Nedir bu mavi kan ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 58480
  • Başlangıç tarihi

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hitler ve yahudiler konusunda en derin bilgi rahmetli Aytunç Altındal tarafından Hitler'in bilinmeyen tarihi kitabında anlatılmıştır.

"Bilinmeyen gerçekler bilinenlerin üzerine yorgan gibi örtülseydi, aklınızı karadeliğin içerisinde arardınız"

tarih bu günü bu dakikayı not etsin. yüzyıllar sonra en önemli vecize olarak yer alacak. ben daha başka birşey demiyorum...

dhardhar

Kayıtlı Üye
es geçmeden yazayın, bu forumda düşmüş darkon ve dennise gibiler bildiğinizi düşündüğünüz gibi değiller :)

dennise'e artık uzaktan muz orta da yapmıyorum. Bir gün çıkıp başlığını açacak vazifeliyim diye... beklemedeyiz.

düşmüş bu forum için büyük şanstır. Darkon sıra sana da gelecek...

İbisu

Kayıtlı Üye
@Düşmüş Kartal evet yeri gelmişken sizden de özür dilemek istiyorum haklısınız çünkü ben herhangi bir şekilde bildiklerinizi veya alakanız olanlara yanlış diye bir şey demiyorum sadece hata yaptığınızı düşündüğüm bir yerde düzeltmeye çalıştım o kadar o konularda sizin kadar bilgili değilim

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
? Hata da, iyilikte, rahmette bakış açısına göre değişir. Nötr kalın, izleyici koltuğu en rahat yer. Sahnedeki oyuncunun ne maaşını ne geçim derdini ne repliğini düşünmüyorsun. İzleyicinin derdi değil bunlar o yüzden sahnede kaos olmuş masum! bir çocuk ölmüş, biri diğerine küfretmiş öteki yaratıcıyı inkar etmiş banane oyun bu, oyunu izler evime giderim. Erol Taş ı, taşlamaya gerek yok.

Ü

Üye silindi 58480

es geçmeden yazayın, bu forumda düşmüş darkon ve dennise gibiler bildiğinizi düşündüğünüz gibi değiller :)

Kesinlikle @dhardhar
Zaten bu algiyi kirmak icin son derece serbest yaziyorum artik. Eskiden garip bir taribe yakalanmistim dogruya dogru simdi. Allaha sukur son zamanlarda fresh ve taze hissediyorum. Yazdiklarim da sadece beni ve kimde karsiligi varsa onlari baglar. Neticede sohbet akip gidecek oyle de boyle de.

dennise'e artık uzaktan muz orta da yapmıyorum.

Tamam da yaptigin zamanlarda da buna gerek yoktu ki.

Bir gün çıkıp başlığını açacak vazifeliyim diye... beklemedeyiz.

:D Yahu dhardhar
Bunu neye dayanarak cikardin onu da pek anlamadim ama neyse.
Kurana ve ayetlere ilisigi olmayan birsey yazmadigim icin zaten en bastan belirtmistim : Anlattiklarim Kimde karsiligi varsa onlari baglar diye.

Ama su bir gercek ki, eski Dennis kendi halinde bir Turist rehberi ve zaten meslegi geregi sansasyonel olmak zorunda. Dolunayda bile : )))

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bende acayip pennywise sevgisi olustu. Bu palyaconun icinde kirilmis bir kalp sevgiye ac bir hali var. Gorun bakin jokerden sonra pennywise in hikayesi yazilacak filmi cekilecek :)
Ben de gizli kalmış palyaço fobisi var galiba o yüzden o surata empati yapamıyorum. Ya daaa aslında bilinç altım, üstbenim? onun bir avcı olduğunu bildiği için kaç diyor. ??? Yukardan düşenleri tanımak kolay oluyor ??? Ben size acılardan kaçın derken yüzünüze maske olarak mı takın dedim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ben de gizli kalmış palyaço fobisi var galiba o yüzden o surata empati yapamıyorum. Ya daaa aslında bilinç altım, üstbenim? onun bir avcı olduğunu bildiği için kaç diyor. ??? Yukardan düşenleri tanımak kolay oluyor ??? Ben size acılardan kaçın derken yüzünüze maske olarak mı takın dedim.
Acinin kendisi ben olmak isterdim boylece acilari dindirmek cok kolay olurdu...

Darkon

Kayıtlı Üye

dennise'e artık uzaktan muz orta da yapmıyorum. Bir gün çıkıp başlığını açacak vazifeliyim diye... beklemedeyiz.

düşmüş bu forum için büyük şanstır. Darkon sıra sana da gelecek...

Arkadaşlar ben dün düğüne falan gittim... Baya bildiğiniz davullu zurnalı salon düğünü. Neden orada olduğumu da anlamadım :D. Bence gayet düşündüğünüz gibiyim. Hangi sıra bana gelecek anlamadım onu da beklemeye mecalim yok :D. Sıra bana gelirse haber veriniz lütfen.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben dün düğüne falan gittim... Baya bildiğiniz davullu zurnalı salon düğünü. Neden orada olduğumu da anlamadım :D. Bence gayet düşündüğünüz gibiyim. Hangi sıra bana gelecek anlamadım onu da beklemeye mecalim yok :D. Sıra bana gelirse haber veriniz lütfen.
Kök çakran için öyle düğünler iyi sık sık git sonra gelsin dünyalıklar

