Yeni Çağ Bedensiz Varlıkları

hira

Kayıtlı Üye
o Halde çok şanslıyım:)
Aslında tam olarak neye dahil olduğumu çözemiyorum.Daha 6 yaşındayken birinin trafik kazası geçireceğini söylemişim:confused: Ben psişikmiyim??
Yıllardır görmediğim birinin sıkıntısını rüyamda görüp yıllar sonra arayıp bu rüyayı anlattığımda bayılacak gibi olması.6.hissim mi kuvvetli.
Ne düşünsem oluyor.Kime fal baksam çıkıyor.Bazen bir yerde sıkışmış bir ruh var deyip uzaklaşıyorum.Kime anlatsam deli der bana.Hep içimde saklıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kendinizi tanımlamak zorunda değilsiniz. yaşadığınız deneyimler ve ruhunuz sizi siz yapan temel zaten. buda ne olduğunuzu düşünmekten çok. farkında olmadan yada olarak açtığınız kanallardan gelen negatif nerjileri yada negatif varlıkları nasıl bloke ederiniz meselesi olmalıdır. malesef. paranormal (pozitivist bir yaklaşımın sunduğu tanımlamalrdan nefret ederim ama genel geçer olduğu için kullanıyorum) deneyimler yaşayanların büyük bir bölümü başkalarının hayatlarını olumlaştırabilirken, kendi hayatlarını malesef sıkıntılı geçirmektedirler. bu yüzden çakralarla nerji çalışmalrıyla meditasyonla koruyu etkisi olan matra veya sembollerle yakından ilgilnemleri. bir çok durumuda kendi işlerini yapamıyorlarsa bu konularda uğraşan bir yakınından yardım almaları gerekir . tabiki en iyi çözüm kolaya kaçarak yardım almak değil kendimizi sürekli geliştirmek ve titreşim seviyemizi yükselmek olacaktır

hira

Kayıtlı Üye
Bunu nasıl yapacağım?Kimden yardım alabilirim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ben sonda belirttim aslında yardım alma işini kolay kaçarak yapmayacaksın kendin çabalayacaksın istemizde bu konular mevcuttur incele çakra çalışmalarıda kısa bir süre sonra yapılmaya başlayacak

hira

Kayıtlı Üye
Hamile olmam sanırım buna bir engel teşkil etmez.Cevaplar için teşekkür ederim.Sevgiler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
allah analı babalı büyütsün bilakis daha ii olur çakralar temizlenir auranız genişler

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
benim cinim var diyene gülebilirim. Onlar hic kimseye ait degildir. Biz insanlar gibi hürdürler. Onlari insanlarin üzerine gönderenlerde büyücüler cincilerdir. Yazik olsun onlaraki, onlarin hürriyetini baski altnda ellerinden aliorlar.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
tamam,O zaman sizde size ait degilsiniz! Yada sahip oldugunuz ev yada köpek sizin degil o Allaha ait.;)Cinlerin emrinde yada etkisinde olmaktansa ;elerinde oyuncak olmaktansa onlari kendi komutama alirim bu da sagliklidir bundan da dogal ne olabilir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
benim cinim var diyene gülebilirim. Onlar hic kimseye ait degildir. Biz insanlar gibi hürdürler. Onlari insanlarin üzerine gönderenlerde büyücüler cincilerdir. Yazik olsun onlaraki, onlarin hürriyetini baski altnda ellerinden aliorlar.

anlatmak istediğiniz konuya gülerim diye başlamayı tercih etmeseydiniz keşke.

sizin arkadaşınız var sanırım. yada patronunuz. yada işciniz. yada aileniz. bu aitlik durumunu anlatmak için benim......m var deriz. bu aitlik durumunu anlattığımız herşey için onun özgür iradesi yok tammen benim kontralum altında demek istemiyoruz. benim cinim var kelimesindede aynı şey gecerli. kişiye ait olan bir varlık söz konusu ama bu varlık hala kendi iradesini kullanabilir. bazı varlıklar vardırki onlar kendilerini başkasının hükmü olmadan idare edemez. bazı varlıklar vardırki insanı kendi himayesi altına almaya çalışır bu durumunda insan zarar görmeye başlar. bu durumunda kendini koruyabiliyorsa o varlığı ya kovar ya hapseder ya da öldürür. insanlar insalar zararlı olan insanları hapsetmiyormu yada nefi mudafa için öldürmüyormu.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Duygusal ve sosyal kapasitesi yüksek kişiler - yani, duygularını iyi bilen, onları kontrol edebilen, başkalarının duygularını anlayan ve bunları ustalıkla idare edebilenler - hayatlarının gerek özel gerekse mesleki alanlarında daha avantajlı bir konuma geçerler.

