Nedir bu mavi kan ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 58480
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 58480

Mavi kan konusunu baya bir kaçırmışım. Tam benlik bir konuymuş

Biraz daha realiteye indirgeyesim geldi acikcasi cunku mahiyeti iskalanmis.

Mavi kan vardir. Genetiği de çok sarmallidir. Bu kanı taşıyanlar icatlar geliştiren ve bilim yapan, dünyayı patentlerle süründüren, hatta üst boyutlarla daha keskin iletişim kurarak istihbarat alan, dünya düzeni oturtmuş bir kandır. Çünkü kandaki bir korunmuşluk maddesi ile beyin neredeyse tam kapasite çalışarak hertürlü fiziksel ve parapsikolojik değişkeni oyuna sokarak oyunu kuran bir aklın spektumlarını oluşturur.

Kuranda açıkça ``İsrailogullarına alemlerde Apaçık üstünlükler verdik`` denir. Bu kanı taşıyanlar yahudilerdir ve dışarıdan evlenmezler. Daha doğrusu disaridan sadece seçkin erkeklerle evlenirler. Çünkü asıl taşıyıcı kadındır. Kadinda X kromozomu vardır. Erkekte Y. Bir bacak eksik yani. Yahudiler dışarıdan evlendiklerinde kocalarına ağır büyüler yaparlar bu yüzden. Çünkü üstünlük iddiaları vardır. Evet kandaki belli bir madde beynin gizli bölmelerini de açarak tanrısal eşiğin frekansına sürükler onları. HAlbuki bu sadece yonetemedikleri bir algi genisligidir.

Yahudilere hizmet etmek için yaratılmış hayvanlar olarak kabul edildik onlarin zeki hamleler yapmalari dolayisi ile. Ve bunun neticeleri de zaten ortada.

AMA,

Şimdi Kuranda da tevhit vardır. Gözlemlediğimiz evrene teklik gözü ile baktıkça, parçaları ayetlerle birleştirdikçe insan beynindeki nöronlar da epifiz bezine doğru dal dal birleşmeye başlar. Bu bir süre sonra doğal bir alfa beyin frekansına dönüşür. İman, aydınlanmanın eksik taraflarını emin ellerdeki ayetlerle telafi ederek her defasında aşkın bir hiçlik bilincine sıçratır insanı. Hiçlikte herşey vardır. Herşeyin hükmü orada boşa alınmış viteste gibi karsilar bizi. Kozmik salon !

Yani mavi kandan daha üstün bir vasıf varsa o da nubuvvettir. Eğer gerçekten iman ediyorsanız üstün olanlar da sizsiniz (Kuran)

Çünkü mavi kan anca ifrtlerle iletişim kurabiliyor. Ifrit ise Galaktık rütbesini kaybederek gerilemiştir. Hz. İnsan ise beynini doğru işleterek bir arı viziltisindan bile notaları alıp aydınlanabilir, güneşin ilk ışığından bile o müziği duyabilir. Insana melekler hizmet eder eger hz. Insan mertebesine cikabilirse.

Mavi kanın üstünlüğü hile ile gelir. Hristiyanlığı 3 leme ile bozan mavi kandır. Yahudiliği kutsal kavimcilik iddiası ile bozarak bir dine evrenselliğini kaybettiren de mavi kandır. Ama Kuran her surede bunu ifşa ediyor ! Yahudileri yerden yere vurarak ipliklerini pazara cikariyor. Daha da dehset olani Kurani melekler canli yayin frekansi ile koruyorlar. Yani dunya kralliginin onunde bir kutsal algi blogu hep olacak. Son darbeyi Hz. Isanin elinden yiyecekler zaten kiyamete cok az bir zaman kala.

