Yıldızlarda Oturanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seuta

Kayıtlı Üye
Herzamanki gibi biz insanoglu başımıza gelmedikçe bu tür şeyleri dikkate almıyor safsata sayiyoruz. Ama birisi ben cin çağırmak istiyorum dediğinde herkes kendince akil vermeye çalışıyor ve sayfalarca bos yazılar olup top oluyor. Sin valorun bu tespitlerini acaba kaç astroloji ile ilgilenen birileri araştırdı. Bir elin parmak sayısını geçmez. Insanoğlu degismez.

Darkon

Kayıtlı Üye
3g_dunya_siyasi_haritasi.png
Evet gerçekten de birbirini çok uzak ülkeler.Arada ada ülkecikleri var.Gerçekten seçemiyorum ikisi de farklı kutup noktasında gibi anlatıyorsunuz.Türkiye göre Avustralya Güney- Doğu'ya düşüyor.

Tekrardan merhaba sizi tebrik ediyorum. Nedeni ise iki ülkenin farklı kutup noktasında olmadığını kanıtlamak için paylaştığınız haritaya kendiniz bile incelememişsiniz. Ben farklı kutup noktalarındaymış gibi anlatmıyorum. Çünkü zaten öyleler. Avustralya ve Çin farklı kutuplarda yer almaktadır. Lütfen kendi paylaştığınız haritada "15" lik kesimlere değil "0" olan kesime bakın. Ekvator "0" çizgisidir ve sizin paylaştığınız haritada ince bir şekilde görünmektedir. İster inanın ister inanmayın gerçek budur. Temel bir coğrafi bilgi bu bunu nasıl ayırt edemiyorsunuz anlamıyorum.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Konunun içeriğinde yıldızlar olunca dikkatimi çekti. Adı Corona Borealis olan bir takım yıldız var. Kuzey Tacı anlamı.
images

Corona Borealis
(Kuzeyin Tacı)

• Anlamı: Kuzeyin Tacı
  • En iyi görünüm: Temmuz
  • Aile: Büyük Ayı
  • Enlem: +90° ila -50°
Corona Borealis veya Kuzeyin Tacı Ursa Major takımyıldızı ailesinin bir parçasıdır. Corona Borealis en iyi Temmuz ayında görünür (+90° ila -50° enlemlerinde).

Kuzeytacı Yunan tanrısı Kral Minos’un kızı (Ariadne) tarafından takılan tacı temsil eder.
400 başka galaksiyle dolu olan Kuzeytacı Galaksi Kümesi’ni içerir. Şeklini yedi ana yıldızdan alır ve gece gökyüzünde Çoban ile Herkül arasında bulunur.
Rivayete göre taç ateşlerin kralı Hephaestus tarafından yapılmış ve Hindistan’dan gelen mücevherlerle süslenmiştir.

Aisling

Kayıtlı Üye
Aynı zamanda bunun eşi sayılabilecek "Güney Tacı (Corona Australis) Var.
Kuzey olan temsili Ariadne dişi, Güney Olan Crotos erkektir.
Geçmiş yorumlarda mitoloji asla hafife alınmamalıdır diye bir sözcük geçmiş bende o minvalde bir çıkış yolu arıyorum.
İki gezegenin dansıda varmış, güneşin arkasından geçmişler denilmiş, heliosferin içindeki gezegenlerden mi bilmiyorum. Bir de sonra gök karartıldı denmiş.
2018 şubat ayının gök olaylarına baktım. Tam şubatın ortasında,15'inde güneş tutulması yaşanmış. Bu kararmış göğü açıklıyor sanırım. Kastedilen kadın ve erkeğin dansı güneş ile ay olabilir ya da, göğün kararıp tutulmanın olduğu gün birbirinin yakın yörüngesinden geçen iki gezegen. O tarihte ya da o tarihe yakın hangi gezegenler varmış peki?

7 Şubat Ay sondördün evresinde ve Jüpiter ile yakın görünümde (4.7°)

8 Şubat Ay ve Mars yakın görünümde (4.8°)

11 Şubat Ay enöte konumunda (405700 km) ve Satürn ile yakın görünümde (2.7°)

Ben bu konularda sezgiselden çok analitiğimdir. Bilgiyi hissedişle değil, düşünüşle çözerim.