ben özellikle sıkıntıları, doğa olaylarını, kayıpları, hastalıkları ve ölümleri önceden hissedebiliyorum. Merhametli bir insanım ama duygusal, alıngan ve narin asla değilim. Mantığım her işte önde gider . Belki de yaşımdan ötürüdür. Peki senin yorumun nedir şimdi? duygusal insanlar genellikle içe kapanık ve asosyal kişiliklerdir. Duygularını iyi bilen ve kontrol edebilen kişiler ise mantığını kulanabilen kisiliklerdir. Ve mantıklı kişiler iyi birer yöneticidirler, kadınların iş ortamında çok da istenmemesi hormonal değişikliklerde bile duygusal dalgalanmaları yaşamaları ve bu durumun iş ortamına yansımasıdır. EQ dan bahsediyorsun biraz anladım ama katılmıyorum sana.

konu dağıldı çok ben kesiyorum, özürler.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
duygusal insanlar genellikle içe kapanık ve asosyal kişiliklerdir. Duygularını iyi bilen ve kontrol edebilen kişiler ise mantığını kulanabilen kisiliklerdir. Ve mantıklı kişiler iyi birer yöneticidirler, kadınların iş ortamında çok da istenmemesi hormonal değişikliklerde bile duygusal dalgalanmaları yaşamaları ve bu durumun iş ortamına yansımasıdır. EQ dan bahsediyorsun biraz anladım ama katılmıyorum sana.
Genelde asiri duygusal olan insanlar hep en üst pozisyonlarda yer almistir dünya tarihinde.Atatürk Stalin Lenin Hitler Guevara Mao Karl Marx Ismet pasha vs. bunlar asosyalmidir?Gerektigi yere cilgin olup deli bir mücadelenin icine kendini atan,evde oturup Mantik sahibi egoist hazir yiyicileri icin mücadele veren o cilgin insanlar o cilgin Türkler asosyalmidir? Mantik nereye kadar? Kendine göre mantikli olabilirsin ben sahsen basklarindan aldigim tepkiyi degerlendiririm iste ben suyum ben söyleyim demem.Eger kendimi sürekli övsem zaten en büyük anti sosyal davranisi sergilemis olurum sayin apnea.Mantikli olursun iyi güzel dersini calisirsin kendince birseyler üretebilirsin ama ruhun azmin cesaretin yoksa ? Kahramanca destanlarin yazilmasi,yardima muhtac olan insanlara el uzatilmasi,toplum icinde birbirimize destek vermemiz? Bunlar mantikmidir? Kisacasi ben sahsen sogukanli ve sadece mantikli bir insan ile bir arada olmaktansa cesur duygusal ve kendilerini iyi ifade edebilen insanlarla bir arada olmayi tercih ederim.
Insan oglu duygularina hakim olmak zorundadir bu dogru bunu tartismiyorum .Duygusal bir insanin mantikli olma ihtimali yokmu? Gercekleri kalbimizle görürüz.Tanri ve bizim aramizdaki bu iliski mantik iliskisimidir,vicdanli insanlar asosyalmidir,merhametli yardimsever insanlar aptal ve enayimidir sizce? Mantikli oluüp sadece kendi isine bakacagina kendisini feda eden bu kahramanlar duygu yüklü siirler yazan insanlar ve yardima ihtiyaci olan insanlara el uzatan kisiler asosyalmidir? :Mantik nedir?Mantık kelimesi, Yunanca Logike kelimesinin arapça tercümesidir. "Logikos, logos'a yani söz (parol)e, akıl (raisonja. veya aküyürütme (raison-nement) ye ait demektir". Görülüyor ki kelime anlamı ile lojik, hem söz hem de akılla ilgilidir. Mantık kelimesi de tıpkı böyledir. Farabî kelimenin acıklamasını söyle yapıyor: "Bu sanatın (mantık) adı nutk kelimesinden türemistir.
1—İnsanın makulleri idrak edebileceği kuvvete delâlet eder. Bu kuvvetle ilim ve san'atlar elde edilir ve onunla hareketlerin güzeli ve cirkini ayırdedilir.

2—İkincisi insanın nefsinde anlayış yolu ile hasıl, olan makullerdir; bunlara içten konuşma denilir.

3— Üçüncüsü, içeride bulunan şeyi dil ile söylemektir; ona da dıştan konuşma denilir
Sen oldukca Duygusal bir insansin dynamic apnea hemde gereginden fazla,emi.Ben Duygusalim ve mantikliyim! Ama asla asosyal degilim sevgili Dynamic! Ben kendi yeteneklerimin ne yönde oldugunu bilen,kendimi taniyan bir insanim.Akiliyim diye gecinmekte olan diplomali esekler ile bir araya gelmiyecek kadar seviyeliyim ve aslinda hayatimdada cok sey elde etmeye basarabilmis bir insanim.Arkamda gündüz ve gece beni düsünen duygusal anlamda bana destek olan ve benim icin kendisini feda bile edebilecek bir cok insan var,cok kolpa sanatlar yıktım Sosyal problemlere karsı ben hep disimi sıktım ve kendisinin akili oldugunu idaa edipte bir halt beceremiyen bir cok insan ile karsilastim.Lüften benimle artik tartismayin bu hem senin icin hemde benim icin da iyi olacaktir.Tabi bu senin fikrin "syagi duyuyorum"
Duygusal ve sosyal kapasitesi yüksek kişiler - yani, duygularını iyi bilen, onları kontrol edebilen, başkalarının duygularını anlayan ve bunları ustalıkla idare edebilenler - hayatlarının gerek özel gerekse mesleki alanlarında daha avantajlı bir konuma geçerler.

