Soruları olanlar buyursun...

Quadice

Kayıtlı Üye
Var olan sevgiyi artırmak için istedim madem konu açtın soru alan buyursun dediniz e el cevap değil mi? Böyle genel geçer bir yorumu mabede yeni üye olmuş bir üye de yapabilirdi bilmem anlatabildim mi? ?
Bende siz sayın değerli mabetdaşıma aynen şu cümleyi kullandım. Bu durumu iyimser bir biçimde yoluna koymak mümkün iken, çeşitli büyü ve tılsımlar yahut enerji ve varlıkların yardımı ile de olabileceğini söyledim. Fakat kendi rızası ve isteği ile bu durumu düzeltmek varken, varlık veya çeşitli ritueller ile bunu yaparak sahte bir sevgi kazanmanın ne kadar elle tutulur bir doğruluktan olup olmadığını anlatmak istemiştim.
Yanlış anlaşılmak istemedim. Ama bildim kadarı ile rituel vs. paylaşımı yasak. Şayet olmasa etkili şeyler önerebilirdim..
Mabetle kal sevgili dostum :)

Quadice

Kayıtlı Üye
Var olan sevgiyi artırmak için istedim madem konu açtın soru alan buyursun dediniz e el cevap değil mi? Böyle genel geçer bir yorumu mabede yeni üye olmuş bir üye de yapabilirdi bilmem anlatabildim mi? ?
Bende siz sayın değerli mabetdaşıma aynen şu cümleyi kullandım. Bu durumu iyimser bir biçimde yoluna koymak mümkün iken, çeşitli büyü ve tılsımlar yahut enerji ve varlıkların yardımı ile de olabileceğini söyledim. Fakat kendi rızası ve isteği ile bu durumu düzeltmek varken, varlık veya çeşitli ritueller ile bunu yaparak sahte bir sevgi kazanmanın ne kadar elle tutulur bir doğruluktan olup olmadığını anlatmak istemiştim.
Yanlış anlaşılmak istemedim. Ama bildim kadarı ile rituel vs. paylaşımı yasak. Şayet olmasa etkili şeyler önerebilirdim..
Mabetle kal sevgili dostum :)

Quadice

Kayıtlı Üye
+1 Evlerinden dışarı pek adım atmayan gürültücü komşuları nasıl gönderebiliriz? :D
Sayın @Medea ile sorunuz aynı olduğunu kabul ederek cevaplamadan önce böyle ufak şeyler için varlıkları rahatsız etmememiz gerektiğini hatırlamak akıllıca olur.
Komşularımıza gidip rahatsız olduğumuzu dile getirelim.
İşe yaramaz ise bunu biraz rahatsız edici kelimeler ile tekrar edelim.
Yine olmaz ise anayasaya dayanarak şikayette bulunacağınızı ve bunu yaptığınız zaman kendilerine gelecek 3.000₺+ ceza ve bulundukları evden taşınma, ev sahibi olsa dahi mülkiyet değiştirme cezasının uygulanacağınıda kendilerine tebliğ edelim.
Aklıma gelen şuanlık bu.
Benden gürültü çıkaran komşulara ifrit musallat etmemi beklemeyin lütfen.
Komik olurdu :)

moonshine

Kayıtlı Üye
Allah aşkına ya.. Bunları ben de biliyorum ve yapınca hiçbir şey değişmediğini de biliyorum. O anayasalar sandığınız gibi gerçekte işlemiyor. Sadece teoride varlar. Bu arada arkadaş konakçı derken varlıkları kastetti.

Ü

Üye silindi 70925

Sayın @Medea ile sorunuz aynı olduğunu kabul ederek cevaplamadan önce böyle ufak şeyler için varlıkları rahatsız etmememiz gerektiğini hatırlamak akıllıca olur.
Keşke sormasaydım. Ben hiç davet yapmadım ki ve rahatsız da etmedim. Onlar haksız yere alanımı işgal ettiler. Neyse boşverin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Quadice

Kayıtlı Üye
Keşke sormasaydım. Ben hiç davet yapmadım ki ve rahatsız da etmedim. Onlar haksız yere alanımı işgal ettiler. Neyse boşverin. Kelin ilacı olsa...
Yanıldığım için bağışlayın. Varlıklar için kast ettiğinizi anlamayamadım. Bu varlıkları uzaklaştırmak mı istiyorsun yoksa onlara zarar vermek mi bu birinci sorum. İkinci sorum ise varlıkların kimlerden ve ne olduklarına dair bilgin var mı?

