Yıllar oldu geçmedi çok yoruldum musallat...

ezgicik

Kayıtlı Üye
Merhaba daha öncede yıllar öncede benzer konular açmıştım. Geçen sürede sadece bu yaşadıklarından kurtulmak için spritüel eğitmler, astroloji eğitmleri özel çalışmalar aldım. Bir çok şey öğrendim ancak yaşadığım durumun çok küçük yaşlardan itibaren musallat olduğunu öğrendim üzerine yapılan büyülerle gelenlerde olunca yıllarım heba oldu hapis gibi yaşayarak geçti gitti... İşin ehli biri bunlardan tek kurtuluş yolumun (çünkü rukye ve muskalar belli bir süre etki ediyor sonra muska üzerimde yanıyor) cinlere hükmeden birinin üzerimden alabileceğini ve onun öyle bi yetkisi olmadığını (cinlerle anlaşması yokmuş) söyledi. 32 yaşında oldum bu süreçte çok şey yaşadım bazı konularda bahsettim yaşadıklarımı. Psikiyatri vs çok gezdim bana oturduğum yerde bedensel zararda veriyorlar bu arada. 5 dakika durup geçen izler, boy uzayıp kısalması sima değişmesi gibi gibi. Üzerimde sadece süfli değil müslüman varlıkta varmış sadece merak ettiğim şu, cinlerle çalışan biri bunları benim üzerimden alabilir mi? Tek istediğim şey normal bi hayata sahip olmak artık çok yoruldum...

Aisling

Kayıtlı Üye
Herkese bunu söylüyorum ama tahassun duası okumayı denediniz mi hiç? Onu yapın bir İlk önce. Sonrasında cevşen okuyun. Cevşen bir günlük koruma sağlar Sabah akşam okuyun siz. Ve zürrriyet ağacı tevbesi yapın. Atalardan gelen günahlar için Tevbe edin. Musallat demek günahlardan açık kapı var o yüzden geliyor demektir. Sabah akşam Cevşen edinip okuyun. Zürrriyet ağacı tevbesi yapın. Ve şimdi için gusül abdesti alıp iki rekât Tevbe namazı kılın. Olduğunca günahsız bir hayat sürmeye çalışın. Bakın bakalım hayatınızda neyi yanlış yapıyorsunuz . İşlediğimiz günahlar musallatlara güç sağlar. Onları beslemeyi bırakın. Aç bırakın onları. Bir süre sonra bize bu kapıdan ekmek çıkmaz deyip gideceklerdir.

Aisling

Kayıtlı Üye
Namaza başlayın eğer kılmıyor iseniz. Namaz kötülüklerden alı koyar ve sizi manevi olarak güçlendirir. Manevi olarak güçlenin. Onlardan üstün olduğunuzu bilin. El hafız zikredin çokça. Koruyan kollayan demektir. Ve Allah'ın es selam ismini bir kağıda yazıp (tükenmez değil onda alkol oluyor siz kurşun kalemle yazın) üzerinizde taşıyın. Benim esmalarin yazdığı bir kolyem var onu üstümde taşıyorum mesela. Esmayi yazarken harekelerini yazmayın ama. Harekesiz yazın.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Psikiyatri ne dedi? Sizde cin olduğunu söyleyen kişi neden bu cinleri almıyor? Size sürekli musallat yollayacak/yenileyecek istikrarda nefret eden kiminiz var?

ezgicik

Kayıtlı Üye
Psikiyatri ne dedi? Sizde cin olduğunu söyleyen kişi neden bu cinleri anlatıyor? Size sürekli musallat yollayacak/yenileyecek istikrarda nefret eden kiminiz var?
Psikiyatri ne dedi? Sizde cin olduğunu söyleyen kişi neden bu cinleri anlatıyor? Size sürekli musallat yollayacak/yenileyecek istikrarda nefret eden kiminiz var?
baştan psikiyatri anlattıklarıma inanmamışt. birgün karşısındayken vucudumda izler çıkıp 5 dakikada geçince korktu şok oldu. herhangi bir hastalığım yok sadece olan çarpıntılardan dolayı anksiyete teşhisi kondu bunca yıl. vucudumda kedi tırmalamış gibi izler çıkıyor sayı ve yazı şeklinde bacaklarımda ve sırtımda ibranice harfler semboller bu arada bunları yeni değil 9-10 yaşlarımdan beri yaşıyorum. ve şuana kadar bunları üzerimden alabilen birine denk gelemedim. ibadetlerini yerine getirmeye çalışan bir müslümanım. bazen namaz kılarken ellerim aşırı yanıyor izler çıkıyor vs ama yinede aksatmamaya çalışıyorum. Birde babam gençliğinde satanizmle ve büyüyle çok uğraşmış sanırım ondan kaynaklı gelen şeyler tabi bunları 2-3 yıl önce öğrendim kendisi anlattı annem babam zaten ayrı. Yani arayışım bunları tanıyan ve benden alabilecek biri. Çünkü gitmiyorlar ve ben gerçekten çok yoruldum