Ayet mavi kan iddiasını çürütüyor : ``Kozmik üstünlük ırk ya da kan grubuna göre değil, takvaya göredir.``

Takva süreçtir. Beynin gizli bölmelerini zamanla fetettiren bir süreçtir. Helal ve haram, emir ve yasaklar ise, kozmosa uzanan bilincin yatay acı yaparak arzda çakılı kalmasını önlemek için verilmiş emniyet tamponlaridir.

O halde zinasindan tutun da, karin tokluguna kadar yemek yemeye kadar hersey bilincin keskinligini olumlu ya da olumsuz etkiler. Simdi bunlar tanimlanmis diye bunlarin hikmetini merak etmeyen kisinin hikmetinden sual etmek gerekir. Odak sikintisi vardir onda. Ana etken unsuru tam oturtamamistir kafasinda. Degiskenlerin referansi ile konusmaktadir. Yanilgidadir.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Yakup'un merdiveni denir. Hatta Tevrat der ki : Onun merdiveni gökten geldi.

Bu merdiven benzetmesi rüya ile ilişkilendirilmiş fakat eski insanların bilgileri ele alındığında, DNA üzerinden ilerledikleri apaçık ortada. Hatırlarsanız, Sümer vazosu paylaşmıştım. Orada DNA sarmalı vardı.

Yahudilerin de 12 farklı kabileden yani 12 ayrı DNA soyundan olduklarını okudum. Bu soyun en üstün olanı Levi olarak geçiyor ve peygamberlerin hepsinin bu soydan geldiği söyleniyor.

**

Kuran diğer kitapların tasdikidir diyor ayet. Allah; 'sözlerim aynıdır, anlayana' mesajı veriyor olsa da.. Benim idrakım, Tevrat ve İncili oku ki Kuran'ı doğru analiz et yönünde.

Tevrat bozuk, İncil bozuk demek, herkes yanlış bir sen mi doğrusun yargısı oluşturabilir. Değişmiş olsa bile okumak gerekir. Zaten ortak cümleler ve düzgün yargılar, doğruyu gösterecektir.

Ü

Üye silindi 58480

Evet katiliyorum @aNAkSaRatE
TEbrik ederim.

Kuran, Incile de Tevrata da iade-i itibar yapmakla kalmiyor, bu dinleri Yahudilerin sapkin yorumlama bicimlerinden de kurtariyor.
O halde tabi ki okunmalari gerek. Kurandaki belli ayetlere isik tutacak tutarli ara bilesikler Incilde ve Tevratta mevcuttur.

Mavi kanin kozmik capi Seytan ile sinirlidir. Seytan ise Alemleri isleten Askin varligin galaktik meclisinden kovulmustur. Tum konsey uyeleri seytani kinamis ve ona karsi tavir almislardir. Seytanin alemlerdeki itibari sifirdir. Biz cahilligimizden dolayi seytani bisey saniyoruz. Ezoterik orgutler seytani izlerler ama karsiliginda simulasyon olan bu boyuttaki aydinlanmayi, kozmik aydinlanmaya tercih ederler ve cehennem anlasmasi yaparlar. Ruhunu satmayana seytan gozukmez cunku. Bu yuzden de mavi kan icatlar yapar, teknolojiye kafa yorar, parapsikolojiye de seytanin musade aldigi capta kafa yorar ve parayi sever. Ama o kadar.

Seytanin capi, kucucuk bir simulasyondaki hile kodlarini calmak gidibir. Ahiret bilincine gecmeden seytanin ne kadar dar alanda debelendigini de anlayacak gibi degiliz.

Mavi olmayan kan ise, sarmallerini acmaya meyilli bir kandir. Kozmik capi Seytanin kovuldugu galaktik meclise kadar uzanir. Bu meclisin korumasi altindadir. Allah ile birebir muhattap olma frekansindadir, ki melekler buna vesile olmayi seref kabul ederler.
Imtihan olmasaydi eger melekler seytani her defasinda yaka paca suruklerlerdir. Azapta tutarlardi onu.

