Yıllar oldu geçmedi çok yoruldum musallat...

ezgicik

Kayıtlı Üye
Anksiyete teşhisi doğru olmuş. Stres insanlarda çok farklı şekilde dışa vurulur. Kitabı önermemim sebebi psikosomatik hastalıklardan bahsetmesi... İnsan zihni öyle bir etki eder ki bacaklarınız sağlıklı olsa yürüyemez, göremez, yıllarca uyur kalkamaz hale gelirsiniz, birbirini takip eden garip davranışları yapar hale gelirsiniz. Bunun yanı sıra histaminle alakalı cilt hastalığı ekledim size. Yine de bir göz atın. Belki işinize yarar bilinmez...
Şayet eminseniz varlık kaynaklı olduğundan burda musallat çıkaracak, ehli kimse yok.

yaşadıklarımı 1-2 yıldır değil yaklaşık 20 yıldır yaşıyorum anksiyete ve panik atak geliştirmeme en doğalı sanırım ki depresyonada girdim çünkü yaşadıklarımı anlattığım 3 te biri. dr. kontrollerimde çıkan herhangi bir cilt hastalığım yok. yani metafizik bir raahtsızlığa çare arıyorum tabi çare ararken ilim öğreniyorum buda sanırım Rabbimin bir hikmeti. ama çok yoruldum. bende istemezmiyim arkadaşlarımla normal bir şekilde gezeyim tozayım sevgilim olsun... ama bir süre sonra o cinli muamelesi görüyorum çünkü benimle fazla yakınlık kuran kişiyede etki edyorlar maalesef bu arkadaş veya karşı cins fark etmiyor. görnme dokunma korkutma şeklinde. yani birde bu yüzden adım cinli kıza çıktı.

Retro

Kayıtlı Üye
Musallatlar bedene uğrayıp, bedenin duygu ve düşüncelerini bozup giderler genelde.

Bedende yaşamazlar pek. Bedende bir süredir yașamaya bașlayan musallat ya aşıktır, ya büyü ile gelmiștir ya da kaçmıştır ve bedende saklanıyordur. Bedende saklanan musallat öyle güzel saklanır ki kişi kendi kendini delirmeye bașlıyor zannedebilir.

Bedeninde çocukluğundan beri musallatla yaşayan bir insan aslında halinden memnundur.

Internette görüyorum 20 yıldır peşimi bırakmıyor bıktım artık falan yazıyorlar.

Halbuki o haykırış karı koca kavgası gibi bir anda sönüyor ve hayatına devam ediyor kişi. Bedenimdeki musallatın bir anda hormonlarını yatıştırması üzerine fazla durmuyor üstünde. Yoksa 20 sene nasıl baședebilir ki delirtici bir cinle?

Cininden rahatsız olan insan aslında ona ölümüne bağlıdır da bir yandan.. Çünkü birbirlerini besledikleri bir enerji devinimi yașıyorlar.

Bu işler öyle kolay değil. Nefret ettiğiniz karınız/kocanızla bile ha dediniz mi boșanamıyorsunuz. Yılların alışkanlıklarını terketmeye hazır olamayanlar kendi Musallatları tarafından sömürülmeye de bașlarlar. Musallatından ayrıldın diyelim, oluşan boşlukta kimse seni mutlu ve huzurlu kılmayacak. Aşık musallatın yapıyordu onu. Onu yakarak aldırttın. Şimdi ise beyninin motor faaliyetleri istop ediyor.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
diğer boyut hakkında bir şeyler bilen vardır.Kötü mü iyi mi? Kaçmak için bir neden olmalı.

