Üstü kapalı korona hipotezi

4

43887

Sevgili sin valor bu Yıldızlarda Oturanlar konusunu 2 sene önce açtığında bende müdahil olmuştum. Şimdi görüyorum ki kehanetlerin gerçekleşiyor.2 sene önce bunu açık açık desen kim inanırdı ki? Yazını gördüğüm de hüngür hüngür ağladım.
Arkadaşlar daha neyi anlamamız gerekiyor, sin valor her şeyi yazmış. Nostradamus'un şiirlerinde anagram arayan insanlar nerede söylüyorum ha! Nerede ?
Sin Valor'un Kehaneti'ni anlamayanlar için benim çözdüğüm şu:

1)

internete arattırın coronanın etimolojisi ne diye? Bunu yazacak :
corona latince "çelenk, taç, hâre, güneş tacı" anlamına geliyor virüsün dışa çıkık uçları güneş tacına benzetilmiş ve "corona" adı verilmiş. internette yazan bu.
Sin valor daha 2 yıl önce virüsü metinlerinde kişileştirmiş o yüzden başında tacı vardı, tacı altın rengindeydi, bedeni tam değil konturluydu(iki boyutluluk) diyor. Bu arada güneşte bir yıldızdır ve taç, altın rengi taç, krallıklara otoritelere yorulur krallıklar yönetimini gök yüzündeki cisimlere dayandırır.

2)

Doğa üstü felaketten kastı elbet Yeni Zelanda'da ki orman yangını olmalı çünkü bu yangında kehanetin sonlarında söylediği gibi gökyüzünden sokulan bi karanlık olmalı dumandan dolayı. Ayriyeten Corona'nın küresel bir infilak olduğunu belirtmiş burada Korona'nın merkezi Çine atıf yapmış korona dünyada insan hasadı yaptı bunu bile belirtmiş

3)

Korona günlerinde hangimiz dışarıda volta atabiliyor. Hepimiz korkuyoruz buluttan nem kapıyoruz korana bulaşacak diye evlerimize kapandık, koronanın nükleer serpintiden ne farkı var. "Dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu" derken koronanın hayvanlara bulaşmaması kasdedilmiş olmalı.

