Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Merhabalar foruma ilk defa mesaj atıyorum..Bu konuyla ilgili tüm mesajları okudum ve başka sitelerdede bu şahmeran duası ile ilgili araştırma yaptım.Başka bir sitede bu dua nın zikr olduğunu ve büyü olmadığını;İsm-i Azam duası olduğunu ve çok etkili olduğunu belirtmiş.Gerçek Şahmeran Duası denenin ise bundan farklı ve şahmeran denen varlıkla irtibata geçmek için olduğunu ve net ortamında bulunmadığı ve bulunmaması gerektiğinden bahsetmiş ve tehlikeli olduğundan bahsetmiş.
Bende duayı biraz inceledim büyü gibi görmedim pek.Tabi aslında burada bilgili olan bir arkadaşımız türkçe meailini yazsa çok makbule geçer.
Bunun yanında buradaki arkadaşlar tabiki bu işler üzerine baya bir vakit geçirmişlerdir,büyük ihtimal bizden çoğu konuda bu mevzular üzerine bilgi sahibidirler ancak Sayılar üzerinden büyü olma ihtimalinden bahsetmişlerki..İslam inancındada sayılar çoğu yerde kullanılır.Mesela mezarlıkta dua okurken 3 ihlas,1 fatiha mesela namaz vakitlerinden sonra toplamda 99 ve 33 lü zikrler vs.
Birde eğer büyü ise bu uygulama namazla büyü nasıl bağdaştırılıyor onu anlamadım:S
Lafım buraya uygulamayı yazanlara değil onlarda bi yerlerden almışlardır sonuçta ancak bu kısmı bana çok enteresan geldi.
Neyse burada işlenen konunun dua mı büyümü olduğunu tekrardan araştıracağım.

Farklı sitelerde değişik yazılar olabilir. İnternet ortamında herkes herşeyi yazıyor, kendi değer yargılarına göre de biçimlendirebiliyor. Ama asıl gerçek nedir ve bunu kabullenebilecek kişiler ortalıkta var mıdır, öncelikle bu idrak edilmeli. Bizim sitemizi iyice inceler iseniz bunun neden dua gibi gösterilmiş olduğunu açıklamış olduğumu görebilirsiniz. Ayrıca büyü uygulamalarında namaz veya başka dini unsurların kullanılması gerektiğini de.
Kişilerin bunu büyü değil de dua olarak kabul etmek istemeleri gerçeği ve tarihi değiştiremez:) Cehaletle yazılanlara güvenmek istemek de sadece psikolojik olarak kendini savunma mekanizmasıdır, değerlerinin alt üst olmasına karşı, herhangi bir manevi rahatsızlık duymalarına karşı bilinçaltının bir önlemidir.
Tüm majisyenler çömezlik dönemlerinde bu kadim bilgilerin detaylı olarak farkına varırlar.

origanum

Yönetici
ben farklı saatlerde günde 1 defa 21 gün okudum (öyle okunması gerektiği için) daha 1 hafta kala istediğim şey oldu.

Önemli olan işleme enerjiyi verebilmektir. Ama az verebilenler normalde kuralına uymak zorundadırlar ki başarmalarının önünde bir engel olmasın. Bu arada farklı bölgelerde ve farklı niyetlerde değişik uygulamalar yapılagelmiştir ve onların da titreşim seviyeleri bu şekilde artırılmış olduğu için yani yüzyıllardır devamlı bir şekilde yapıldığı için gerçeği kadar çalışmaktadırlar. Bu farklılıkların sebebi islamiyetin kabulüyle artık gizli olarak uygulanmaya başladığı için her grubun el altından aklında kaldığınca küçük değişikliklerle yapmış ve günümüze taşımış olmasındandır.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Ben bu duayı hala okumaya devam ediyorum..Dileğim konusunda hala bi gelişme yok ..sevdiğim insanın uzakta olması etkiliyo olabilirmi..yaklaşık 20 gün oldu okumaya başlayalı ..başka bi yöntem önerirmisiniz yoksa bu duaya devam edeyimmi şimdiden tşk ederim​

7362

Kayıtlı Üye
peki bunu bayanlar özel günlerinde okuyabilirmi

7362

Kayıtlı Üye
üzüntüden kilo kaybettiğini yazmıs bazı arkadaslar , ben kilo kaybettim belki inanmazsınız ayrıldıgımız hafta sacımda beyazlar cıktı , saclarım döküldü bi kısım daha cok döküldü hatta ufak biyer kel oldu neredeyse.. hastaneye kaldırıldıklarımı hiç saymıyorum .. o kadar dua yı gezdim nedense bunu okumak geldi içimden hemde kadir gecesi diye fakat özel günlerde olmaz yazılmıs cok üzüldüm ..