Ü

Üye silindi 45859

Yorumları biraz okudum da, pes etmek? Böyle yaşamaya çalışmak? Canımın içi zaten onlar da bunu istiyor asla pes etmeyeceksin. O varlıklar senden güçlü değiller sense henüz gücünün farkında değilsin. Ben bir şeyler bilirim ancak uzmanlığım yok musallatla ilgili o yüzden dediklerim işine yarar yaramaz bilemiyorum. Hadsizlik de etmek istemem ancak bu kadar emek veriyorsun her şeyi geçtim inançlı kalmayı başarabilmişsin, pes etmek diye bir şey yok. Bir medreseden bahsettin, din adamlarıyla belki tanışıklığın vardır peygamber efendimizin "cin mektubu" var. Bunu bilen birinden mutlaka yazmasını iste. Gündüzleri üzerinde taşı, geceleri yastığının altına koy. Her gün güzelce temizlenip güzel kokular sürünüp Tekvir suresini oku, bu sureyi sirkeli bir suya okuyup evini odanı sil, kendi yüzünü ellerini de sil. İnşallah şifa olur sana. Ama lütfen sonsuz şifa ve ilim sahibi Rabbimizden umudunu kesme. Sana zarar verenlere istediğini verme.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Yorumları biraz okudum da, pes etmek? Böyle yaşamaya çalışmak? Canımın içi zaten onlar da bunu istiyor asla pes etmeyeceksin. O varlıklar senden güçlü değiller sense henüz gücünün farkında değilsin
Kesinlikle katılıyorum her yer de insanların daha üstün olduğu geçer ama biz bunun bilincinde olmadığımız için farkına varamıyoruz belkide

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Muskalar, hocalar çokça yardım almışsınız ve faydasını görmediğiniz halde hala başkalarından yardım bulma çabasındasınız. Bunca yol almışken, (Neden!) çareyi kendinizde aramanız gerektiğini düşünmüyorsunuz ?

"Biz her şeyi su'dan yarattık"

Araştırmanız ve dikkatinizi kendi faydanıza çevirmeniz için bu cümle yeterli.

Unutmayın : Teorik olarak her şey suda çözünür.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Merhaba daha öncede yıllar öncede benzer konular açmıştım. Geçen sürede sadece bu yaşadıklarından kurtulmak için spritüel eğitmler, astroloji eğitmleri özel çalışmalar aldım. Bir çok şey öğrendim ancak yaşadığım durumun çok küçük yaşlardan itibaren musallat olduğunu öğrendim üzerine yapılan büyülerle gelenlerde olunca yıllarım heba oldu hapis gibi yaşayarak geçti gitti... İşin ehli biri bunlardan tek kurtuluş yolumun (çünkü rukye ve muskalar belli bir süre etki ediyor sonra muska üzerimde yanıyor) cinlere hükmeden birinin üzerimden alabileceğini ve onun öyle bi yetkisi olmadığını (cinlerle anlaşması yokmuş) söyledi. 32 yaşında oldum bu süreçte çok şey yaşadım bazı konularda bahsettim yaşadıklarımı. Psikiyatri vs çok gezdim bana oturduğum yerde bedensel zararda veriyorlar bu arada. 5 dakika durup geçen izler, boy uzayıp kısalması sima değişmesi gibi gibi. Üzerimde sadece süfli değil müslüman varlıkta varmış sadece merak ettiğim şu, cinlerle çalışan biri bunları benim üzerimden alabilir mi? Tek istediğim şey normal bi hayata sahip olmak artık çok yoruldum...
Ailenizde karmanızda büyü işleriyle uğraşan oldumu siz yapmasanız bile etki eder bunun bilincindeyseniz sizden kaynaklı olmayabilir siz mavi koruma zırhı yapın gece uyurken çivit mavisine yakın bir daire içinde olduğunuz hayal edin mavi ters tepen renk bilinen aksine kendinizi mavi çember içine alın tecrübemle sabit enerji alanıma girmelerine izin vermiyorum deyin her gün yapın.

ezgicik

Kayıtlı Üye
herkese cevapları için teşekkür ederim. burda yaşadıklarımın çeyreğini anlattım belkide. rahatladığım zamanlar oluyor olmuyor değil ama dediğim gibi geçici. bu aralar yine çok kötüyüm. dr dr geziyorum herşey temiz ama inanılmaz bir karın ağrısı ve şişliği hatta dr da şaşırdı sindirim düzenleyici bi ilaç verdi. endeskopi ve kolonoskopi oldum şükür bir sorun yok. ama ben yataktan kalkamıyorum. psikiyatri enerji verici bir ilaç verdi normalde onu içenler enerjik oluyomuş ben hapı içiyorum uyuyorum saçma sapan bir şekilde... dualara gelince bazen inana inana ediyorum bazen sadece ağzım okuyor kalbim değil... bu derece halsiz olduğum zamanlar kesinlikle namaza duramıyorum. değil namaz su almaya halim olmuyor. el ayak tutmuyor uyuşuyor karıncalanıyor derimde o garip izler çıkmaya başlıyor şuan kollrım bacaklarım sırtım çürük çürük vurmuş gibi. ama dahiliye (o hematolojiyede sevk etti), dermatoloji, kardiyoloji, ortepedi gastroenteroloji ve dün psikiyartiye çıktım şu son 20 günde gittiğim dr.lar bunlar. sonuç yaygın anksiyete bozukluğu diyorlar. delirmeme ramak kalmış gibi hissediyorum artık madem hiç birşeyim yok ben niye böyle yerle yeksan yaşıyorum? hani artık kansızlık var gibi birşey bile duysam hıh böyle olmamın bi sebebi varmış diyeceğim.