Birbirleri ile "dans eden" "yakın yörüngeden geçen" gezegenler bunlarmış. Gezegenlerin mitolojiye yansımalarına bakın. Hangi gzegenler erkek, hangileri kadın. Yazardım ama, çok uzun olur. (Hoş ay, uydu ama neyse...)

son olarak tutulmanın olduğu gün şu iki gezegen transit yapmış:

Merkür 60’lık Uranüs15 Şubat 201818:07Merkür 25° Kova, Uranüs 25° Koç

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Ben farklı kutup noktalarındaymış gibi anlatmıyorum. Çünkü zaten öyleler. Avustralya ve Çin farklı kutuplarda yer almaktadır.Temel bir coğrafi bilgi bu bunu nasıl ayırt edemiyorsunuz anlamıyorum.
Darkon sin valor'un yazılarında ipucu arıyoruz adam güneydoğudan gelen bi karanlık var demiş bunun için yazdım bunu.
Bunu da senin için yazıyorum Darkon. Büyük bir yanlıştan dönmen adına ve bir gömlek daha eskitmen için sana cevap yazıyorum.
Haritayı incele diye sana özel olarak atmadım olur ya söylediğin şeye talep eden talebeler olur peşinde sürüklenir diye ammeye yarar vazifesiyle atıyorum. Ekvator evet 0° enleminde bu doğru fakat benim seni kritik etmem Avustralya ve Çin'i birbirine uzakmış gibi anlatman. Ve hala zaten öyleler diyorsun farklı kutup noktalarında diyorsun. Kutup noktaları 90° içleri oluyor yani kutup noktalarında kuzey kutbunda Arktik Okyanusu güney kutbunda ise 90° de Antarktika buzulu var. Yani dünyanın kutuplardan basık kısımlarını kutup başlarını söylüyorsun sen halbuki oralarda kuzey ve güney ışıkları auroralar oluşuyor. Avustralya ekvatora yakın Çin de ekvatora yakındır hemen hemen ikisi de 0-45° enlemlerinde. Senin şunu demen lazımdı Çin 0-45° kuzey yarım küre de Avustralya 0-45° güney yarım kürede. Neymiş kutup noktası değilmiş kutup noktaları 90° de hem güney hem kuzeydeymiş. Eksen kaymaların düzelmiştir umarım.

Adam ya da kadın her kimse sin valor bura da kehanet yapmış bana burada coğrafya anlattırıyorsun. Bak Aisling Corona Australis'ı çıkardı ders anlatacak zamanımız yok katkı katkı katkı.
zaten bu sin valor'dan da şüphelenmeye başladım artık nedir bu ya ortaya kehanet atıp gitmek ne demek, başına bir şey mi geldi yoksa fake mi anlamadım.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Arkadaşlar ben çevrim dışı takılıyordum.Yeni uye oldum bir konu dikkatimi çekti ve sin valor kişisi bir öngürüde bulunmuş bu öngörüde dikkatimi çeken cümle 2018 yılında çinden bahsetmesi ve dışarıda sadece köpekler dolaşıyor demesi çinde ortaya çıkan virüsün yarasadan bulaşıldığı söylendiği halde çinden enson gelen haberlere göre yarasa değil köpek etının yasaklanmış olması ilginç değil mi ? Bu durumda köpekler serbest kaldı artık onları yemek için öldürmüyorlar .Burda yasaklanması gereken yarasalar iken neden köpekler yasaklandı sizce ?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
O kadar çok yorum düşmüş ki bir süre sonra okumayı bıraktım. Ancak konu sahibi'nin "bence" bir süredir bize gizli şekilde anlatmaya çalıştığı şeyler var. Astrolojik alanda eksiğim çok olduğu için yorum yapıp (yanlış) bilgi paylaşımı yapmak istemem. Ancak 2020 astrolojik olarak zaten yıkım yılı olarak devam edecek. Kasım'ın ortalarına kadar bu tarz etkiler devamlılık gösterecek. Asıl bomba Kasım sonlarına doğru.
3 çift gezegen totalde 6 gezen sıfır noktasında kavuşuma girdiler. Bunların biz bedensel varlıklar üzerinde direkt ve dolaylı şekilde etkisi olacak. Jeolojik değişimler ve afet bütünlemeleri: deprem gibi.
Tahribat: yangınlar. Doğal ve beşeri sebepli aşınımlar: ozonun dibi. Doğanın çöküşü gibi. Dans olarak refere aldığı "benim için kavuşumlardı." bende bu şekilde bir aydınlatma yaşattı. Ancak gökyüzünün son zamanlarda hateketsel değişimi ve dolunayın çevremdekilere - ben dahil - bıraktığı negatif etkilerine göz önüne alırsak: Dans bitinceye kadar, korkularımız ile başbaşayız.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
30 Eyl 2018
eşgali bir kadının cismaniyetine benziyordu başında tacı vardı, gövdesi, tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu, yıldızla yek vücuttu bulunduğu yıldızdan aşağıya dünyaya bakıyordu, artık ifadesini söyleyemeyeceğim