AJA

Elit Üye
üzüntüden kilo kaybettiğini yazmıs bazı arkadaslar , ben kilo kaybettim belki inanmazsınız ayrıldıgımız hafta sacımda beyazlar cıktı , saclarım döküldü bi kısım daha cok döküldü hatta ufak biyer kel oldu neredeyse.. hastaneye kaldırıldıklarımı hiç saymıyorum .. o kadar dua yı gezdim nedense bunu okumak geldi içimden hemde kadir gecesi diye fakat özel günlerde olmaz yazılmıs cok üzüldüm ..

Tuhafıma gitti emin de degilim ama Kadir gecesinde büyü yapıImaz sanırım :oops:
Yanılıyormuyumm emin degilim ama bana ters geldi bu durum.Bilen varmı bunu arkadaşlar ?

7362

Kayıtlı Üye
Tuhafıma gitti emin de degilim ama Kadir gecesinde büyü yapıImaz sanırım :oops:
Yanılıyormuyumm emin degilim ama bana ters geldi bu durum.Bilen varmı bunu arkadaşlar ?

böyle düşünmekte haklısınız fakat nasıl namazdan sonra okununca daha etkili olacağı söyleniyorsa benzer bir durum olarak düşündüm ..

şeniz123

Kayıtlı Üye
Ben sevgilim dönsün diye yapmak istiyorum günde kaç kere? Ve kaç gece okumama gerekir. Ve bu dua gece 00:00'dan sonra okunuyorsa, ben yatsıdan sonra 1 El vedüd,21 tane de Ya vedüd duası okuyacağım. Bir zararı olur mu acaba? Ve sonuc alır mıyım bu durumda. Sevgilim için okursam yani.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Daha öncede yazmıştım ama bi cvp alamadım..yaklaşık 1 ayı geçti okumaya başlayalı bi sonuç alamadım sevdiğim kişinin uzakta olması etkiliyo olabilirmi yada başka dua önerirmisiniz yoksa bu şahmeran duasına devammı edeyim..şididen tşk ederim

Artemis.B

Kayıtlı Üye
Herkes sevgi için okumuş ben bşka bir dileğim için okumak istiyorum olabilir mi ? Aslında başta yazıyor dilekler için die ama herkes aşk için okuyunca belki sdece aşk için olabilir die düşündüm.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Daha öncede yazmıştım ama bi cvp alamadım..yaklaşık 1 ayı geçti okumaya başlayalı bi sonuç alamadım sevdiğim kişinin uzakta olması etkiliyo olabilirmi yada başka dua önerirmisiniz yoksa bu şahmeran duasına devammı edeyim..şididen tşk ederim

Sevdiginiz kişiyle en az 3-4 kere gozukmus olmanız gerekir diye dusunuyorum yani hiç olmayan bir duyguyu geliştiremeyiz, bir duygu vardır belkide cok cok cok pasif kalıyordur cok dusuktur... Bu duygudan kastım onun dusunecegi son kişi olabilirsiniz hatta ancak bunu birinci sıraya tsımak hiç de zor degil. Bilmem anlatabildimmi :D

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Herkes sevgi için okumuş ben bşka bir dileğim için okumak istiyorum olabilir mi ? Aslında başta yazıyor dilekler için die ama herkes aşk için okuyunca belki sdece aşk için olabilir die düşündüm.
Hayır başlıkta belirtildiği gibi tüm dilekler için okuyabilirsiniz.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bu duayı kaç kere okuyoruz şimdi kesin birşey söyleyebilir mi birisi lütfen ? Biriniz 61 diyosunuz biriniz 3 diyosunuz biriniz 7 diyosunuz kafamda sayılar dönmeye başladı artık.

Such

Kayıtlı Üye
Bu duayı kaç kere okuyoruz şimdi kesin birşey söyleyebilir mi birisi lütfen ? Biriniz 61 diyosunuz biriniz 3 diyosunuz biriniz 7 diyosunuz kafamda sayılar dönmeye başladı artık.

ben urum'un söylediğine güvendiğim için direk onun dediği gibi okumaya başladım.

bu gece yeni başladım yarın ve öbürgün de var. bakalım sonuç alabilecekmiyim. şahmeran aşkına diye başlamanın çok büyük zararı yok araştırdığım kadarıyla bu yüzden bu şekilde okuyorum

tabur

Kayıtlı Üye
şahmeran aşkina dememiz gerekiyor mu mutlaka???

mehveş

Kayıtlı Üye
başka bir dilek icin okunurmu bu dua acaba

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Duaya başlamadan önce nasıl bir niyet yapacağız.Yad niyetimizi söylüyecekmiyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...