SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Benden uzak dursun da, ki zaten artık kendim arınma yapabiliyorum kime ne yaptığı umrumda değil onu da onlar düşünsün ben kendimi korumak için kullanıyorum artık buradaki bilgileri. Bu arada bağlama için rukyeler de etkili oluyor ama defalarca dinlemek gerekiyor.
Tüm vücut ağdaya gittiğini söyle ortak arkadaşına ağzından kaçırmış gibi o zaman kendi kendine soğur :ROFLMAO:

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Ben bunu duysam soğumazdım, belki benim gibidir 👻
Ondan soğumuyorsan ruh eşini buldun demektir. 👻

İsa dedi onlara: ...ve erkek ile dişi olandan öyle bir şey yapacaksınız ki, erkek erkek gibi olmayacak, dişi de dişi gibi olmayacak...
....işte o zaman cennete gireceksiniz.

Thomas İncili

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ondan soğumuyorsan ruh eşini buldun demektir. 👻

İsa dedi onlara: ...ve erkek ile dişi olandan öyle bir şey yapacaksınız ki, erkek erkek gibi olmayacak, dişi de dişi gibi olmayacak...
....işte o zaman cennete gireceksiniz.

Thomas İncili
Ruh eşi değildir o ruh ikizidir ruh eşi olsa duramazsın 👻
Ruh eşi birbirini tamamlar aralarında aşk sevgi ilişkisi olur ruh ikizinde böyle bir şart yok, belki yağlı güreşte karşına çıkan rakiptir, belki en iyi dostum dediğin hemcinsin yada asla ben böyle birini hayatımda istemem dediğin kedi-köpek gibi birbirinizi yediğiniz karşı cinsindir.

emre0654

Kayıtlı Üye
Ben bunu duysam soğumazdım, belki benim gibidir 👻
@Rhea @acemicadisofia yapmadım mı sanıyorsunuz ? 😀 Ona farklı bir facebook hesabıyla eşcinselim yazdım yine yapmıştı 🤣 İyi ki artık Absoluta hanımın Arakneleri ile arınma yapmayı öğrendim üstüne Rukyeler dinliyorum da etkisi geçiyor hatta bozuluyor.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Evet var. Runelerden de bileceğiniz üzere bu uygulayan kişinin enerji potansiyeline göre değişiyor. Ortalama ayda bir yenileme yapılsa iyi olur fakat ben iki buçuk üç ay civarı devam eden bir çalışma yapmıştım Göktürk ile yalnız orada anlatılandan farklı çalışmıştım. Mesela kurşun kalem yerine konuya uygun bileşenlerden kendi mürekkebim ve farklı bitki esansları kullanarak karma bir çalışma yapmıştım. Bir de farklı çalışmalarla desteklemiştim onu.
Bu usul ile daha hızlı sonucmu aldınız kendinize ait olan bu usul ile.

emre0654

Kayıtlı Üye
Hızlı sonuç almak değil. Ben çalışmaları kişiselleştirmeyi seviyorum makul ölçüde. Sonucun hızlı olmasından bahsetmedim, sonucun devamlılığının süresinden bahsettim.
Arınmalarda Arakneler aslında daha hızlı sonuç veriyor ama diğer işlemleri denemedim tabi bilmiyorum. Fakat Arakneler ile arınma yaparken bende aşırı ateş ve terleme oluyordu bir de mide bulantıları.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bence klasik sensin. Bak burda hiçkimse soğumadı, o cadı da soğumaz kesin... 🤣😂🤣😂
Klasik derken cinsel anlamda bahsettim kendi gibi klasik bir kocasının olması genç yakışıklı bir sex partner arayışına engel değil.. klasik Türk erkekleri neden genç güzel cingöz lerin peşindeyse bu kadının da aynı mantık 🤩