21 Eki 2018
Bir de yaratık demişsiniz de yaratık gibi değilde, sanki kraliçe gibi bir şeydi.
Daha önce Sin Valor'un Yıldızlarda Oturanlar konusunda bu taç olayını açıklamıştım bu doğrudan corona virüsü ile ilgiliydi hatırlamak adına tekrar mim düşersek "corona latince "çelenk, taç, hâre, güneş tacı" anlamına geliyor virüsün dışa çıkık uçları güneş tacına benzetilmiş ve "corona" adı verilmiş" demiştik. Sin Valor'un bu kehanet metnin de inanın çok şey çıkarmak mümkün bu yazıyı tekrar tekrar okuduğumda yeni yeni şeylerle karşılaşıyorum
-gövdesi, tacı altın rengindeydi- demesi bu çok önemli bir gelişme. Sin Valor virüse etimolojik atıfta bulunmuş ama bir de sıfat eklemiş bunu gözden kaçırıyoruz burada ekonomik belirlenimler olacağından şüpheleniyorum
"takım yıldızında oturan kadının (kraliçe) gövdesi ve tacı altın renginde" yani corona sonrası ekonomide merkantilist döneme bir atıf yapılmış: karşılığı olmayan nominal paranın yerine sınırlı dünya rezervine selam çakmış. Yani elle tutulur madeni değer: Altın. 21'nci yüzyıldan 16 yüzyıl ekonomisine selam çakması olağanüstü bir gelişme zannımca. Merkantilizm yani bu ekonomik aksiyon devletin elinde ne kadar altın gümüş vb. madeni değeri varsa o kadar zengin olduğunu söyleyen bir yaklaşım. Altın ve gümüş gibi madeni kıymetlerin grafiği her şeyi geride bırakabilir arkadaşlar coronaya bağlı olarak. Sin Valor , daha kim bilir neler diyecektin neleri şifreleyip bize bırakacaktın ama sen sustun ):

Aisling

Kayıtlı Üye
Evet iki gezegen ortak bir elipste tıpkı bir çift kelebeğin dansı gibi döne döne güneşin arkasından geçtiler diğer tarafa çıktıklarında biri kadın biri erkek oldu aynı danslarına devam ettiler.

Arttırıyorum;

2018_subat_sabah.png

2018, şubat ortası tutulmanın(kararmanın) olduğu gök yüzü 15-16 şubat gece yarısı görülebilen gök yüzü

Ortak elipste üç gezegen bulunuyor, kaynakça kreiken rasathanesidir yazınca çıkıyor.

Kuzey tacı da oradan göz kırpıyor.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Umarım etkileşim beklediğim kişi yazar. Çıkış yoluna varıyoruz, bulduğumuz şeyler kesişiyor.
@Aisling
bulduğun şeyleri yaz gerçekten çok merak ettim. Getirdiğin kanıtlar nefes kesici nelere rastladın doğrusu içim içimi kemiriyor. Bu arada, -umarım etkileşim kurar - demişsin de Sin valoru bekleyemeyiz! çünkü sin valor'un son mesajını okuyamadınız ben ve bir kaç kişi bunu gördü sadece, bizi ilgilendiren kısmı özetle anlatırsam en azından sizin araştırma dinamiklerinizi besler , yaptıgımız analizleri severek takip ediyormuş bunu bilin. Bu biraz ümit vericiydi benim için ama yazmamakta ısrarlı gibi! Tek umudum yazdıkları şeyler arasında bunun sonunu da bildiğine dair bir ip ucu bırakması ama artık tükendim. Ben avustralya yangının da da sizden destek aldım dediğiniz gibi Corona borealis kuzey tacı corona australis guney tacı australis bildigin avustraya yani hepsini kombine bir şekilde kriptolamış bence. bunlar bile çok yol aldığımızı gösterir ama ben artık ilerleyemiyorum sizi takipteyim merakla bekliyorum belki bende devam ettiririm analizlerini iple çekerek bekliyorum
kolay gelsin.

