SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

star53

Kayıtlı Üye
(Siyasete girmeden) Türkiye ekonomisiyle ilgili neler düşünüyorsunuz, çözüm öneriniz ne?
Düşünceme göre dolar 18 yaşına basınca "ben artık kendi kararlarımı kendim veririm" diyerek öngörülemez davranışlar sergileyebilir. Bu da bizi çok üzer. Ama asıl 30 yaşına basarsa o zaman görün halimizi. Hepten değişiyo çünkü hareketleri. Çözüm önerim kültürel düzeyde bilinç sahibi olmayı başarabilmek. Ama bunu şu anki durumlarda bile yapamıyoruz. O yüzden ben pas geçiyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
2022'de fed 3 faiz artışı yapacağına dair sinyali verdi. Ne söylense fayda etmez. Biz 2022'ye bu kafayla girersek, ülke çok büyük yıkıma uğrayacak. Bu gördüğümüz yıkımın daha başı. Üretim yeterli değil, dolara bağımlıyız. Konuşmak anlamsız. Herkesin Allah yardımcısı olsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Dolar 17,6 Altın 1021 :eek: Umarım herkes un, yağ, şeker almıştır evine :sick:

Ori

Kayıtlı Üye
Kurda yaşanan dalgalanmaya bakın. Dolar aniden nasıl düştü iyi izleyin. Yarın dolar bakalım nasıl fırlayacak 18 üstüne, inşallah olmaz. İnşallah.

Darkon

Kayıtlı Üye
@Mya bir daha dövizden şikayet eder misin bir şey deneyeceğiz :D

İşin esprisi bir yana seçim öncesi son kurşun olduğunu düşünüyorum ;) Bir günde "nass" nasıl da unutuldu değil mi?

Siyaset konuşmak yasaktır kesin ancak konuşmadan da olmayacak bir durumdayız artık kusura bakmayın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya bir daha dövizden şikayet eder misin bir şey deneyeceğiz :D

İşin esprisi bir yana seçim öncesi son kurşun olduğunu düşünüyorum ;) Bir günde "nass" nasıl da unutuldu değil mi?

Siyaset konuşmak yasaktır kesin ancak konuşmadan da olmayacak bir durumdayız artık kusura bakmayın.
Yakıp yıkmadan gideceklerini sanmıyorum :( Zor toparlanır bundan sonra, uzun ve yorucu bir süreç var, osmanlı padişahının borcunu ödediğimiz gibi borca çalışcaz hep beraber osmanlı torunları olarak :D epey bir süre daha.. öyle görünüyor maalesef.

Aisling

Kayıtlı Üye
Sırf ne olacak diye merak ettiğimden anneme enerji noktalarına (?) Baskı yaptırdım. İşte vücutta negatif enerji saptamak içinmiş. Sonuç olarak hiçbir şey olmadı. Çok şükür bu günde ele gecirilmedik 😂😂😂

Ori

Kayıtlı Üye
Merkez bankası rezervleri berbat halde. İleriye yönelik olumlu sinyaller yok. Şuan insanların yastık altı için uğraşıyorlar. Başka yapılacak hiçbir şey yok. Düşünsenize doğmamış çocuklarınız bile ileride borçlu olacak. Ne gerek var çoluk çocuğa karışmaya. Sürünecek daha fazla insana gerek yok.

M

Mew

Gelecek kaygım devam ediyor.Aylardır hiç bir şey yapmadım işsizim.Bir cin namazını kıl gerisini umursama dedi.Bende şu an cumadayım.Allah sonumuzu hayr etsin.

M

Mew

150 miligramlık bir iğne verdiler.Bu ilacın yan etkisi gözü nerdeyse kör ediyor.75 miligrama 4 ayda indiler.Tamamende bırakmak için zaman gerekiyor.Aylar sonra ancak bundan kurtulacam.Gözümün gitmesi ilaçtansa belki gözüm geçecek.Aylar daha sabretmem gerekiyor.Bu süre zarfında işsiz işsiz dolaşmış olacağım.