Ü

Üye silindi 70925

Yok zarar vermek değil. Bedenimi terk etsinler istiyorum. Bir de kulak kısmımdan giriş yaptıkları oluyor bazen. Giriş kısımlarını kapatmak istiyorum. Bir daha girmesinler cinler diye. Bazı insanlara hiç ulaşamıyorlarmış neden bende açık :(

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar İstanbul da kargı kamışı nerden bulabilirim buralardan olup bilgisi olan var mıdır?

Quadice

Kayıtlı Üye
Yok zarar vermek değil. Bedenimi terk etsinler istiyorum. Bir de kulak kısmımdan giriş yaptıkları oluyor bazen. Giriş kısımlarını kapatmak istiyorum. Bir daha girmesinler cinler diye. Bazı insanlara hiç ulaşamıyorlarmış neden bende açık :(
Temizliğine çok dikkat et. Hem sen hem yattığın ve yaşadığın yerin temizliğine.
Daha sonra evinin uc bucak dediğin yerlerine detaylı bir göz at. Bir kağıt parçası, duvara sürülen değişik bir koku veya arkadaşının sana vermiş olduğu değişik bir hediye gibisinden bir şeyler varsa bunları bulundurma tespit et ve ardından imha et. Bu dediklerimden sonra hala daha aynı sıkıntıların devam ediyorsa, önce bir bakımla senin içinde olduğunu düşündüğün şeyin ne ve kimlerden olduğunu öğren sonra bana ulaş. Gerisini karşılıksız olarak bizzat ben hallederim.
Mabetiniz karanlık kadar naif olsun..

moonshine

Kayıtlı Üye
Çok merak ediyorum. Varlıkları böyle şeyler için kullanmak komik ise aşk gibi şeyler için kullanmak da komik bana göre? Ayrıca millet istemediği kişi evine gelmesin diye bile uygulama yaparken benimki niye komik geldiyse artık? Saçma.

Quadice

Kayıtlı Üye
Çok merak ediyorum. Varlıkları böyle şeyler için kullanmak komik ise aşk gibi şeyler için kullanmak da komik bana göre? Ayrıca millet istemediği kişi evine gelmesin diye bile uygulama yaparken benimki niye komik geldiyse artık? Saçma.
Varlıklar bilgelik, iç dinginlik ve ruhsal boyutu anlamak için kullanılmalı bana göre sayın @moonshine .
Diğer türlü kullanılan her türlü biçim nefsi duygular üzerine intikam ve hırsız barındırdığı için bana komik gelmekte. Kişilerin olaylara yaklaşış ve eleştirisine verdiğin tepkiler hiç cömert değil. Biraz daha ılımlı ol :)

moonshine

Kayıtlı Üye
Ben bu konuyu sizin de diğerleri gibi nefsi amaçlar için açtığınızı düşünmüştüm. O yüzden yorumunuza tepki gösterdim. Şu sıralar kendime engel olamadığım hallerim var ve içimde tutamadığımdan her şekil dışarıya yansıyor. Haklısınız ılımlı olmak lazım. Kusura bakmayın ve anlayışınız için teşekkürler.

Quadice

Kayıtlı Üye
Ben bu konuyu sizin de diğerleri gibi nefsi amaçlar için açtığınızı düşünmüştüm. O yüzden yorumunuza tepki gösterdim. Şu sıralar kendime engel olamadığım hallerim var ve içimde tutamadığımdan her şekil dışarıya yansıyor. Haklısınız ılımlı olmak lazım. Kusura bakmayın ve anlayışınız için teşekkürler.
Rica ederim. İyi mabetler.

İbisu

Kayıtlı Üye
bu varlıklara karşı nasıl savunuyorsunuz