Yeni Çağ Bedensiz Varlıkları

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yeniçağ insanları olduğu gibi yeniçağ cinleride var olduğunu düşünüyorum son zamanlarda bedensiz varlıkların bir planı var demiştim dikkat edin diye uzun süredir bu konu üzerinde çalışıyorum ve sonunda anladım insanın düşünsel evrimi nasıl ilerliyorsa bedensiz varlıkların da aynı şekilde ilerliyor eski kadim bilgilerin bazıları artık gecerli değil örneğin nasıl pozitivis düşünce kırıp yerine post modern bir düşünce alıyorsa nasıl kadın ve erkek değişmeye başlamışsa nasıl toplum ve dünya değişiyorsa ve eski bilgilerimiz sadece birer tarihsel öğeti olarak kalıyorsa bedensiz varlıklarda değişiyor onlardaki değişim daha uzun sürmesinin sebepleri uzun yaşamları olabilir bizde aktarılan dna lar daha kısa sürede aktarılıyor ve değişim daha hızlı onlarda aktarımı sağlayan şey ne ise sanırım uzun yaşamdan dolayı uzun sürüyor olabilir

son zamanlarda yaşamadığım deneyimler yaşıyorum en basiti ben hasta olsam bile en fazla bir iki saat sürer ve hemen iyileşirim ama hastalığım ilk defa 2. gününü geciyor ve şifa vermelerim ilk defa işe yaramıyor yaptığım kahanetler karışıyor rüyalarım çok farklı bedensiz varlıklarla iletişimim değişti sadece kaastan başka bişey algılayamıyorum örneğin 8 saat boyunca dönen karışık renklerden sayılardan başka bişey görmedim sürekli felaketler vs vs ve daha bir ton şey benim için asla olmayan düşünce ve yaşam şekilleri ne olduğunu anlamaya çalışırken korkunç geceler gecirdim

en son kovmalar yaptım ve biraz kendime gelebildim gördüğüm görüntülerin eskilerden farklı olmasının yanısıra duyduklarım hissettiklerimde farklıydı ve çom çok modern geliyordu bazılarının benim imgelemelerim olduüu düşündüm sonra anladımki varlıklar daha modernize olmuşlardı daha zeki daha güçlü daha vs vs

ve size burada neler yapmamız gerektiğinden bahsedecektim uzun süredir kendi yaşamım için bir kahenetim vardı aynı zamanda arzum istediğim ve dünyaya getiriliş amacım olan bir düşünceydi bu tüm eski öğretilerimi siliyorum yeğane unsur olan şifa üzerine çalışacağım sadece yeteneğim merakım ne olursa olsun evrenin ve tanrının ışığı olan şifa ile ilgileneceğim sizlerinden şifa ile ilgilenmenizi tavsiye ediyorum şifa diyince sade hastalıkları tedavi etmek olarak düşünmeyin kendinize ve başkalarına daha huzurlu sevgi dolu bir yaşam bağışlamak olarak düşün bunun yapmanız gereken tek şey içinizde var olan şifa enerjisini ortaya çıkarın kendinize inanın

ışık ve bilgiyle

Şaman

Kayıtlı Üye
ben de bu konu üzerine yoğunlaşmıştım ve cinlerin şuanki planını bir nebze olsun çözdüğüme inanıyorum.Onların planı bence kendileri için bizleri kullanmak!şöyle ki farkettiyseniz obsesyon olayları çok artmaya başladı ve bazı insanlarda bilinçli bilinçsiz öteki dünyadan aldıkları mesajlar sebebiyle majikal uygulamalara başladıklarını söylüyorlar.bu kişilerin çoğu bilinçli bir şekilde basit cinler tarafından yönlendiriliyor ve obsese edilen insanın enerjisini emip kendilerini yükseltiyorlar.olayın özü bundan ibaret

