Şeytanı dost edinmiş insan

Vanilia

Kayıtlı Üye
Okuduğunuz ayetler sureler onlara zarar verdiğinden daha çok bastırıyorlar o zaman.. mesela ben de zikir çekerken ağırlık çöküyor uykum geliyor, hatta uykumda beni korkutan bir varlığa okuma yaptığımda okuma dediğini hatırlıyorum. Büyü bozma arınma için uygulama yaparken teli sessize alın, kapı çalsa bakmayın müdahale ediyorlar durdurmak için, yani illa o kişilerin direk araması gerekmiyor başkalarını etki altına alıp yönlendiriyor cinleri.
Hangi zikirleri önerirsiniz @Rhea
Nasıl tanımlasam bilmiyorum ama karanlık auraları var.

aypbrk

Kayıtlı Üye
Sevgili Dost,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim.

Arınma ve savaş taktikleri üzerinde uğraşıyordum, karşı taraf boss fight for last level olunca.Oruç tutuyordum.

Baalzebub'a tasma takmak çok zor bu Sivam-ı Davut gerektirir.

Düşman çok gaddar, düşman çok zalim.Hiçbir ahlaki sınırı yok.Tüm bunlar zaten haris/ölü varlıklar ki biz onlara kovulmuş genç tanrılar diyoruz(ama ışıl ışıl görürsün onları).

Çünkü eski insanlar düşmüş meleklere tanrılar diyorlardı.

Şeytanın avukatlığını yapmak istemem ama tüm suçu ona atmakta yanlış.

Akaşik kayıtlardan geçmiş hatalara kadar iniyor ve üstüne kendi işlediğimiz hatalarda eklenince giriş/deneme izni alıyor.

Doğuştan musallat oldular bana nedenini bilmiyorum akaşik kayıtlarda sorunu görüp sahiplenme durumu var.

Narsistlerin herkesi bir anda nasıl aleyhime çevirdiklerini şok içinde gözlemledim.

Bir süre ortam değiştirdim.Kaplıca köyüne gidip orada hayır işleri yaptım.COVID19 aşısının rna'ya verdiği hasarı düzeltmeye çalışıyorum.Tüm fıtratım alt üst olmuştu.

Rukiye hocaları ve hüddamlar onu ancak ölüm rabıtası kovar diyorlar.Tıpkı Eyyup da olduğu gibi sanki böyle canlı canlı mezara girmiş gibi oluyorsun, haşeratlar seni astral bedende yiyorlar ancak daha sonra şu dönüşüm oluyor:

Çiyan, Sülüğe dönüşüyor.
Sinekler, bal arısına dönüşüyor.
Kurtlar, ipek böceğine dönüşüyor.
Tıpkı simya ile bokun altına dönüşmesi gibi.

Bu bana ana tarafından geliyor.Evde şamanik İslam geleneği olarak tuz yaktım ve annem o akşam tuhaf tuhaf çevremde dolandı.

Calut ve ordusuna karşı küçücük boyuyla tam bir yıl dayanan Davut gibi.

Evet bende inorganik musallat vakası var ama maalesef holistik psikiyatristler dışında kimse buna inanmaz.Aslında hastalıklar bence bir sihirden başka bir şey değil.

Siz etrafımda Ayetel kürsü halkası yapıp bana enerjinizle yardım edin bende ona tasma takayım hizmetinize sunayım.Çünkü karşı tarafla savaşırken enerji mannası takviyesine ihtiyacım var.

Biz buna Ruhul Tevhid diyoruz.Yani birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için.Dayanışma.

Sevgiler.
estağfirullah bende geç gördüğüm daha doğrusu siteye girmeye çekinip biraz geri durdum ve bundan dolayı geç vevap verdiğim için özür diliyorum bende evet sizin gibi arınma ve savaş taktikleri öğrenmeye çalışıyorum bildiklerimin dışında dediğiniz gibi level yüksek olabilir bende ki de yüksek diye düşünüyorum çünkü oruç tutmakta çok zorlanıyorum namaz kılmakta ve günlük işlerimi yapmakta sosyalleşmekte ders çalışmakta kitap okumakta bir şeylere odaklanmakta zorlanıyorum Baalzebub dediğiniz bir efsane mi anladığım kadarıyla eskilerde tapınılan bir tanrı deniliyor ama iblis de deniliyor yani gerçekten iblis mi sivam-ı davut yani aralıklı oruç tutuyormusunuz siz? Düşman çok gaddar evet zalim hiç bir ahlaki sınırı yok yaşıyorum ve biliyorum.Hiç bir ahlaki sınırı yok onu da biliyorum ışıl ışıl görürsün onları diyorsun bu ne demek oluyor? Şeytanın avukatlığını yapmak istemem demişsiniz suçu ona atmak ta yanlış demişsiniz evet Şeytan bir memur kötüye memur bir çalışan tıpkı iyiliğe çalışan melekler ve iyiliğe çalışan insanlar gibi akaşik kayıtlardan
Sevgili Dost,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim.

