O adam kimdi

Hakini

Kayıtlı Üye
İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum öncelikle.. Ben 33 yaşındayım. bu yaşıma kadar bir sürü tuhaf rüya gördüm. ama demonic kavramını şimdiye kadar hiç kullanmak zorunda hissetmemiştim kendimi..

Madem alaka büyük onun devamında yaşadığım bir diğer tuhaf rüyayıda anlatayım.. Kızlı erkekli bir gruptaydım.. 10-15 kişilik bir gruptuk. gruptaki erkekler uzun saçlıydı ve tüm grup pelerin benzeri kıyafetler giyiyorlardı. Yolda yürüyorduk, önderimiz siyah pelerinli kel bir adamdı. Sokaklar boş ve ıssızdı ve birden bir bankaya girdik.. Sadakatini sınayacağız dedi.. lobide iki görevli vardı ve onları vur dedi.. Bende bunun rüya olduğunu ve test olduğunu hissediyordum.. silahı sıktım ama kurşun gitmedi.. Lord Voldemort benzeri lider aferin sana testi geçtin dedi.. Oysaki ben zaten başlangıçta tüm olayın bir test ve rüya olduğunun farkındaydım. Siyah cübbeli kel lider, gerçekten Lord voldemort'a inanınılmaz benziyordu. Belkide hepsi bilinç altımın bir oyunudur..

Lord Voldemort benzeri siyah cüppeli lider veznede duran görevlileri katletti.. Daha sonra birden tüm zemin kırmızı halı oldu.. Siyah cüppeli lider o halıya işemeye başladı.. Halının her köşesine işedi.. İşte buradan onu(idrari) yakıp zehir yapacağız dedi ve öyle uyandım..

Yani kendimi resmen bir takım şeytani gruplarla ilişkili hissettim.. Benim şeytanla, şeytancılıkla en küçük bir ilgim ve bağlantım yoktur. Dinlere inanmıyorum. Deistim. Yaratıcıya inanıyorum ama dinlere inanmıyorum.. Ama neden böyle sanki şeytanın öğrencisiymişim gibi rüyalar görüyorum anlamadım. Şeytanada inanmam açık konuşayım.. Bence bunlar bir açıdan bilinçaltımın bir oyunudur. sonuçta tüm çocukluğum ve gençliğim, cinler ve şeytanlar fantezisi ile geçti. buda olsa olsa bilinç altımın bir dışa vurumu ve patlamasıdır diye düşünüyorum.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum öncelikle.. Ben 33 yaşındayım. bu yaşıma kadar bir sürü tuhaf rüya gördüm. ama demonic kavramını şimdiye kadar hiç kullanmak zorunda hissetmemiştim kendimi..

Madem alaka büyük onun devamında yaşadığım bir diğer tuhaf rüyayıda anlatayım.. Kızlı erkekli bir gruptaydım.. 10-15 kişilik bir gruptuk. gruptaki erkekler uzun saçlıydı ve tüm grup pelerin benzeri kıyafetler giyiyorlardı. Yolda yürüyorduk, önderimiz siyah pelerinli kel bir adamdı. Sokaklar boş ve ıssızdı ve birden bir bankaya girdik.. Sadakatini sınayacağız dedi.. lobide iki görevli vardı ve onları vur dedi.. Bende bunun rüya olduğunu ve test olduğunu hissediyordum.. silahı sıktım ama kurşun gitmedi.. Lord Voldemort benzeri lider aferin sana testi geçtin dedi.. Oysaki ben zaten başlangıçta tüm olayın bir test ve rüya olduğunun farkındaydım. Siyah cübbeli kel lider, gerçekten Lord voldemort'a inanınılmaz benziyordu. Belkide hepsi bilinç altımın bir oyunudur..

Lord Voldemort benzeri siyah cüppeli lider veznede duran görevlileri katletti.. Daha sonra birden tüm zemin kırmızı halı oldu.. Siyah cüppeli lider o halıya işemeye başladı.. Halının her köşesine işedi.. İşte buradan onu(idrari) yakıp zehir yapacağız dedi ve öyle uyandım..

Yani kendimi resmen bir takım şeytani gruplarla ilişkili hissettim.. Benim şeytanla, şeytancılıkla en küçük bir ilgim ve bağlantım yoktur. Dinlere inanmıyorum. Deistim. Yaratıcıya inanıyorum ama dinlere inanmıyorum.. Ama neden böyle sanki şeytanın öğrencisiymişim gibi rüyalar görüyorum anlamadım. Şeytanada inanmam açık konuşayım.. Bence bunlar bir açıdan bilinçaltımın bir oyunudur. sonuçta tüm çocukluğum ve gençliğim, cinler ve şeytanlar fantezisi ile geçti. buda olsa olsa bilinç altımın bir dışa vurumu ve patlamasıdır diye düşünüyorum.
Bu kadar benzer ve demonik rüyalar görmemiz şaşırtıcı aynı sizin gibi şeytanla bağlı olduğumun söylendiği 2 rüya görmüştüm izninizle anlatmak isterim .

Rüyamda bembeyaz bir odadaydım odanın ortasında bir sandalye vardı ve sandalyenin üstünde oturmuş 90’lı yaşlarda bembeyaz saçlı kemikleri sayılacak derecede çok zayıf bir kadın oturuyordu. Bu kadın önünde kuyruk şeklinde oluşmuş bir insan sırası vardı.Kadın insanların elini tutuyor ve gelecekleri ile ilgili birtakım cümleler söylüyordu. Sıra bana geldiğinde bana elimi uzatmamı söyledi. Elimi uzattığımda kadın bana şunları söyledi:
“Süleyman bile sesini duydu
Kral Baeli öldürmeye gelecek
Seni almaya gelecek.”

Bu cümleden hemen sonra odada beyaz bir kapı belirdi ve beyaz kapı tıklanmaya başladı ve bende kapıyı açtım. Kapıyı açtığım zaman gözleri dahi simsiyah olan gri siyah renkli bir adam dikildi karşıma ve boynunda bir kolyesi vardı. Kolyenin üstünde Bail yazıyordu.
Bu adam bir adım öne geldi ve bana sırıttı. Bende hemen korkudan uyandım.

Ben zerre demonoloji ile ilgilenmeyen ve zerrede bir şey bilmeyen bir insandım süleymanmış baelmiş hiçbirisini bilmiyordum.Sonra bu kişişeri araştırmaya başladım.Süleyman ve baelin ezeli düşmanlar olduğunu öğrendim ve gerçekten yaşlı kadının dediği gibi baelin bir kral olduğunu öğrendim.Kolyenin üstünde yazan “ bail” kelimesininde kefalet demek olduğunu öğrendim. Gördüğüm rüyanın bilinçaltımın etkisi olduğunu düşündüm bir süre ama hiçbir bilinçaltı bu kadar mantıklı ve birbiriyle uyuşan bir rüya oluşturamazdı.

Geçenlerde yine aynı yaşlı kadını gördüm ve bana şunu dedi:
“Şeytan sana bağlıdır.
En derinden bağlarla sana bağlıdır.”

anlam veremediğim bir çok rüya görüyorum ve tıpkı sizin gibi bu rüyaları görürken rüya olduğunun farkındaydım bir tür lucid durumundaydım