Sin valor 2 yıl önce bizi uyardı ama kimse kulak asmadı, konuları belli çevrelerce bilerek kilitlendiği tiye alındığı kanaatindeyim. Bunu yapan insanlar elbet sin valoru biliyordu. Yönetimin derhal sin valora elit üyelik vermesi gerekiyor. Bu kehanet gösteriyor ki aramızdaki değerler mabette bilerek hasır altı ediliyor. Yönetimin derhal açıklama yapması lazım sin valor'un konuları neden kapatıldı?
Ve sin valor üzerine düşeni yapman lazım açıklayacaklarını açıkla lütfen çünkü bu kehanet gösteriyor ki bu kadar etraflıca bir kehanet olamaz bu işin sonunu da açıklamaya davet ediyoruz seni lütfen! bu insanların yararına olacaktır. Arkadaşlar lütfen sin valorun kehanetini orjinal metinden okuyun belki benim görmediklerimi sizler bulursunuz lütfen hep beraber tekrar bakalım analizimizi yazalım
Yapılan kehanetler Astrologların iki yıl değil 5 yıl hatta daha öncesi yaptığı öngörüleri. Tanınmış bir ekolde temel, orta , ileri seviye astroloğu olduğum ve halen devam eden bir öğrenciliğim olduğu için yazılanları daha iyi anlıyorum. Takip ettiğim hocalar bunları dile getiriyordu. Bizler geçmişi inceledigimiz gibi iki, beş yıl, on yıl vs. sonrasına da bakarız. Önemli yılları ozellikle medyada ünlü olan hocalar dile getirir. Takip edenler bilirler. 2020 yıl olarak insanlığın her konuda sınavdan gectigi bir yıl. Bunlar yazıldı zamanında hatta kahinlerin, medyumların kitaplarında da yazar 2020 ile ilgili bilgiler. Doğa olayları, salgın hastalıklar vs. tarihlerine kadar. Ki bu bilgileri zamanında bir yerden okuyan, alan, duyumsayan kişi bilinçaltı ile yoğurup belli bir zaman sonra ilgileri önemsemeden alsa bile belli bir süre sonra altbilinçten üstbilince çıkabilir. Rüyasında görüp öngörü de yapabilir. Ama bu onun kehaneti olmaz. Bu bilgiler konuşuluyor semboller, işaretler dahil olmak üzere sadece şimdi için değil, birkaç yıl öncesi içinde bahsediyorum. Kan DNA konuları bile konuşuluyor. Konu hakkında bilgisi olmayan biri kehaneti tuttu diye düşünebilir. Normaldir, ama bilinçaltı bu ve bilinçaltı bir sürü veri saklar. Hemen yöneticiler elit üye yapın, gizlimabet bu tür değerleri hasır altı ediyor, konuları kapatılıyor...?? Lütfen Gizlimabet, parapsikoloji anlamında farklı yerde konumdadır. Biz neden bilgi aktaran, paylaşımları dikkat çeken üyeleri es geçelim. Neden konularını kapatalım. Aksine sitemize katkı sağlarlar. Dikkatimizi çeken üyeleri zaten incelemeye alırız. Değerlendiririz. Bizler her zaman sitemizin hayrına gelişimi için çalışıyoruz. İyi forumlar dilerim.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Yapılan kehanetler Astrologların iki yıl değil 5 yıl hatta daha öncesi yaptığı öngörüleri. Tanınmış bir ekolde temel, orta , ileri seviye astroloğu olduğum ve halen devam eden bir öğrenciliğim olduğu için yazılanları daha iyi anlıyorum. Takip ettiğim hocalar bunları dile getiriyordu. Bizler geçmişi inceledigimiz gibi iki, beş yıl, on yıl vs. sonrasına da bakarız. Önemli yılları ozellikle medyada ünlü olan hocalar dile getirir. Takip edenler bilirler. 2020 yıl olarak insanlığın her konuda sınavdan gectigi bir yıl. Bunlar yazıldı zamanında hatta kahinlerin, medyumların kitaplarında da yazar 2020 ile ilgili bilgiler. Doğa olayları, salgın hastalıklar vs. tarihlerine kadar. Ki bu bilgileri zamanında bir yerden okuyan, alan, duyumsayan kişi bilinçaltı ile yoğurup belli bir zaman sonra ilgileri önemsemeden alsa bile belli bir süre sonra altbilinçten üstbilince çıkabilir. Rüyasında görüp öngörü de yapabilir. Ama bu onun kehaneti olmaz. Bu bilgiler konuşuluyor semboller, işaretler dahil olmak üzere sadece şimdi için değil, birkaç yıl öncesi içinde bahsediyorum. Kan DNA konuları bile konuşuluyor. Konu hakkında bilgisi olmayan biri kehaneti tuttu diye düşünebilir. Normaldir, ama bilinçaltı bu ve bilinçaltı bir sürü veri saklar. Hemen yöneticiler elit üye yapın, gizlimabet bu tür değerleri hasır altı ediyor, konuları kapatılıyor...?? Lütfen Gizlimabet, parapsikoloji anlamında farklı yerde konumdadır. Biz neden bilgi aktaran, paylaşımları dikkat çeken üyeleri es geçelim. Neden konularını kapatalım. Aksine sitemize katkı sağlarlar. Dikkatimizi çeken üyeleri zaten incelemeye alırız. Değerlendiririz. Bizler her zaman sitemizin hayrına gelişimi için çalışıyoruz. İyi forumlar dilerim.
Yazılanları daha iyi anlıyorum dediğinize göre hak veriyorsunuz. Ama ben bir komplocu olarak şuna katılmadığımı söylemek isterim 2020 yılı ile ilgili zaten bilgiler vardı yazılıydı diyorsunuz bunu kişi kendi süzgecinden geçirir ve yazar olabilir diyorsunuz ama 2012 yılı ile de her şey yazılıydı herkes kehanet atıyordu fakat çok bir şey olmadı . Üstelik bu salgın felaket dediğiniz şeyler ortalama olarak her yıl söyleniyor zaten. Ama bu konu 2018 de açılmış ve içinde 2020 ye dair net bir zaman verilmemiş. Benim sembolik olarak yeni yeni çıkarttığım şeyler var. bahsi geçen 2 gezegenin rakamsal olarak 2018e ulanması ile 2020yi işaret etmesi gibi. ve yazarında samimi olduğunu düşünmem. o zaman gerçekten ciddiye aldık biz bunu ve şimdide böyle olayların olması doğal olarak ilgilendiriyor bizi. Dediğim gibi bir komplocu olarak belli analizler yaptım ve diğer konuya yazacağım bunları sizde bir astrolog olarak katılır ya da katılmazsınız ama konu gerçekten kilitliydi ve yeni açıldı bir komplocu olarak her şeyden nem kapabilirim (=

