Soruları olanlar buyursun...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Mehdix'e katılıyorum. Uzmanlık alanınızı, yaşınızı vb. belirtseydiniz daha iyi olurdu. Ruh, cin, melek, iblis, büyü, hüddam, tılsım, kara büyü vesaire döktürmüşsünüz ama bunca yıldır ilgileniyorum bu alanların tümünde profesyonel olanı görmedim. Gördüysem de buralarda yazanı görmedim.

S

SoldierO

Yinede ufak bir işaret görmek ister insan
Olmamasını da bir işaret kabul edebiliriz. Nasibinizi başka yerde - kişide arayabilirsiniz.
Ve yahut yöntemlerinizi iyice gözden geçirip eksik yanlış bir şey olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

bolçi41

Kayıtlı Üye
yok ben almayayım zaten uzmanım bu işlerde kardeş.

Quadice

Kayıtlı Üye
Merhabalar @Quadice
Böyle bir konu açtınız, yıllardır birikimim var dediniz, sorularınızı sorun yardımcı olmaktan fazlasını yaparım dediniz, mabet teki kişiler hakkında dikkat çekmek adın paylaşım yapıyolar bile dediniz ama bir kendinizi tanıtmadınız.
Siz kimsiniz, merak ettim dogrusu.

Ben böyle bir girişin üzerine isim vs olmasa da kendinizi tanıtmanızı bekledim açıkçası.

Lütfen, buyrun.

Zira beni hatta bizi bilen biliyor. Yeri geldi kendimi tanıtmışlıgım olmuştur yani. Ortalama buradaki arkadaşların bir kısmını biliyoruz, en azından sürekli yazanların mesleği, ilgi alanı ortadadır.
Profilimde üstü kapalı bir tanıtım mevcut sevgili mabetdaşım :)
Kendimi bildim bileli bir çok rituel ve seansa gerek şahit olmak veya içinde bulunup bizzat yönlendirmek maksadıyla bulundum . His , duru görü ve epifiz bezi üstüne bir çok çalışmam oldu. Daha yakından tanımak istersen mesaj bölümüne beklerim . :)

Quadice

Kayıtlı Üye
1-Ben varlıkları görmüyorum ama hissediyorum. Görmek istemiyorum.zaten.insana aglama hissi gibi his veren varlıklar kötü müdür?
2-Nazar nereye kadar enerji nereye kadar cin işidir?
3-Telepati ile yolladığımız niyet ve psikoloji ile mi bize döner mesaj?

1-Hayır değildir .
2- Nazar kötü enerji bütünüdür . Cin vs bu konulara sadece dolaylı yoldan bağlanabilir .
3-Her türlü şekilde döner . Bunu gözlemini kuvvetli tutarak ,aydınlatmaya çalış .

Quadice

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımızın bizi sevmesi için yapılacak etkili bir havas işlemi var mı bildiğiniz? ( sadece arkadaşım, dostum sevgilim falan değil) açıklama gereği duyuyorum bunu hep öyle düşünülüyor çünkü.

Dostluğunu kendi iraden ve arkadaşının isteği üzerine yönlendir . Bu takım işlemler elbette mevcut fakat girmemekte fayda var :D

Quadice

Kayıtlı Üye
Bu devir birilerine birseyler ogretme devri degil artik. Cunku bilgi eksikligi 10 sene once kalkti ve bir bilgi saganagi oldu her taraf. Nuh tufani gibi de katlanarak artan ve bilgi ile korelecegimiz bir devre girdik.

Bu devir artik bilginin degil, bu devir tum bilgileri isletebilen isletim sistemlerini calistirma devri. O isletim sistemine de ``iman`` diyoruz. Yani kuranda gecen tabiri ile ``ozu kapsayan ilim``

Bu olmadi mi bilgi ustune bilgi almak delirtir. Travmaya sokar. Bilgi ile alzaimer olursunuz. Cunku her taraf bilgi.

MEsele bilgiler ile nereye varilmasi gerektiginin bilgisi. Buna da hikmet diyoruz. Hikmet gercek sifanin kaynagidir. Hikmetli konusan, hikmetli davranan kisiden baskasi bilgiyi marifete donusturemez.

Birine bilgi vermeyin. Hikmetli olmayi ve inanc yasasini pekistirmeyi ogretin. Birakin kendi kategorisindeki bilgileri ona kozmik bilinc kendisi versin. KEdninizi alim vasifli olarak lanse etmeyin. Bu bilgiyi cimriligi gibi ustunuze yapisir.

Tabi sozum meclisten disari.

Bak güzel kardeşim , ben alim yada cehennemden bir iblis değilim . Bir takım bilgi yığınım var ve inan bu internette karşına çıkıp izleyebileceğin yada okuyup görebileceğin şeyler değil. Biz buna halk arasında "bilgi cimriliği" yada " alim havasında" değilde "deneyim" diyoruz ,"tecrübe" diyoruz .
Ve imanlı bir arkadaşımız olarak sana bir laf hatırlatmak isterim ; " Bana bir kelime öğretenin , kırk yıl kölesi olurum " :)
Tanıdık geldi mi ?
iyi mabetler , güzel dostum .

Ü

Üye silindi 58480

Bak güzel kardeşim , ben alim yada cehennemden bir iblis değilim . Bir takım bilgi yığınım var ve inan bu internette karşına çıkıp izleyebileceğin yada okuyup görebileceğin şeyler değil. Biz buna halk arasında "bilgi cimriliği" yada " alim havasında" değilde "deneyim" diyoruz ,"tecrübe" diyoruz .
Ve imanlı bir arkadaşımız olarak sana bir laf hatırlatmak isterim ; " Bana bir kelime öğretenin , kırk yıl kölesi olurum " :)
Tanıdık geldi mi ?
iyi mabetler , güzel dostum .

Teşekkürler.
Belki de seni test etmek istedik. Bizim de kendimize göre suzgeclerimiz var.

Herkes konuya ne zaman girecek diye bekliyor. ?

Tabi ki bizde farklı pencereler açman bize ufuk turu attırman tataftariyiz

ruhname

Kayıtlı Üye
Dostluğunu kendi iraden ve arkadaşının isteği üzerine yönlendir . Bu takım işlemler elbette mevcut fakat girmemekte fayda var :D
.
Orası öyle ama bazen uzaklarda olursun da kendini bu konuda güçsüz, çaresiz hissedersen bu tür işlere de tevessül edebilirsin eğer bildiğin etlkii bi şey varsa paylaşırsan çok sevinirim. @Merdut dan da bi ses çıkmadı onun da fikrini merakla bekliyorum. ? ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşımıza anlatmak istediğim buydu. Daha net bir açıklama yapmışsınız, teşekkürler..
Var olan sevgiyi artırmak için istedim madem konu açtın soru alan buyursun dediniz e el cevap değil mi? Böyle genel geçer bir yorumu mabede yeni üye olmuş bir üye de yapabilirdi bilmem anlatabildim mi? ?