Arınma ve savaş taktikleri üzerinde uğraşıyordum, karşı taraf boss fight for last level olunca.Oruç tutuyordum.

Baalzebub'a tasma takmak çok zor bu Sivam-ı Davut gerektirir.

Düşman çok gaddar, düşman çok zalim.Hiçbir ahlaki sınırı yok.Tüm bunlar zaten haris/ölü varlıklar ki biz onlara kovulmuş genç tanrılar diyoruz(ama ışıl ışıl görürsün onları).

Çünkü eski insanlar düşmüş meleklere tanrılar diyorlardı.

Şeytanın avukatlığını yapmak istemem ama tüm suçu ona atmakta yanlış.

Akaşik kayıtlardan geçmiş hatalara kadar iniyor ve üstüne kendi işlediğimiz hatalarda eklenince giriş/deneme izni alıyor.

Doğuştan musallat oldular bana nedenini bilmiyorum akaşik kayıtlarda sorunu görüp sahiplenme durumu var.

Narsistlerin herkesi bir anda nasıl aleyhime çevirdiklerini şok içinde gözlemledim.

Bir süre ortam değiştirdim.Kaplıca köyüne gidip orada hayır işleri yaptım.COVID19 aşısının rna'ya verdiği hasarı düzeltmeye çalışıyorum.Tüm fıtratım alt üst olmuştu.

Rukiye hocaları ve hüddamlar onu ancak ölüm rabıtası kovar diyorlar.Tıpkı Eyyup da olduğu gibi sanki böyle canlı canlı mezara girmiş gibi oluyorsun, haşeratlar seni astral bedende yiyorlar ancak daha sonra şu dönüşüm oluyor:

Çiyan, Sülüğe dönüşüyor.
Sinekler, bal arısına dönüşüyor.
Kurtlar, ipek böceğine dönüşüyor.
Tıpkı simya ile bokun altına dönüşmesi gibi.

Bu bana ana tarafından geliyor.Evde şamanik İslam geleneği olarak tuz yaktım ve annem o akşam tuhaf tuhaf çevremde dolandı.

Calut ve ordusuna karşı küçücük boyuyla tam bir yıl dayanan Davut gibi.

Evet bende inorganik musallat vakası var ama maalesef holistik psikiyatristler dışında kimse buna inanmaz.Aslında hastalıklar bence bir sihirden başka bir şey değil.

Siz etrafımda Ayetel kürsü halkası yapıp bana enerjinizle yardım edin bende ona tasma takayım hizmetinize sunayım.Çünkü karşı tarafla savaşırken enerji mannası takviyesine ihtiyacım var.

Biz buna Ruhul Tevhid diyoruz.Yani birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için.Dayanışma.

Sevgiler.b

aypbrk

Kayıtlı Üye
estağfirullah bende geç gördüğüm daha doğrusu siteye girmeye çekinip biraz geri durdum ve bundan dolayı geç vevap verdiğim için özür diliyorum bende evet sizin gibi arınma ve savaş taktikleri öğrenmeye çalışıyorum bildiklerimin dışında dediğiniz gibi level yüksek olabilir bende ki de yüksek diye düşünüyorum çünkü oruç tutmakta çok zorlanıyorum namaz kılmakta ve günlük işlerimi yapmakta sosyalleşmekte ders çalışmakta kitap okumakta bir şeylere odaklanmakta zorlanıyorum Baalzebub dediğiniz bir efsane mi anladığım kadarıyla eskilerde tapınılan bir tanrı deniliyor ama iblis de deniliyor yani gerçekten iblis mi sivam-ı davut yani aralıklı oruç tutuyormusunuz siz? Düşman çok gaddar evet zalim hiç bir ahlaki sınırı yok yaşıyorum ve biliyorum.Hiç bir ahlaki sınırı yok onu da biliyorum ışıl ışıl görürsün onları diyorsun bu ne demek oluyor? Şeytanın avukatlığını yapmak istemem demişsiniz suçu ona atmak ta yanlış demişsiniz evet Şeytan bir memur kötüye memur bir çalışan tıpkı iyiliğe çalışan melekler ve iyiliğe çalışan insanlar gibi akaşik kayıtlardan geçmişe iniyor diyorsunuz inen şeytan mı? Ve herkes günah işliyor ve herkese giriş/deneme izni alıyor öyleyse o zaman bu bakış açısıyla herkes de musallat var? Rukiye hocaları ve hüddamlardan bahsediyorsunuz merak ediyorum da acaba neredeki rukiye hocalarına gittiniz ve hüddamlara çünkü bende bir çok yere gittim rukiye ve hüddamlara ve ölüm rabıta diyorsunuz kendiniz yapıyormusunuz ve yapıyorsanız söyledikleri gibi fayda görüyormusunuz ve bunları yapmak sizin için kolay mı ya da zor mu? Uykusuz olduğum için mesajınıza çok odaklanamadım müsait zaman da inceleyip daha farklı cevap vermeyi düşünüyorum bu arada sordugum sorular tamamiyle öğrenmek maksadı ile soruyorum ve bilmediğimden.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Diğer esmaları da araştırın anlamlarına bakın içinizden gelenleri okuyun.
Hepsini tek tek okudum ama iki gün baktım etkilerine. Bilmiyorum yeterli bir süre mi.
Ben oğlak burcuyum ve yükselenim de başak, ay burcum yengeç. Bana şans, baht, kolaylık verecek bir esma lazım sanıyorum.