Retro

Kayıtlı Üye
Coğrafya da kaderdir, doğduğun ev de kaderdir.

Coğrafya, sosyal ilişkilerinin ve dışa vurumlarının kaderidir.

Doğduğun ev iç dünyanın, iç kilitlenmelerinin ve içindeki o gizli potansiyelinin kaderidir.

Retro

Kayıtlı Üye
Coğrafya da kaderdir, doğduğun ev de kaderdir.

Coğrafya, sosyal ilişkilerinin ve dışa vurumlarının kaderidir.

Doğduğun ev iç dünyanın, iç kilitlenmelerinin ve içindeki o gizli potansiyelinin kaderidir.

Kader, kelime olarak "kadar" yani "algoritma" demektir. Yani bizim tespit edemediğimiz ölçümlere göre sürekli yenilenen hesaplamalardır.

Kadim bilgelik bu gizli ölçü birimlerini "güzel ahlak" denen geçerli kur ile tam özdeşleștirir.

İyilik yap, karmanı temizle. Affet kurban bilincin düşsün. Nefsini yen kaderini bir üst kadere yükselt. Kader üstünde kader vardır. Algoritmalar doğru kullanıldıkça seni bir üst hesaplamalara yükseltir.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Buradaki glifleri denedin mi? Gliflerle arınma ve korunma deneyebilirsin..
Bi de rune lar var tabi, ama onunla ilgili yeterli bilgi yok sitede, inst ve youtube videolarından bakabilirsin.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Buradaki glifleri denedin mi? Gliflerle arınma ve korunma deneyebilirsin..
Bi de rune lar var tabi, ama onunla ilgili yeterli bilgi yok sitede, inst ve youtube videolarından bakabilirsin.
Evet glifler çok güçlü etki gösteriyor.

Bende glifleri uygulamanı öneririm. Konuda nasıl yapılacağının örnekleride var.

Bire bir ben uyguladım ve çok faydasını gördüm gerçekten işe yarıyor. Hemde çok sert bir biçimde çalışıyor.

Arakne glifler konusunu baştan sona kadar detaylı incele ondan sonra uygulamaya başla.

Retro

Kayıtlı Üye
Musallat 2 türlüdür.

1- organik musallat
2- inorganik musallat

İlkini biliyoruz. Ama ikincisi daha yaygın.

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Tek yapılan yalancı muamelesi... O yüzden böyle forumlarda çare aramayıda bıraktım kabullenip yaşamak gerek belkide...
İnsanların deneyimlemediği şeyleri onlara anlatabilmek zor. Herkesin deneyimi farkli ve ondan ibaret sanar kendi dünyasını.

Bu tür sıkıntılardan kurtulucak hic iyi bir hocaya/uzmana denk gelemediniz mi?

Efgan

Kayıtlı Üye
herkese cevapları için teşekkür ederim. burda yaşadıklarımın çeyreğini anlattım belkide. rahatladığım zamanlar oluyor olmuyor değil ama dediğim gibi geçici. bu aralar yine çok kötüyüm. dr dr geziyorum herşey temiz ama inanılmaz bir karın ağrısı ve şişliği hatta dr da şaşırdı sindirim düzenleyici bi ilaç verdi. endeskopi ve kolonoskopi oldum şükür bir sorun yok. ama ben yataktan kalkamıyorum. psikiyatri enerji verici bir ilaç verdi normalde onu içenler enerjik oluyomuş ben hapı içiyorum uyuyorum saçma sapan bir şekilde... dualara gelince bazen inana inana ediyorum bazen sadece ağzım okuyor kalbim değil... bu derece halsiz olduğum zamanlar kesinlikle namaza duramıyorum. değil namaz su almaya halim olmuyor. el ayak tutmuyor uyuşuyor karıncalanıyor derimde o garip izler çıkmaya başlıyor şuan kollrım bacaklarım sırtım çürük çürük vurmuş gibi. ama dahiliye (o hematolojiyede sevk etti), dermatoloji, kardiyoloji, ortepedi gastroenteroloji ve dün psikiyartiye çıktım şu son 20 günde gittiğim dr.lar bunlar. sonuç yaygın anksiyete bozukluğu diyorlar. delirmeme ramak kalmış gibi hissediyorum artık madem hiç birşeyim yok ben niye böyle yerle yeksan yaşıyorum? hani artık kansızlık var gibi birşey bile duysam hıh böyle olmamın bi sebebi varmış diyeceğim.
Müslüman isen;
Seni yaratandan iste, O'ndan dilekte bulun, yalvar.Dilediğine verir, dilediğine vermez.Dünyaya rahat yaşamak için gelmedik.Bu, burada rahat yaşamamak için çaba göstermemek anlamına gelmiyor.İmtihan için gönderildik.Sürekli abdestli gez.Kur'an Oku.Bilmiyorsan öğren.Kuranı kendi dilinden oku mealini de peşinden toplu olarak oku.

