Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

---- bakabilirseniz sevinirim emeginiz icin teşekkürler.

karekter analizi sonucu kartınız(dışa karşı sergilediğiniz davranışlarınız ,görenler): Azize Kişilik Kartınız (öz doğanız) Azize

---
teşeklürler.

Hazar Karekter analizi sonucu kartın Ermiş , Kişilik kartın Ermiş ... Hazar sanada Ermiş kartı yakışırdı.:cowboy:

Yorumları konu içerisinde yapılmıştır.Kartları daha detaylı inceleyerek sizlere ne fısıldadıklarını bir düşünün bakalım ...Sevgiler...

donzula

Kayıtlı Üye
Sevgili Nefertiti müsait olduğunuz da bakabilirseniz sevinirim. ----. Sevgiyle kalın :)

blueblure

Kayıtlı Üye
Benim için de bakarsanız çok mutlu olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.
...........

4

43887

benim içinde bakabilir misiniz ?
............

Karekter analizi sonucu kartınız Kader Çarkı Kişilik analizi sonucu kartınız :Büyücü konu içerisinde açıklaması yapılmıştır.Sizde kartların ne demek istediğini anlamak için kartlarınızı daha iyi inceleyip yaşam amacınızı öğrenebilirsiniz ...Sevgiler...

4

43887

Sevgili Nefertiti müsait olduğunuz da bakabilirseniz sevinirim. ----. Sevgiyle kalın :)

sn Donzula Krekter analizi sonucu kartınız Araba .Kişilik analizi sonucu kartınız Araba Kartınızla ilgili yorum yapılmıştır...Sevgiler...

sn Nacrun ;Karekter analizi sonucu kartınız Joker ,Kişilik Kartınız öz doğanız İmparator Konu içerisinde yorumu yapılmıştır.

Sizlerde kartınızın size ne demek istediğini sizlere neleri fısıldadıklarını irdelemenizi öneririm.Takıldığınız yerlerde yardımcı olurum sevgiler...

4

43887

bende istiyorum analiz ...........

Karekter ve kişilik analizi sonucu kartınız Adalet ... Kartınızın açıklaması konu içerisinde yapılmıştır sevgiler...

........... bakarsanız sevinirim kart isimleri yeterli olur :)

Huzur-Uykuda karekter analizi sonucu kartınız Araba Kişilik kartınız Araba yorumu konu içerisinde yapılmıştır .Sizde kartların size ne söylediklerini analiz edip yorumlarınızı paylaşabilirsiniz ...Sevgiler...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
........... bakarsanız sevinirim kart isimleri yeterli olur :)

4

43887

sn selener ,karekter analizi sonucu kartınız; Kader Çarkı ,kişilik analizi sonucu kartınız ;Büyücü
konu içerisinde anlam açıklamasını bulabilirsiniz. Yaşam amacınızın ne olduğuna dair Kader Çarkı ve Büyücüyü ortak düşüncede harmanlayıp ,yorumlamanızı düşüncelerinizi bekliyorum takıldığınız yerlerde yardımcı olurum...sevgiler...

Sn sevkaaa ; Karekter analizi sonucu kartınız Araba.Kişilik analizi sonucu kartınız Araba yakarıda yazdığım sözler sizin içinde geçerlidir...sevgiler...

sevgili nazom, karekter analiz sonucu kartınız Aşıklar Kişilik analizi sonucu kartınız ;Aşıklar yaşam amacınız aşmanız gerekenler dersler vs. aşıklar yorumu konu içerisinde yapılmıştır.

Sizlerde kartların anlamlarını araştırıp size ne hissettirdiklerini yazabilirsiniz.Sevgiler...

selener

Kayıtlı Üye
sn selener ,karekter analizi sonucu kartınız; Kader Çarkı ,kişilik analizi sonucu kartınız ;Büyücü
konu içerisinde anlam açıklamasını bulabilirsiniz. Yaşam amacınızın ne olduğuna dair Kader Çarkı ve Büyücüyü ortak düşüncede harmanlayıp ,yorumlamanızı düşüncelerinizi bekliyorum takıldığınız yerlerde yardımcı olurum...sevgiler...

Kader Çarkı’nın olumsuz değil de olumlu özelliklerine odaklanmam gerektiğini, olumsuz olarak nitelendirilen özelliklerine kendimi kaptırmamamı ve o duygu durumlarının beni manevi anlamda aşağıya çekmemesi için algılarımı değiştirmemi gösteriyor, örneğin girişilen işin başarılamayacağını düşünmekten vageçmek, yaşam koşulları zor da olsa maddiyata bağlanmadan manevi gücü devreye sokabilmek. Benim için anlamı, çarkın aşağı değil yukarıyı gösteren tarafına geçebilmek için hayata karşı olan algımı değiştirebilmeyi temsil ediyor.
Büyücü kartı varolan yeteklerimi gösterir. Bunları bildiğimi fakat hayatta uygulamadığım dersini çıkarıyorum. Planları doğru kurgulama, ulaşmak istenilen yolda eksik olan güven ve inancı tamamladığımda önümde hiçbir engelin duramayacağını ya da o engellerin gözümde büyümeyeceğini anlatıyor bana.
İki kartın özeti olarak da varolan büyük bir yaşam kurgusunun içinde akıl ve hisleri doğru birleştirerek, birtakım maddi ve aklı oyalayıcı düşünsel engellerin aşıldığı vakit, başarının ve rahatlamanın da önü açılmış olacak fikrini hissediyorum. Engeller, olumsuzluklar bizim zihnimizin eseriyse onları yok etmek ya da büyütmemek de bizim elimizdedir. Ben böyle yorumladım kartlarımı.

4

43887

sn ontario analiz sonucu karekter kartınız ve kişilik kartınız İmparatoriçe .

sn berylliuum analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız Adalet .

sn camia020 karekter analizi sonucu kartınız güç Kişilik Kartınız Azize..

sn bixi23 analiz sonucu karekter kartınız Aşıklar kişilk kartınız Aşıklar

sn gizemacr ;analiz sonucu karekter kartınız Kader çarkı .Kişilik kartınız ;Büyücü

konu içersinde yorumları yapılmıştır.

Sizlerdende yorumlar bekliyorum sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...