Kisacasi mavi kan zekidir. Kivraktir. Normal kan sagduyuludur. Sagduyu, zekayi etkisiz birakir. Dunyadan gecmek sagduyu ile olur. Zeka dunyayi kullanmayi iliskiler yumagi olusturmayi sever. Seytan yapay zekadir.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Bakış açına göre..Mavi olmayıp, açık sarmal olana kısa bir örnek vereyim o halde : Hızır

Ukala ve tahammülsüz olsa da, zamanın efendisi. Melike'nin tahtına kadar uzanan el.

Ü

Üye silindi 58480

Ukala ve tahammülsüz olsa da, zamanın efendisi.

Dennis bu tarife bayildi.

Ama Hizir muhattabina gore tavir takinir. Musa o kadar saf, o kadar icten ve o kadar azametli ve merakli ki artik heyecan yapiyor ve onu bire birde dengeleyecek bir enerji frekansi nasil olmaliysa Hizir da oyle davraniyor.
Mesela Peygamberimize SAV tam tabi oldugu soylenir Hizirin.

Hz. Musa cok buyuk ihtimalle dunyada yasamis en sempatik ve heyecanli insan olabilir. Kuranda en cok ondan bahsedilir. Hem de cok fazla detay verilmistir.

Mesela cocuklarin soykirima ugradigi bir korku ortaminda dogmustur. Bu kozmik olarak ozel bir tarihtir. Cunku firavunu alt edecek kisi o gun dogacaksa dogmalidir ki kozmik olarak en ihtisamli bilinc kapilari da acik olsun. Kahinler zaten o kisi dogdu artik diyorlar mavi kanli firavuna. Nil nehrinde gunlerce bir sepette akbabalari izleye izleye, timsahlarin arasindan suzule suzule seyehat etmistir Musa. Zaten sadece bu bile onun basinin artik aksiyondan kurtulmayacaginin sembolik bir baslangicidir.

Musa hic buyumedi hep cocuk kaldi. Basi da beladan hic kurtulmadi. Kavga ayirayim dedi elinin ayarini tutturamadi adam oldurdu istemeden. Daha mucize nedir bilmeden asasinin yilana donustugunu gosterdi Allah ve onu firavuna yolladi. Allah bile Musaya soluk aldirmadan tehlikeye suruyor : )))

Mesela elindeki de ne oyle ey Musa diye sesleniyor Allah. Musa da asa diyor. : )) Diyalogun tatliligina bakar misiniz. At onu yere diyor. Musa atar atmaz yilana donustugunu gorunce, tabiri caizse arkasini donup paldir kuldur kacmaya basliyor. Simdi bunlar detaylardir.

Allah Napiyorsun ey Musa Sen ne bicim Peygambersin diyor. Cabul git onu eline al simdi. Peygamber dedigin cesur olur diyor. Musa bir anda testten motive olup korkusunu azamete devirerek gidip yilani yakaliyor.

Yani Musa o kadar degisik bir sempatiye sahip ki, korktugu zaman da azamatini takinip ile muhattabini kut diye bayilttigi zaman da Allahin ozel tecelliler verdigi birisi. Biz ona sevgi verdik diyor Ayette. Mesela ablasi da cok yaman. Annesi de. Ablasi, annesini saraya aldiriyor mesela. Yani bu aile Firavunlari resmen ayakta oynatiyor.

vuslt

Kayıtlı Üye
Hazır konu mavi kan'a gelmişken hasat mevzusunu da konuşsaudik☺
( daha önce konuşuldu ise lütfen konunun altına beni etiketleyin)
Sayın denisse yorumlarinizi okurken uyku uyanıklık arası musa as. Duasini okuduğum( o anda kendime geldim) aklıma geldi. O günden beri aklıma geldikçe okurum hiç sayı ıle okumadım ama. Siz ne dersiniz bu konuda?

