Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayatımdaki ikilemler. Bir tarafım bu dünyanın içinde kaybolurken diğer tarafım ilahi yollarda yön bulmaya çalışıyor. Bir yanım değişimlere sonuna kadar açıkken bir yanım sonuna kadar direniyor. Bir yanım yardıma muhtaçken diğer yanım bazı şeyleri yalnız halletmenin peşinde. Hatalarım hep ya belli bir fikre bağlı kalmaktan, ya da kendimi olmaması gereken yerde farklı şeyler yapmaya zorlamaktan oluyor.
Hem kişilikte hem karakterde Aziz'in çıkması dışarıya yansıttığım karakterimin de bu ikilemlerden nasibini aldığını gösteriyor sanırım. Hem düşmanlığı hem yardımseverliği içimde barındırıyorum. Bildiklerimin ötesinde yapacağım yardımın sonu yoktur.
Sorunlarımın çözümünün ve sorularımın cevaplarının dengede olmakla geleceğini zannediyorum. Bu böyle olmayabilir de. Gereken yerde baskın gelmesi gereken bazı şeyler olmak zorunda sanırım.
Tüm bunların haricinde içimde bambaşka bir şeyin beni beklediğini de biliyorum. Ben de bekliyorum.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Adalet.. Günlük hayatımda bile hep aradığım sorguladığım dilimden düşmeyen bir kavramdır.. Sürekli sorgulayan, tarafsız olmaya çalışan, aklıyla hareket etmeye çalışan, dünyada iyiliğinde kötülüğünde karşılıksız kalmayacağına inanan..
Her ikisininde Adalet çıkması aklım ile mantığımın beraber çalıştığını, az duygusal, duygusallık ve merhameti birbirine karıştırmayan biri olduğumu anlatıyor sanırım..

4

43887

İçinizde ki benle konuşup sorgulamanız beni çok mutlu ediyor.Devam , konuyu açmadaki amacımı beraber gerçekleştirdiğimiz için sizlere teşekkür ediyorum...
Sevgi ve ışık yolunuz olsun...

dansedenwu

Kayıtlı Üye
Merhaba, rica etsem benim için de analiz yapabilir misiniz? Doğum tarihim ............

4

43887

sn prensess analiz sonucu karekter kartınız Araba öz ben kişilik kartınız Araba

sn dansedanwu analiz sonucu karekter kartınız Adalet kişilik kartınız Adalet

sn pembe pelerin analiz sonucu karekter kartınız Asılan Adam kişilik kartınız İmparatoriçe

Konu içerisinde kısa genel yorum yapılmıştır.Sizlerde kartlarınızı inceleyip yorumlarınızı paylaşabilirsiniz..

alalia

Kayıtlı Üye
Benimde katina destem var ve aramız günden güne daha güzelleşiyor.Bazen bana küsse de kartlar genelde güzel cevaplar alıoyrum.

dansedenwu

Kayıtlı Üye
Sn. Nefertiti cevabınız için çok teşekkür ederim. Konu içerisinde yorum yaptığınız ve bu yorumlar şahsım adına çok isabetliği olduğu için ekstra kart anlamına bakmadım. Zira tarotta yeniyim, uzun yıllardır katina ile meşgulüm tarot destemi bir tesadüf sonucu aldım fal bakmaktan ziyade kartların yol göstericiliği, derin anlamları üzerinde durmayı sevdiğimi farkettim. Kişinin kendisinin bile farkında olmadığı psikolojik düğümleri açıklıyor bence :) neyse tekrar teşekkür ederim.

prensess

Kayıtlı Üye
Sayin nefertiti

kocaman yüreğinize saglik tsk ederim.
gerçekten cok şaşırdım bukadar isabetli vallahi cok hosuma gitti.hepsi de isabetli cikti cevremdeki insanlar da böyle der .
benim anliyamadigim su kartlarin ikisinin ayni cikmasi insanin ici ve dışı ayni olmasi anlamina mi geliyor? Yoksa baska birsey mi sebolize ediyor?

Sevgiler

4

43887

Sayin nefertiti

kocaman yüreğinize saglik tsk ederim.
gerçekten cok şaşırdım bukadar isabetli vallahi cok hosuma gitti.hepsi de isabetli cikti cevremdeki insanlar da böyle der .
benim anliyamadigim su kartlarin ikisinin ayni cikmasi insanin ici ve dışı ayni olmasi anlamina mi geliyor? Yoksa baska birsey mi sebolize ediyor?

Sevgiler

Rica ederim sizleri mutlu etmekte benim görevlerimden biri:)
Dediğiniz üzere öyle bir anlamı da mevcut.Çünkü ilk karekter analiziniz sizin dışarıya karşı takındığınız tutum davranışlar ve etrafınızın size bakış açısı daha çok çevresel.Öz doğanız iç benliğinizde de aynı olması sizin gerçek özelliğinizi gösterir.Eğer yapı gereği hayır öyle değilim desenizde kartınız size uyarıda bulunur.Dünyaya geliş amacınızı mücadelenizi de Araba göstermektedir.Araştırın...sevgiler...

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bunu kendim için değil bir başkası için istiyorum ama umarım sorun olmaz, ......... , teşekkür ederim şimdiden :)

ipekila

Kayıtlı Üye
Sevgili Nefertiti, Yıkılan kule ile ilgili yorumunuzu alabilir miyim?

4

43887

Bunu kendim için değil bir başkası için istiyorum ama umarım sorun olmaz, ........., teşekkür ederim şimdiden :)

Karekter kartınız Kader Çarkı Kişilik kartınız Büyücü,yorumu kısaca konu içerisinde mevcuttur.Sizlerden de yorum bekliyorum .

Sevgili Nefertiti, Yıkılan kule ile ilgili yorumunuzu alabilir miyim?

Analizde çıkan sonuçlara göre yorum yapılmaktadır.Direk yorum yapmıyorum.İyi formlar.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler Sn Nefertiti :) Gerçekten cuk oturan yorumlarmış. Özellikle büyücü kartı. O kişi hem özgüveni olması güçlü bir karakteri olmasıyla beraber insanlara istediklerini en sonunda yaptırıyor rahatlıkla ve ben ona hep sen büyücümüsün derdim :) bu kartın çıkmış olması beni çok şaşırttı o yüzden. Ben büyücü kartını yorumlarken genelde insanların bilinç altına hükmedebilen biri olan yorumluyorum bana öyle hissettiriyor bazı zamanlar. Özellikle o kişiyle ilgili açılım yaptığım zaman her seferinde çıkan tek kart :)

finda

Kayıtlı Üye
Sayın Nefertiti, doğum tarihim .......... çok teşekkürler ediyorum şimdiden. :)

milenka

Kayıtlı Üye
merhaba, oncelikle bilgi ve enerjinizi paylastiginiz icin tesekkurler. forumda ilk defa yaziyorum.. dogum tarihim .......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...