SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
Aranızı bozmak için büyü yapmış olabilir.. cingözler entrika işlerinde de iyiler bir yalan söyleyip o kişi kendine inansın diye okuma yapmış olabilir aranıza fesat sokmak için.. bunları yap istersen..

İtiraf ettirme Arakne Örnek 10..
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.

S:AO bu formül çok iyi olur. Çiftin birlikte çekilmiş fotosuna çizin. Mum yakın.
Sonra: Göktürk gliflerin gücüyle (isim) ve (isim) ilişkisi negatiften ariniyor. Tüm kavgaları anlaşmamazlıkları ( ne gerekiyorsa ekleyin) hiç yaşanmamış gibi olacak. Bu runik formül bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak.
Bunu fotoya bakarak söyleyip üfleyin.
Bir hafta sonra, Göktürk runelere yapmış oldukları iş icin, teşekkür edip fotoyu yakın.

Kolay gelsin ;)

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654
Aranızı bozmak için büyü yapmış olabilir.. cingözler entrika işlerinde de iyiler bir yalan söyleyip o kişi kendine inansın diye okuma yapmış olabilir aranıza fesat sokmak için.. bunları yap istersen..

Deneyeceğim, sağol.

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654

Benim arkadaşımla da alakayı kesmiş artık konuşmuyoruz dedi geçenlerde arkadaşım. Fakat onun nasıl biri olduğunu arkadaşım anlatırdı hep. Her türlü pisliği bekliyorum ondan. Hala da bitmiyor bu tarz pis işleri. Bir defolup gitmedi alakayı kesip.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Benim arkadaşımla da alakayı kesmiş artık konuşmuyoruz dedi geçenlerde arkadaşım. Fakat onun nasıl biri olduğunu arkadaşım anlatırdı hep. Her türlü pisliği bekliyorum ondan. Hala da bitmiyor bu tarz pis işleri. Bir defolup gitmedi alakayı kesip.
Büyü yapmış olabilir aranızın bozulması için.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
Büyü yaptığından eminsen bunu uygulayabilirsin arkadaşının gerçekleri görmesi için..
Ekli dosyayı görüntüle 2563
Göz açan skriptin gücüyle. Falanca kişi ( buraya istenilen sonucu soluyoruz. Gerçeği görsün, abartacak bir şeyin olmadığını anlasın gibi)
Skript bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaktır. Skripti su ekementiyle aktiflestiriyorum. Amin.

Skripti su ekementiyle aktiflestirip, sakliyoruz. İş olduğu zaman skripte teşekkür edip yakıyoruz.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Yenilecek bir işlemse sizin neye yaptığınızı ve durumunuza göre değerlendirmeniz en doğru yanıt olur buna.
Runeler kağıda yazılır ise ortalama 1 ay devam ediyor. Daha sonra kendi otomatik sonlanıyor. Göktürk runelerinde böyle bir süre varmi varsa nedir bunu öğrenmeye calisiyorum

Alakan

Elit Üye
Runeler kağıda yazılır ise ortalama 1 ay devam ediyor. Daha sonra kendi otomatik sonlanıyor. Göktürk runelerinde böyle bir süre varmi varsa nedir bunu öğrenmeye calisiyorum
Evet var. Runelerden de bileceğiniz üzere bu uygulayan kişinin enerji potansiyeline göre değişiyor. Ortalama ayda bir yenileme yapılsa iyi olur fakat ben iki buçuk üç ay civarı devam eden bir çalışma yapmıştım Göktürk ile yalnız orada anlatılandan farklı çalışmıştım. Mesela kurşun kalem yerine konuya uygun bileşenlerden kendi mürekkebim ve farklı bitki esansları kullanarak karma bir çalışma yapmıştım. Bir de farklı çalışmalarla desteklemiştim onu.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Domuz yağı büyüsü yapsana o kadına senden soğusun bı güzel.. 🤣🤩✌️

emre0654

Kayıtlı Üye
Domuz yağı büyüsü yapsana o kadına senden soğusun bı güzel.. 🤣🤩✌️
Benden uzak dursun da, ki zaten artık kendim arınma yapabiliyorum kime ne yaptığı umrumda değil onu da onlar düşünsün ben kendimi korumak için kullanıyorum artık buradaki bilgileri. Bu arada bağlama için rukyeler de etkili oluyor ama defalarca dinlemek gerekiyor.