Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anktekinc

Kayıtlı Üye
2 niyet varsa nasıl okunmalı 7 gece 7 kere 1 kereye mahsusmu? yoksa 2. niye için bu ilk 7 gün bittikten sonramı yapılmalı

bu şahmeran duası için kafama takılan şeyler var. örneğin 2 niyetin dileğin var. bu 2 niyet için tek sferde 7 gün 7 gece mi okuyacağız yoksa 3 gece 7 keremi okunması gerekir? 2 niyet içinde olabiliyormu . biri bittikten sonra diğerine mi başlanmalı yoksa. detaylı bir bilginiz varsa çok sevinirim.

origanum

Yönetici
ve burada sunu söylemek istiyorum, baska bir sitede sunu okudum sevgiliyi etkilemek veya svgi icin ilk günde hacet namazi kilip nixet edip 3 gün 61 kere okunurmus acaba bunu deneyenler varmi??

Namaz kılıp 3 sabah 61 kere olabileceği gibi 7 sabah 61 kere de yapılabilir. Kuvvetlendirici olur.

bu şahmeran duası için kafama takılan şeyler var. örneğin 2 niyetin dileğin var. bu 2 niyet için tek sferde 7 gün 7 gece mi okuyacağız yoksa 3 gece 7 keremi okunması gerekir? 2 niyet içinde olabiliyormu . biri bittikten sonra diğerine mi başlanmalı yoksa. detaylı bir bilginiz varsa çok sevinirim.

Asla 2 niyet olmaz. Birini yapın bekleyin olsun sonra 2. niyet için tekrar okuyun. 40 gün geçtiği halde olmadı ise de okuyabilirsiniz.
Okumalar baş sayfalarda hangi niyete kaç adet olacağı belirtildi zaten. Genel okumalar 7 sabah 7şer keredir. Diğerleri de yazıyor.

hasan06

Kayıtlı Üye
tşk ederim bende tam bu cvbı merak ediyordum demek her bir duaya bir dilek

ShadowKissed

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tam olarak kaç gün ve günde kaç kez okumak gerek.. ve şu "şahmaran duasını okurken dikkat edilmesi gerekenler" diye bir konu var. ordakiler gerçek mi ? ve basında şahmaran aşkına demek gerekiyor mu? çünkü biz bunu sonuç olarak Allah'tan istiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim =) ???

anktekinc

Kayıtlı Üye
öncelikle bilgilerini paylaştığın için sonsuz teşekkürler. sanırım dün ilk uygulamaya yanlış başladım. 2. niyetim vardı demiştim. 2 sinide söyledim. bugün ne yapmalıyım ,baştan mı başlayım. bir de merak ettiğim bu 2 niyet birbirine paralel zamanlarda oluşmasını istediğim şeyler. ve ilk okumada bir enerji hissetmedim kendimde. önerilerin benim için kıymetli.
cevabını beklemekteyim.
sevgiler....

wolf77

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamayi dün aksam sat 8 e dogru basladim simdi her aksam devam okusam olurmu yoksa ir gün ara birakip sabahlari okumaya devam edeyimi??

saltanart

Banlı Kullanıcı
Kısmet açmak veya aşık olduğunuz kişinin sizi fark etmesi için bu duayı 21 gün boyunca ve günde 1 defa okuyun diyorlardı.

origanum

Yönetici
arkadaşlar tam olarak kaç gün ve günde kaç kez okumak gerek.. ve şu "şahmaran duasını okurken dikkat edilmesi gerekenler" diye bir konu var. ordakiler gerçek mi ? ve basında şahmaran aşkına demek gerekiyor mu? çünkü biz bunu sonuç olarak Allah'tan istiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim =) ???

Okuma sayıları o kadar yazıyor bir zahmet okuyun. Söylemekten gına geldi.
O bölümde yazanlar neden yalan olsun ki, kimsenin millete yalan borcu yok, deneyimler paylaşılır. Allahtan istemiyorsunuz, büyü Allahtan istenir mi hiç, Allah yasakladığı şeyi verir mi bir düşünün azıcık. Orijinali şahmeran aşkına denmesidir ancak demeyebilirsiniz, size kalmış.
Büyücü olmayanların büyü yapmaya kalkışmasına karşıyım, şahsi fikrim.

