Soruları olanlar buyursun...

Quadice

Kayıtlı Üye
Merhaba mabetdaşlarım.
Uzun zamandır sadece gözlemleyerek varlığımı sürdürüyorum içinizde. Çoğu arkadaşımız, dikkat çekme adı altında paylaşım yapıyor. Yapmasın :)
Buranın önemini ve cidden sorunları veya merak ile soruları olan insanların ziyaret ettiği bir mabet olduğunu hatırlatmak isterim..

Şimdi ise soru-cevap kısmımıza geçelim..
Ruh, cin, melek, iblis, büyü, hüddam, tılsım, kara büyü, şekil bozukluğu (sonradan gelişen, vücutta yara çıkması, değişik semboller vs.), evde veya işte bulunan anlamlandırmakta güçlük çektiğiniz şeyler ve aklınıza gelebilecek her türlü olayla ilgili soru sormaktan lütfen çekinmeyin..

Uzun yılların birikimi konuşuyor. Umarım yardımcı olmaktan fazlasını yapabilirim..
Mabetiniz geceye denk kalsın....

mrtblgnr

Kayıtlı Üye
merhaba miras meselesi yüzünden ablamla anlaşamadık tartıştık ve aynı oda da yatmak zorunda kaldım ve sinirli bir şekilde uyudum sabaha karşı 3 harfli gördüm capcanlı rüya gibi ama değil neyse sabah kalktık benim betim benzim atmış ablama da dedim sen birşey gördün mü dedim rüyan da o da evet dedi aynı şeymiş ,o benim kadar etkilenmedi ama ben normal hayatımı önceki gibi devam ettiremiyorum,sanki cinim bana karşı oldu hafızamı ve kafamı toplayamıyorum neyse nedir ne değildir yorum yapar mısın?ciddiye aldığın için teşekkürler.insanlar ve çeşitli şeylerden etkilenmemek için ne iyi gelir muskam var sadece

taroh

Kayıtlı Üye
1-Ben varlıkları görmüyorum ama hissediyorum. Görmek istemiyorum.zaten.insana aglama hissi gibi his veren varlıklar kötü müdür?
2-Nazar nereye kadar enerji nereye kadar cin işidir?
3-Telepati ile yolladığımız niyet ve psikoloji ile mi bize döner mesaj?

KronoM

Kayıtlı Üye
Merhaba mabetdaşlarım.
Uzun zamandır sadece gözlemleyerek varlığımı sürdürüyorum içinizde. Çoğu arkadaşımız, dikkat çekme adı altında paylaşım yapıyor. Yapmasın :)
Buranın önemini ve cidden sorunları veya merak ile soruları olan insanların ziyaret ettiği bir mabet olduğunu hatırlatmak isterim..

Ruh, cin, melek, iblis, büyü, hüddam, tılsım, kara büyü, şekil bozukluğu (sonradan gelişen, vücutta yara çıkması, değişik semboller vs.), evde veya işte bulunan anlamlandırmakta güçlük çektiğiniz şeyler ve aklınıza gelebilecek her türlü olayla ilgili soru sormaktan lütfen çekinmeyin..

Uzun yılların birikimi konuşuyor. Umarım yardımcı olmaktan fazlasını yapabilirim..

Cinlerin boyutunda teknoloji var mıdır ?
Cinlerini istediği yere yollayabilenler uzaya başka gezegenlere yolluyolar mıdır ?
Farklı boyutlardaki uzaylılarla iletişimin oldu mu ?
Şimdilik bunlar aklıma geldi.

Şekil bozukluğu derken tip ve vücutsal olarak mı ?

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Merhabalar @Quadice
Böyle bir konu açtınız, yıllardır birikimim var dediniz, sorularınızı sorun yardımcı olmaktan fazlasını yaparım dediniz, mabet teki kişiler hakkında dikkat çekmek adın paylaşım yapıyolar bile dediniz ama bir kendinizi tanıtmadınız.
Siz kimsiniz, merak ettim dogrusu.

Ben böyle bir girişin üzerine isim vs olmasa da kendinizi tanıtmanızı bekledim açıkçası.

Lütfen, buyrun.

Zira beni hatta bizi bilen biliyor. Yeri geldi kendimi tanıtmışlıgım olmuştur yani. Ortalama buradaki arkadaşların bir kısmını biliyoruz, en azından sürekli yazanların mesleği, ilgi alanı ortadadır.

Ü

Üye silindi 58480

@Quadice hemserim imis : )

Ben de Istanbul Avcilarda yasadim. Deniz Koskler Mahallesinde. Deniz Koskler Ilkogretim okuluna gittim. Tam karsisindaki Gungor Tekiner I.O. Okulu ile maclar yapardik.

Ne guzel gunlerdi yahu.

Mahallenin tam ortasinda bir SAvas Abinin internet kafesi vardi. Duman alti ama ambians acaip otantikti
15 sene oncesi ne guzelmis.

Quadice`nin her yazdigina katiliuyorum : P___

ruhname

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımızın bizi sevmesi için yapılacak etkili bir havas işlemi var mı bildiğiniz? ( sadece arkadaşım, dostum sevgilim falan değil) açıklama gereği duyuyorum bunu hep öyle düşünülüyor çünkü.

