Yıllar oldu geçmedi çok yoruldum musallat...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Vücudunuzda İbranice harfler çıkıyorsa.Yahudi bir cin veya taifesi size mussallat olmuş demektir.Bunu ancak öteki âlem çalışan bir huddam ve hadım sahibi temizleyebilir.Veya bir kilise görevlisine Rahip papaz bulun.

Muhtemelen babaniz büyü gibi şeyler uğraştiysa o sebebden size gelmiştir.Zayif olduğunuz için sizi kontrol altına almaya çalışıyordur.Babanizin böyle şeyler ile uğraşmasi soyu bişeyler olduğunu gösterebilir.Ama negatif çalistirmis satanizm ilgilendiği için.

Bende dedelerimle sorunu olan bir yahudi cin taifesiyle küçüklüğünden beri tehsirlerinde kaldım.Çok fazla kötü şey yaşadım imtihan oldum.Ama bunlar beni manevîyata yönelti güçlendirdi.

Size tavsiye manevî olarak guclenin bunun ilacı bu.Her şeyin ilmi Kur'an sifada.
Birisi sizi temizleyebilir.Ama manevî olarak güçlenmesiniz yine olacaktır.

Ben şuan temizim ama hala mücadele veriyorum.Biraz ayarı gevsetsem yine etkilemeye çalisirlar.
Bunlarda kurtulmanın en kolay ve güçlü kesin yolu maneviyatinizi güçlenmesi.
Rahmani sistemde boş durmuyor çalışıyor.Maveneviyat sizi hem güçlendiri hem korur.
İradeniz ve manevîyatiniz yoksa zayıfsiniz demektir.
Zayıf olanada tehsir ederler.
Ayetel Kürsi okuyun sürekli.
Her gün 100 defa.
Şifa niyetine 313 defa.
Sürekli Kur'an ayetlerine devam edin.
Ancak bu şekilde enerji gücünüz artar.
Ne kadar zikir o kadar güç....

Alakan

Kayıtlı Üye
Vücudunuzda İbranice harfler çıkıyorsa.Yahudi bir cin veya taifesi size mussallat olmuş demektir.Bunu ancak öteki âlem çalışan bir huddam ve hadım sahibi temizleyebilir.Veya bir kilise görevlisine Rahip papaz bulun.

Muhtemelen babaniz büyü gibi şeyler uğraştiysa o sebebden size gelmiştir.Zayif olduğunuz için sizi kontrol altına almaya çalışıyordur.Babanizin böyle şeyler ile uğraşmasi soyu bişeyler olduğunu gösterebilir.Ama negatif çalistirmis satanizm ilgilendiği için.

Bende dedelerimle sorunu olan bir yahudi cin taifesiyle küçüklüğünden beri tehsirlerinde kaldım.Çok fazla kötü şey yaşadım imtihan oldum.Ama bunlar beni manevîyata yönelti güçlendirdi.

Size tavsiye manevî olarak guclenin bunun ilacı bu.Her şeyin ilmi Kur'an sifada.

Ben şuan temizim ama hala mücadele veriyorum.Biraz ayarı gevsetsem yine etkilemeye çalisirlar.
Rahmani sistemde boş durmuyor çalışıyor.Maveneviyat sizi hem güçlendiri hem korur.
Her gün 100 defa.
Şifa niyetine 313 defa.
Sizde de izler hariç bu tür fiziksel belirtiler oluyor muydu?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Sizde de izler hariç bu tür fiziksel belirtiler oluyor muydu?
Benim ki aşıktı.Ailesi de peşimdeydi.Kabile olarak.Dedelerimin böyle ilimlerle uğraştığını biliyorlardı.Bu sebeble beni kontrol altında tutmaya çalisiyorlardi.
Şuan da belki eve gidip geliyorlardır.Ama artık köprüyü gectik.Bilinclendik.

Zihni mi kontrol ediyorlardı.Duygu durumu.Karisiklik.
Ben ruh ve sinir de bile yattım.Çok ağır imtihan verdim.Hem 10 senede fazla sürdü.
Tasavvuf ile gelişince.Ve Kur'an Biraz Havass vakıf olunca geçmeye başladı.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bir gün bir Halveti Şeyhin yanına gittim.Sen hasta değilsin.Şeyh torunusun bana göründüler dedi.
O gün anladım hastalığımın manevî olduğunu.İmtihanda olduğu mu...

Alakan

Kayıtlı Üye
Benim ki aşıktı.Ailesi de peşimdeydi.Kabile olarak.Dedelerimin böyle ilimlerle uğraştığını biliyorlardı.Bu sebeble beni kontrol altında tutmaya çalisiyorlardi.
Şuan da belki eve gidip geliyorlardır.Ama artık köprüyü gectik.Bilinclendik.