(Kur’an okunan evin hayrı artar, sakinlerini sıkmaz, melekler toplanır, şeytanlar oradan uzaklaşır. Kur’an okunmayan ev, içindekilere dar gelir, sıkıntı verir, bereketsiz olur. Melekler uzaklaşır, şeytanlar oraya dolar.) [Dârimî]

Sadaka ver.Yılda bir kez Farz olan Zekat'ını ver.Sadaka Belayı def eder.
"Sadaka belâyı def eder ve ömrü uzatır."
(bk. Heysemi, Mecmaü’z-Zevaid, III/63)

5 Vakit namaz'ını kıl.

(Bunlar, iman edenler ve kalpleri Allah'ın zikriyle mutmain olanlardır. Haberiniz olsun; kalbler yalnızca Allah'ın zikriyle mutmain olur.Ra’d Suresi 28. Ayet)
Namaz kılmayan insan huzur bulamaz.İmtihan için gönderildik.En büyük şükürümüz yaratılmış olmamamız ve Sağlıklı olmamızdır bunlar için Eşi benzeri olmayan,Doğmamış ve doğurmamış seni ve her türlü cisimi/varlığı yaratan Rabbine şükret.Ve sabır iste.

Senden önceki 2-3 veya sen nekadar dilersen o sayıda atalarının günahlarının affı için ; sadaka ver.Bu 100 TL de olur.Bir kap yemek de olur.Bir çift ayakkabı da olur.Bir T-Shirt'de olur.
Her gün istediğin sayıda salavat'ı şerif tekrarla.Ölmüşlerinin ruhlarına hediye et.Bir zaman sonra unutabilirsin her aklına geldiğinde salavat tekrarla çekip ölmüş bir kaç nesil atalarının günahları için hediye et.

Kitap oku.
Yeni bir beceri öğren.Öğrendikten sonra öğret.

Beslenme çok çok önemli.Pis ruhlar pis yediklerinden bulaşır.İnsanı rahazsız eder huzursuz bırakır.
Abur cubur, yeme.Paketli hazır gofret, jelibon, kek, cips, yeme.
Beyaz un ekmeği yeme.
Oruç tut.Pazartesi/Perşembe orucu tutmayı ihmal etme.
Günde 2 öğün yemek ye.

Ve muska, büyü, böyle şeylerle uğraşma.Seni yaratandan iste.Seni yaratandan koruma iste.

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet

fuumaster

Kayıtlı Üye

Pes etmek yok kardeşim. Ayetle sabititir. yaratılanların en üstünü insandır. o radaki kast edilen insan o0lmaya yani Allahın yer yüzündeki halifeis olmaya çalışacağız yada onalrı örnke alacağız yaşantımızda. Öncelikle tecrübe edinmişsindir ki ilk unutmayacağın şey musallatlar seni korkutmaya, kontrolü eline almaya seni yönetmeye çalışır. bazen fikrini, düşünceni bile etkilerler. vücuda girip, ortak yaşammış gibi parazit benzeri bir şekidle yaşarlarda. bunları zaten biliyorusn. amaç kurtulmak.
arkadaşlardan biri benim de bildiğim bir öneri sunmuş.
arapça allah lafzai şerifinin harflerini el parmaklarına hurufu muvakka oalrak harf harf yazarisen musalalt cin veya şeytan ezel ebed çıkamyacağı şekilde hapsolur. Ancak burada kaide şudur. allah lafsai şerifinde gizli bir elif vardır. ikinici lamdan sonra he den önce olan gizli elifte yazılacak. böylelikle beş parmağa beş harf yazılır.

