Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Sn.semra91 analiz sonucu karekter kartınız Azize kişilik kartınız Azize

Sn.Diamond9 analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız İmparatoriçe

Sn.Maxic analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız Adalet

JimMoriarty analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız İmparatoriçe
Arkadaşının analiz sonucu karekter ve kişilik kartı Aziz

Yorumları konu içerisinde yapılmıştır.Kartlarınızı şimdi daha dikkatli incelemenizi ve sizlere neler fısıldadıklarını yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyorum...sevgiler...

JimMoriarty

Kayıtlı Üye
Sn.semra91 analiz sonucu karekter kartınız Azize kişilik kartınız Azize

Sn.Diamond9 analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız İmparatoriçe

Sn.Maxic analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız Adalet

JimMoriarty analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız İmparatoriçe
Arkadaşının analiz sonucu karekter ve kişilik kartı Aziz

Yorumları konu içerisinde yapılmıştır.Kartlarınızı şimdi daha dikkatli incelemenizi ve sizlere neler fısıldadıklarını yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyorum...sevgiler...

Evet bana uymuş gerçekten :) İstediklerimi net olarak ortaya koymuş ve tembellikte azcık var itiraf etmeliyim :D

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Sevgili Neffertiti ben de mesaj atmıştım size benimkinede bakabilir misiniz?

4

43887

Sn Amazontanrıça analiz sonucu karekter kartınız Aşıklar kişilik kartınız Aşıklar

sn hayırsız analiz sonucu karekter kartınız İmparatoriçe Kişilik kartınız İmparatoriçe

sn EXECUTİONEREXECUTED karekter kartınız; Güç ve kişilik kartınız ;Azize

sn Ancellofthelord karekter analizi sonucu kartınız Aziz ,Kişilik kartınız Aziz

sevgili üyeler yorumları konu içerisinde yapılmıştır.Sizlerde kartlarınızı inceleyip kartların yaşam sürecinde sizlere neler fısıldadıklarını ne hissettirdiklerini paylaşırsanız sevinirim sevgiler...

Not:Sevgili üyeler açtığım konu itibariyle yapmış olduğum analiz yöntemini beraber uygulama dahilinde sizlerinde düşüncelerini yorumlarını alarak ortak bir çalışma yapmaktı.Amaç buydu;fakat gördüğüm kadarıyla belli başlı kişiler haricinde ortak çalışmaya sıcak bakmayan sadece meraktan baktıran üyelerle karşılaştım.Bu bir nevi benim planlarımın dışına çıktı, karşıdan da pozitif enerjiyi alamadığım için kendime değil Tarot'a haksızlık ettiğimi düşündüm...Bu yüzden lütfen bundan sonra analiz çalışmalarına konuda da bahsettiğim üzere ortaklaşa çalışma yapmak isteyenlerle uygulama yapmak istiyorum...Sevgiler...

ontario

Kayıtlı Üye
İmparatoriçe

İmparotoriçenin çıkması karakter ve kişilik olarak anneci bir ruha sahip olmanızı ,yaşınızdan daha olgun düşünmenize,doğaya güzelliklere düşkün olduğunuzu ,yaratıcı,yeniliklere ,gelişmelere açık biri olarak yansıtır ,huzurlu ,şefkatlidir ve bu duyguyla besler ve beslenir ,mutlu bir yuvada yaşamak hayalidir,iştahlıdır,biraz rahatına düşkün olduğundan tembellik eğilimi vardır...
İmparatoriçe yaşamınızda hiç bitmeyen değişikliklere işaret edeceği gibi yeni doğuşun getireceği sıkıntılara da katlanmanız gerektiğini ve bunu verimli bir şekilde hayatınıza yansıtmanızı ister,her zaman yeniliklere açık olun yaratıcı yeteneklerinizi geliştirin...sevgiler...

Güzel kart. Hayatım sürekli bir değişim halinde buna katılıyorum kesinlikle. Sancılı zamanlar geçiyor ama düzeltmek kişinin elinde oluyor.
Teşekkürler Nefertiti :)

Zolm

Kayıtlı Üye
Merhaba Nefertiti.Rica etsem ben de merak ettim.Bana da bakabilir misin? Eğer zahmet olmazsa özelden doğum tarihi bilgilerimi vereyim.Sevgiler..

Yassmell

Kayıtlı Üye
Merhaba nefertiti.. D. Tarihimi yolladım mesajla müsait olunca banada bakabilirmisiniz.