4

43887

Yazılanları daha iyi anlıyorum dediğinize göre hak veriyorsunuz. Ama ben bir komplocu olarak şuna katılmadığımı söylemek isterim 2020 yılı ile ilgili zaten bilgiler vardı yazılıydı diyorsunuz bunu kişi kendi süzgecinden geçirir ve yazar olabilir diyorsunuz ama 2012 yılı ile de her şey yazılıydı herkes kehanet atıyordu fakat çok bir şey olmadı . Üstelik bu salgın felaket dediğiniz şeyler ortalama olarak her yıl söyleniyor zaten. Ama bu konu 2018 de açılmış ve içinde 2020 ye dair net bir zaman verilmemiş. Benim sembolik olarak yeni yeni çıkarttığım şeyler var. bahsi geçen 2 gezegenin rakamsal olarak 2018e ulanması ile 2020yi işaret etmesi gibi. ve yazarında samimi olduğunu düşünmem. o zaman gerçekten ciddiye aldık biz bunu ve şimdide böyle olayların olması doğal olarak ilgilendiriyor bizi. Dediğim gibi bir komplocu olarak belli analizler yaptım ve diğer konuya yazacağım bunları sizde bir astrolog olarak katılır ya da katılmazsınız ama konu gerçekten kilitliydi ve yeni açıldı bir komplocu olarak her şeyden nem kapabilirim (=

Sn üyemiz yanlıs bir anlaşılma var. Yazılanlara hak vermiyorum, çünkü bilinen bir şey var ortada. Bu alanda araştıran,merak eden, bilgi sahibi olanda bilir. Başkalarının kehanetini ben yaptım benim öngörüm denirse bu kehanet olmaz. Açıklamasını yaptım.
2018de Şubat ayında önemli bir tutulma yaşandı. 19 yıllık bir döngü tamamlandı. İki gezegen 2020ye bağlantılama burcların yer degisimidir. Kuzey Ay Dügümü ve Güney Ay düğümü her iki yılda bir yer degıstirir. Bununla ilgili o yıllarda da yazılar paylaşıldı. Oğlak -Yengeç aksında 2018 gerceklesmistir. Zorlayıcıdır 2020' de ağır zorlayıcı gezegenler oğlak burcunda stelyum şeklindedir. Etkiyi katlar. Oğlak Saturn gezegeni ile bağlantılıdır. Başka gezegenlerden aldığı açılar ile olumsuz etkilemistir. Bu durumlar her zaman her yıl olmaz. Astrolojik anlamda ciddi olaylar 2020 ye isaret ediyor. Ki biz bunları ilerletim teknikleri ile görür öngörülerde bulunuruz. Bazı medyatik astrologlar bunları paylasırlar. Kaç yıl öncesi bilgileri mevcuttur. Ayrıca söylediğiniz üzere her yıl hastalik virüsten bahsedilmiyor. Yukarıda kısa açıklamasını yaptım. Ben burada hepsine açıklamada yapsam siz bildiginiz yönde ilerleyeceksiniz. Olabilir. Kimi katılır kimi katılmaz. Ama bildigim bir seyin de üstünü bu şekilde örtmek yanlış olur. Yanlış bir anlamayı düzeltmek adına yazdım. Konu daha bu sekilde uzamasın. İyi formlar.

Ü

Üye silindi 57044

Virüsün bulaşmasının kanlarla alakalı olduğunu zannetmiyorum.. bu virüs büyük ihtimalle doğal seçilim tarzı birşeydir.. Maske takarak ve korunma uygulayarakta kaçınılamayacağı kanaatindeyim.. Doğa, artık benden alabileceğiniz, sömürebileceğiniz birşey yok dedi! Artık vermek zamanı dedi..

Corona kelimesi bir çok dilde taç anlamına gelmektedir.. Keter(taç), taç çakra gibi şeyler doğal olarak kişinin zihninde canlanmaktadır..Bir çok ünlü isme bulaşması o yüzden tesadüfi değildir.. ünlü-ünsüz, zengin-fakir ayırt etmiyor.. Herkesi yakalıyor.. Nemrutu bile yakalamış geçmişte.. bütün sarayı kapatmış, kendisini karantinaya almış.. Fakat kapı altından giren bir topal sivrisinek onu öldürmüş.. Çünkü kibirleniyordu, çünkü egoizm koşulundaydı, çünkü kendi kendisinin efendisiydi.. Ben tek efendi tanırım oda kendi kendimdir, benliğimdir, var oluşumdur diyordu..

Babil kulesini inşaa etti.. yüksek bir kule inşa etti.. Günümüzdede ikinci babil koşulu yaşanmaktadır.. mücahitlik bitti müteahitlik başladı artık. yüksek binalar inşa ediyorlar artık.. Mabetler yapıyorlar.. dışarıda mabetler yapıyorlar.. Yaradan ise şöyle dedi; girin evinize.. dışarıda binalar yapmayı, tapınaklar inşa etmeyi, birbirinizi yemeyi, birbirinizin kuyusunu kazmayı ve birbirinizi öldürmeyi bırakın dedi! Kesin ve net öyle dedi.. herkes evine dedi.. Dostca yaşamayacaksanız, sevgiye dayalı olumlu bir bağ kuramayacaksanız; herkes evine dedi...

