Sürekli sorun yaşıyorum. Hiç işlerim iyi gitmiyor.

porsuk

Kayıtlı Üye
Sürekli sorun yaşıyorum. Ya ilk başta herşey güllük gülistanlık oluyor...Sonrası pisliğe sarıyor... Yada bir aksilik geldimi peşi peşine hiç sıra beklemeden geliyor... Bir şeyi çok istiyorum.. İstediğim şey oluyor. Fakat bir bakmışsın durup dururken istemsizce ya zarar görüyor yada elindem kayıp gidiyor. Bir kızı gördüm ve içimden geçirdim.. 1 hafta içerisinde o kızla çıkmaya başladım.. Fakat nedense durup dururken hiç bir neden yokken aramız açıldı.. .Araba aldım. Herşeyini yaptırdım. 3 gün gene arıza yaptı. Ustaya götürdüm.Benzin pompasından kaynaklı olabilir. Pompa alman gerekiyor dedi.. Bende hangi markayı önerirsin dedim.. Oda orjinal alman daha iyi olur dedi... İçimdende bosch markası geçiyordu.. Neyse pompayı bir kaç yere sordum.. Hiç ummadığım yerden çok ucuza aldım.. Sevinerek ustanın yolunu tutsamda yine arızayı gideremedik... Kıyafet aldım diyelim. ya arka cebi yırtılır yada çamaşır makinesi kurbanı olur.. Her işim ters gidiyor.. Sizde sorun ne olabilir. Ne yapmam gerekiyor. Artık inanın yoruldum....

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu olanların metafizik bir sebebi olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

CLOUD

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız olaylarda asıl görmeniz gerekenler nelerdir, çıkarmanız gereken ders- düzeltmeniz gereken davranış/ düşünce nedir , hangi karmanızdan kaynaklanıyor, bakış açınızı çevirmeniz gereken yön ne taraftır... bu gibi konuların üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı olumsuzdan olumluya çevirerek başlayabilirsiniz. Enerji sisteminde yaşıyoruz, çevrenize yayılan enerji nasıl ise çekilecek enerji de o yönde olacaktır. "Ne düşünüyorsan O' sundur", "iyi düşün iyi olsun" derler eskiler, hatta Mahatma Ghandi' nin çok güzel bir söylemidir;
"Söylediklerinize dikkat edin düşüncelere dönüşür. Düşüncelerinize dikkat edin duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin alışkanlıklarınıza dönüşür. Alışkanlıklarınıza dikkat edin değerlerinize dönüşür. Değerlerinize dikkat edin karakterinize dönüşür. Karakterinize dikkat edin kaderinize dönüşür "

Ü

Üye silindi 56746

İstediğiniz şey olduktan sonra aksilik çıkıyorsa, o şeyi ne kadar istediğiniz, elinizde tutma potansiyeliniz sınanıyor demektir. Gerçekten istiyor muydun bakalım, onun uğruna nelerle mücadele edersin vs... Araba almışsınız ama o arabayı almanın bedelleri olmalı; bozulabilir, yolun ortasında istop edebilir, kaza yapma ihtimaliniz her zaman mevcut ve tüm bunları göze alarak araba satın alıyorsunuz. Güzel bir şey araba sahibi olmak ancak her güzel şeyin yahut sahip olduğumuzu sandıklarımızın karşılığı da muhakkak oluyor. Belki de tüm bu sınanmalar, sahip olduğumuz hiçbir şeye aslında sahip olmadığımızı gösteriyordur...

Ü

Üye silindi 70925

Eğer büyü gibi bir durum yoksa belki de başımıza gelen olumsuzluklar şükür eksikliğimizden kaynaklanıyor olabilir. İnançlı biri misiniz bilemem tabi ama öyle olduğunuzu varsayarak bu sıkıntıların hepsi, yaratıcıya yönelmeniz için bir çağırış da olabilir aynı zamanda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jas10

Kayıtlı Üye
Her şey dilimizde başlıyor aslında, negatifliğimizi çok fazla dile getirdiğimizde buda peşine ard arda aksiliklere sebep oluyor. Bazen olası kayıpları kayıp olarak değil de kazanç olarak bakmaya çalışmalıyız. Dünya ile olan bağlantının olmadığını düşünüyorum açıkçası. Enerji çalışmaları yaparak dünya ile olan bağlantını kazanmanlısın . Bu şekilde bakış açın değişecektir.