Fettahı okuduğum gecenin ertesi günü okulda uyukluyodum.
Bazıları ağır gelenleri okuyun o kapalı diyor, bazısı iyi hissettiğinizi.
Er-Rafi de başta iyi hissettirdi, enerjim yükseldi etkilerini bilmiyordum plasebo desem değil yani. Sonra etkisi kayboldu sanki.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hepsini tek tek okudum ama iki gün baktım etkilerine. Bilmiyorum yeterli bir süre mi.
Ben oğlak burcuyum ve yükselenim de başak, ay burcum yengeç. Bana şans, baht, kolaylık verecek bir esma lazım sanıyorum.

Er-Rafi de başta iyi hissettirdi, enerjim yükseldi etkilerini bilmiyordum plasebo desem değil yani. Sonra etkisi kayboldu sanki.
Esmaların enerjisi ağır olabiliyor.. bahsettiğim binlerce kez çekmeniz değil yani en azından başlarda yüzlü sayılarda uygun, esma çekerken varlıkların da dikkatini çekiyorsunuz ve bunların çoğu negatif enerjili kötücül varlıklar.
Burç vb olarak değil kendi durumunuza uygun olanı çekin, isterseniz astrolog analiz yapan birisine danışırsınız hangi esmaları çekmeniz gerektiği ile ilgili. Sizinle benimle aynı güneş burcu ay burcunda olan ama çok farklı hayatlar yaşayanlar var herkesin hayat şartları karması alması gereken dersler farklıdır 💩 (yaşamak zorunda kaldığım durumlar sonucunda hayata olan bakışım) Kader mi denir şans mı denir bilemiyorum bazılarımız hayatını devam ettirirken saçma sapan tiplere şeytanın elçilerine b*ktan durumlara maruz kalabiliyor bazılarımız da sanki kurbanlarla dünyaya gelmiş gibi, onların çekmesi gereken esma ile sizinki farklı olur hoş onlar hiç bir zaman böyle şeylere ihtiyaç duymazlar hep tuzu kuru oldukları için neyse ;)

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19

Esmaları doğru ve dengeli okumak gerekiyor aksi taktirde tuhaf sonuçlar verebiliyor.Gercekten bu başlı başına ayrı bir ilim.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Şeytanla bir olmuş ve iyice çirkin işler yapmaya başlamış, sizin için kötü dileklerde bulunan birine nasıl savunma yapılır?
Nas, Felak, Ayetel Kürsi okuyorum ama ben bu insanın cinlerden çok bahsettiğini farkediyorum.

Korkuyor muyum hayır ama benden uzak olsun istiyorum ve bu kan bağım olan biri. Kötülük yapmadığım halde, benim kötülüğümü istiyor sebebini anlamadım.
Ayetel Kürsi ille de Ayetel Kürsi ve Türkçe

Türkçesini bilmeden ezbere Arapça okumak (anadil önemli / anlayabilmek) gönül bağını kurmanın önüne geçer. Duanın kabul olma sırrı ; duayı gerçekten isteyerek ve ne istediğini bilerek dillendirmektedir.

Secdede !

Secde mabet alanıdır fakat yalnızca yön istemez. Sırrı ; yürekten dönmekte saklı. Fikrin neyse zikrin o ; zikrin neyse kıblen de o olur.
Salatü Selam getirin diyor ayette. O zaman sıralama şart : Besmele - Salavat - Dua

Hatta okuduğum bir kitapta şöyle diyordu : Salatü selam getirin deniyorsa, muhatabı selamı duyduğu ve karşılık verdiği içindir.
Namazda, Ettehiyyatü okumanın manası da orada yatıyor.