öncelikle bilgilerini paylaştığın için sonsuz teşekkürler. sanırım dün ilk uygulamaya yanlış başladım. 2. niyetim vardı demiştim. 2 sinide söyledim. bugün ne yapmalıyım ,baştan mı başlayım. bir de merak ettiğim bu 2 niyet birbirine paralel zamanlarda oluşmasını istediğim şeyler. ve ilk okumada bir enerji hissetmedim kendimde. önerilerin benim için kıymetli.
cevabını beklemekteyim.
sevgiler....

Evet yanlış başlamışsınız. Yaptıklarımı iptal ediyorum diyeceksiniz. Ve yarın sabah önce bir niyetinizi seçip 7 gün 7 defa okuyun ve süreci bekleyin, sonra da 2. niyetiniz için uygulayın. Paralel zamanlarda olmasını istemeniz farketmez, zaten olması gereken zamanlarda olacaktır, tabi evren açısından bir sakıncası yoksa. Enerjiyi herkes hissetmeyebilir, illa hissedeceğim diye bir beklentiye girerseniz zaten algılarınız kapanabilir ve hissetmeyebilirsiniz. Bazıları hisseder. Hissetmemek olmayacağı anlamına gelmez.

ben bu uygulamayi dün aksam sat 8 e dogru basladim simdi her aksam devam okusam olurmu yoksa ir gün ara birakip sabahlari okumaya devam edeyimi??

Hergün aynı saatte okunmalıdır. Normalde sabah ezanından önce okunmalıdır. Ama böyle başladıysanız yarım bırakmayın devam edin.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Dualar Hoş güzel de, sevgi sevgili boşmuş ya
ben bu siteye o iş için üye oldum sevdiğimi kendime çekiyim diye ama anladım ki boş siteden alıpta birşey uygulamadım da.
Yani Tarikat ehli bi abimize dert yandım çok seviyorum içim parçalanıyo dayanamıyorum vs. vs. oda bana sana söyleyeceklerimi yaparsan kökten çözüm bulursun dedi,
napacağımı sorunca da eve git abdestini alıp iki rekat namaz kıl sonrada uzan yatağa ve deki ALLAH ım ben bu kızı çok seviyorum o bana gelmeden de kendime nefes almayı haram kılıyorum ya bana gelecek ya nefes almıycam de ve nefesini tut, ne kadar çok sevdiğini sende anlayacaksın o zaman dedi
... beş altı saniyelik seviyormuşum :) yani gerçekten sadece heves ve arzudan iibarettir tabiki sevene dur denmez ama durması gerekir bence
bunların yerine ALLAH aşkına nasıl ulaşırım nasıl ALLAH a aşık olurum larla uğraşmak daha hoş olur bence

öbür türlü yar olmayan Yar`(a) lardan insan çok acı çekiyor

Hakkımızda hayırlısını versib ALLAH

• Beğendim
Tepkiler: AJA

anktekinc

Kayıtlı Üye
slm. şahmeran duasını gece mı okudunuz,sonuç almışssınız sanırım. ne kadar süreyle yani kaç gün günde kaç kaçkere okudunuz?

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
ben baştan itibaren bütün cevapları okudum bayada bilgi sahibi oldum teşekkür ederim ..ben bu duayı yaklaşık 15 gündür okuyorum hiç bi gelişme olmadı dileğim konusunda..yanlız aynı saatlerde okunması gerekiyo demişiniz ben değişik saatlerde okudum bunun bi etkisi olmuş olabilirmi​

origanum

Yönetici
ben baştan itibaren bütün cevapları okudum bayada bilgi sahibi oldum teşekkür ederim ..ben bu duayı yaklaşık 15 gündür okuyorum hiç bi gelişme olmadı dileğim konusunda..yanlız aynı saatlerde okunması gerekiyo demişiniz ben değişik saatlerde okudum bunun bi etkisi olmuş olabilirmi​

Aynı saatlerde ve sabah ezanından önce okunur. Bu yüzden etki olmamış olma ihtimalinin yanısıra isteğiniz evren tarafından olumlu bulunmamış ve sizin hayrınıza olmayan birşey olduğu için de olmamış olabilir. Bunun dışında bir başka sebep de eğer sevdiğiniz biri için yaptı iseniz ve onun üzerinde büyü var ise çözülmeden uygulayınca da etki etmez.

darkrose34

Kayıtlı Üye
ben şahmeran duasını okuyalı 19 gün oldu ilk önce niyetim olur gibi oldu ama şuan eski haline döndü 40 günün dolmasını beklemelimiyim yeniden başlamak için birde acaba olma olsalığı varmıdır ?

origanum

Yönetici
ben şahmeran duasını okuyalı 19 gün oldu ilk önce niyetim olur gibi oldu ama şuan eski haline döndü 40 günün dolmasını beklemelimiyim yeniden başlamak için birde acaba olma olsalığı varmıdır ?