porsuk

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum .bu arada söylediklerinizi dikkate alacağım. Üşenmeyerek zaman ayırdığınız için ayrıca teşekür ediyorum. Olumsuzluklar peşimi bırakmıyor. Çevremde hiç arkadaşım kalmadı. Neye elimi atsam kuruyor. Bilinçsiz bir şekilde yaşıyorum. Hiç bir şeye odaklanamiyorum. Düşünmeden hareket ediyorum. Bir olay karşısında donup kalıyorum.Sürekli işlerimi erteliyor. Yada unutuyorum. Zaman ve saati hiç umurumda değil gibi... Sürekli huzursuzluk ve gerginlik var.... Geçmişim sizin sandığınız gibi pek temizde değil... 30 yasindayim. Babam arkadaşlarına ve akrabalarına karşı çok sevecen ve çok merhametli yardım sever birisiyken, Ailesine karşı bildiğiniz zebani gibiydi.. Hep başkaları haklı olur. Biz haksız olurduk... Üzerine psikolojik baskı ile beraber dayak yerdik. A Annem ve babam evlendikleri ilk günden itibaren çok sayıda büyü yapilmis... Yastık,yorgan,kıyafetlerin içine duvar diplerine muska konulması. Yemeginin suyun içine karıştırıp yedirip içirmek mi dersiniz ne ararsanız var. Bir kaç sene babamın üzerinden .. Sonra annemin üzerinden oyunlarına devam ettiler. ..Çocukken hatırladığım kadarıyla... Anneme efam basmalar fazla olurdu. Yine geldiler sizi balta benzeri aletlerle öldürmem konusunda beni zorluyorlar.. vs. vs. sözler söyler söylerdi...bu konuda çok hocaya gidildi... Annemde bir takım psikolojik hasar bırakarak defoldu gitti bu yaratıklar... tekrar babama yine yöneldiler... Babam ne zaman memlekete gitse yada akrabalarinda bir kaç gün kalsa yada bize misafirliğe gelseler evde kara kazanlar kaynardi. Annem her defasında bulduğu muskaları, yakın akrabalarımıza (gül teyze makas kullanarak kurşun döker fal büyü bakan birisi. ) götürür yapılan büyüleri bozdurduğunu ve her dafasında çok kötü büyüler yapıldığı konusunda şeyler söylediğini söylerdi. ..En son 2 yıl önce yine annem ve babam fındık hasadı için memlekete gitti. Babama yine bir şeyler yedirmişler.. Babam annemi hiç sebeb yok iken önce tartaklamış sonra senden boşanacam. Beni akrabalarım evlendirecek... Babam dayılarımı arıyor.. Alın kardeşinizi istemiyorum. Boşanacam diyerek ortadan kayboluyor. Sabaha karşı, annesinin mezarı başında hüngür hüngür annem ağlarken bulmuş. Sonra annem kaldıkları evi eşyaları hatta yemeklere varana kadar sirke ile dezenfekte etmiş... Hatta hiç unumuyorum. (10 seneden fazla oldu) Bir gün eve geldim babam yine annemi dövmüş evi terk etmiş babamı aradım. Babam biz annen ile yapamıyoruz bakın başınızın çaresine diyerek telefonu kapattı.. Anneme neden bu duruma düştüğünüzü sorduğumda amcan aradı.. Yer meselesi yüzünden köye gitmesini istiyor. Yine büyü yapacaklar diye engel oldum.. Sonra ağzıma bir yumruk attı saçımda çekti bir güzel evire çevire dövüp gitti diyince iyice sinirlendim. Amcama ana avrat ne varsa söydüm. Bir daha babamı aramayın diye telefonu suratına kapattım.. Bu olay üzerinden 10 seneden fazla geçti.. Sağda solda kardeşimin oğlu babasını dövdü.. Anama avradıma küfür etti diye söylenti çıkarmış...Halbuki büyü yapan ta kendisi sözde babama ve anneme araları iyi olsun diye tılsım yapmış.. Bir yerde hata yapmış bu sebeble araları bozulmuş... Allaha şükür namazında niyazında insanlar .. Şu iki senedir babam durumu anladı. Uzak duruyor. Geçen sene memlekette gittim. Annem halanlara gitme diye telkinde bulundu.. Babam git elini al.. gönül koymasın diyerek zorla götürdü . Evine girdiğimde mala bağladım..Akşam üstü annem ile bu durumu konuşurken annem ağzından babamin akrabalarında (öldüler tabiki..) bebek cenini hem yiyip hemde kullanarak büyü yapan şahıslar olduğunu söyledi..Bu sırada babam bunu duydu. Kapat hanım konuyu dedi.. Öylece kaldı.. İnanın ne yapacağımı şaşırdım.. Şimdi söyleyin büyümü tılsım mı yoksa kader mi?