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok daha zeki ve davranışları kontrollü eski asabi ve şaklaban hallerinden eser yok bazılarını neredeyse hisedemiyoruz artık

twilight

Kayıtlı Üye
merhaba..tespitleriniz gerçekten inanılmaz ve mükkemmel..verdiğiniz ve paylaştığınız için Allah sizden razı olsn..dikkat ettimde en fazla ziyaret edilen konular ''nasıl aşık ederim'' , ''nasıl geri döndürürüm'' . Böyle güzel tespitlerin yapıldığı konularada bakmalı üyeler..
saygılar

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
niye creepa? cinler insanlara hizmet etmek için yaratılmadılar ya..Gelişebilir, bi türlü yetinmeyen nefsimize bakıp bize gülüp dalga geçebilirler. Sonuçta sürekli istenen şeyler onlar için gülünecek kadar acizane istekler.

erkan89

Banlı Kullanıcı
insan neye inanırsa o olur derler, acaba bizide buna inandırmaya mı çalışıyorlar...

Huzun

Kayıtlı Üye
kesinlikle bende jatiliyorum ve okadar zekice yaklasiyorlarki artik korkutmadan oncelikle iyi olarak sonra bilgi paylasarak yaklasiyorlar ve butun enerjiyi emiyorlar ve cinli insanlarda farkederseniz vucutlarindada kuculme olmaya basliyor zamanla eriyorlar

CREEPA

Banlı Kullanıcı
niye creepa? cinler insanlara hizmet etmek için yaratılmadılar ya..Gelişebilir, bi türlü yetinmeyen nefsimize bakıp bize gülüp dalga geçebilirler. Sonuçta sürekli istenen şeyler onlar için gülünecek kadar acizane istekler.
Benim verdigim cevaba yönelik böyle bir mesaj yazman oldukca anlamsiz ve mantikdisi bence,onlari cok iyi taniyorsun heralde?
Sana göre süreklilik ile istenilmekte olan sey nedir bir kere bunu aciklarsan belkide yazdigin mesajdan kendime bir anlam cikartabilirim apnoe
''nasıl aşık ederim'' , ''nasıl geri döndürürüm'' . Böyle güzel tespitlerin yapıldığı konularada bakmalı üyeler..
Katilmiyorum dedimi katilmiyorum:)

Şaman

Kayıtlı Üye
Benim verdigim cevaba yönelik böyle bir mesaj yazman oldukca anlamsiz ve mantikdisi bence,onlari cok iyi taniyorsun heralde?
Sana göre süreklilik ile istenilmekte olan sey nedir bir kere bunu aciklarsan belkide yazdigin mesajdan kendime bir anlam cikartabilirim apnoe

Katilmiyorum dedimi katilmiyorum:)
snede katılmadığına göre herhalde herkesten çok daha güvendiğin
bağlantıların var ya da ay birde muhalefet lazım anacım diyorsun?
bi de senin verdiğin cevaba da cevap verilmezse burası nasıl forum olacak onu anlayamadım?hani benim bildiğim kadarıyla forumda insanalr birbirlerinin cevaplarına cevap yazarlar okuyup okuyup geçmek için değil forumlar?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
snede katılmadığına göre herhalde herkesten çok daha güvendiğin
bağlantıların var ya da ay birde muhalefet lazım anacım diyorsun?
bi de senin verdiğin cevaba da cevap verilmezse burası nasıl forum olacak onu anlayamadım?hani benim bildiğim kadarıyla forumda insanalr birbirlerinin cevaplarına cevap yazarlar okuyup okuyup geçmek için değil forumlar?
Hayir saman hicbir baglantim yok ve muhalefete de ihtiyacim yok:D.Senin bildigin senin bildigindir.Istedikten sonra cevap da yazarim.Nerdeyse seni taniyamadim? Baska bir mesajinda üyelerinle dalga gecen arkadasimiz sen degilmisin? Benim bildigimde genelde sitelerin insanlari bilgilendirmek amaciyla yapilmasi yönündedir.Bence bu siteler hayata olup bir sekilde yasiyorlarsa bir sekilde paylasimcilarin katkisi var olmasidir heralde? Forumlar tabi okuyup okuyup gecmek icin degil,ama üyelere hakaret etmek icin asla kulanilmamalidirlar.

