Vizyon ve Dış Etkenler

guneş4

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar durugörü deneyimlerimizde gördüklerimizi neye göre görüyoruz? Bunu hayalgücümüz mü yönlendiriyor yoksa haberci rüyalar gibi bir işlevi var mıdır? Ne kadar kıymet vermek gerekir. Ben hayatımda bir iki kez yaşadım birisi zannediyorum vücudumla ilgili bir uyarı niteliğindeydi.Yakın zaman sonra ortaya çıktı. İkincisi çok tatlı bir görüntüydü en tatlı halimle karşımda gördüm kendimi gülümsüyordum üstümde beyaz bir önlük vardı o zamanlar tıp okuyacağıma çok inanıyordum. Sanırım bunla ilgili olarak gördüm.
Ama gerçekleşmedi bu isteğim farklı hedefler buldum kendime.Merak ettiğim böyle deneyimleri artık neden yaşayamadığım. Bir de bu konunun meleklerle vs. ilgisi var mı mesela biz böyle şeyler yaşarken bunları yaşadığımızı dışardan biliyorlar mı yoksa sadece bizde başlayıp biten bir şey midir?
Not olarak eklemek istiyorum gördüklerimi uzun süre sürdüremedim dışardaki sesler her şeyi bozdu ve sese karşı nedense bir duyarlılık var bende size de ses rahatsızlık veriyor mu ? Sesli ortamda da yapabilen var mı merak ediyorum, çünkü sessiz ortam bulmak her zaman mümkün olmuyor. İlginiz için teşekkürler.