici sebepleri oluyor. Şeytana uydum işin kolayi.
Bilirim ki şeytanda melekte insanın içinde dışarıda aramaya gerek yok.
Bir de bilirim o şeytandan meleğe melekten şeytana dönüşmek çok kolay.
Şeytanın oyunu budur zaten ben yapmadım, onlar yoldan çıkacak yaratılıştaydı demek için tüm bu kaos.
Şunu gönülden söylüyorum ki karanlığın getirdiği hiçbir şeyi istemiyorum, ruhum neyi aradığını biliyor ve bu yüzden dünyaya sığamıyor.
Keşke bu savaş artık bitse de, sınav sonuçlarımızı görsek dünya ahalisi olarak.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Şeytanın oyunu budur zaten ben yapmadım, onlar yoldan çıkacak yaratılıştaydı demek için tüm bu kaos.
Şunu gönülden söylüyorum ki karanlığın getirdiği hiçbir şeyi istemiyorum, ruhum neyi aradığını biliyor ve bu yüzden dünyaya sığamıyor.
Keşke bu savaş artık bitse de, sınav sonuçlarımızı görsek dünya ahalisi olarak.
Çünkü insanoğlu yoldan çıkmaya meyilli.. şeytan tabiki var ama kimseyi kötülük yapması. etik değerlere aykırı davranması başkalarını haklarını çalması için zorlamıyor insanoğluna kolay ve cazip geldiği için bunu yapıyor. Şeytan kimi öldürmüş yada eziyet etmiş hak yolundan ayrılmadıgi için bunu yapanlar insanlar. Yani bir insan kendisine kötülük yapıldığı halde kendini savunmak için bile sapitmyorsa bazı mağlubiyetler yaşıyor doğal olarak en azından kısa vadede. Bazıları ile adil yoldan baş edilemiyor maalesef.

Alex06

Kayıtlı Üye
Reddetikce daha çok gelecek. Neyi reddersek daha çok çekeriz. Hayat dersimizi almadan bırakmaz. Kotulugu kabullenmek kötü olmayi gerektirmez İyilik gibi onunda varlığını biliriz. Başımıza geldiğinde neden ben demeyiz. Evrende herşey ziddiyla varolur.
Neyi aradığını bilmek güzel yolculuğunuz da başarılar.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Çünkü insanoğlu yoldan çıkmaya meyilli.. şeytan tabiki var ama kimseyi kötülük yapması. etik değerlere aykırı davranması başkalarını haklarını çalması için zorlamıyor insanoğluna kolay ve cazip geldiği için bunu yapıyor. Şeytan kimi öldürmüş yada eziyet etmiş hak yolundan ayrılmadıgi için bunu yapanlar insanlar. Yani bir insan kendisine kötülük yapıldığı halde kendini savunmak için bile sapitmyorsa bazı mağlubiyetler yaşıyor doğal olarak en azından kısa vadede. Bazıları ile adil yoldan baş edilemiyor maalesef.
Mağlubiyet dediniz mi o benim işte.
Adımı başa yazabilirsiniz.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Reddetikce daha çok gelecek. Neyi reddersek daha çok çekeriz. Hayat dersimizi almadan bırakmaz. Kotulugu kabullenmek kötü olmayi gerektirmez İyilik gibi onunda varlığını biliriz. Başımıza geldiğinde neden ben demeyiz. Evrende herşey ziddiyla varolur.
Neyi aradığını bilmek güzel yolculuğunuz da başarılar.
Varlığını kabul ediyorum ama benden uzak olsun istiyorum. O savaşa girmemek için tırım tırım kaçmaktan da yorulduk.
Teşekkür ederim, mübarek ramazan ayı başlangıcında duanız için de teşekkür ederim.😁

aypbrk

Kayıtlı Üye
Şu bulduğum site umarım şifa konusunda herkese yardımcı olur:

Bu arada ben ne yapıyorum:

Holistik tıp uzmanı bir yaşam koçu psikiyatrist ile tanıştım ayrıca biorezonans ta yapıyor.

