SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu aralar şifalanıyor gibiyim, akrep yeni ayından mı bilmiyorum, hayatımdaki bazı bitişler için en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.

M

Mew

Gözüm yukarı doğru gidiyor bir ilaç yüzünden.Kör gibi oluyorum.Nerdeyse herkes hayatı gidişatına bırak bir düzene girer diyor.Bunu uyguluyorum ama ileriki yaşlarda kötü bir duruma gelebilirim diye kaygılıyım.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Bu akrep yeniayi ile ilgili yazı falan da göremiyorum forumda. Ben akrep burcuyum. Bu aralar benim için değişik şeyler oldu diyebilirim. Neden olabileceği hakkında fikir sahibi olmak isterdim.

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Bu akrep yeniayi ile ilgili yazı falan da göremiyorum forumda. Ben akrep burcuyum. Bu aralar benim için değişik şeyler oldu diyebilirim. Neden olabileceği hakkında fikir sahibi olmak isterdim.
Astrologlardan Ertuğrul İngenç'i tavsiye ediyorum, çok iyi bi astrolog youtubedan takip edebilirsiniz . Videoları var zaten .

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
"Bilgi güçtür. Fakat her zaman olduğu gibi bu gücü kendine saklamak isteyenler var."
Eğer karşıdaki kişi bu bilgi karşılığında bedel ödediyse bedava paylaşmak istemeyebilir ayrıca kimin ne niyetle hangi bilgiyi kullanacağını bilemeyiz, maji hakkında çok bilgim yok ama olsaydı bile bunu kötüye kullanma ihtimali olan kişilerle paylaşmak istemezdim, bazıları için fark etmez karşılığını verirsen alırsın bilgiyi ama etik kaygıları olanlardan öğrenmek daha zor olabilir zarar verme ihtimali olan bilgiyi.

Aisling

Kayıtlı Üye
Uykusuzluğa hiç gelemiyoyurum ama sık sık uykusuzluk çekiyorum bazen güzel uyuyorum bazen bölük pörçük oluyor. Sonra bütün gün zombi gibi geziyorum. Annem babam bana çok destekçi, ben de psikoterapi alıyorum ilaç kullanıyorum ama bazen tiksindirici görüntüler gözümün önüne yapışıyor ve oradan gitmiyorlar, tüm gün stres yapıp rahatsız oluyorum, zihnimdeki görüntüleri kovmaya çalışıyorum. Ne tadım kaldı ne tuzum. Hayattan zevk alamıyorum. Böyle nasıl yaşanır bilmiyorum. Halüsinasyonlarım peşimi bırakmıyor, ne olurdu ben de normal bir insan olsaydım. Herkes gibi. Ama ben sorunluyum.

M

Mew

Burada insanların kendini açması bana cesaret veriyor.Bu günleri unutur muyum merak ediyorum.Evde bir sağa bir sola yatıyorum.Önerdiğiniz bir dizi var mı?Lucifer e başlıyım diyorum.