İbisu

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum .bu arada söylediklerinizi dikkate alacağım. Üşenmeyerek zaman ayırdığınız için ayrıca teşekür ediyorum. Olumsuzluklar peşimi bırakmıyor. Çevremde hiç arkadaşım kalmadı. Neye elimi atsam kuruyor. Bilinçsiz bir şekilde yaşıyorum. Hiç bir şeye odaklanamiyorum. Düşünmeden hareket ediyorum. Bir olay karşısında donup kalıyorum.Sürekli işlerimi erteliyor. Yada unutuyorum. Zaman ve saati hiç umurumda değil gibi... Sürekli huzursuzluk ve gerginlik var.... Geçmişim sizin sandığınız gibi pek temizde değil... 30 yasindayim. Babam arkadaşlarına ve akrabalarına karşı çok sevecen ve çok merhametli yardım sever birisiyken, Ailesine karşı bildiğiniz zebani gibiydi.. Hep başkaları haklı olur. Biz haksız olurduk... Üzerine psikolojik baskı ile beraber dayak yerdik. A Annem ve babam evlendikleri ilk günden itibaren çok sayıda büyü yapilmis... Yastık,yorgan,kıyafetlerin içine duvar diplerine muska konulması. Yemeginin suyun içine karıştırıp yedirip içirmek mi dersiniz ne ararsanız var. Bir kaç sene babamın üzerinden .. Sonra annemin üzerinden oyunlarına devam ettiler. ..Çocukken hatırladığım kadarıyla... Anneme efam basmalar fazla olurdu. Yine geldiler sizi balta benzeri aletlerle öldürmem konusunda beni zorluyorlar.. vs. vs. sözler söyler söylerdi...bu konuda çok hocaya gidildi... Annemde bir takım psikolojik hasar bırakarak defoldu gitti bu yaratıklar... tekrar babama yine yöneldiler... Babam ne zaman memlekete gitse yada akrabalarinda bir kaç gün kalsa yada bize misafirliğe gelseler evde kara kazanlar kaynardi. Annem her defasında bulduğu muskaları, yakın akrabalarımıza (gül teyze makas kullanarak kurşun döker fal büyü bakan birisi. ) götürür yapılan büyüleri bozdurduğunu ve her dafasında çok kötü büyüler yapıldığı konusunda şeyler söylediğini söylerdi. ..En son 2 yıl önce yine annem ve babam fındık hasadı için memlekete gitti. Babama yine bir şeyler yedirmişler.. Babam annemi hiç sebeb yok iken önce tartaklamış sonra senden boşanacam. Beni akrabalarım evlendirecek... Babam dayılarımı arıyor.. Alın kardeşinizi istemiyorum. Boşanacam diyerek ortadan kayboluyor. Sabaha karşı, annesinin mezarı başında hüngür hüngür annem ağlarken bulmuş. Sonra annem kaldıkları evi eşyaları hatta yemeklere varana kadar sirke ile dezenfekte etmiş... Hatta hiç unumuyorum. (10 seneden fazla oldu) Bir gün eve geldim babam yine annemi dövmüş evi terk etmiş babamı aradım. Babam biz annen ile yapamıyoruz bakın başınızın çaresine diyerek telefonu kapattı.. Anneme neden bu duruma düştüğünüzü sorduğumda amcan aradı.. Yer meselesi yüzünden köye gitmesini istiyor. Yine büyü yapacaklar diye engel oldum.. Sonra ağzıma bir yumruk attı saçımda çekti bir güzel evire çevire dövüp gitti diyince iyice sinirlendim. Amcama ana avrat ne varsa söydüm. Bir daha babamı aramayın diye telefonu suratına kapattım.. Bu olay üzerinden 10 seneden fazla geçti.. Sağda solda kardeşimin oğlu babasını dövdü.. Anama avradıma küfür etti diye söylenti çıkarmış...Halbuki büyü yapan ta kendisi sözde babama ve anneme araları iyi olsun diye tılsım yapmış.. Bir yerde hata yapmış bu sebeble araları bozulmuş... Allaha şükür namazında niyazında insanlar .. Şu iki senedir babam durumu anladı. Uzak duruyor. Geçen sene memlekette gittim. Annem halanlara gitme diye telkinde bulundu.. Babam git elini al.. gönül koymasın diyerek zorla götürdü . Evine girdiğimde mala bağladım..Akşam üstü annem ile bu durumu konuşurken annem ağzından babamin akrabalarında (öldüler tabiki..) bebek cenini hem yiyip hemde kullanarak büyü yapan şahıslar olduğunu söyledi..Bu sırada babam bunu duydu. Kapat hanım konuyu dedi.. Öylece kaldı.. İnanın ne yapacağımı şaşırdım.. Şimdi söyleyin büyümü tılsım mı yoksa kader mi?
Bundan emin olamayız belki musallat da olabilir. Belirtilerin sizde olup olmadığına bakın yine de hangisi olduğuna emin olamazsanız bakım yaptırabilirsiniz.