Esasında bunun küresel bir kriz olmasının sebebide odur.. çünkü bütün ülkeler aynı ülkedir. Bütün insanlar aynı insanlardır. doğaları aynıdır.. Yazılımları aynıdır.. Kendileri için almak istiyorlar ve egoistler.. Nefsani bir doğa ile yaşıyorlar.. Yaradan ise yalnızca ihsan etmek ve sevmek doğasındadır.. doğa ve insan, yaradan ve yaradılan arasındaki bu çelişki ve zıtlık artık son safhaya gelmiştir.. o yüzden bundan sonra asla iyi şeyler olmayacak.. Kişi dışarıda bina yapmak yerine içeride bina yapmalıdır.. kişi dışarıda tapınak inşa etmek yerine kendi kalbinde, kendi içselliğinde bir tapınak, kutsal bir mabet inşa etmelidir.. Zaten yaradanın kişileri ibadet yerlerine gördermemesinin sebebide o... Artık dışarıdaki mabedi bırak, kendi içindeki mabede bak demek istiyor.. Mesaj veriyor.. ayet gönderiyor.. algılayabilene tabi...

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Gelen bilgilere ve günlüğe yazılanlara göre aşı yok ! Ama aşılanan insanlar var.
Amaç ne olabilir? İnsan nüfusunu aritmetik olarak azaltmak mı? İlaç üretip hastalığını yaratıp pazarlamak mı? Hayır! Arıyorlar... Aradıkları bir DNA dizilimi, aradıkları kadim bir kan. Aşı yok aşı kimyevi bir madde değil aşı bir insan. Ona gelene kadar daha bu korona deneme sürümü olarak kalıcaktır
Sin Valor yine haklı çıktı. Alıntıdan da anlayacağınız üzere valor yine haklı gibi! mi? " Aşı yok aşı kimyevi bir madde değil aşı bir insan". demişti gelen haberlere göre Türkiye de plazma tedavisi uygulanan 2 hastanın corona virüsü negatife dönmüş, Plazma tedavisi; bağışıklığı olan birinin yada taşıyıcının kanının tekrar revize edilip başka bir hastaya verilmesi yöntemi oluyor. Şimdi komplocu yanımı konuşturmaya gelirse: Aradıkları bir DNA dizilimi, kadim bir kan diyor, ona gelene kadar da corona bir deneme sürümü olarak kalıcak demiş. Yani bu kanı taşıyan yada taşıyanlar zaten corona'dan etkilenmeyecek demeye getirmiş olmalı. Kadim kan ne olabilir? Hmm!... Bu tabi ki de ibrani kökenli olanlarla ilgili olmalı. Şimdi herkes yine atlayacaktır -sin valor zaten bu plazma olayını takip ediyordu ülkeler bu tedavi üzerinde çalışıyordu bunda gizemli ne var yani- der gibisiniz ama bu kadın ya da adam her neyse sin valor bu korona olayı olmadan önce takip edenlerin bildiği gibi bunu 2yıl önce şifreleyip anlatmış Yıldızlarda Oturanlar da şimdi şunu söyleyeceğim sıkı durun!... Plazma tedavisini de önceden biliyordu.
14 Eki 2019'da Dennise adlı üyenin açtığı Nedir Bu Mavi Kan
adlı faşizan konuya (konuda sin valor hariç herkes yahudileri eleştiriliyor bu arada) konu içeriğini eleştiren şöyle bir yorum bırakmış
Hematolojik olarak FMF ve talesemi yahudi arap Türk ve ermenilerde kısaca sadece akdeniz coğrafyasında görülen genetik bir kan hastalığı ve taşıyıcılıgıdır. Aynı zamanda frenolojik olarakta akrabağdırlar
Sonuç olarak bu gen mutasyonu sadece akrabağ topluluklarda görülmektedir ortadoğu cografyasında.
Mesele kan ise buyrun aynı kandanız.
bu taşıyıcı denilen insanların bir özelliğini daha buldum youtube da bu taşıyıcılar sıtmaya yakalamıyorlar imiş. corona'da sıtma aşısı tedavi yöntemlerinden biriydi bu arada!... yine muhteşem komplocu yanım beni yanıltmıyor.
???
taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor galiba yıldızlarda.kadim kan gerçekten ilginç olmalı üstelik Türkler'in adını geçirmiş ve akdeniz coğrafyasından bahsediyor.
tabi hala çözülemeyenler de var italyadan çıkacak beyaz yılan nedir? yada diğer konuda bahsettiği 3'ncü gök olayı!... sayın valor'un tüm yorumlarını okuyorum artık yorumları bile değerli benim için oralara bile bir şeyler iliştirmiş. Geriye kaldı bu absürt kehaneti: İşletme Adı Altında Üstü Örtülen Gemi