Darkon

Kayıtlı Üye
@Aisling
bulduğun şeyleri yaz gerçekten çok merak ettim. Getirdiğin kanıtlar nefes kesici nelere rastladın doğrusu içim içimi kemiriyor. Bu arada, -umarım etkileşim kurar - demişsin de Sin valoru bekleyemeyiz! çünkü sin valor'un son mesajını okuyamadınız ben ve bir kaç kişi bunu gördü sadece, bizi ilgilendiren kısmı özetle anlatırsam en azından sizin araştırma dinamiklerinizi besler , yaptıgımız analizleri severek takip ediyormuş bunu bilin. Bu biraz ümit vericiydi benim için ama yazmamakta ısrarlı gibi! Tek umudum yazdıkları şeyler arasında bunun sonunu da bildiğine dair bir ip ucu bırakması ama artık tükendim. Ben avustralya yangının da da sizden destek aldım dediğiniz gibi Corona borealis kuzey tacı corona australis guney tacı australis bildigin avustraya yani hepsini kombine bir şekilde kriptolamış bence. bunlar bile çok yol aldığımızı gösterir ama ben artık ilerleyemiyorum sizi takipteyim merakla bekliyorum belki bende devam ettiririm analizlerini iple çekerek bekliyorum
kolay gelsin.

Beni korkutan olaya gelince haziranın bitimine doğru, gündüz iken gök kubbenin karartılmasıydı. O aydınlık içine bilerek sokulan bi karanlık vardı. Zaten bunun ardından da olanlar oldu.

Bu kısımdan mı bahsediyorsunuz?

4

43887

Daha önce takım yıldızının üzerinde bir kadın vardı.
Şubat ayının ortalarında da iki gezegenin kadın erkek olarak cisimleştiği bir dansı - valsi vardı.
Kim bunlar? Yıldızların sahibi mi var demek istiyorum? Döngüye mi giriyoruz acaba
:boxing_smiley:

Takım yıldızı ve kadın astroloji bağlantılıdır. Yapılan yorum Mart ayının ilk haftası 2018 yapılmıştır, Şubat ayının ortaları yani öncesi 15 Şubat 2018 de güneş tutulması yaşanmıştır. Bu tutulma 19 yıllık bir döngünün tamamlanışıdır. Şubat 1999 yılındaki tutulmanın tamamlanışıdır. Önemli bir tutulmadır. Güneş tutulmasını az çok medyadan kitabi bilgilerden bilmekteyiz. Güneş Ay iki gezegen biz bunlara ışıklar deriz. Kadın Erkek cisimleştiği, Güneş erkek Ay dişil-kadın zaten tutulma bir dans. Söylediğim tarihleri araştırdığınızda bilgilere erişebilirsiniz. Ay döngüleride bu zamanlarda değişmiştir. 2yıla yakın bir süresi vardır.Yani 2020 hatta ay döngüleri mayıs ayında tekrar değişecek. Geçen yaptığım açıklamada da belirtmiştim. O tarihlerde ve geçmişte bilinen yorumlanan bilgilerdir. Tabiki katılan olur olmaz, ama yazdıklarım bilinen öngörülerdir.

@Aisling
kolay gelsin.