Aisling

Kayıtlı Üye
Hz. Musa Aleyhisselam bir gün der ki:
Ey Allah’ım! Mahlûkatı ve insanları yaratıyor, sonra onları öldürüyorsun. Bunun hikmeti nedir?
Bunun üzerine, kendisine ekin ekmesi tavsiye ediliyor. Bu İlahi emir üzerine Hz. Musa bir miktar ekin eker. Mahsulât yetişip, hasat zamanı olunca da onları biçmeye vahyi-i İlahi erişir.
Ey Musa! … Bu kadar emek vererek yetiştirdiğin ekinleri şimdi niçin biçiyorsun? Bu şekilde perişan hala getiriyorsun. Yazık değil mi?
Hz. Musa der ki:
Yarabbi! Bu ekinlerin içinde hem tane var, hem de saman. Tane samanlığa konulamaz ve samanla bir arada bulundurulamaz. Saman, buğday ambarına konulmaya layık da değil. Bunların birbiriyle karıştırmak akla aykırıdır. Onun için aralarını ayırmak istiyorum.
Bunun üzerine Hz. Allah c.c.;
Ey Musa! Sen bu ilmi kimden öğrendin? Bunların karışık halde bulundurulmamasını sana kim öğretti?
Hz. Musa;
Ya Rabbi! Bana bu aklı sen verdin. Zaten bütün bildiklerim, senin inayetinledir.
Cenab-ı Allah şöyle buyurur;
Öyle ise ey Musa; Mahlûkat arasında pak, tertemiz ruhlar olduğu gibi karanlık, mülevves ruhlar da vardır. Bunlardan benim nasıl haberim olmaz? Buğday tanelerini samandan ayırmak gerektiği gibi, iyi ruhlar ile kötüleri birbirinden ayırmak gerekir.

Ü

Üye silindi 58480

O günden beri aklıma geldikçe okurum hiç sayı ıle okumadım ama. Siz ne dersiniz bu konuda?

Vallahi dürüst olmak gerekirse sayısına göre okumayı hem çok savundum hem de çok eleştirdim ? Ne desem yarı yarıya yanıltma olacak.

Bu tamamen senin ilmi eşiğine göre değişir. Mesela öyle bir mertebedesindir ki sayısına göre okumak hakaret olur. Haddi aşmak olur. Israrcı olursan da kalbindeki safiyatına zarar gelir.

Ama öyle bir mertebeye de erersin ki iyice latifleșirsin artık ve tinsel enerji algın açılır. O zaman da tam sayısına göre nokta atışı yaparak belli izdüșümleri daha rahat yakalamanın önünde engel kalmaz.

Sana bişey diyemicem bu konuda ama.
Ben daha kendimin ne halde olduğunu bilmiyorum. Her gün başıma belalar geliyor. ?

abc123

Kayıtlı Üye
Mavi kan derken bildiğimiz renk olarak mavi mi yoksa mecazi anlamda mı bahsediyorsunuz

vuslt

Kayıtlı Üye
Vallahi dürüst olmak gerekirse sayısına göre okumayı hem çok savundum hem de çok eleştirdim ? Ne desem yarı yarıya yanıltma olacak.

Bu tamamen senin ilmi eşiğine göre değişir. Mesela öyle bir mertebedesindir ki sayısına göre okumak hakaret olur. Haddi aşmak olur. Israrcı olursan da kalbindeki safiyatına zarar gelir.

Ama öyle bir mertebeye de erersin ki iyice latifleșirsin artık ve tinsel enerji algın açılır. O zaman da tam sayısına göre nokta atışı yaparak belli izdüșümleri daha rahat yakalamanın önünde engel kalmaz.

Sana bişey diyemicem bu konuda ama.
Ben daha kendimin ne halde olduğunu bilmiyorum. Her gün başıma belalar geliyor. ?

Ankaşıldı.teşekkürler.