Tavisiyem odur ki. Güzzel bir gusul ve namaz abdesti alıp temiz bir ortamda temiz yeni kıyafetler ile önce elinden geldiğince samimi bir şekilde tövbe istigfar et. ardınca selavat getirip peygamber efendimize hitaben yardım dilenesin. sonrasında sırası ile el parmaklarına elif, Lam, Lam, elif, he harflerini yaz. sonra diger eline de geçip diger elinede aynı şekilde yaz. Sağ el küçük parmaktan başla. sol ele baş parmaktan devam et , sol elin küçük parmağında biticek. Her parmağa bir harf sırası ile. yazım bititiğinde hapis olurlar Allahında izni ve lutfu ile inşallah. ( harfler arapça yazılıcak ) mümkünse safran mürekkebi kullan. normal dolma kaleme safran mürekkebi çektirerek kullanbilirsin.

Mavi keten, eski bir elbisenden bir bez parçası kes. on yada 15 cm lik kare yada dikdörtgen şeklinde olabilir. Üzerine safran mürekkebi ile hurufu muvakka ile üste anlatıığım gibi aynı şekilde arapça Allah lafzai şerifinin harflerini tek tek aralıklarla yaz. tekrar veriyorum gizli elif dahil yazılıcak. sırası ile sağdan sola doğoru elif, lam, lam,elif,he ... sonra bezi bir kçşesinden tut. aşağı doru sarkan alt tarafından bir tarafından çakmak yada mum ile yak. bez yanarken çıkan dumanı nefesine çek kokla bir defaya mahsus. sonrasında bezi söndür üzerine ayak basılmayacak bir topraga, yada kisme görmeden gizlice bir saksının altına göm. bez çürüyüp gidecek zamanla. bezi kokladığında kurtulman ve musallatın yanması lazım inşallah. bundada yine yaparken bütünüyle çevrende dahil olabildiğince temiz, abdestli ol. Harfleri ayzıverecek olan başkası ise oda aynı şekil temiz olsun. mümkünsede üçüncü bir kişiye söyleme anlatmamaya çalış. havas uygulamaları aşikar edilmez.

Bunları yaptıktan sonra gene kurtulmaz isen daha kapsamlı başka tavsiyelerde bulunabilirim.

emre0654

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bazı bu tür musallatlar koruma ile gönderilemiyor mu veya büyü yapıldı diyelim yoksa büyücü korumayı mı bozuyor varlıklar ile ?

Ü

Üye silindi 45859

Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bazı bu tür musallatlar koruma ile gönderilemiyor mu veya büyü yapıldı diyelim yoksa büyücü korumayı mı bozuyor varlıklar ile ?
Hem evet hem hayır sorularınızın cevabı. Koruma uygulaması yaptığımızı düşünelim; sadece bu forumda korunma ve arınmayla ilgili birçok uygulama var. Kendimize uygun olanı seçtiğimizi ve uygulayıcının kendimiz olduğunu varsayalım, uygulamayı yaptığımız esnada inancımız ve bilincimiz ne durumda, yaptığımıza ne kadar inanıyoruz bunlar önemli. Uygulamayı bir başkası yapıyorsa da kişinin bilgisi, inancı ve işini ne kadar ciddiye aldığı devreye girer. İkinci olarak koruma uygulaması ömürlük bir uygulama değil, içeriden ya da dışarıdan darbe aldığında çatlamaya başlayabilir. Zarar verme niyetiyle yapılan büyüler çoğunlukla önce korumayı hedef alır. Bilinçli bir büyücü önce korumanızı zayıflatmaya ya da ortadan kaldırmaya çalışacak sonrasında niyetinde olduğu büyüyü yapacaktır. Eğer kişi majiyle uğraşmıyorsa genellikle başına bir şey gelene kadar koruma ya da arınma uygulamalarını düşünmez bile. Hele ki kişi yaşantısal olarak zor bir dönemden geçiyorsa, iradesiyle sınanıyorsa ve nispeten depresif bir dönemden geçiyorsa saldırıya açık hale gelir.
Gelen musallatın nasıl gönderileceği ise bu musallatın/büyünün gücüne ve türüne göre değişkenlik gösterir. Bazen göndermek çok kolaydır, bazen yılları alır bazen de gittiğini sanarız ancak hamlesi için zaman kollar. Ancak şunu da söylemek gerekir ki kişi majisyen olarak kendini gerçekten geliştirebilmişse, iradesi güçlüyse ve büyük resme bakmayı öğrenebilmişse çoğunlukla üstesinden gelecektir. Yaşamın kendisinde de olduğu gibi uygulamalarda asıl esas inanç, istikrar ve iradedir. Yalnız üçünü aynı anda elde tutmak, yorumsuz...