Sn üyemiz mesajınızı yazarken halen Sin Valor'un son mesajını okuyamadınız birkaç kişi gördü gibi yorumlar yazıyorsunuz. Silinen mesaj yönetimce halen görünmektedir. Mesajda yapılan ne bir analiz ne de kehanet barındıran söz vardır. Sizde biliyorsunuz.. Olsa neden silelim. Yapılan yönetimin açıklamalar yaptığı halde, yonetimi üstü kapalı eleştiridir. Kurallar gereği zaten kişiye değil konuya yorum yapılmalıdır. Özelden dahi bilgi isteyene yönetimi eleştiriyorsunuz. Rica ediyorum bilgi varsa paylaşılsın. İyi formlar.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Sn. Nefertiti katılımız çok hoş oldu sağolun sizi burada yorum yaparken görmek güzel, her ne kadar korona hipotezinde karşıt dursakta burada olmanız moderatör olarak yazmanız güzel siteyle ilgilenmeniz.. Siz kitaplarda vardı deyince bende önyargılı olmamak adına # 15 şubat 2018 tutulma # diye motorladım ve Ş.E adında bir astrologun yazısında gördüm gerçekten dediğiniz gibi yazıyor, !ışıklardan! ay ve güneşin erilliği ve dişilliğinden bahsediyor. Sonra bankacılık ve para üzerine aşk ilişkileri üzerine devam ediyor yorumu
Ş.E şubatın başında 2018de girmiş metnini hatta sizin gibi 16 şubat 1999 da başlayan döngünün 19 yıl sonra 15 şubat 2018de tutulma ile tamamlandığını yazmış.

Açıkçası bunda beni enterese edecek olağanüstü bir veri yakalayamadım. Ve devam ettim diğerleri de mi aynı yazmış diye evet hep aynı furya 14 şubat sevgililer gününü bile 15 şubata bağlayıp tutulmayla ilişkilendiren mi dersiniz para-aşk-iş üçgeninde T cetvel gönye açı alanlar mı dersiniz en medyatikleri bile klasik kitsc'lere halkı doyurmuşlar o tutulmada. Burada mesleki bir tariz yapmıyorum kimseyi yargılamıyorum ama vaziyet ortada en kayda değeri 15 şubat 2018 de kova burcunda tutulma var lafzının aşk para iş üçgenine yedirilmesi.

Şuna dikkatinizi çekerim! Sizin üyeniz burada aşk para iş üçgeninden bahsetmiyor bundan bahsetse zaten bu konu beni ne şimdi nede vaktiyle alakadar bile etmezdi. Bu sin valor hanımefendi 15 şubat 2018 güneş tutulması demediği gibi,
diğer bütün astrolojik çıkarımcıların 1999 da başlayan 19 yıllık döngü teşhisini aynı onlar gibi 15 şubatta 2018 tamamlandı demiyor ki.
Herkes 1999 şubatından gelen döngüyü 15 şubat 2018 de tamamlatırken bu kadın ya da adam şubatın ortasından artık 15 midir 25 midir 2018 şubatından döngüye start vermiş bunun altını çizerim. Onlar 19 yıllık döngü 2018 şubatında bitti diyor sin valor 2018 şubat ortasında döngü başladı diyor, yani 19 yıllık döngüden bile haberi yok kanımca. Bu yüzden bu konunun 1999 döngüsüyle alakası yok, bu üyenizin tarif ettiği gibi başka bir şey

Hal böyleyken beni neden enterese etsin yazılanlar. Kaldı ki üyenizin başlattığı döngünün konunun sonuçlarını alıyoruz, burada bunu sizin üyeniz demiş başka üye demiş bana partizanca ya da üyenizin sempatizanlığını aşılamaz ki; bulmaca çözmeyi sevmem kraldan çok kralcı olduğum anlamına gelemez, doğru olduğunu düşündüğümü onaylarım yanlış düşünüldüğünü sandığım kişileri onaylamam zaten sin valor üyeniz diğer bir kehanetinde T-rex dinazoru tr çıkacak demiş ne alaka çok absürt bana göre ve imkansız.
yani ,adı geçen bu konunun sahibi üyeniz size üstü kapalı eleştiri yaptı diye neden ben hedefe konuluyorum. o gün bana bildirim geldi üyenizin ricasını buraya yazdım diye bende bildirimdeki ikaz üzerine üstelemedim. @Aisling in çözümlemeleri güzel hatta o da benim gibi konuyu eskiden beri takip ediyormuş yorumunu gördüm kendisi buraya son yazısında beklediğim kişi gelir yazarsa sona yaklaşıyoruz devam ettireceğim dediği için ona boşa bekleme gelmeyecek dedim burada üstelediğim bir şey yok ki. Bence siz evhamlanıyor ve ısrar ediyorsunuz. Bu sitede bu tip yazıların yazarların olması bana göre önemli size göre değişken yada göreceli olması siteye kazandırır kimseye kaybettirmez. Adı kehanet olmuş öngörü olmuş ne fark eder ki biz buradayız bu mabette severek tüm konulara bakıyoruz bu yüzden kolektif bir çalışma içindeyiz bence kimsenin hevesi kırılmamalı, sevgi ve ışıkla...