Tesekür ederim!

nazar

Kayıtlı Üye
cinler herkese musallat olabilirmi?
ben onlarla ilgilenmediğim halde bana bir zarar yada benimle bir iletişime geçme olasılığı nedir?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Cinler cok kisiye zarar verebilecek güce sahiptir ama herkese degil.Sizi tanimadigimiz icin olasilik konusunda birseyler söylememiz yanlis olur nazar.Anladigim kadariyle sen onlarla ilgilenmiyorsun,böylece senin onlardan yana zarar görme ihitmalin düsüktür.Yanliz Cinler ayni zamanda büyü araciyla görevlendirilibilen varliklar o yüzden herseye ragmen dikkatli olmak gerek yani kisacasi onlardan zarar görmek icin ilaki onlarla ilgilenmek zorunda degilsiniz ama ayni zamandada tedirgin olup sürekli kendinizi yipratmaniz ve stresse kapilmanizin bir anlami yok.

kalpten_54

Kayıtlı Üye
s.a. ben hakan ..... bende cınnı oldugunu dusundugum bır takım rahatsızlıklar var 8 yıldır ilaçlı tedavıgoruyorum 2 kez hastaneye yattım bır çok teshısler koydular her doktor ayrı ayrı tedavıler uyguluyor yasadıklarım kıtap olur cok uzun cok cekltım bır bakarmısınız adım:.... -.... doğumluyum tek basıma mucadele edemıyorum :

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Urum Bey' in sözlerine kısmen katılıyorum.
Bişeyler daha eklemek istiyorum ama bunlar genel olarak bedensizler hakkında olacak. (cinlerle uzaktan yakından bir alakam olmadığı için).
İçinde bulunduğumuz zamanın enerjisi ve potansiyeli bundan önceki zamana
kıyasla çok daha bilgiye açık ve her tür varlığı kucaklayan cinstendir.
Önceden sınırlar ve kurallar vardı; yasakları çiğnemenin cezasından korku vardı.
Taraflar birbirini sevmeye başlayınca zarar vermesi de zor oldu.
Aksine durum kötüleşmiyor; iyiye gidiyor.

Bedensiz varlıklardan korkan arkadaşlara bikaç tavsiye;
onları korku enerjisiyle beslemek yerine; onlarla iyi geçinmeyi deneyebilirsiniz.
Musallat denilen şey aslında korkunun bir yanılgısı olamaz mı?

Bu zamanda o kadar çok kişi varlıklarla çalışıyor ki
belki de tuhaf gelen, dehşete düşüren budur.
Eskiden medyumlara; belli bir kesime açık olan yollar
Şimdi hak eden daha geniş bir kitleye sunuluyor.

Monarcas

Kayıtlı Üye
Kanal bilgileri adı altında özellikle son yıllarda hızla yayılan yeni akım beni derinden kuşkulandırıyor.

zombiee

Kayıtlı Üye
İki boyut arasında savaş olma ihtimali yok mu ? Şöyle söylim şeytan iki tarafı birbirine düşürmek için oyunlar oynamış olamaz mı ya da burada adları belirtilen diğer varlıklar ( bilgim yok ) ? Malum cinlerin iyisi ve kötüsü var denilir. Sana çok büyük bir kötülük yapmazlar sen haketmedikçe. Yapanı iyi niyetli değildir ( duyduğum ) ama ya iyi niyetli olanlar da kandırıldıysa ? En basit örnekle tamda günümüz tarihi buna uygun değil mi ?
Bunlar da bazı deneyimlerim sonucu düşündüklerim. Dolaylı anlatım yapıyorum. Insan insanın kalbine bakmaz. Sadece hayatını yaşar ve değerleri vardır. Ne kadar iyi olursa olsun bu değerler onu değiştirebilir. Tarih bunun yüzlercesi ile doludur.
Cinlerin iyilerine yapılmış bir yanlış olamaz mı ? Onlarda ayrım yapmaksızın insanlığa zarar veriyor olabilir. Tabi bunu onune geleni çarp şeklinde yapacağını sanmam. Çünkü Allah buna izin vermez. Ama en ufak bir yanlışını bekleyen avcıya benzetiyorum ben durumu.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Son mesaj tarihi ile konu açılış tarihi arasında büyük fark var bu dönemlerin geçtiğini düşünüyorum.