twilight

Kayıtlı Üye
dikkat ettimde en fazla ziyaret edilen konular ''nasıl aşık ederim'' , ''nasıl geri döndürürüm'' .

değerli zeki arkadaşım..sanırım yazdığım yazıyı tam okumamışsın..ben güzel tespit diye arkadaşların cinler hakkında ki tespitlerini kastettim..nasıl aşık ederim nasıl geri döndürürüm gibi saçmalık şeylerle uğraşacaklarına biraz farklı forumlara bakmalarını gerektiğini niteledim..bi daha ki sefere alıntı gözlerini açarak al ki yanlış anlaşılmalar olmasın ;) ;)

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
peki saman senin onlarla baglantin varmi?

Şaman

Kayıtlı Üye
Hayir saman hicbir baglantim yok ve muhalefete de ihtiyacim yok:D.Senin bildigin senin bildigindir.Istedikten sonra cevap da yazarim.Nerdeyse seni taniyamadim? Baska bir mesajinda üyelerinle dalga gecen arkadasimiz sen degilmisin? Benim bildigimde genelde sitelerin insanlari bilgilendirmek amaciyla yapilmasi yönündedir.Bence bu siteler hayata olup bir sekilde yasiyorlarsa bir sekilde paylasimcilarin katkisi var olmasidir heralde? Forumlar tabi okuyup okuyup gecmek icin degil,ama üyelere hakaret etmek icin asla kulanilmamalidirlar.
doğru bak bunu öğrenmen ne güzel olmuş siteler insanlara hakaret etmek onları rencide etmek için değildir
aferim!!!
ilerliyorsun

CREEPA

Banlı Kullanıcı
doğru bak bunu öğrenmen ne güzel olmuş siteler insanlara hakaret etmek onları rencide etmek için değildir
aferim!!!
ilerliyorsun
Birde ögrendigimiz seyleri sizlerede ögretebilsek ne mutlu bize.Hakaret olarak kabul etmeginiz saman.Sadece bir cesit elestiri olarak kabul ediniz,bu da dogru olacaktir.Tesekür ederim,insanlari bilgilendirmek onlari belirli bir seviyeye tasmimak gercekten cok güzel birsey.Sizler olmasaniz benim calismalarimin bir anlami kalmaz.

hira

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ya belki gülüceksiniz bana,hatta bilmiyorsan burada ne işin var diyeceksiniz.Ama sizlerin cinimi var???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar ya belki gülüceksiniz bana,hatta bilmiyorsan burada ne işin var diyeceksiniz.Ama sizlerin cinimi var???

cinler kimseye ait olmayan bizim gibi Allah tarafından yaratılmış, kendi ortamları yaşam alanları olan varlıklardır. Sadece, aramızda onlarla bağlantılı olan, iletişim kurabilen ya da yapılan anlaşma gereği irtibat halinde olanlar var.
Cinim var diyen varsa bilinki cin de arkadaşlarına insanım var diyordur.:p

Creepa için; çok iyi tanıyorum demiyorum ancak biliyorum ki yaradılan hiçbir şey gelişme ilerleme yetisinden ari yaratılmamıştir. Az buçuk hepsinin zekası,egosu ve nefsi vardır. Sadece insanın nefsi biraz son zamanlarda azgın ve düşünüyorum ki cinler için bazı isteklerimiz son derece komik. İlim irfan sormak yerine ben kiminle evlenicem acaba geri dönermi tarzı nefsani isteklerde bulunuyoruz ki bazen kendi isteklerime dönüp baktığımda ben bile kendime gülüyorum maalesef. Neyseki biraz dünyadan uzaklaştım da artık huzura erdim. Darısı isteyenin başına.

Bu arada burası bir forum ortamı tabiki konular dağılacak, tartışacağız. Toplayacağız dağıtacağız paylaşacağız arkadaşlarım. Yoksa hiçbiri kişisel diil.