Bekleyin, olur gibi olmaya başlayıp da eski haline dönmesi ilginç. İnanmadan mı yaptınız acaba. Çünkü bütün bu işlerde inanç çok önemlidir, en küçük şüphe ve güvensizlik olacak işin olmamasını sağlar. Çalışmanıza negatif enerji yüklemiş olabilirsiniz. 40. günde hala olmadı ise tamamen saf bir niyet ve kesin inançla tekrarlayabilirsiniz. Gene olmazsa bu yöntemi yapmayın, başka bir yol ile olması gerekiyor demektir.

darkrose34

Kayıtlı Üye
hayır çokkk inanarak yaptım hatta olmaya başlaynca inancım çok daha arttı ama şuan durmuş bi şekilde peki şunun etkisi olmuş olabilirmi son gece okurken odamda yalnızdım ve erkek kardeşim bi kaç kez bölüp beni korkuttu yeniden başladım ama bundan dolayı bozulmuş olabilirmi ? verdiğiniz cevap içinde teşekkür ederim

origanum

Yönetici
hayır çokkk inanarak yaptım hatta olmaya başlaynca inancım çok daha arttı ama şuan durmuş bi şekilde peki şunun etkisi olmuş olabilirmi son gece okurken odamda yalnızdım ve erkek kardeşim bi kaç kez bölüp beni korkuttu yeniden başladım ama bundan dolayı bozulmuş olabilirmi ? verdiğiniz cevap içinde teşekkür ederim

Evet en küçük bir konsantrasyon bozukluğu işi bozabilir. Çalışmanıza inançla devam ederken bölünmeniz işleminize negatif bir enerji katmıştır. 40. günden sonra olmazsa iptal ediyorum deyip yeniden başlayın ama bu sefer sizi kesmeye bile gelseler konsantrasyonunuzu bozmayın. Nasıl namaz asla bozulmazsa, düşman silahla bile saldırsa bu işler de bu mantıkla yürür.

seyyah16

Kayıtlı Üye
Merhabalar foruma ilk defa mesaj atıyorum..Bu konuyla ilgili tüm mesajları okudum ve başka sitelerdede bu şahmeran duası ile ilgili araştırma yaptım.Başka bir sitede bu dua nın zikr olduğunu ve büyü olmadığını;İsm-i Azam duası olduğunu ve çok etkili olduğunu belirtmiş.Gerçek Şahmeran Duası denenin ise bundan farklı ve şahmeran denen varlıkla irtibata geçmek için olduğunu ve net ortamında bulunmadığı ve bulunmaması gerektiğinden bahsetmiş ve tehlikeli olduğundan bahsetmiş.
Bende duayı biraz inceledim büyü gibi görmedim pek.Tabi aslında burada bilgili olan bir arkadaşımız türkçe meailini yazsa çok makbule geçer.
Bunun yanında buradaki arkadaşlar tabiki bu işler üzerine baya bir vakit geçirmişlerdir,büyük ihtimal bizden çoğu konuda bu mevzular üzerine bilgi sahibidirler ancak Sayılar üzerinden büyü olma ihtimalinden bahsetmişlerki..İslam inancındada sayılar çoğu yerde kullanılır.Mesela mezarlıkta dua okurken 3 ihlas,1 fatiha mesela namaz vakitlerinden sonra toplamda 99 ve 33 lü zikrler vs.
Birde eğer büyü ise bu uygulama namazla büyü nasıl bağdaştırılıyor onu anlamadım:S
Lafım buraya uygulamayı yazanlara değil onlarda bi yerlerden almışlardır sonuçta ancak bu kısmı bana çok enteresan geldi.
Neyse burada işlenen konunun dua mı büyümü olduğunu tekrardan araştıracağım.

saltanart

Banlı Kullanıcı
ben farklı saatlerde günde 1 defa 21 gün okudum (öyle okunması gerektiği için) daha 1 hafta kala istediğim şey oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...