bolçi41

Kayıtlı Üye
Merhaba daha öncede yıllar öncede benzer konular açmıştım. Geçen sürede sadece bu yaşadıklarından kurtulmak için spritüel eğitmler, astroloji eğitmleri özel çalışmalar aldım. Bir çok şey öğrendim ancak yaşadığım durumun çok küçük yaşlardan itibaren musallat olduğunu öğrendim üzerine yapılan büyülerle gelenlerde olunca yıllarım heba oldu hapis gibi yaşayarak geçti gitti... İşin ehli biri bunlardan tek kurtuluş yolumun (çünkü rukye ve muskalar belli bir süre etki ediyor sonra muska üzerimde yanıyor) cinlere hükmeden birinin üzerimden alabileceğini ve onun öyle bi yetkisi olmadığını (cinlerle anlaşması yokmuş) söyledi. 32 yaşında oldum bu süreçte çok şey yaşadım bazı konularda bahsettim yaşadıklarımı. Psikiyatri vs çok gezdim bana oturduğum yerde bedensel zararda veriyorlar bu arada. 5 dakika durup geçen izler, boy uzayıp kısalması sima değişmesi gibi gibi. Üzerimde sadece süfli değil müslüman varlıkta varmış sadece merak ettiğim şu, cinlerle çalışan biri bunları benim üzerimden alabilir mi? Tek istediğim şey normal bi hayata sahip olmak artık çok yoruldum...
işin ehli malesef doğru söylemiş,yaktırmak kesin çözüm.diğer yollar kısmen rahatlatıyor.yakacak adamda araki bulasın.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Öncelikle forumdaki herkesten geçen sefer yaptığım saygısızlık için özür dilerim.Narsist şeytanın saldırısı ile kafam o kadar manipüle olmuştu ki can havliyle burdaki herkese saygısızlık yaptım.Önceki nickim TiberSeptim di.

Şimdi tekamülüme yarayacak bu kadar bilgili insanı karşımda gördüğüm için utanç içindeyim.Bende yana yakıla çözüm aradım ve çok araştırma yaptım.Mücadelemde bulduğum bir kaç yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum.Kader gayrete mahkumdur, her nimetin bir külfeti vardır.

Benimkisi atalarımdan gelen günah ve suçlar ve geçmişimde işlediğim hataların kötü karması.

Araştırmalarım ve keşfettiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum ama dediğim gibi Allah izin vermeden bir peygamber bile size yardım edemez.Örneğin Hz.İsa ruhullah bile Allah izin vermeden beelzebubu kovamaz.O yüzden bu tip sitelere girip balon misali insanlara saygısızlık yapmaya hakkımız yok ve bundan dolayı burada herkesten özür diliyorum.

Keşfettiğim bazı yöntemler, tırnağın varsa başını kaşı misali:

1-Öncelikle bir psikiyatra gidip beynin sağ ve sol lopunda dengesiz olan hormonları kontrol ettirin.Çünkü sol lop, sayısal ve acımasız olan taraftır, sağ lop daha çok merhamet ve maneviyat tarafıdır, bunlar arasındaki denge sistemi bozulursa fanteziler ve gerçeklikler arasında takılıp kalırsınız.Çünkü bu narsist/şizofrenlerin üzerinizde ve beyninizde oluşturabileceği dissosyatif kimlik bozukluklarının ana sebebidir.
2-Eğer para durumunuz yerindeyse, özel bir hastaneye gidip tam bir check-up yaptırın.Eğer durumunuz yerinde değilse, ben şahsi kefaret borcum olarak ücreti ödeyebilirim bana özelden ulaşın.
3-Kefaret için kuban verme,karma temizleme:

