Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
sevdiğim kişi için kaç defa okumam gerekecek ?

Bende size tam bunu önerecektim :)

64 defa olması lazım ama 61 olarak deneyip sonuç alanlar var.

2 büyü uygulamasını bir arada yapmamanızda yarar var + olarak bu dua olarak verilsede bir büyü uygulamasıdır bilginiz olsun :)

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Ben 7 kere okunduğunu biliyorum aşk için 61 çok uzun oluyo:)) oku oku bitmiyo​

AJA

Elit Üye
Büyü ? uyguIamayı düşünüyordum asIında ama vazgectim. hatta kız kardeşim bunu yapacakken vazgçecti gördügü rüyaIardan dolayı..Birşeylere bu yolla uIaşmak ne kadar koIay görünsede karşıIgını düşünmek gerekir.Ayrıca büyü konusunda egitimi oImayan kişilerin uyguIamasının gerçekleşmeyecegini düşünüyorum.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Bu dua gizlimabetin en hit olmuş uygulaması sanırım:).1055 kişi okumuş tam.:)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Bende size tam bunu önerecektim :)

64 defa olması lazım ama 61 olarak deneyip sonuç alanlar var.

2 büyü uygulamasını bir arada yapmamanızda yarar var + olarak bu dua olarak verilsede bir büyü uygulamasıdır bilginiz olsun :)

Ne? Büyü mü? Hocam bunu kabe imamları sık sık namazlardan sonra ve her teravihten sonra okur. Büyüyle bir alaka kuramadım. Sonuçta İslamiyette büyü büyük günahlardan.

Bu arada bu duanın arap alfabesiyle yazılmışı var mı elinizde? Bu şekilde yanlış okuyoruz çünkü. Teşekkürler..

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Ne? Büyü mü? Hocam bunu kabe imamları sık sık namazlardan sonra ve her teravihten sonra okur. Büyüyle bir alaka kuramadım. Sonuçta İslamiyette büyü büyük günahlardan.

Bu arada bu duanın arap alfabesiyle yazılmışı var mı elinizde? Bu şekilde yanlış okuyoruz çünkü. Teşekkürler..

Sanırım benim durumum müsait değil,müsait olan bir kişiden alıntılayalım o zaman.

Burası hiç bir yere bağlı olmayan özel bir sitedir. Her inanca ve herkese saygı duyulur.
Bu dua Şamanizmden kalma bir duadır, islamiyete geçince pek çok eski dua gibi bu da islamiyete uyarlanmış ve biraz şekil değiştirmiştir. 3 gün 7şer kez okunması uygundur. Önemli olan çok iyi konsantre olup niyet etmek ve olacağına dair şüphesiz inanç duymaktır. Okurken sabah vaktinin enerjisinden yararlanmak ve yüksek sesle okuyacağınız kelimelerin titreşim gücünü birleştirebilmek esastır. Sevdiğinizin üzerinde büyü varsa o çözülmeden ve negatiflikler de temizlenmeden okunması fayda getirmez, bunu da bilin.

ve

Bir şeyin belirlenen adette ve belli kurala göre okunması çok bariz büyüdür. O yüzden herkes emin.

ve

Eski bir uygulamadır şamanizmen kalan. İslamiyete geçişte kelle gitmesin diye bir sürü uygulama dua imiş gibi sunulmuş, içine islami öğeler de katılarak ileriki kuşaklara aktarılmıştır. Bilen bilir sadece. İlk kuşak neyin ne olduğunu biliyordu, saklayan atalarından birebir öğrendiler ama sonraki kuşaklar bu bilgiden uzak kaldılar zamanla, sadece gizli öğretilerde kaldı asıl olanlar.

m3l3s

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yapmaya başladıktan sonra kalbim sıkışmaya ve bir acı hissetmeye başladım.Eskidende uykusuzluk problemim vardı ama şuan daha çok acaba bununla bir ilgisi varmıdır? Böyle etkileri görülüyor mu?

wolf77

Kayıtlı Üye
bu sahmeran duasi ile bir sey okudum internet de ilk gün okumadan önce am sadece ilk gün hacet namazi kilinir ve sadece ilk günde niyet edilirmis bunda bilginiz varmi??

darum

Kayıtlı Üye
günde kaç kere okuyoruz ve hangi saatlerde okumak daha uygun oluyor?

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Bu Duayı 7 Gündür okuyorum ve hiç bi değişiklik yok ..bana ne sıkıntı verdi ne rüya gördüm nede karşı taraftan bi haber var ..yanlış bişeylermi yapıyorum acaba​

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Yukarıda yazılan dua tılsım ve dualar kitaplarından mı alıntı yoksa normal herkesin okuyabileceği bir dua mı ? Buna benzer bir dua biliyorum.7 gün okunursa bereket,11 gün okunursa iş 21 okunursa kısmet getiriyordu.Ben 7 gün okudum .Beklediğim miktarın altında bir kazanç elde ettim.Tabii ki duaya bağlamadım.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
bu tarz duaları okurken çok fazla esniyorum ve gözlerim yaşarıyor. Nedeni konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Meruh99

