Sorularla kafa dağıtalım.. :)

Alakan

Kayıtlı Üye
her şeyi düzenli tüketmeye çalışıyorum. Spor yapmaya bi yer pek kalkmıyor açıkçası. 2.5 senedir düzenli yaşıyorum. Son dönemlerde başladı bu unutkanlık olayı kafam çok dolu bu aralar belki de b vitamini eksikliği yaşıyorum. Kontrol ettirmek gerek. Haklısın tek bi şeye bağlamak olmaz.
B12 mutlaka baktırın. Doktorumun bana söylediğine göre bazı insanlarda istediği kadar b12 içerikli besinler tüketsin emilim yeteri kadar olmuyormuş. Her ay b12 iğnesi oluyorum bu sebeple.

SoldierO

Kayıtlı Üye
B12 mutlaka baktırın. Doktorumun bana söylediğine göre bazı insanlarda istediği kadar b12 içerikli besinler tüketsin emilim yeteri kadar olmuyormuş. Her ay b12 iğnesi oluyorum bu sebeple.
Hastane evimin dibinde ama sevmiyorum o kapidan iceri girmeyi

R

Renaissance

Bende sağlıklı besleniyorum. Bir bisküviyi 25 tl görünce abur cubur yeme isteğim komple kaçıyor zaten. 😹 Ev yapimi dogal yogurda, mis gibi ev yemeklerine devam.. 😻

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Hayal gucu, varolusla beraber var olan bir sey. Yasadiginiz boyunca gorduklerinizi, deneyimlerinizi, ihtiyaclarinizi, bildiklerinizi her seyi bir uretim masasina koymak gibidir. Var olan her ornekten uyarlayarak farkli bir varlik olusturdugumuzda da ise bu da hayal gucumuzun yaraticiligi oluyor. Uretim masasi guzel ornek oldu.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Kovid geçirenlerde pıhtılaşma özelliği olan bir karaciger enzimi doğru hatırlıyorsam yüksek çıkıyor.Kovid geçirmedim ama aşı oldum.Bende de yüksek çıktı.

acid

Kayıtlı Üye
Bu evrene ait olmadığına emin olduğunuz, sürekli hissettiğiniz birini beklediniz mi hiç?

Alex06

Kayıtlı Üye
Bu evrene ait olmadığına emin olduğunuz, sürekli hissettiğiniz birini beklediniz mi hiç?
Belki daha önceki yasamlardan birinde birlikteydiniz o kişiyle. Belki de zamanı gelmedi hayatınıza girecek. Belki de girdi henüz onun o olduğunun farkında değilsiniz

acid

Kayıtlı Üye
Belki daha önceki yasamlardan birinde birlikteydiniz o kişiyle. Belki de zamanı gelmedi hayatınıza girecek. Belki de girdi henüz onun o olduğunun farkında değilsiniz

Detay vermek bu deneyimi nasıl etkiler bilmiyorum ama şu ara bu sürecin hızlı gelmesini istiyorum. Belki önceki yaşamlardan, belki de zihnimizin ve evrenin muhteşemliğinde hatırlamadığımız deneyimlerden... Bir şekilde biliyoruz bazı şeyleri... Ama hatırlamak gerekiyor. Bu ara görülerimde değil de enerjisel alanımda hissediyorum. Hayatımdaki en büyük sırlarımdan biridir bu beklentim. İlk defa mabede yazdım. Belki istemsizce enerjisel bir müdahalede bulunmak istedim süreci gerçekleştirmek için yazarak.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Hayır olmadım. Ümit Aktaş gibi kıymet verdiğim, güvenilir bulduğum doktorların söylediklerini araştırdım. Bana aşı olma konusu tedirgin edici geldi. Sonuçları ne olur diye emin olamadim. Bu benim kendi kararim tabi. Çalıştığım kurumda stresli zamanlarda geçirdim biraz bu yüzden ama hepsi geride kaldı...