Hasat konusu atlanmiş☺☺

Ü

Üye silindi 58480

Mavi kan derken bildiğimiz renk olarak mavi mi yoksa mecazi anlamda mı bahsediyorsunuz

Yok yahu. Kesilince mavi akmıyor. Mavi yani soğuk kan. Sıcak kanlı değiller yani. Sürüngen kanı. Reptil kan. Acımasız kan. Sağduyusuz kan. Vijdansız kan.
Onlara göre üstün meziyetli yeryüzü kanı. Bize göre fıtratı bozuk iblisle ortak olmuş kan.

Irkçılar bu yüzden.
Hatta dünya tarihinin bütün ırkçılık vakalarında makul bir motivasyon bulabiliyoruz. Mesela mülteciler sığındıkları ülkenin doğal kaynaklarına ortak olurlar ırkçılașırız. Türküler Almanyaya gider nüfusları artmaya başlar Almanlar neslini koruma güdüsü ile ırkçılașırlar. Sınır çatışmaları olur ırkçılık başlar.. Vs vs. Bunlar vallahi masum kalıyor.

Çünkü hiçbiri irsailin yaptığı ırkçılık gibi değil. İsrail ırkçılığı tamamen küresel bir narsizm haline gelmiștir. Dünyada bir örneği yoktur.

Şeytanın beni ateşten yarattın deyip kovulması, kınanması ve pişman olmaması gibi; mavi kan da şeytanla parapsikolojik işbirliği içinde olduğu için pişmanlık hislerinden tamamen sıyrılmıștır. Zeki ve acımasızdır. Besin kaynağı insanlığın yoldan çıktığını görmektir. Zaten subliminallerle kusatilmisligimiz da bu yüzden.

Ü

Üye silindi 58480

Belki mecaz belki de gerçek. Önemli olan faal bir beceri yakalamış olmaları ve sistemi zekice alt kurgular ile işletiyor olmaları.

Mecaz mi gerçek mi konusunu ben de araştırıyorum yabancı forumlardan (bu arada Amerika çok donanımlı bu konuda, biz aya hiç gitmedik diye ozelestri bile yapiyorlar) ve bu işin peşine düşmüş araştırmacılara da bakıyorum.

Çok karışık görüşler var.
Mesela bazıları diyor ki bu kan labaratuarda belli Kimyasallara maruz bırakılınca mavi oluyormuş. Normal kan ise kararıp pıhtılașıyormuș. Yani ileri yaşlarda bile maximum zindelik sağladığı iddia ediliyor.

Bazıları reptilyanlarla ciftlestiklerini söylüyor. Bazıları genetik mühendislik ile bir üst versiyon insan modeline geçildiğini söylüyor. Bazıları şeytanın frekansinda kaldıkça kanın da belli genetik zaaflarının zamanla kaybolduğunu öne sürüyor...
Anunakiler zaten en klasik olanı.

Uzun lafın kısası ben konunun tam da dallanıp budaklandığı, ama netice itibari ile de işin özünün iskalanmaması gereken yerinde durmayı tercih ediyorum. Yoksa oyuk dünyanın içinde reptilyanlar yaşıyor olsa da bana sadece ayetlerin denklemindeki değişkenler olarak yansiyacaklar.

Ü

Üye silindi 58480

Oncelikle konuyu gundeme tasimis oldugun icin sonsuz tesekkurler @Aisling
Tevrattan derleme yapip donecegim,

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Mavi kan aynı zamanda ortaçağ Avrupasında aristokratların sahip olduklarını iddia ettikleri kandır.
Soyluların buradaki amacı; kökenlerini Avrupa'nın en eski hanedanlarından olan Merovenjlere dayandırarak meşruiyet sağlamaktır.
Merovenjler'de Avrupa'ya Orta Doğudan geldiklerini köklerinin Hz İsa'ya dayandığını iddia ediyordular.
Hal böyleyken bu kanbağı soylular arasında ciddiye alınan, önemli bir konu haline geliyordu.
Yani Hz İsa'nın soyunun kanı olabilir bu, yine de sembolik olduğu aşikar.