porsuk

Kayıtlı Üye
Bundan emin olamayız belki musallat da olabilir. Belirtilerin sizde olup olmadığına bakın yine de hangisi olduğuna emin olamazsanız bakım yaptırabilirsiniz.
İnsanlarla iletişim sorunu çok fazla yasiyorum. Çevremdeki insanlara davranislarim garip geliyormuş. Garip gelen ne diye soruyorum cevap verende çıkmıyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben düşüncelerin bize bir yaşam sunduğuna inanırım.Titreşimini değiştirirsen yaşamın değişir sözü ile açıklamışlar bunu rezonans kanunu nu incelerseniz demek istediğimi anlarsınız.
Hayatınızda başınıza sürekli aynı şeyler geliyor ise yaydığınız düşüncelere sahip olduğunuz çekirdek inançlara bakmanız gerekebilir.
Kaderimize yön veren evren yasaları isimli kitabı da incelemenizi öneririm

porsuk

Kayıtlı Üye
Ben düşüncelerin bize bir yaşam sunduğuna inanırım.Titreşimini değiştirirsen yaşamın değişir sözü ile açıklamışlar bunu rezonans kanunu nu incelerseniz demek istediğimi anlarsınız.
Hayatınızda başınıza sürekli aynı şeyler geliyor ise yaydığınız düşüncelere sahip olduğunuz çekirdek inançlara bakmanız gerekebilir.
Kaderimize yön veren evren yasaları isimli kitabı da incelemenizi öneririm
Kadere yön veren evren yasaları kitabını tavsiyenize uyarak indirdim. Çok teşekkür ediyorum.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Senin bilinçaltın, kodları ve hala nasıl kodladığınla alakalı. Sorun sensin yani... Meditasyon, olumlama ve iyi açıdan bakmayla 6 ayda düzelir. (yaşandı, denendi.)

Ü

Üye silindi 58480

Evren sandığımızdan daha basit işliyor.

Tüm işleri ters giden kişi, ters enerjiler üstünde kalmaya ısrar ediyordur.

Ters enerjiler üzerinde uzun süre kalan ve bu halleri gafletin hazır hazları ile tüketen kişi zihnine "ayarları kaydet" komutu vermiş ve kendi kendine bir nevi büyü yapmış demektir.

Sonradan bu kodlara ulaşamazsa da naparsa yapsın işleri bozulmak zorunda kalacaktır.
İşlerin bozulması aslında fixlenmiș olan zihin için işlerin tam da kaydedilmiş ayarlara göre işliyor olmasıdır aslında. Yani sistem hata yapmaz. Kaydedilmiş ayarlara göre tam takır işlemeye devam eder.