ezgicik

Kayıtlı Üye
Herkese bunu denemiş ama tahassun duası denediniz mi hiç? Onu yapın bir İlk önce. Sonrasında cevşen okuyun. Cevşen bir günlük koruma Sabah akşam okumanızı sağlar. Ve zürrriyet ağacı tevbesi yapın. Atalardan gelen günahlar için Tevbe edin. Musallat demek günahlardan açık kapı var o yüzden geliyor demektir. Sabah akşam Cevşen edinip okuyun. Zürrriyet ağacı tevbesi yapın. Ve şimdi için gusül abdesti almak iki rekât Tevbe namazı kılınmıştır. Olduğunca günahsız bir hayat sürmeye çalışın. Bakın bakalım mutfağından neyi yanlış istiyorlar . İşlediğimiz günahlar musallatlara güç sağlar. alaşım beslemeyi bırakın. Aç bırak onları. Bir süre sonra bize bu kapıdan ekmek sızıp gideceklerdir.
ayda bir cevşeni kebir okuyorum sabah akşam okumaya kalksam çok uzun olduğu için herhalde günlük hiç bi işim kalmaz. ben 9-10 yaşlarından beri bunları yaşıyorum bu arada. ibadetlerimi aksatmamaya çalışıyorum tahassun duasını okumuştum günlük korunma dualarınıda okuyorum ama dediğim gibi bitmiyor gitmiyor. sanırım sorun dediğiniz gibi atalardan daha doğrusu babamdan geliyor çünkü kendisi gençliğinde satanizmle ve büyüyle çok uğraşmış...