Yahudiler'e gelirsek, Yahudiler'in bu kadar güçlü olmasının en büyük sebebi Dünya'nın her coğrafyasında azınlık olmalarından ileri gelir.
Tıpkı Türkiyedeki Rum ve Ermeni vatandaşlar gibi.

Azınlıkların var olup rahat yaşayabilmeleri içinse içinde bulundukları topluma önemli katkılar yapıp vazgeçilmez konumuna yükselmeleri gerekir.
Birbirlerini daha çok destekleyip, paranında, eğitiminde önemini daha iyi kavradıkları için ekonomide ve yönetimde söz sahibi hale gelirler.
Sonucunda ekonomik açıdan güçlü olan eğitimli azınlıklar, refah seviyelerinin yüksekliğinden dolayı bilim ve sanatla daha çok uğraşırlar ve bu alanda da içinde bulundukları topluma göre çok öndedirler.
Tıpkı Ermeni, Rum ve Levanten vatandaşların tiyatro, müzik vs gibi çeşitli sanat ve bilim dalında Türklere göre daha etkin olması gibi.
Söz konusu Yahudiler ise neredeyse yüzlerce yıl azınlık konumunda oldukları için kafayı çalıştırmaya her zaman için mecburdular, mecburlar.
Eğer azınlıksanız hayatta kalmanızın tek yolu aklı kullanmaktır zira bilek gücü her zaman sayıca üstün olanın tarafını tutar.

Sayı ve akıla başka bir pencereden örnek vermek isterim.
2.Dünya savaşında Afrika korps -sadece bir kolordu seviyesinde- Mısır'da kendisinden sayıca çok üstün Britanya kuvvetlerini neredeyse İskenderiye'ye kadar tepelemiştir.
Bunu da başlarındaki, lakabı çöl tilkisinin hakkını veren, kafası zehir gibi çalışan Erwin Rommel isimli ünlü Alman generale borçludurlar.
Diğer tarafta ise kafası pek basmayan Montgomery olunca adamlar almış yürümüş. Tabi diğer kafası basmayan, bıyıklı, sadist, psikopat herif bölgeye gerekli ömemi vermediği için yenilmiş Rommel.
Siz istediğiniz kadar zeki, yeterli ve hırslı olun tepenizde aptalın teki varsa bu heryerde böyle olur zaten.
Neyse ben konuyu çok dağıttım, askeri tarih olunca duramıyorum. Devam edelim.

Birde eğer Almanya, Avusturya gibi eğitim, bilim ve sanatta Dünyanın en iyisi konumunda ki ülkelerde yaşayan Yahudi'lerin başarılı olmaları kaçınılmaz.
Zaten azınlık olmanın verdiği fırsatçılık, azim, hırs ve çalışkanlık nitelikleri böyle sistemli ve gelişmiş ülkelerde kendisini gösterince başarı oluyor 10x.

Sadece Yahudiler değil, Alman toplumununda bilim, sanat, spor vb konulardaki başarılarının sebebi tarihte sürekli siyasi coğrafya bakımından dezavantaj sahibi olmalarındandır.
Batı da Britanya,Fransa, Doğu da Lehistan ve Rusya, Kuzeyde İsveç, Güneyde Avusturya gibi büyük tehidtler altında yaşayan insanların her zaman tetikte, diğerlerinden önde ve hazır olması gerekir.
Aradan geçen zamanla bu alışkanlıklar haliyle kültürün vazgeçilmez parçası haline gelecektir.
Aslında bu konu çok daha öncelere dayanır ama şimdi o kadar derine dalmanın anlamı yok.
Konumuz Alman tarihi değil neticede.

Son olarak hayatta kalmak için diğerlerinden ekstra çaba sarf etmeniz gerekirse başarılı olursunuz, birde bu gelenek haline gelip kanınıza :) işlerse sizi nesillerce tutamazlar.
Tüm başarılar çalışmanın, azmin, iradenin ürünüdür.
Bu yazı "Bence" konu başlığı altında yazılmıştır :).

