Solomon vizyon

Maximillian

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende mi sıkıntı var yoksa sigil lanetlimi yav arkadaş sadece 1 sigil sadece lanet 1 sigil. Yaziyorum tam iyi gidiyor mürekkep damlıyor sigil bozuluyor, tam operasyona basliyacagim bir isim çıkıyor , tam iyi gidiyorum kağıt mahvoluyor sebepsiz yere ulan hepsini yapıyorum bu sefer midemden abuk sabuk sesler sonrası lavabo (kusura bakmayin iğrenmeyin olanı sölüyorum) yani bir türlü milyon deneme sonucu yine olmuyor yine olmuyor ama kafaya koydum yapıcam 400 tl lik manuel mürekkep dolum kalemi , 100% parşomen , ve mükemmel zaman için bekliyorum ayrıca annem ameliyat oluyor bu konuşmayı yazdığımda yani lütfen hen bana hem de anneme dua edin sizden tek isteğim budur benden haber bekleyin mabedin ebedi sakinleri....

createtherules

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende mi sıkıntı var yoksa sigil lanetlimi yav arkadaş sadece 1 sigil sadece lanet 1 sigil. Yaziyorum tam iyi gidiyor mürekkep damlıyor sigil bozuluyor, tam operasyona basliyacagim bir isim çıkıyor , tam iyi gidiyorum kağıt mahvoluyor sebepsiz yere ulan hepsini yapıyorum bu sefer midemden abuk sabuk sesler sonrası lavabo (kusura bakmayin iğrenmeyin olanı sölüyorum) yani bir türlü milyon deneme sonucu yine olmuyor yine olmuyor ama kafaya koydum yapıcam 400 tl lik manuel mürekkep dolum kalemi , 100% parşomen , ve mükemmel zaman için bekliyorum ayrıca annem ameliyat oluyor bu konuşmayı yazdığımda yani lütfen hen bana hem de anneme dua edin sizden tek isteğim budur benden haber bekleyin mabedin ebedi sakinleri....
Zamanı olmayabilir, hazır değilsin belki ya da uyumsuzluk da olabilir bunları da düşün. Ama ağır bir sigil sorumluluğun sınanıyor da olabilir. Lanet bir sigil deme yine de :) Yapacağın sigil ile kavga edersen başa dönersin :)

SoldierO

Kayıtlı Üye
Biraz bekle senin isini çözeriz

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Annenize acil şifalar diliyorum.
Siz de bu işin peşini bırakın. Olmuyor ise bir hayır vardır

Maximillian

Kayıtlı Üye
eninde sonunda olucak ayrıca hepinize destekleriniz için teşekkür ederim ve aynen sınır yoktur başıma bela gelmeden rahatlıyamıyorum umarım bir uvzumu ya da hayatımı kaybetmem ama neden denemeyeyim ki....

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Şahmeran duası diye bir dua var.Onu okuyabilirsin.Şahmeran adlı varlık gelirse evlenmene bir kaç hafta engel olmak dışında bir zararı olmaz.Varlığı algılayabilirsen onun bir hikayesi var,kuyruğundan bir parça veya insan kısmının bir parça etini yiyince bilgelik verir diyorlar.

SoldierO

Kayıtlı Üye
eninde sonunda olucak ayrıca hepinize destekleriniz için teşekkür ederim ve aynen sınır yoktur başıma bela gelmeden rahatlıyamıyorum umarım bir uvzumu ya da hayatımı kaybetmem ama neden denemeyeyim ki....
Ailene senden sonra gelecek nesillere zarar gelmeyeceğini olayın şahsi olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun.
Genele uyarım davet esnasında açtığınız boyut kapısını kontrol edemeyecekseniz yapmayın. Kimin geleceği kimin sızıp pusup sonrasında başınıza neler getireceğini kestiremiyorsaniz doğru düzgün def etme korunma bilmiyorsanız YAPMAYIN!
Her şeyden önce kendinizi korumayı öğrenin kendini koruyamayan kimseyi koruyamaz unutmayın.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Kendim kendim değil beni Yaradan korur onun gücü herşeye yeter o sonsuz bilgelik sahibi olan dır şüphesiz ben buna inanıyorum onun gücünü aşacak ne demon ne alt seviye ruh ne de cin vardır ne de varlık ayrıca merak etme sorunumu çözmeye yakınım artık sadece zamanı bekliyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendim kendim değil beni Yaradan korur onun gücü herşeye yeter o sonsuz bilgelik sahibi olan dır şüphesiz ben buna inanıyorum onun gücünü aşacak ne demon ne alt seviye ruh ne de cin vardır ne de varlık ayrıca merak etme sorunumu çözmeye yakınım artık sadece zamanı bekliyorum
Buraya bu Arap atasözü daha önce yazdiyfim galiba...

Allah'a güven, ama deveyi bağla. Çünkü onun, bu işi yapacak, senin ellerinden başka bir çift el yoktur.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Buraya bu Arap atasözü daha önce yazdiyfim galiba...

Allah'a güven, ama deveyi bağla. Çünkü onun, bu işi yapacak, senin ellerinden başka bir çift el yoktur.
Bu benim inancım ve evet tedbir senden takdir Allahtan dır ne yapacağımı çok iyi biliyorum ayrıca tecrübe edeniniz varsa bilgilerini paylaşsın lütfen aranızda yapan varsa tabi

Maximillian

Kayıtlı Üye
Gizlilik ilkesini ihlal etmeden nasıl diyebilirim diye düşünüyorum ama zaten siz anladınız olağan üstü bir olay olursa olursa anlatma iznim olursa anlatırım beni beklediğiniz için saolun haberlerimi bekleyin mabedin sakinleri

createtherules

Kayıtlı Üye
Konudan veya ne gördüğünden bahsetme, gerçek olduğuna emin olduğun bir görü alıp almadığını belirtebilirsin.
Gizlilik ilkesini ihlal etmeden nasıl diyebilirim diye düşünüyorum ama zaten siz anladınız olağan üstü bir olay olursa olursa anlatma iznim olursa anlatırım beni beklediğiniz için saolun haberlerimi bekleyin mabedin sakinleri

Maximillian

Kayıtlı Üye
Size bir dost tavsiyesi sakın çizdiğiniz ama gücünü hafife aldığınız şeyleri yatarken yastık altına koymayın çarpılmaya ramak kala dönersiniz buraya