SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
Biraz enerji, biraz hisler, biraz deneyim biraz atılan kazıkların bileşkesi 🤩
Sende de ishal, karın ağrısı vs şeyler oluyor muydu ? Solar çakrayı hedef almak gerekiyor diğer çakralara ulaşmak için bu da soların kontrol ettiği organları etkiliyor.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Sende de ishal, karın ağrısı vs şeyler oluyor muydu ? Solar çakrayı hedef almak gerekiyor diğer çakralara ulaşmak için bu da soların kontrol ettiği organları etkiliyor.
Oluyordu ama daha çok baş ağrısı oluyor negatif enerjide. Bir de uyku hali bayılacak gibi bir his.

Retro

Elit Üye
Insan ve maymun konusuna ithafen,

Bu kadar tanrının oldugu bir alemde ben de kendi tanrılığımı ilan ediyorum :D

The RetroGod !

Herkesin tanrı olduğu bir evrende "tanrı" kelimesi bence "yaratık" kelimesine eşdeğer olacaktır.
Olsun.

O gün gelene kadar ben RetroGod !

emre0654

Kayıtlı Üye
Oluyordu ama daha çok baş ağrısı oluyor negatif enerjide. Bir de uyku hali bayılacak gibi bir his.
Bu arada şimdi fark ettim geçenki sana dediğim arkadaş gibi bende de boğaz çakrasında hafif ağrı olmaya başladı ama tabi solar çakrayı kullandığım için etkileri çok hafif bazen de kayboluyor. Boğaz çakrası sanırım iletişim ve kendini ifade etme ile alakalı.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Insan ve maymun konusuna ithafen,

Bu kadar tanrının oldugu bir alemde ben de kendi tanrılığımı ilan ediyorum :D

The RetroGod !

Herkesin tanrı olduğu bir evrende "tanrı" kelimesi bence "yaratık" kelimesine eşdeğer olacaktır.
Olsun.

O gün gelene kadar ben RetroGod !
Hayır yüce ulu retro siz sıradan bir tanrı olamazsınız size yakışan tanrılık galaktikmutasyonlarufolargrilerelliler tanrılık koltuğudur 👻

Retro

Elit Üye
Hayır yüce ulu retro siz sıradan bir tanrı olamazsınız

Haklısın.
Tanrılar tanrısı, tanrılara tanrısal güçlerini bahşeden, değişiklik olsun diye de arada geri alan, Thanos'un bile daha çocukken yatmadan önce ellerini açıp güç eldivenini dilediği, evrenin yarısını yoketmek için bile sümüklü bir morlahana rengindeki titanı maşa olarak kullanan ve neyi neye yaptırdığına akıl sır erkeyen bir tanrı olurmuş mesela benden..

size yakışan tanrılık galaktikmutasyonlarufolargrilerelliler tanrılık koltuğudur 👻

OFFFF Çok havalı.
Ya Galaktikmutasyonlarufolargrilerelliler !!
Ya Galaktikmutasyonlarufolargrilerelliler !!

Beni günde 1000 kere (yüksek sesle ve hızlıca) zikredene ilk olarak telafüz ve diksiyon nimetimi bağışlarım. Konuşma becerisini arttırırım ve sözü geçen biri haline getiririm.
Denemesi bedava. Bana güvenin !

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute üstadım benimle de nurum gibi gurur duyuyor musun artık majikal saldırı yapamıyorlar bana da ben de senin öğrencin sayılırım 😎
Bi de deki öğrencileriniz arasında bağlama serbest mı sizce de uygun mudur sizin görüşünüzü ve yardımınızı almak isterim 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Bi de deki öğrencileriniz arasında bağlama serbest mı sizce de uygun mudur sizin görüşünüzü ve yardımınızı almak isterim 🤩
Bu arada solar çakranın temsil ettiği element gerçekten de ateşmiş o bölgede güzel bir sıcaklık hissediyorum ateş ile birlikte hayal edince daha da güçlendiğini hissediyorum.

Merdut

Kayıtlı Üye
Uzun bir süredir içerik farketmeksizin neredeyse tüm konuların yanıtlarında epeyce islam doktrini görüyorum. Forum kurallarına göre yasak değil mi?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Uzun bir süredir içerik farketmeksizin neredeyse tüm konuların yanıtlarında epeyce islam doktrini görüyorum. Forum kurallarına göre yasak değil mi?
İslam ile varız İslamsız yok oluruz. Yasaksa bilmiyorduk, söyleyin bir daha yazmayız.

Demem o ki @acemicadisofia dan İslam'ı çıkarırsanız geriye bir şey kalmaz. Doğru bildiğim neyse onu yazarım, kimsenin arzusuna göre yorum yapacak değilim.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
İslam ile varız İslamsız yok oluruz. Yasaksa bilmiyorduk, söyleyin bir daha yazmayız.

Demem o ki @acemicadisofia dan İslam'ı çıkarırsanız geriye bir şey kalmaz. Doğru bildiğim neyse onu yazarım, kimsenin arzusuna göre yorum yapacak değilim.