sin valor

Kayıtlı Üye
insan hematoloji bilmeyince tabi mavi kan var reptil şeytani melez öteki demek kolay. Yahudilerin tırnağı olamayacak adamlar burada ahkam kesiyor. Yazmayım yazmayım dedim ama bu misenformasyona dayanamadım artık. Şu yahudileri aşağlamaktan vazgeçin artık kafatasçılıkla kendi aşağlık kompleksinizin katarsisini bu adamların üstünden yaşamayın. Kaldıki alevilerede reptilyan demişsiniz Allah akıl fikir versin. Mavi kan falan yok. Tıbbi olarak hem insanda hemde hiçbir başka mevcudatta yoktur. Mavi kan dediğiniz yahudiler istesenizde istemesinizde islamın tebası Türklerin ve arapların akrabağlarıdır.
Hematolojik olarak FMF ve talesemi yahudi arap Türk ve ermenilerde kısaca sadece akdeniz coğrafyasında görülen genetik bir kan hastalığı ve taşıyıcılıgıdır. Aynı zamanda frenolojik olarakta akrabağdırlar
Sonuç olarak bu gen mutasyonu sadece akrabağ topluluklarda görülmektedir ortadoğu cografyasında.
Mesele kan ise buyrun aynı kandanız.
Mesele maalesef iktidar ve erk meselesidir. Kabil habili ne için öldürdüyse, şeytan ne için secde etmediyse mesele odur.
Yahudilerde onun için tukaka pontius pilatus ondan elini yıkadı. Yasak meyvenin agacı kaniniza alien kanı veren bi meyve degil idaraki saglayan bir metafordur. Aydınlanmaya öyle yada böyle ulaşma zorunuza gitmesin. Mesele iktidarı kimin alacağıdır. Kim diyecek tanrın yeryüzü üstündeki gölgesiyim diye. Mesele budur. Yahudilerin iktidarlara rest çekmesi zorunuza gitmesin.

Çok aşık olduğunuz biri var ve oda size çok aşık ama birgün bir aday geliyor ve sevgilinizin gönlü ona kayıyor. Şimdi siz oturup tevekkül mü edeceksiniz, yoksa eksik ve fazlalık bilançosu yapip bi yolmu çizeceksiniz.
Mesele erk meselesidir. Meşruiyetinizi dayandırıp hegemonyanızı kuracagınız araclar tesis etmektir.

Ü

Üye silindi 58480

insan hematoloji bilmeyince tabi mavi kan var reptil şeytani melez öteki demek kolay. Yahudilerin tırnağı olamayacak adamlar burada ahkam kesiyor. Yazmayım yazmayım dedim ama bu misenformasyona dayanamadım artık. Şu yahudileri aşağlamaktan vazgeçin artık kafatasçılıkla kendi aşağlık kompleksinizin katarsisini bu adamların üstünden yaşamayın. Kaldıki alevilerede reptilyan demişsiniz Allah akıl fikir versin. Mavi kan falan yok. Tıbbi olarak hem insanda hemde hiçbir başka mevcudatta yoktur. Mavi kan dediğiniz yahudiler istesenizde istemesinizde islamın tebası Türklerin ve arapların akrabağlarıdır.
Hematolojik olarak FMF ve talesemi yahudi arap Türk ve ermenilerde kısaca sadece akdeniz coğrafyasında görülen genetik bir kan hastalığı ve taşıyıcılıgıdır. Aynı zamanda frenolojik olarakta akrabağdırlar
Sonuç olarak bu gen mutasyonu sadece akrabağ topluluklarda görülmektedir ortadoğu cografyasında.
Mesele kan ise buyrun aynı kandanız.
Mesele maalesef iktidar ve erk meselesidir. Kabil habili ne için öldürdüyse, şeytan ne için secde etmediyse mesele odur.
Yahudilerde onun için tukaka pontius pilatus ondan elini yıkadı. Yasak meyvenin agacı kaniniza alien kanı veren bi meyve degil idaraki saglayan bir metafordur. Aydınlanmaya öyle yada böyle ulaşma zorunuza gitmesin. Mesele iktidarı kimin alacağıdır. Kim diyecek tanrın yeryüzü üstündeki gölgesiyim diye. Mesele budur. Yahudilerin iktidarlara rest çekmesi zorunuza gitmesin.

Çok aşık olduğunuz biri var ve oda size çok aşık ama birgün bir aday geliyor ve sevgilinizin gönlü ona kayıyor. Şimdi siz oturup tevekkül mü edeceksiniz, yoksa eksik ve fazlalık bilançosu yapip bi yolmu çizeceksiniz.
Mesele erk meselesidir. Meşruiyetinizi dayandırıp hegemonyanızı kuracagınız araclar tesis etmektir.

Katılım için teşekkürler.
Mesele tam da bu. Mavi kan meselesi aslında ırk meselesidir. Allah ta zaten ne diyor :

Üstünlük ırk ya da soyca değil takva iledir. (kuran)

Irksal olarak belli avantajlar belli kavimlerde toplașmıș olabilir. Bu hafıza kuvveti gibidir. Psișik irksal özellik gibidir.

Allah sizi kavim kavim yarattık ki birbirinizle laynașın diyor. Allah genetik zenginliğin iyice karmalanmasını istiyor yani.

Ama yahudiler tüm dünyaya tavır almış durumdalar. Kız vermezler dışarı kolay kolay. Bilimden haberimiz yok demişsin de senin bilimi öğrendiğin kadarını zaten yahudiler tezatlı olarak sana sunuyorlar.

Sitem etmenize gerek yoktu ki. Ben bu konuda kimseyi dislamadim. Herkes katılsın işte ne güzel.