İyileşmek için elimden geleni yapıyorum.
Merhaba iyileşmek için elimden geleni yapıyorum demişsiniz de ayrıca psikiyatr ile tanıştığınızı belirtmişsiniz merak ettim de bu site de takıldığınızdan acaba kendinizi bir musallatlı olarak görüp mü geldiniz benim gibi?

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Merhaba iyileşmek için elimden geleni yapıyorum demişsiniz de ayrıca psikiyatr ile tanıştığınızı belirtmişsiniz merak ettim de bu site de takıldığınızdan acaba kendinizi bir musallatlı olarak görüp mü geldiniz benim gibi?
Sevgili Dost,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim.

Arınma ve savaş taktikleri üzerinde uğraşıyordum, karşı taraf boss fight for last level olunca.Oruç tutuyordum.

Baalzebub'a tasma takmak çok zor bu Sivam-ı Davut gerektirir.

Düşman çok gaddar, düşman çok zalim.Hiçbir ahlaki sınırı yok.Tüm bunlar zaten haris/ölü varlıklar ki biz onlara kovulmuş genç tanrılar diyoruz(ama ışıl ışıl görürsün onları).

Çünkü eski insanlar düşmüş meleklere tanrılar diyorlardı.

Şeytanın avukatlığını yapmak istemem ama tüm suçu ona atmakta yanlış.

Akaşik kayıtlardan geçmiş hatalara kadar iniyor ve üstüne kendi işlediğimiz hatalarda eklenince giriş/deneme izni alıyor.

Doğuştan musallat oldular bana nedenini bilmiyorum akaşik kayıtlarda sorunu görüp sahiplenme durumu var.

Narsistlerin herkesi bir anda nasıl aleyhime çevirdiklerini şok içinde gözlemledim.

Bir süre ortam değiştirdim.Kaplıca köyüne gidip orada hayır işleri yaptım.COVID19 aşısının rna'ya verdiği hasarı düzeltmeye çalışıyorum.Tüm fıtratım alt üst olmuştu.

Rukiye hocaları ve hüddamlar onu ancak ölüm rabıtası kovar diyorlar.Tıpkı Eyyup da olduğu gibi sanki böyle canlı canlı mezara girmiş gibi oluyorsun, haşeratlar seni astral bedende yiyorlar ancak daha sonra şu dönüşüm oluyor:

Çiyan, Sülüğe dönüşüyor.
Sinekler, bal arısına dönüşüyor.
Kurtlar, ipek böceğine dönüşüyor.
Tıpkı simya ile bokun altına dönüşmesi gibi.

Bu bana ana tarafından geliyor.Evde şamanik İslam geleneği olarak tuz yaktım ve annem o akşam tuhaf tuhaf çevremde dolandı.

Calut ve ordusuna karşı küçücük boyuyla tam bir yıl dayanan Davut gibi.

Evet bende inorganik musallat vakası var ama maalesef holistik psikiyatristler dışında kimse buna inanmaz.Aslında hastalıklar bence bir sihirden başka bir şey değil.

Siz etrafımda Ayetel kürsü halkası yapıp bana enerjinizle yardım edin bende ona tasma takayım hizmetinize sunayım.Çünkü karşı tarafla savaşırken enerji mannası takviyesine ihtiyacım var.

Biz buna Ruhul Tevhid diyoruz.Yani birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için.Dayanışma.

Sevgiler.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Şeytan hâlâ neyin mücadelesini veriyor ki insanla? Artık onun da kendi yoluna gitme vakti geldi bence.. zaten tek derdi kıskançlık. Onun dışında insana bir zarar veremez.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Elinizden geldiği kadar bu kişiden uzak durun ve enerji çemberinin olduğu alanlara girmemeye çalışın. Enerji seviyenizi yükseltin ve koruma bariyeri oluşturun kendinize! Zihninizi olanlardan ve olacaklardan temizleyin, arındırın. Yaradılış ve rahmet enerjilerinize inanın. Göklerin özünü, yerin gücünü kullanın. Bedeninizi ve ruhunuzu her türlü saldırıya karşı koruyabilmek için "İris-Esun" tılsımını öneririm. Bu tılsım bir ilk düzen büyücüsünü, 5 seviye bir iblisi-demonu-seyd'i bile defedebilecek güçte ve donanımdadır. Karşınızda ki kişinin, doğaüstü yollara başvurmadığından da emin olmalısınız. Her saldırı, farklı savunma stratejisi oluşturmanızı gerektirir.