Kayıtlı Üye
Sahmeran Duasinin kisaltilmisi bu... Daha uzun bir dua bu aslinda!!
Dikkat edilmesi gereken seyler var hangi niyetle ve nicin okundugu gibi mesela....
Yilanlar icin deniliyor ya aslinda Sahmeran cinler aleminin yilanidir,, en büük basli yilandir... Okurken bile bir anda karsinizda bulabilirsiniz o bakimdan Dikkat edilmesi gerekir,,, O yüzden sahmeran askina denilir ki onun sevgisi icin aski icin okudugunuz dua dilek gerceklessin,,,

Bu arada bu duanin okunma zamani Ikindi vakti araya girdikten sonra okunur,,,,Simdilik aklima gelenler bildiklerim bunlar.....
Sevgilerle

Meruh99

Kayıtlı Üye
@Sevgili kirli kedi, esnemek aslinda bir yandan iyi bir yandan da iyi olmayan bir isarettir diye belirtilir.
öncelikle sunu diyebilirim ki hapsirmak ALLAh tan esnemek seytandandir derler... Simdi sen dua ederken esniyorsun iste bu bos degilsin anlamina geliyor Seytan sana esneyerek yaklasmaya vesvese vermeye calisiyor... Asla yenilme...ne demisler bos eve hirsiz girmez sende dolusun .... :) Seytan seni dua etmekten ali koymak istiyor.. Inadina kendini zorlamayacak sekilde duana devam, et..

Halk tabiriyle de derlerki sende nazar var.. Onu senin kendin tani koyman gerekir Dua okuduktan sonra kendinde gözle görülecek bir aktiflesme yorgunluk hissinin gidisi hafifleme gözlenilebiliyor mu hissediyormusun o zaman var denilebilir..Bu konu hakkinda da bir kac sey ilave etmek istiyorum...

Uyku, yorgunluk veya can sıkıntısı halinde, elde olmadan, ağzın kendiliğinden açılarak, uzunca bir nefes alıp verme hali. Bu hal bir bakıma, dalgınlık ve gaflet haline benzer. Bu ise, müslümana pek yakışır bir durum değildir. Bunun için Hz. Peygamber (s.a.s.) bu konuda şöyle buyurmuştur:

"Allah (c.c.), aksırmayı sever fakat esnemeyi sevmez. Bir kimse aksırıp "Elhamdülillâh" derse, bunu işiten müslümanların, "yerhamükellah " diye karşılık vermesi gerekir. Esneme ise, şeytandandır. Bunun için, esneme ihtiyacı duyan kişi mümkün olduğu kadar buna mani olsun. Çünkü biriniz esnediği zaman şeytan ona güler" (Buhâri, Edeb, 165, 166; Müslim, Zühd, 54; Tirmizî, Edeb, 1, 4; Nesaî, Cenâiz, 52).

Şeytanın gülmesinden maksat, esneyenin içine düştüğü, gaflet ve bitkinlik hali ile gülünç durumundan şeytanın hoşlanmasıdır. Zaten, inanan bir kişinin basına gelecek her kötülük şeytanı memnun eder ve onu güldürür. Şeytanı güldürmemek için kişinin, esneme belirtileri olunca; hareket ederek, elini yüzünü yıkayarak, abdest alarak, yorgunsa dinlenerek bu gaflet halinden kurtulmaya çalışması gerekir. Bütün bunlara rağmen esnemeden kurtulunamazsa, esneme halinde ağzın el veya başka bir şeyle kapatılması İslâmi edep gereğidir.

Sevgilerle
Selam ve Dua ile

anktekinc

Kayıtlı Üye
o kadar çok yorum okudum ki kafam karıştı. aşk için 3 gün boyunca 7 kere mi okunacak? günün hangi saatleri uygundur? yan etkisi varmı? tüm bunlarla birlikte en merak ettiğim şey niyetimizin bu uygulamalardan sonra gerçekleşeceği ile ilgili belirtiler nedir neler olabilir cevaplarsanız çok sevinirim.

cgdm89

Kayıtlı Üye
benim bildiğim ikindi namazından sonra 2 rekat hacet namazı kılnır.dilek dilenir ve hiç ara vermeden 7 gün günde 7 defa bu dua okunur.ben namazı kılmadan başladım.2.günüm daha bir gelişme yok gelişme olursa haber vereceğim

anktekinc

Kayıtlı Üye
bu şahmeran duasını niyet için okurken günün hangi saatlerinde okuyoruz.yen tesiri varmı? uygulayan birileri varmı?

şahmeran duasını uyguladınmı hiç. günün hangi saatlerinde okunması gerekir . hangi niyetlerde kaç gün günde kaç defa mesela . bir bilgin varmı acaba?

bu şahmeran duasını okumayı düşünüyorum. ancak bunun öncesinde bir çok dua okudum ve niyet ettim. aradan 1-2 gün geçti şimdi bu şahmeran duasını okusam olurmu niyet edip. bir de tek bir niyet için mi okunuyor 2 dilek mümkünmü.? detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim...

wolf77

Kayıtlı Üye
ve burada sunu söylemek istiyorum, baska bir sitede sunu okudum sevgiliyi etkilemek veya svgi icin ilk günde hacet namazi kilip nixet edip 3 gün 61 kere okunurmus acaba bunu deneyenler varmi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...