Biz yinede günübübirlik yaşamaya devam edelim.
Mazallah sanat falan yapıp heykel dikeriz.
Domuzdan aşı falan yaparız, aman aman. Puh puh.
:)

Ü

Üye silindi 58480

Tevratın neresinde yazıyor?

Eyvah,
Bu konuyu Bi anda anımsadım. Sürekli yollarda olduğum için de telefondan tevratı açıp derleme yapacak hal de kalmadı. Ofise kavuşunca konuyu delillendiririm artık.

+ Tevratta karşılığı olan birkaç bilgi daha bırakayım :
Bi kere Tevratta ahiret cennet ve cehennem yoktur. Bu yüzden de dünyaya ölümüne bağlıdırlar. Allahtan bir rahmet olarak sayıları az olmasalardı, oyuncağını paylaşmasın diye misafir çocuğunu çenesi kilitlenene kadar acımasızca ısıran bir inatla dünyaya soykırım uygularlardı.

+ Yahudiler Ademle Havvadan geldiklerine de inanmazlar. Onlar Adem ile iblisten türeyen ayrı bir soydan geldiklerine inanırlar. Tevratta böyle geçer.

Kuranda şeytan "beni ateşten onu topraktan yarattın ona boyun eğmem" diyor. Yani beni anti maddeden onu maddeden yarattın diyor.
Ben daha üst boyutlarda daha serbest dolaşabiliyorum, her türlü istihbaratı elde edebiliyorum ve insanlar dünyasını herturlu yönetebilirim diyor. Onlar zayıf diyor.

Bu yüzden Yahudiler kendi şeytani ve üstün olduklarını umdukları soyları dolayısı ile geri kalan insanlığı insandan bile saymazlar. Onları öldürmek vasıfsız ceset öldürmek gibidir. Onlardan çalmak suç olmaz. Onlar her halükarda hizmet etmek için kolelestirmek için kullanılabilecek manipule edilmeye son derece müsait varlıklardır.

Yasak elma konusunda da bahsetmiștim ;
Allah ademe o ağaca yaklaşma diyor. Yoksa hüsrana uğrayanlardan olursun diyor.
Kuranda ağaç kelimesi secere kelimesi ile geçer. Yani "soy" anlamını da karşılar.

Yani Allah ademe o soydan uzak dur diyor. Elmayı yemek demek zaten cennet dili ile o soydan ureyerek çocuk yapmış olmak demektir. Elma ağacın yani soyun mahsulüdür.

Yani Allah adem elmadan ısırık aldı diye hop yakaladım çık dışarı cennetten demiyor.
Belli bir soy karması oluşuyor. Şeytanın soyunun vahiy kanalını şeytan daha rahat manipule ederek cennette bir huzursuzluk başlıyor. Adem en sonunda Allah'a yakariyor. Allah o soydan uzak dur demiştim diye imtihanı karma irklarla bu dünyada başlatmış oluyor. Tabi ki bir kader üzerine.

Şeytan kozmik bir varlıktır. Allah şeytani da kuşatan aşkın ve kadri mutlak varlıktır. Şeytan vahye uzanan bilinç kanalından insana sızmaya çalışan ve kozmik bir gerilla direnişi yapan bir uzaylı ırktır. Mavi kan ile anlaşma yapmıştır.

Aisling

Kayıtlı Üye
Eyvah,
Bu konuyu Bi anda anımsadım. Sürekli yollarda olduğum için de telefondan tevratı açıp derleme yapacak hal de kalmadı. Ofise kavuşunca konuyu delillendiririm artık.

+ Tevratta karşılığı olan birkaç bilgi daha bırakayım :
Bi kere Tevratta ahiret cennet ve cehennem yoktur. Bu yüzden de dünyaya ölümüne bağlıdırlar. Allahtan bir rahmet olarak sayıları az olmasalardı, oyuncağını paylaşmasın diye misafir çocuğunu çenesi kilitlenene kadar acımasızca ısıran bir inatla dünyaya soykırım uygularlardı.