Bazen de cinler sana sahiplenerek seni büyülerler. O da daha büyük günahlar işlediysen auran açık verir ve negatif enerjin onların boyutunda iyice parlamaya başlar. Musallat olurlar bir anda. Bir anda olur bu. O yüzden işlenen bir günah için akabinde tevbe etmemiz isteniyor. Bu çok hayatidir. Tevbe etmek ertelendiyse ya da umursanmadiysa ruhun açık verir ve cinler zaten günah işleyip vicdanını bastırmaya çalışarak bocalayan kişiye bir anda girerler. Cin kendini vücutta öyle bir gizler ki sen onlara ait olan hisleri kendinin zannedersin. İç hallerin bulanır ve onlar da bu hallerinden iyice beslenmeye başlarlar. Yani cinler hiçbir fırsatı kaçırmamazlar. Şeytanın asla boş durmaması ve sürekli fırsat kollaması tam anlamı ile budur.

O halde iki çeşit muayene vardır.
1- psikolojik yani fikirsel bazlı yardım. Buna klasik kişisel gelişim de dahil.
2- metapsisik yani huddam desteği ile musallat olmuş cinni enerjisinin çekilip alınması.

Biri öbürü ile asla karıștırılmamalıdır. Biri öbürünün niyetine asla yapılamaz. Netice itibari ile aynı sonuçlar veren bu fenomenlerin kişiden kişiye değişen derinlikleri vardır.

Bazen de her iki şekilde yardım alınmalıdır. Çünkü uzun süre musallatli kalan kişinin musallatlı temizlenince bile sinirsel hafızasında düşünsel alışkanlıklar devam eder. Onu da klasik psikoloji ya da kişisel gelişim ile düzeltmek gerekir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bütün bu olanları bilip bizzat şahit oldugunuz için yaşadığınız olumsuz durumlar için bir neden sonuç ilişkisi kurmuş olabilirsiniz.

Mesela çevremde kimse kalmadı demişsiniz. Ama bu durumdan karşı tarafıda suçlamamışsınız... Sanki sizin tarafından sergilenen tutumlar neticesinde olumsuz olaylar yaşanmış izlenimi vermişsiniz...
Akabinde sormak isterim? Agresif bir kişiliğiniz mi var? çabuk mu sinirlenirsiniz? vb gibi...

Diğer taraftan "Kıyafet aldım diyelim. ya arka cebi yırtılır yada çamaşır makinesi kurbanı olur." demişsiniz...

Zaman zaman bu sorunları hepimiz yaşıyoruz ama biraz durup düşününce illa altından o konuyla ilgili olumsuz bir neden oluşmadıkça bu sorunun gerçekleşme ihtimalinin daha düşük oldugunu görürüm...
tıpkı buzdolabını hızlı bir şekilde açtığımda yumurtaların birinin düşüp kırılması gibi sonra farkederimki aceleden onları özenli bir şekilde yerleştirmediğimi vb.
Bunları hep yaşıyoruz ama çoğuda biz sebepli nedenler...
sadece sizin kafanızı extra meşgul eden şey aile içinde yaşanılan olumsuz olaylar......
musallat vb şeyler olsaydı etkileri bu kadar basit olmazdı bence....

Caresiz00

Kayıtlı Üye
İyi bir hoca bulursaniz lutfen benimlede paylasirmisiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Çok kötüymüş, kaderdir çünkü büyünün kaderi yenebileceğini sanmıyorum. Babana büyü yapılıyor olabilir ama yine de böyle davranmasını haklı çıkarmaz, telkin mekanizmasının başarısı biraz kişinin iradesine karakterine bağlı. Onlar vazgeçmez geberene kadar yapmaya devam ederler. Sizin yapmanız gerekense iyi bir hocadan yani çok para isteyen değil de önceliği insanlara yardım etmek olan Allah rızasını gözeten birinden korunma yaptırmak. Öyle birisini bulamasanız bile kendiniz büyü mekanizmasını araştırıp bilgi toplayıp kendi yönteminizle onları durdurmaya çalışabilirsiniz. Ama bu tür yaratıklarla baş etmesi kolay olmuyor pek.
Aile içi şiddet durumunda kadının ekonomik ve irade gücü önemli yoksa da arkasında destek çıkacak bir ailesi olmalı yoksa zayıf olan taraf ki bu genellikle kadın oluyor ve çocuklar hasar alıyorlar. Ve genellikle iflah olmuyor öyle aileler.