Ü

Üye silindi 67799

Sevgilim pişman olup bana dönmesi için bir yöntem lütfen

dgo

Kayıtlı Üye
Ben bir sabır duası alayım ..Bir mahzuru yoksa..Teşekkürler

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Merhaba mabetdaşlarım.

Merhaba.Uzun süredir gözlemliyorum,takip ediyorum dediniz.kendinizi,mesleğinizi nezaketen de olsa tanıtmanız makbule geçerdi..soruları olan sorsun cevaplayayım demişsiniz iyi hoş,soracaklar elbette vardır.yalnız merak ettiğim;7-8 sene evvel ki konuları hortlatan arkadaşlar bile varken siz neden son günler de takip ettiğiniz ve gözlemlediğiniz konular içinde yer alan soruları cevaplamayıp da sıfırdan yeni soru bekliyorsunuz?mesela yenilerini beklemek yerine yardımcı olmak için zaten sorulmuş sorulardan başlayabilirdiniz.hem böylelikle soru soruyu doğururdu.sadece merak.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Merhaba mabetdaşlarım.

Merhaba.Uzun süredir gözlemliyorum,takip ediyorum dediniz.kendinizi,mesleğinizi nezaketen de olsa tanıtmanız makbule geçerdi..soruları olan sorsun cevaplayayım demişsiniz iyi hoş,soracaklar elbette vardır.yalnız merak ettiğim;7-8 sene evvel ki konuları hortlatan arkadaşlar bile varken siz neden son günler de takip ettiğiniz ve gözlemlediğiniz konular içinde yer alan soruları cevaplamayıp da sıfırdan yeni soru bekliyorsunuz?mesela yenilerini beklemek yerine yardımcı olmak için zaten sorulmuş sorulardan başlayabilirdiniz.hem böylelikle soru soruyu doğururdu.sadece merak.

STiNG44

Kayıtlı Üye
Merhaba, bilgili bir kişi olduğunuza güvenerek bir soru yönetmek istiyorum.

- Uzun zamandır(4 yıl), helal dairesinde uğraşılan
( kimsenin aleyhine birşey yapmadan, saf duygular, dualar ve reel hayatta yapılan büyük psikolojik ve fiziksel çabalarla istenilen) bir istek, arzu, dilek tamamen saf ve iyi niyetli olmasına rağmen, neden kabul olunmaz? Bunun yanında arzu duyulan dileğe dair hiç bişey ne bi işaret, ne bir belirti bulamamak hissedememek bu neden olabilir?

S

SoldierO

Merhaba, bilgili bir kişi olduğunuza güvenerek bir soru yönetmek istiyorum.

- Uzun zamandır(4 yıl), helal dairesinde uğraşılan
( kimsenin aleyhine birşey yapmadan, saf duygular, dualar ve reel hayatta yapılan büyük psikolojik ve fiziksel çabalarla istenilen) bir istek, arzu, dilek tamamen saf ve iyi niyetli olmasına rağmen, neden kabul olunmaz? Bunun yanında arzu duyulan dileğe dair hiç bişey ne bi işaret, ne bir belirti bulamamak hissedememek bu neden olabilir?
Merhaba bunu ben cevaplamak istedim.
Hayır da bir cevaptır. Bunu çoğu kez unutuyoruz.

Ü

Üye silindi 58480

Bu devir birilerine birseyler ogretme devri degil artik. Cunku bilgi eksikligi 10 sene once kalkti ve bir bilgi saganagi oldu her taraf. Nuh tufani gibi de katlanarak artan ve bilgi ile korelecegimiz bir devre girdik.

Bu devir artik bilginin degil, bu devir tum bilgileri isletebilen isletim sistemlerini calistirma devri. O isletim sistemine de ``iman`` diyoruz. Yani kuranda gecen tabiri ile ``ozu kapsayan ilim``

Bu olmadi mi bilgi ustune bilgi almak delirtir. Travmaya sokar. Bilgi ile alzaimer olursunuz. Cunku her taraf bilgi.

MEsele bilgiler ile nereye varilmasi gerektiginin bilgisi. Buna da hikmet diyoruz. Hikmet gercek sifanin kaynagidir. Hikmetli konusan, hikmetli davranan kisiden baskasi bilgiyi marifete donusturemez.

Birine bilgi vermeyin. Hikmetli olmayi ve inanc yasasini pekistirmeyi ogretin. Birakin kendi kategorisindeki bilgileri ona kozmik bilinc kendisi versin. KEdninizi alim vasifli olarak lanse etmeyin. Bu bilgiyi cimriligi gibi ustunuze yapisir.

Tabi sozum meclisten disari.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Katılıyorum sevgili @dennise zahiri bilgilerin hepsi zaten bir tık ötemizde,elimizin altında.ha bize eşyanın hakikatinden bahsedecekseniz,ilm-i ledün'e sahipseniz adres verin ilim meclisinize bile gelelim faydalanalım.ama burda google den kopyala-yapıştır a güvenip kendini alim başkalarını da cahil vasfına sokuşturmak pek adilce ve insaflıca olmuyor.kişi,başkasının bilgisiyle alim olsa bile ancak kendi aklıyla akıllı olabilir.tek kanatla uçulmaz.hem zahiri (fen bilimleri vb) hem batıni (ledün ilmi) alim olacak ki gerçek alim sayılsın.