Sizler oldunuz mu? @Ori @Souls In The House @SoldierO
2 doz oldum, hiç covid olmadım bu arada.

acid

Kayıtlı Üye
Aylar sonra bir kaydı yeniden dinledim. O gün dikkatimi çekmemiş ancak bugün dinlediğimde fark ettim. "Zaman dilimleri içerisinde yapılan astral seyahat" tabiri kullanılmış sorduğum bir soru için. Bir de aynı kayıt içinde geçen "zamansal olarak astral seyahat içerisinde değişim" diye bir notu almışım bugün.

Demek ki o gün anlayacak ya da dikkat edecek kapasite değilmişim. Kaydı defalarca dinlediğim halde bugün fark edebildim geçen tabirleri. Bu tabirler için 16 köşeli jetonun paraşütle dahi düşmediği zihnimi açabilecek yorumlar olsa olsa mabetten gelir dedim.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Detay vermek bu deneyimi nasıl etkiler bilmiyorum ama şu ara bu sürecin hızlı gelmesini istiyorum. Belki önceki yaşamlardan, belki de zihnimizin ve evrenin muhteşemliğinde hatırlamadığımız deneyimlerden... Bir şekilde biliyoruz bazı şeyleri... Ama hatırlamak gerekiyor. Bu ara görülerimde değil de enerjisel alanımda hissediyorum. Hayatımdaki en büyük sırlarımdan biridir bu beklentim. İlk defa mabede yazdım. Belki istemsizce enerjisel bir müdahalede bulunmak istedim süreci gerçekleştirmek için yazarak.
Benzer süreci ben de yaşadım, ben farkettiğimde o vefat etmişti, bu şekilde tanıştık maalesef.. Hiç tanımadım onu ama çok eminim içsel olarak, onu bir yerlerden çok iyi tanıyorum. Unutmak insana verilen hem lanet hem lütuf.

acid

Kayıtlı Üye
Benzer süreci ben de yaşadım, ben farkettiğimde o vefat etmişti, bu şekilde tanıştık maalesef.. Hiç tanımadım onu ama çok eminim içsel olarak, onu bir yerlerden çok iyi tanıyorum. Unutmak insana verilen hem lanet hem lütuf.
Şu an hayatıma alıp almamakta kararsız kaldığım biri var. Çünkü hayatında karmaşık bir durum var. Ve oymuş gibi hissediyorum. Her imkanım olduğunda onu görmek için aynı kafeye gidiyorum. O da aynısını yapıyor. Benim orada olduğumu öğrenir öğrenmez geliyor. Bakıyorum bakıyorum ve bakıyorum. Ama konuşamıyorum. Elim ayağıma dolaşıyor. Kalıyorum karşısında donmuş bir şekilde. Beni çözemediğini söylüyor. Beklediğim mi değil mi bilmiyorum ama oymuş gibi hissediyorum nadir dokunma imkanı bulduğumda gözlerine baktığımda. Karmaşık bir süreç. Lanet konusunda haklısınız ama böyle bir unutmuşluk olmasaydı kıymet bilebilir miydik bilmiyorum... Özetle ne yapacağımı bilmiyorum. Hayatımda hep cesur oldum. Ama bu konuda olamıyorum.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Şu an hayatıma alıp almamakta kararsız kaldığım biri var. Çünkü hayatında karmaşık bir durum var. Ve oymuş gibi hissediyorum. Her imkanım olduğunda onu görmek için aynı kafeye gidiyorum. O da aynısını yapıyor. Benim orada olduğumu öğrenir öğrenmez geliyor. Bakıyorum bakıyorum ve bakıyorum. Ama konuşamıyorum. Elim ayağıma dolaşıyor. Kalıyorum karşısında donmuş bir şekilde. Beni çözemediğini söylüyor. Beklediğim mi değil mi bilmiyorum ama oymuş gibi hissediyorum nadir dokunma imkanı bulduğumda gözlerine baktığımda. Karmaşık bir süreç. Lanet konusunda haklısınız ama böyle bir unutmuşluk olmasaydı kıymet bilebilir miydik bilmiyorum... Özetle ne yapacağımı bilmiyorum. Hayatımda hep cesur oldum. Ama bu konuda olamıyorum.
Cesaret etmeden asla gerçeği öğrenemezsiniz, hep orada sizin için beklemeyebilir hayat karşınıza böylebir fırsat çıkarmışsa değerlendirin geç olmadan👍