4

43887

Sn. Nefertiti katılımız çok hoş oldu sağolun sizi burada yorum yaparken görmek güzel, her ne kadar korona hipotezinde karşıt dursakta burada olmanız moderatör olarak yazmanız güzel siteyle ilgilenmeniz.. Siz kitaplarda vardı deyince bende önyargılı olmamak adına # 15 şubat 2018 tutulma # diye motorladım ve Ş.E adında bir astrologun yazısında gördüm gerçekten dediğiniz gibi yazıyor, !ışıklardan! ay ve güneşin erilliği ve dişilliğinden bahsediyor. Sonra bankacılık ve para üzerine aşk ilişkileri üzerine devam ediyor yorumu
Ş.E şubatın başında 2018de girmiş metnini hatta sizin gibi 16 şubat 1999 da başlayan döngünün 19 yıl sonra 15 şubat 2018de tutulma ile tamamlandığını yazmış.

Açıkçası bunda beni enterese edecek olağanüstü bir veri yakalayamadım. Ve devam ettim diğerleri de mi aynı yazmış diye evet hep aynı furya 14 şubat sevgililer gününü bile 15 şubata bağlayıp tutulmayla ilişkilendiren mi dersiniz para-aşk-iş üçgeninde T cetvel gönye açı alanlar mı dersiniz en medyatikleri bile klasik kitsc'lere halkı doyurmuşlar o tutulmada. Burada mesleki bir tariz yapmıyorum kimseyi yargılamıyorum ama vaziyet ortada en kayda değeri 15 şubat 2018 de kova burcunda tutulma var lafzının aşk para iş üçgenine yedirilmesi.

Şuna dikkatinizi çekerim! Sizin üyeniz burada aşk para iş üçgeninden bahsetmiyor bundan bahsetse zaten bu konu beni ne şimdi nede vaktiyle alakadar bile etmezdi. Bu sin valor hanımefendi 15 şubat 2018 güneş tutulması demediği gibi,
diğer bütün astrolojik çıkarımcıların 1999 da başlayan 19 yıllık döngü teşhisini aynı onlar gibi 15 şubatta 2018 tamamlandı demiyor ki.
Herkes 1999 şubatından gelen döngüyü 15 şubat 2018 de tamamlatırken bu kadın ya da adam şubatın ortasından artık 15 midir 25 midir 2018 şubatından döngüye start vermiş bunun altını çizerim. Onlar 19 yıllık döngü 2018 şubatında bitti diyor sin valor 2018 şubat ortasında döngü başladı diyor, yani 19 yıllık döngüden bile haberi yok kanımca. Bu yüzden bu konunun 1999 döngüsüyle alakası yok, bu üyenizin tarif ettiği gibi başka bir şey

Hal böyleyken beni neden enterese etsin yazılanlar. Kaldı ki üyenizin başlattığı döngünün konunun sonuçlarını alıyoruz, burada bunu sizin üyeniz demiş başka üye demiş bana partizanca ya da üyenizin sempatizanlığını aşılamaz ki; bulmaca çözmeyi sevmem kraldan çok kralcı olduğum anlamına gelemez, doğru olduğunu düşündüğümü onaylarım yanlış düşünüldüğünü sandığım kişileri onaylamam zaten sin valor üyeniz diğer bir kehanetinde T-rex dinazoru tr çıkacak demiş ne alaka çok absürt bana göre ve imkansız.
yani ,adı geçen bu konunun sahibi üyeniz size üstü kapalı eleştiri yaptı diye neden ben hedefe konuluyorum. o gün bana bildirim geldi üyenizin ricasını buraya yazdım diye bende bildirimdeki ikaz üzerine üstelemedim. @Aisling in çözümlemeleri güzel hatta o da benim gibi konuyu eskiden beri takip ediyormuş yorumunu gördüm kendisi buraya son yazısında beklediğim kişi gelir yazarsa sona yaklaşıyoruz devam ettireceğim dediği için ona boşa bekleme gelmeyecek dedim burada üstelediğim bir şey yok ki. Bence siz evhamlanıyor ve ısrar ediyorsunuz. Bu sitede bu tip yazıların yazarların olması bana göre önemli size göre değişken yada göreceli olması siteye kazandırır kimseye kaybettirmez. Adı kehanet olmuş öngörü olmuş ne fark eder ki biz buradayız bu mabette severek tüm konulara bakıyoruz bu yüzden kolektif bir çalışma içindeyiz bence kimsenin hevesi kırılmamalı, sevgi ve ışıkla...