a-)20 tane fakire yardım.
b-)10 tane garip çocuğu mutlu etmek.
c-)Hayvan barınaklarına ve sokak hayvanlarına yardım.Yem&su.
d-)Köle azat etmek, Petshopa gidip kafeslenmiş bir kaç hayvanı alarak doğaya/özgürlüklerine kavuşturma.
e-)TEMA vakfına fidan bağışı.
f-)Bir cuma namazında, imamla konuşup, topluluk önünde suçunuzu itiraf ederek helallik alıp topluluk ile birlikte namaz kılma.
g-)Özgünlüğünüz olabilir, ama tevhide göre asla birlikten kopmamanız gerekir.
ğ-)Bireyleri de, toplumu da, asla kadın olduğu için,hasta olduğu için, köylü olduğu için yargılamayın ve aşağılamayın.İnsanların kusurlarını gözetmeyin, sınırsızca merhametli olun, bedavaya kamu hizmetlerinde, yardım kampanyalarında yer alarak kefaret ödeyin.Ancak tüm iyiliklerinize rağmen narsist olan bir insan,bir cahil, hala size negatiflik yapıyorsa hayır diyin ve onu yok sayın, hayatınızdan çıkarın, bunun örneği Hz.İsa'nın şu sözünde saklıdır:
"Düşmanın dostundur."

4-Doğaya gidin.Çünkü Adem'in özü topraktır.Doğayla sosyal olun.Sakın topraktan kopmayın.Şehrin elektromanyetik kötü enerjisinden uzaklaşın.Çıplak ayaklarınız ile toprağa basın.Bazen izole olmak içindeki hazineye ulaşan kapıyı açmanın en büyük yoludur.Ama bu durum şeytanın hemen sizi fark etmesine ve sizi Allah'a ulaşıp kamil insan olmayasınız diye sertçe saldırır.Mücadeleye devam pes etmek yok.Umutsuzluk yok.
5-Bütün gerçek erenler dağ köylerinde yaşarlar ve tefekkür halindedirler.Çünkü dağlar gökle yer arasında ki yüksek enerjili ana kapılardır.Şarlatan hacı hoca takımına değil, gidip bu insanların hayır dualarını alın, onlardan yardım isteyin hatta onlara bedavaya hizmet edin öğrenci olun.
6-Soğuk bir akarsuda düzenli bir şekilde abdest alın ve Allah'a yalvarın, abdestsiz gezmeyin.Eğer her hangi bir cin size taciz etmek isterse sakın onlarla ilişkiye girmeyin ve red edin.
7-Cinsellik orucu tutun, mastürbasyonda dahil haftada sadece 1 kere.
8-Güzel hayaller ve ameller edinin, yasadışı kötü hayaller ve düşünceleri kafanıza sokmayın yoksa bu karma olarak döner.
9-En önemlisi nefsinize ve iradenize hakim olmaya çalışın.Örneğin sigara bağımlısıysanız bunu günde 10'a düşürün.Çünkü burada nefsimizinde hakkı var, nefs öldürmek yaşayan ceset olmak anlamına gelmez.
10-Sevgiyi ve onaylanmayı toplumdan yada bireylerden değil sadece Allah'dan isteyin, içinizdeki o özel huşu sevgisini uyandırın ancak toplumuda red etmeyin.Kuldanda utanın.
11-Özgün olun, ancak özel yada tüzel olmayıda unutmayın.
12-Düzenli tefekkür orucu, az yemek, az uyumak, hayvansal gıdaları az tüketmek,sigarayı azaltıp iradenizin gücünü yenilemek.
13-Onların vesveselerini ve tehditlerini ciddiye almayın, onlara inat stebil hayatınızı sürdürün, sakın umut kesmeyin ve boyun eğmeyin.Bol su içmek.
14-Milli ve dinsel kimliklerin kibrinden uzak durun.Her zaman bağışlayın.
15-En az 3 vakit zorla namaz kılın Allah'dan bağışlanma dileyin.
16-Üzerinizde, yastığınızın altında mutlaka dua taşıyın.Uyumadan önce şu duayı okuyun:

"Eyyy Anadolu'nun koruyucusu ya Hıdır yaa nazır, sensin derdime nazır.Yattım Allah kaldır beni can gövdeye daldır beni, can gövdeden çıkınca imanımla gönder beni."

17-Anne ve babaya saygı.İnsanların size yönelttiği azarlamalara karşı sessiz kalın, Eyyup sabrı budur.Cezai işlem gibi.
18-Tualet kültürü çok önemli.Evinize girerken sağ ayakla girip euzu besmele, tualete girerken euzu besmele, hiç bir tarafınıza çiş sıçratmayın.Sifonu çekmeden önce, 3 kere sol ayağınızı yere vurun ve şöyle diyin:

"Hastalık, sihir, şeytan işidir.Ayak yolu ile gelir, ayak yolu ile gider.Yallah kovulmuş şeytan geldiğin yere lağıma!"