wellness

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.
Yaşadığın olayların cin ya da türevleri ile ilgilisi kesinlikle yoktur. Sadece güvendiğin kişilerin sana 'sende büyü var, cin musallatı var, sana muska yapılmış bunu anca çok çok bilgili alimler çözebilir' dedikleri ve tedavinin olmayacağına ikna olduğun için bu haldesin. Külliyen yalandan ibarettir. Çok zaman geçmeden işinde uzman doktorlarla görüşmeye gidip bilimsel tedaviye başlaman gerekiyor. Üfürükçülerle vakit kaybetme. Gerekirse yatılı tedavi ol ama bu tür şarlatanlara inanma.
Esenlikler dilerim.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.
Yaşadığın olayların cin ya da türevleri ile ilgilisi kesinlikle yoktur. Sadece güvendiğin kişilerin sana 'sende büyü var, cin musallatı var, sana muska yapılmış bunu anca çok çok bilgili alimler çözebilir' dedikleri ve tedavinin olmayacağına ikna olduğun için bu haldesin. Külliyen yalandan ibarettir. Çok zaman geçmeden işinde uzman doktorlarla görüşmeye gidip bilimsel tedaviye başlaman gerekiyor. Üfürükçülerle vakit kaybetme. Gerekirse yatılı tedavi ol ama bu tür şarlatanlara inanma.
Esenlikler dilerim.
merhaba uzun süredir doktor doktor geziyorum ancak çözüm yok dediğim gibi tek teşhis anksiyete oldu. İzleri çıkarabilecek herhangi bir kan problemim yok.(hatta çok ünlü bi psikiyatri karşısındayken izler olunca ve boyumun uzayıp kısaldığına şahiit olunca dua okumuştu ve izleri fotoğraf çekmişti) Boy uzama kısalmam için 16-17 yaşlarındayken kemik ölçümü yapılmıştı bir sürü araştırmalar yapılmıştı sonuç çıkmadı bazen gün içinde 0-15 cm kadar uzuyorum sonra kısalıyorum bazen aylarca olmuyor bu durum. Bu arada yakın çevrem ve bulunduğum şehirde ki bir çok dr şahit bu duruma. Zaten çare bulamayınca astroloji, okültizm vs araştırmaya başladım ama bu durumdan gerçekten çok sıkıldım istediğim sadece normal yaşamak. Çünkü vucudumda çıkan bu izler yüzünden ve en bariz olan boy uzama kısalması yüzünden benden korkup uzaklaşan çok kişi oldu. Bu arada çarpılmada anlatılanlar gibi şeyler hiç olmadım beni zorlayan şeyler çok daha farklı. Benim gibi olan bir kişiyle tanışmıştım o da bulgar bir kızdı şuan irtibatımız koptu ama bu durumdan kurtulmuştu Yunanistanda bir yere gitmişti orda 1 ay kadar kalıp bazı şeyler öğrenmişti 5-6 yıl oldu bir daha görüşmedik o Hristiyandı bu arada.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
merhaba uzun süredir doktor doktor geziyorum ancak çözüm yok dediğim gibi tek teşhis anksiyete oldu. İzleri çıkarabilecek herhangi bir kan problemim yok.(hatta çok ünlü bi psikiyatri karşısındayken izler olunca ve boyumun uzayıp kısaldığına şahiit olunca dua okumuştu ve izleri fotoğraf çekmişti) Boy uzama kısalmam için 16-17 yaşlarındayken kemik ölçümü yapılmıştı bir sürü araştırmalar yapılmıştı sonuç çıkmadı bazen gün içinde 0-15 cm kadar uzuyorum sonra kısalıyorum bazen aylarca olmuyor bu durum. Bu arada yakın çevrem ve bulunduğum şehirde ki bir çok dr şahit bu duruma. Zaten çare bulamayınca astroloji, okültizm vs araştırmaya başladım ama bu durumdan gerçekten çok sıkıldım istediğim sadece normal yaşamak. Çünkü vucudumda çıkan bu izler yüzünden ve en bariz olan boy uzama kısalması yüzünden benden korkup uzaklaşan çok kişi oldu. Bu arada çarpılmada anlatılanlar gibi şeyler hiç olmadım beni zorlayan şeyler çok daha farklı. Benim gibi olan bir kişiyle tanışmıştım o da bulgar bir kızdı şuan irtibatımız koptu ama bu durumdan kurtulmuştu Yunanistanda bir yere gitmişti orda 1 ay kadar kalıp bazı şeyler öğrenmişti 5-6 yıl oldu bir daha görüşmedik o Hristiyandı bu arada.
Hristiyan kelimesini okuyunca Sator Karesi geldi aklıma. Büyüye Karşı Karşı Büyü kitabında geçiyor, korunmak için kullanılıyor. İnternette şimdi baktığımda da korunma amaçlı kullanıldığı hakkında bilgi gördüm. Bu tarz şeyler deneyebilirsiniz. Durumunuz karışık görünüyor, yada ben çok anlamadığımdan bana karışık geldi. Kendinizi geliştirmeye çalışın, okultizmle ilgili kitaplar okuyun, öğrendikçe güçlenirsiniz.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Hristiyan kelimesini okuyunca Sator Karesi geldi aklıma. Büyüye Karşı Karşı Büyü kitabında geçiyor, korunmak için kullanılıyor. İnternette şimdi baktığımda da korunma amaçlı kullanıldığı hakkında bilgi gördüm. Bu tarz şeyler deneyebilirsiniz. Durumunuz karışık görünüyor, yada ben çok anlamadığımdan bana karışık geldi. Kendinizi geliştirmeye çalışın, okultizmle ilgili kitaplar okuyun, öğrendikçe güçlenirsiniz.
Kitabı araştırınca çok teşekkür ederim. Evet sürekli araştırıyorum okuyorum bilgileniyoruz her dini her öğretiyi. Zaten olayın babamdan patlak verdiğini geçtiğimiz yıllarda öğrendim yani olay direkt bana yapılan bir büyüde değil zamanında babamın yapmış olduğu davetler ve uğraştığı sakıncalı öğretiler zaten onunda hayatının pek iç açıcı olduğu söylenemez... İnşallah bu duruma bir çözüm bulur artık kurtulurum

wellness

Kayıtlı Üye
bazen gün içinde 0-15 cm kadar uzuyorum sonra kısalıyorum
Selamlar,
Bu cümleden bile psikolojik olarak çok ağır bir travmada olduğunu gösteriyor. Bir insanın 0-15 cm uzayıp kısalmasının imkanı kesinlikle yoktur. Ya sana öyle geliyor ya da dediğim gibi iyice kendini kaptırmışsın. Ya da senin yanında seni sürekli o havaya sokan birileri var.
Eğer gerçekten tedavi olmak istiyorsan çok güvendiğin bazı kişilerden uzaklaşman gerekir. Mesela sürekli sohbet ettiğin bir arkadaşın.. Bazen bazı arkadaşlar iyilikten çok kötülük saçar. Mutlaka böyle biri var ki seni sürekli bu havada tutuyor. Bir süre fiziksel olarak uzaklaş ve iletişimi de kes.
Bunu yaparken işinde çok tecrübeli prof.lara görün. Çok ünlü dediğin psikiyatrlar bile sana faydalı olamaz. Çünkü senin durumun normal değil bence. Aşırı derecede birileri tarafından psikolojik olarak baskı altında kalıyorsun. Umarım sağlığına kavuşursun.