Sn Çadırcı neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz? Konunun ilk başında ne yazıldıysa açıklamasını yaptım. Yazılar astrolojik bağlantılı farkında değil misiniz? Takım yıldızı, yıldızlar, gezegenler, döngü bunlar edebiyat dilinde yazılmış da benim mi haberim yok. Ne kadar astroloji bilginiz var da sadece bir iki araştırmayla astrolojiyi bir iki kalemde anlatmaya kalkışıyorsunuz. Sin valor başka döngünün başlayacağını söylüyormuş . Bir döngü tamamlandığında başka bir döngünün başlayacağını bilmiyor musunuz. Eksik bilgi malesef. Üstelik sn Aisling'in söyledikleri de astroloji ve astromi bilgileridir. Bu arada sadece astrolojik değil kehanet yorumcularının da benzeri yazıları olmuştur. Sin voların her cümlesinin de basit açıklamasını yaptım. Üstelik karşınızda ki kişi bir kahin olsaydı yada önemli biri gördüklerinin ne anlama geldiğini söylerdi, bilirdi. Burada üyelerin çabasıyla bir şeyler bulunmaya çalışıyor. Bunu da konuya soru işareti olarak bırakıyorum. Ben neden hedefe konuluyorum yazmışsınız... Eğer siz avukatlığa soyunup habire üyelere açıklama yaptı da görmediniz de gibi yorumlar yaparsanız bizlerde yalan yanlış yorumlara açıklama getiririz. Üstelik üyelerin bile bu durumdan sıkıldığını düşünüyorum. Bir şey yazılıyor gerisi getirilmiyor. Amacınızın farklı olduğunu düşünüyorum. Konuyu bu gidişle siz kapattıracaksınız. Artık bu şekilde yazdığınız mesajlarınız silinecektir bilginize.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
@Aisling @Çadırcı @FrontalLob Arkadaşlar 3. gök olayı neymiş çözebildiniz mi?
Bu altın kaplamalı kraliçenin anunakilerle bi bağlantısı olabilir mi ?
Burada çadırcı merkantalizmden bahsetmiş sinvalorun kaheneti acaba altın çağa gönderme mi yapıyor bu arada yazar sinvalor bey nerede ?

4

43887

Sn @Yeşilel kayıt olduğunuz tarih 14 Nisan 2020 yakın tarih, içinde iki mesajınız gözüküyor. İkisi de yıldızlara oturanlar konusu ile ilgili. İlk mesajınız da çevrimdışı takılıyordum diyorsunuz. Sitemiz üye olmadan konulara okumaya izin vermiyor. Yazdığınızla örtüşmüyor. Ip adresleriniz sin valorla aynı şehirde gözüküyor. Sin Valor konusunu merak ettiğiniz üye konuyu başlatıp gizemcilik oynuyor. Konu kaç kere gündeme geldi açıklama yapılmadı. Üstelik bağlantıda olduğu üye ile aynı zamanlarda aktif olup sadece bu konuya odaklanıp, açıklamalarda görüşlerine uymayanlara diğer üyelere ve yönetime gerek açık alandan gerek özelden olumsuz eleştirel yorumlarda bulunuldu. Velhasıl konu hakkında açıklama yapılmıyor. Üyelere yönetime eleştirel yazılar tartışma ve konuyu başka yerlerde de başlatıp tekrar tartışma konusu yaratılıyor. Konu öyle noktalara geldi ki normalde önceden kapatmamız gerekirdi. Açıklama yapılır diye beklettik. Ancak nedenler artınca konuyu kapatmakta artık bize farz oldu. İyi formlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...