19-Aynalara ve telefondaki ilüzyon olan siyah ekrana uzun süre bakmayın.
20-Yatarken telefonunuzu emf dalgalarından korunmak için mutlaka uçak moduna alın.
21-Atalardan gelen günahlar için şu dua her gün:

"Eyy merhametlilerin en merhametlisi olan Allah'ım, atalarımın ve benim işlediğim tüm hatalardan ötürü çok pişmanım.Dünümden, bugünümden ve yarınımdan senin şevkatine ve sevgine sığınırım.Ve senin celalinden cemaline sığınırım yaa Rauf.Kutsa ve koruman altına al beni, katından bana yardımcı bir ruh bağışla.Şüphesiz ben sana muhtacım, ama sen bana muhtaç değisin."
22-Zor olduğunu biliyorum inanın sizi anlıyorum.Damdan düşenin halini damdan düşen anlar.Zorlayıp bir kaç arkadaş edinip iki üç sohbet edip sosyalleşmeye çalışın.
23-Sirke,deniz tuzu,zeolit tozu karışımı fısfıs ile evinizi ve yatağınızı düzenli olarak kutsayın.
24-Giysilerinizi ve dolaplarınızıda sürekli fısfıslayın.
25-Aynı karışımdan bezi ıslatıp düzenli olarak başınıza koyun.Stresden uzak durmaya çalışın.
26-Temiz gıdalar tüketin ve gıdaların üzerine mutlaka Allah'ın adını üfleyip için.
27-Suya, dua okuyarak günde 3 vakit 3 kere Allah'ın adını anarak için.
28-Pes etmek ve umutsuzluk yok herkes eğleniyor ancak ben hep acı çekiyorum, horlanıyorum.Bu dünya deneme dünyası, bazı insanlar dünyada cehennemi yaşarlar bu bazen ahirete sarkan hesabı kaldırmak içindir.
29-Ağlamak istiyorsanız ağlayın, hüngür hüngür ağlayın, kimseden çekinmeden.
30-Peygamberimizi temsil eden gül tütsüsü ile evinizi düzenli olarak arındırın.
31-Namazdan sonra meditasyon yapmaya çalışın, ellerinizi ve ayaklarınızı tuzlu ve sirkeli suda düzenli olarak bekletin.
32-Frekans dinleyin özellikle 963hz, evinizde zeolit taşı bulundurun.Subliminal telkinli müzikler ile iradenizi kuvvetlendirip beyninizi bilinçaltı çöplüğünden ve travmalardan temizleyin.
33-EMP dalgaları olan parçaları ve radyasyon detoxu olan meditasyon müziklerini düzenli dinleyin.
34-Acı çekmek insanı değişime zorlar.Elmaslar sıkışarak oluşur.
35-Bağışıklığınızı korumak için glutatyon,multivitamin,kuşburnu çayı,su ama en önemlisi cinlerin kanınıza bıraktığı radyasyona karşı spiruluna hapı,magnezyum, bir tahta kaşık ile suyla karıştırılmış zeolit tozu günde 3 bardak.
36-Hamama gidebiliyorsanız düzenli olarak hamama gidin.
37-Şahmeran hikayesi, beyin ile bağırsakların aynı kıvrıma sahip olduğunu bize gösterir bu yüzden sağlıklı kafa sağlıklı bağırsakta bulunur bol bol kefir için.
38-Her gün bir avuç ceviz.Eğer cevize güç yetiremiyorsanız bana özelden mesaj atın dedemin ceviz bahçesi var, size ücretsiz gönderirim.
39-Limon ve sarımsak kürü bir iksir gibi.
40-Emf dalgalarından uzak durmanız en önemlisi bu çünkü musallat olan cinler aslında elektromanyetik radyasyon zehirlenmesi yaşatıyor bunu çözümü doğada olmak ve zeolit.

İşte ben doğduğumdan beri bu savaşı sürdürüyorum.Bugüne kadar nasıl hayatta kaldığımı bilmiyorum.Araba kazası geçirmiş bir insan gibi yıllardır şok halinde yaşıyorum.

Sevgiler,saygılar.