Zihni mi kontrol ediyorlardı.Duygu durumu.Karisiklik.
Ben ruh ve sinir de bile yattım.Çok ağır imtihan verdim.Hem 10 senede fazla sürdü.
Tasavvuf ile gelişince.Ve Kur'an Biraz Havass vakıf olunca geçmeye başladı.
Hepsi bu kadar kolay gitmiyor. Yani kolay dediğime bakmayın siz de kolay şeyler yaşamamışsınız fakat hepsinin gidiş yönteminin aynı olduğunu düşünmüyorum. Bazısı yapışıp kalıyor. Bir de bu konudaki varlık veya varlıklar hangi varlık bilmiyoruz. Daha da hiddetlendirme ihtimali var. Yaşam tarzı değişikliği ve çelik gibi zihin, irade gerekir. O da zaten varlık etkisindeki insanda zor sağlanıyor. Tek çözüm gönderilmesi. Onu da herkes yapar mı bilemem. Gönderme yolunda daha çok varlığı ayağına dolama ihtimali var. Kimisi varlıkla varlığa cevap veriyor sonra yardım eden varlık musallat oluyor.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kolay olduğunu söylemiyorum.Bunlar çok ağır şeyler.Ben intihar edecek konuma bile geldim.
Bu işin sırrı Kuran ve Manevîyat güçlemek.
Temizleyen insanda bu şekilde temizliyor zaten.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Magnus357
Ya Kuddüs negatif enerjiden kaynaklı hastalıklar için de okunabilir diye biliyorum, bu durumda esmalarla temizleme yapılamaz mı, Ya Kuddüs yanında başka esmalar hangileri olabilir mesela?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
99 Esma Hüsna hepsini okumak mesela o esmalarin enerjileri sizde aktife eder.Korunursunuz.Bence hergün okunmalı.Gucunuz yettiği kadar.Fazlasi ağirlik yapar.O esmalari temsil eden metafizik güçler var...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
IMG_20230522_025233.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20230522_025307.jpg
    IMG_20230522_025307.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 6

ezgicik

Kayıtlı Üye

Her gün 100 defa.
Şifa niyetine 313 defa.
Maneviyatı ı güçlendirmeye çalışıyorum inançlı biriyim şükürler olsun ama tabi bunları yaşarken bocalamalarım, isyanların neden neden dediğim zamanlar çok oldu. Ve bazen öyle halsiz dönemlerin oluyor ki kalkıp abdest bile alamıyorum gün boyu yataktan çıkamıyorum tansiyonum ciddi düşüyor acile zor atıyorum kendimi sonuç: birşey yok.

O kadar yorgunum ki artık... Rabbim düşmanıma yaşatmasın böyle bi durumu ki benim anlatımların özeti ve hafifi...
Bu arada yanlış anlamazsınız bu konuyla ilgili size özelden mesaj atabilirmiyim?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Allah ismi ve harfi mukatta harflerini parmağına yazabilirsin arapça.Mavi tükenmez kalemle.
Veya mavi bir beze yazıp sonra bezi yakıp kokla.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
IMG_20230522_054018.jpg
Allah ismi şerifinin vefkini şifa niyetine yaz.Bir suya koy ve sürekli iç.Kaninda vefkin enerjisi dolaşır şifa bulursun.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Öncelikle şifa diliyorum size🙏 Bu gibi durumlarda iradeniz ve sabrınız çok güçlü olmalı, vücut sağlığınız için reikiyi öneririm, bir de frekans müziklere bir şans verebilirsiniz. Kimsenin size inanmasına gerek yok, kendi yaşadıklarınızı tam anlamıyla sadece siz bilebilirsiniz.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tek yapılan yalancı muamelesi... O yüzden böyle forumlarda çare aramayıda bıraktım kabullenip yaşamak gerek belkide...
Yaşadıklarının onda birini yaşasa aklını kaybedecek tipler gelmiş burada ahkam kesiyor sadece burada değil her yerde var o tipler, bir iki kabus görse panik olurlar anlattığına amann canım sen takıyorsun tek derdin çok düşünmek derler.
Boşver sen onları, yaşadıkların çok zor ama illaki bir çözümü vardır, sınav olarak bak, öğrenmeye çalış ne anlatmaya çalıştığını.
Mabetteki konulardan pek çok şey öğrenebilirsin, havass a başlayabilirsin ve pek tabi bu konularda bilgili majisyenlerin kitapları, her birinden öğreneceğin işine yarayacak bilgiler vardır.
ilahi Yazar Tuba Özdoğan'ın Manevi Şifa Terkipleri kitabına bakabilirsin.. Esma çalışmaları yapabilirsin çok yüksek (binli) sayılarda olmadığı sürece sorun olmaz okuma yapman..

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Anksiyete teşhisi doğru olmuş. Stres insanlarda çok farklı şekilde dışa vurulur. Kitabı önermemim sebebi psikosomatik hastalıklardan bahsetmesi... İnsan zihni öyle bir etki eder ki bacaklarınız sağlıklı olsa yürüyemez, göremez, yıllarca uyur kalkamaz hale gelirsiniz, birbirini takip eden garip davranışları yapar hale gelirsiniz. Bunun yanı sıra histaminle alakalı cilt hastalığı ekledim size. Yine de bir göz atın. Belki işinize yarar bilinmez...
Şayet eminseniz varlık kaynaklı olduğundan burda musallat çıkaracak, ehli kimse yok.