+ Yahudiler Ademle Havvadan geldiklerine de inanmazlar. Onlar Adem ile iblisten türeyen ayrı bir soydan geldiklerine inanırlar. Tevratta böyle geçer.

Kuranda şeytan "beni ateşten onu topraktan yarattın ona boyun eğmem" diyor. Yani beni anti maddeden onu maddeden yarattın diyor.
Ben daha üst boyutlarda daha serbest dolaşabiliyorum, her türlü istihbaratı elde edebiliyorum ve insanlar dünyasını herturlu yönetebilirim diyor. Onlar zayıf diyor.

Bu yüzden Yahudiler kendi şeytani ve üstün olduklarını umdukları soyları dolayısı ile geri kalan insanlığı insandan bile saymazlar. Onları öldürmek vasıfsız ceset öldürmek gibidir. Onlardan çalmak suç olmaz. Onlar her halükarda hizmet etmek için kolelestirmek için kullanılabilecek manipule edilmeye son derece müsait varlıklardır.

Yasak elma konusunda da bahsetmiștim ;
Allah ademe o ağaca yaklaşma diyor. Yoksa hüsrana uğrayanlardan olursun diyor.
Kuranda ağaç kelimesi secere kelimesi ile geçer. Yani "soy" anlamını da karşılar.

Yani Allah ademe o soydan uzak dur diyor. Elmayı yemek demek zaten cennet dili ile o soydan ureyerek çocuk yapmış olmak demektir. Elma ağacın yani soyun mahsulüdür.

Yani Allah adem elmadan ısırık aldı diye hop yakaladım çık dışarı cennetten demiyor.
Belli bir soy karması oluşuyor. Şeytanın soyunun vahiy kanalını şeytan daha rahat manipule ederek cennette bir huzursuzluk başlıyor. Adem en sonunda Allah'a yakariyor. Allah o soydan uzak dur demiştim diye imtihanı karma irklarla bu dünyada başlatmış oluyor. Tabi ki bir kader üzerine.

Şeytan kozmik bir varlıktır. Allah şeytani da kuşatan aşkın ve kadri mutlak varlıktır. Şeytan vahye uzanan bilinç kanalından insana sızmaya çalışan ve kozmik bir gerilla direnişi yapan bir uzaylı ırktır. Mavi kan ile anlaşma yapmıştır.

Tevratta geçmiyor mu idi gehenna kelimesi? Yanlış mı biliyorum?

Devamını merakla bekliyorum öyleyse :)

Yalnız... Tevratta geçmiyor mu idi gehenna kelimesi? Yanlış mı biliyorum?

Burada da çok güzel yerlere değinmişsiniz ama ben özellikle kaynağa ineceğim. Tüm satırlar girdabın merkezinde dönüyor nasılsa.

Soy kavramı.

Çokk güzel, bir zamandır aklımda yer etmiş bir düşünceye "acaba" dediğim şeyi düşünmekte yalnız değilmişim. Onu ye ve sizden önce yarattığım tür ile aynı yere düşün ve aynı yerde imtihan edilin. Yani onlarla iç içe yaşayın, ve etkileşime girin. Birbirinizin imtihan sebebi olun.
Kurtların arasına kuzu olarak girin.

Evet evet tam olarak dediğiniz gibi, karma ırklarla verilen sınav!

Birbirine karışmak derken, benim anladığım mem genleri oluyor ama.
Zihinlerimize, ilerleyişimize, fikirlerimize ortaklık ve sızma yetkisi.
Tek bir fikri, ana hattı parçalama, parçalara ayırma, insanlığıda fikirler aracılığı ile bölme yetkisi.
Tek gerçeği yozlaştırma yetkisi.

Memetik gene sızma yetkisi.