Esenlikler dilerim.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Bu cümleden bile psikolojik olarak çok ağır bir travmada olduğunu gösteriyor. Bir insanın 0-15 cm uzayıp kısalmasının imkanı kesinlikle yoktur. Ya sana öyle geliyor ya da dediğim gibi iyice kendini kaptırmışsın. Ya da senin yanında seni sürekli o havaya sokan birileri var.
Eğer gerçekten tedavi olmak istiyorsan çok güvendiğin bazı kişilerden uzaklaşman gerekir. Mesela sürekli sohbet ettiğin bir arkadaşın.. Bazen bazı arkadaşlar iyilikten çok kötülük saçar. Mutlaka böyle biri var ki seni sürekli bu havada tutuyor. Bir süre fiziksel olarak uzaklaş ve iletişimi de kes.
Bunu yaparken işinde çok tecrübeli prof.lara görün. Çok ünlü dediğin psikiyatrlar bile sana faydalı olamaz. Çünkü senin durumun normal değil bence. Aşırı derecede birileri tarafından psikolojik olarak baskı altında kalıyorsun. Umarım sağlığına kavuşursun.

Esenlikler dilerim.

Bu uzama kısalma yeni değil çok çok küçüklüğümden beri size mr sonuçlarımı atabilirim ciddi araştırmalar yapılıyor bu konuda. 2 haftadır güzel biriyle karşılaştım medresede okuma yapıyorlar bazı sıkıntılarım azaldı ancak sırt ağrıları ve uzama kısalma devam ediyor. Dediğim gibi bir ayağım doktorda ben bitik durumdayım ama sağlık açısından da herhangi bi sorun çıkmıyor. Sosyalleşemiyorum çünkü sürekli halsizim bu durumdan ötürü ve bazı arkadaşlarım vücudumda ki izlere ve uzayıp kısaldığıma şahi olunca adımı 'uğursuz' 'cinli' diye çıkardı o yaşadığım olaylar ayrı bir konu. Ben sadece çare bulmak için yazmıştım 'yalancı' muamelesi görmek için değil.
Tabii şahit olmadığınız birşeyde inanmak zorunda değilsiniz ama dediğim gibi neredeyse bu yüzden yılda 2-3 kez mr, rontgen çekiliyorum sonuçlarında atabilirim. daha küçük yaşlardayken araştırma yapılmıştı sonuç çıkmadı kemiklerimde, omuriliğimde herhangi bi problem çıkmıyor.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Kendisi bir nörolog olan Suzanne o'sullivan'ın Sleeping Beauties kitabını okumanızı tavsiye ederim. Cevabınız bu kitapta.

ibrahimbey

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
İlginç bir durum geçmiş olsun. İbadetlerinize dikkat ettiğiniz halde böyle durumlarla karşılaşıyorsanız başka sebepleri olması gerekiyor. Psikolog dışında başka doktorlara gittiniz mi?
Onun dışında önerebilieceğim uyumanda felas, nas sureleri okumanız, cevşende de tahmidiye, delailunnur ve celculitiyeyi okumanız size iyi gelecektir. Parça parça da okuyabilirsiniz. Allah şifa versin tekrardan. Biraz da bu düşüncelerden zihinsel olarak uzaklaşmaya çalışın. Kendinize hobiler bulun kitap okumak, resim çizmek, müzik ve diğer sanatlarla uğraşmak gibi.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Nadir gorunen cilt hastaliklarindan birine sahip olabilirsiniz belki de

Ü

Üye silindi 76175

Evet saçma sapan eğlencelik konulara bile saatlerce yazarken buna sessiz kalmaları ilginç, sorun kendi halinde gariban bir mağdur olması mı, yoksa çok tehlikeli geldi de bulaşmak mı istemediler bilmiyorum.
Sanırım ilk sebep gerçek konulara gelince çoğunun maskesinin düşüyor olması, ikincisi ise korku. Karşısına çıkacakları kestiremiyor olabilirler.