acid

Kayıtlı Üye
Cesaret etmeden asla gerçeği öğrenemezsiniz, hep orada sizin için beklemeyebilir hayat karşınıza böylebir fırsat çıkarmışsa değerlendirin geç olmadan👍
Hayat bana tüm etik değerlerimle bağdaşmayan bir fırsat çıkardıysa ne yapıyoruz ? :) Zor bir karar ama sonunda kendimi onun yanında buluyorum. Yani sanırım vazgeçemeyeceğim ondan. Keşke bu konuda bana yardımcı olan bir şeyler olsa diyorum... Karar verememek en kötüsüymüş. Aklım farklı söylüyor kalbim farklı. Ve bu hoşuma gitmiyor. Her şeye kafam basıyor da şu işlere basmıyor. Ve en kötüsü karşımdaki kişi bana yalan söylemiyor bulunduğu koşul hakkında. Vaat de vermiyor. Eeee ben de bunu istiyordum. Şimdi ne olacak?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Hayat bana tüm etik değerlerimle bağdaşmayan bir fırsat çıkardıysa ne yapıyoruz ? :) Zor bir karar ama sonunda kendimi onun yanında buluyorum. Yani sanırım vazgeçemeyeceğim ondan. Keşke bu konuda bana yardımcı olan bir şeyler olsa diyorum... Karar verememek en kötüsüymüş. Aklım farklı söylüyor kalbim farklı. Ve bu hoşuma gitmiyor. Her şeye kafam basıyor da şu işlere basmıyor. Ve en kötüsü karşımdaki kişi bana yalan söylemiyor bulunduğu koşul hakkında. Vaat de vermiyor. Eeee ben de bunu istiyordum. Şimdi ne olacak?
Etik değerlerimle bağdaşmayan deyince bu ülkede aklıma evli olan insanlara aşık olan kişiler geldi.. Böyle bir şey ise ne olursa olsun bana göre etik değerlerden ayrılmamak şart. Geri kalan her şey ölüm hariç bir şekilde halloluyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Etik değerlerimle bağdaşmayan deyince bu ülkede aklıma evli olan insanlara aşık olan kişiler geldi.. Böyle bir şey ise ne olursa olsun bana göre etik değerlerden ayrılmamak şart. Geri kalan her şey ölüm hariç bir şekilde halloluyor.
Çalma elin kapısını çalarlar kapını..
Yaptığın er geç kendine döner.
Kimse için etik değerlerinden vazgeçmene gerek buna değer kimse yok dünyada.. eğer ruhsal bir bağ hissettiğin içinse tüm çaban ruhlar aleminde yaşamıyoruz hayatın gerçekleri var :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aklım farklı söylüyor kalbim farklı.
Ben insanlara ahlak öğreten biri değilim. Sadece olgulara gerçek adları vermek gerektiğini savunurum. Gerçek ad verildiği zaman, herşey yerli yerine oturuyor. Yukarıdaki cümlede kalbim kelimesinin yerine cinsel organinizin adı yazmak gerekiyor.

Çünkü biz birçok insanı severiz fakat birlikte sex yapmak istediğimiz insanı bı farklı severiz. Anladığınız siz onu. On niçin kalbi karıştırmayalım.

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Peki geçmiş zamanlarda yaşamış medeniyetlerin bırakmış olduğu bilgilerin birleştirilmesi sonucunda bir kutsal kitabın meydana getirilebileceğine inanmıyorsun da, görmediğin bir varlığın görevlendirdiğine inandığın birine kitap gönderdiğine mi inanıyorsun?
emin olmamakla birlikte hatırladığım kadarıyla tanrı sadece dört peygamber yollamamiş, öncesi kitap gönderilmeyen bir çok peygamber var oldugu söylenmekte. Bu açıdan bakarsak o rehberler tanrı tarafindan secilmiş insanlar olamaz mi? Öyleyse bu benzerlikler makul karşılanabilir bilemedim🤔

[XTR] Similar Threads