4

43887

Merhaba nefertiti.. D. Tarihimi yolladım mesajla müsait olunca banada bakabilirmisiniz.

Analiz sonucu karekter kartınız ve kişilik kartınız Ermiş yorumu konu içerisinde yapılmıştır...

sn Ad Astra analiz sonucu karekter kartınız ;Ölüm Kişilk kartınız ;İmparator yorumu konu içerisinde yapılmıştır...

sizlerdende yaşam amacınızı karekter ve kişilik kartınızı kombine ederek yorumlamanızı bekliyorum sevgiler...

4

43887

Merhaba Nefertiti.Rica etsem ben de merak ettim.Bana da bakabilir misin? Eğer zahmet olmazsa özelden doğum tarihi bilgilerimi vereyim.Sevgiler..

Analiz sonucu karekter kartınız dışarıya karşı olan tutumunuz Araba ,Öz benliğiniz kişiliğiniz Araba yorumu konu içerisinde yapılmıştır.Sizde karekter ve kişilik kartınızın kombinasyonunu kurarak yaşam anlam amacınızı bulabilir ,paylaşabilirsiniz.Kartlarınız size neler diyor bir düşünün bakalım :)

Zolm

Kayıtlı Üye
Nefertiti kişilik kartı yorumunuzu okudum.Evet,hep arayış içinde bir insanımdır; uğraşlarım her daim çabucak değişiklik gösterir lakin tüm uğraşlarıma son vermem.Hepsine ayrı ayrı planlarım ve bundan dolayı bir çok konuda bilgi edinmişliğim vardır.Cesurumdur,hırslıyımdır ve bundan dolayı güçlü olduğumu da düşünürüm..3.üniversiteme hazırlanmaktayım çünkü iyi bir mevkiide olmak için bu sistemde güçlü olmak statüye eşdeğerdir bilirim; hedeflerim her daim yüksektir.Aynı zamanda araba kartı bana birkaç ay sonra bitmekte olan otomotiv bölümümü göz önüne almamı sağladı.Genellikle yalnızlığı seven bir yapım var, toplumdan uzaklaşırım bunun beni daha rahatlattığını düşünürüm ve "yalnızken güçlüyüm" görüşüne inanırım.Fakat mağdur değilim, mağrurum bu yüzden egom da az değildir...

hashikio

Kayıtlı Üye
nefertiti rica etsem gönderdiğim bilgiyle kişilik kartıma da bakabilir misiniz?

4

43887

sn hashikio dışarıya karşı tutunduğunuz tavır dış karekter kartınız Aziz, Öz doğanız Aziz açıklaması konu içerisinde verilmiştir.

sn Aprahel dışarıya karşı tutnduğunuz tavır dış karekter kartınız Kader Çarkı ,Öz doğanız Büyücü açıklaması konu içerisindedir.

sizlerdende kartlarınızı incelemenizi ve size yansıyan artı eksi yönlerinizi kartların size ne fısıldadığını paylaşmanızı bekliyorum. Sevgiler...

hashikio

Kayıtlı Üye
lillium'a da aynı kart çıkmış galiba.orada da dediği gibi insanlar bana güvenirler.dışarıya öyle bir izlenim verdiğimi düşünüyorum.ilkelerime bağlı olarak öğrenip, öğretmek de benim hayatımın temel amacı.tek sorun bazen o ilkelere fazla kaptırıp öğrenme, öğretme amacının dışına çıkmaktan yani dogmatik biri olmaktan korkuyorum.o zaman insanların saygı duyduğu insan olmaktan çok diktatöre dönüşüyorum.aziz kartının en kötü tarafı da bu herhalde.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Sayın nefertiti, rica etsem benimde gönderdiğim bilgi ile kişilik analizimi yapabilirmisiniz? Teşekkür ederim.

4

43887

Sn historia,analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız ;İmparator

Sn ;Jaqqer analiz sonucu karekter kartınız Asılan adam Kişilik kartınız ;İmparatoriçe

Sn;hopefull06 ,analiz sonucu karekter kartınız Adalet ,kişilik kartınız Adalet

Sn, Yakinas analiz sonucu karekter kartınız Aziz, kişilik kartınız özünüz Aziz

Sn, subatu0 analiz sonucu karekter kartınız Asılan Adam ,kişilik kartınız İmparatoriçe

Değerli üyeler konu içerisinde genel kısa açıklaması yapılmıştır.Sizlerinde kartlarınızı araştırıp tanımanızı ve size neyi anlatmak istediğini yorumlarınızda görmek isterim. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...