Saygılarımla.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Elinizden geldiği kadar bu kişiden uzak durun ve enerji çemberinin olduğu alanlara girmemeye çalışın. Enerji seviyenizi yükseltin ve koruma bariyeri oluşturun kendinize! Zihninizi olanlardan ve olacaklardan temizleyin, arındırın. Yaradılış ve rahmet enerjilerinize inanın. Göklerin özünü, yerin gücünü kullanın. Bedeninizi ve ruhunuzu her türlü saldırıya karşı koruyabilmek için "İris-Esun" tılsımını öneririm. Bu tılsım bir ilk düzen büyücüsünü, 5 seviye bir iblisi-demonu-seyd'i bile defedebilecek güçte ve donanımdadır. Karşınızda ki kişinin, doğaüstü yollara başvurmadığından da emin olmalısınız. Her saldırı, farklı savunma stratejisi oluşturmanızı gerektirir.

Saygılarımla.
Aslında bir konu daha açacaktım, işler garipleşiyor diye ama sizin yorumu gördüm şimdi.

İki kişi var ve aynı cümleleri kurduklarını farkettim. İkisi birbirini sevmez, kavga ederler ama bana karşı aynı tavrı sergiliyorlar ve işler iftiraya doğru kaymaya başladı.
Ben ailede doğru ve dürüst imajı olan biriyim, açığımı bulamıyorlar. Tek sorunum titizliğim ve yanlışa yanlış demem. Uyumlu ve anlayışlı biriyim ama onların yaptıkları asla kabul edilebilir değil, olmuyor yani alışamıyorum.

Kendi yaptıklarını bastırmak ve aklanmak için ileri boyutlara gitmeye başladı olay sanki. Konu ben olunca ikisi de konuşmadıkları halde, ağız birliği yapmışçasına aynı cümlelerle birbirlerinin benden rahatsızlıklarını ortaya atıyorlar. Sanki tek düşman iki beden gibi, olayı etraflıca göremiyorum.

Şunu da eklemek isterim, bu insanlardan biri mağdur bulduğu kadınlara asılan, üniversiteli kızları gezdiren yaşlılara özenen, bütün malını ailesine kalmasın diye yemiş, arkadaşının karısına, hatta gelinine bile yürüyen ahlaksız, sapık biri ve diğeri de sapıklıkla hiç alakası olmayan ama para ve güç için deliren, şeytanla bile anlaşırım diyen biri. Hayatımda para ve şehvetin askeri iki kişi var ve uzaklaşmam oldukça zor.

Yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Şunu da eklemek istiyorum. Annem ve ben oruç tutuyoruz ve annem namaza başladı.
Özellikle huzurlu ve böyle dine yaklaştığımız dönemlerde bu huzursuz edici davranışları yapıyorlar. Annem namazı bile kılamıyor bazı vakitler moral bozukluğundan.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Şunu da eklemek istiyorum. Annem ve ben oruç tutuyoruz ve annem namaza başladı.
Özellikle huzurlu ve böyle dine yaklaştığımız dönemlerde bu huzursuz edici davranışları yapıyorlar. Annem namazı bile kılamıyor bazı vakitler moral bozukluğundan.
Okuduğunuz ayetler sureler onlara zarar verdiğinden daha çok bastırıyorlar o zaman.. mesela ben de zikir çekerken ağırlık çöküyor uykum geliyor, hatta uykumda beni korkutan bir varlığa okuma yaptığımda okuma dediğini hatırlıyorum. Büyü bozma arınma için uygulama yaparken teli sessize alın, kapı çalsa bakmayın müdahale ediyorlar durdurmak için, yani illa o kişilerin direk araması gerekmiyor başkalarını etki altına alıp yönlendiriyor cinleri.