SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

nurumm

Kayıtlı Üye
Tezlik alameti olabilir. Falcıların şu "3 vakte kadar" dedikleri kırmızı telefonla aranmış gibi yakınlaşmış , çatmış bir yakıni kriter de olabilir..

Ben bu tarz bişeye yordum ama göreceğiz ;) Ve de karşımdaki insanı da bundan sonra bi daha gelirse rüyama, bana iyimi geliyor kötümü geliyor deneyimlemiş olurum ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Haberci bir rüya gibi gelmedi bana.
Ama genel olarak istikrarsız durumların olduğu bir çevrede arabulucu bir rol üstlenmişşin. Bu da gerilimli bir dönemde sana ihtiyaç olabilir gibi bir duruma işaret ediyor olabilir. Sosyal hayatındaki değişik anlaşmazlıklara bir taraf olman talep edilebilir senden.

Çok haberci bir rüya gibi gelmedi ama yorumum bu yönde.
Haberci olmaması hayrıma çünkü hiç o durumu kaldıracak ruh halinde değilim açıkcası.

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea biraz önce solar çakram üzerinden benim cingözün resmine bakarak onun solar çakrasına enerji yollamayı denedim bana yaptığı büyülerin ona geri dönmesi için bende aşırı bir ateş oldu ve benimkinin dudakları resimde oynuyordu sanki benimle konuşuyordu halüsinasyon değildi net gördüm eminim bu ne olabilir acaba ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea biraz önce solar çakram üzerinden benim cingözün resmine bakarak onun solar çakrasına enerji yollamayı denedim bana yaptığı büyülerin ona geri dönmesi için bende aşırı bir ateş oldu ve benimkinin dudakları resimde oynuyordu sanki benimle konuşuyordu halüsinasyon değildi net gördüm eminim bu ne olabilir acaba ?
Cinlerin oyunu olabilir. Büyülerinde varlıklarla çalışıyor ya ondandır. Yada durumu fark edip telepati yapmış olabilir. Ben de kendi büyücümden enerji çalmayı denediğimde garip bakışlı insan formunda cingene tipli varlıklar görmüştüm.

emre0654

Kayıtlı Üye
Cinlerin oyunu olabilir. Büyülerinde varlıklarla çalışıyor ya ondandır. Yada durumu fark edip telepati yapmış olabilir. Ben de kendi büyücümden enerji çalmayı denediğimde garip bakışlı insan formunda cingene tipli varlıklar görmüştüm.
Bir de onunla ortak arkadaşımıza da aynı şekilde sırf denemek için beni arasın diye solar çakramdan onun resmine bakarak alın çakrasına enerji yollamayı denedim arkadaşım beni aradı ateşinin çıktığını, ve aşırı mide bulantısı olduğunu, bir süre sonra geçtiğini söyledi her türlü yemin edebilirim. Sanırım artık çakra çalışması yaptıkça enerji de gönderebiliyorum.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir de onunla ortak arkadaşımıza da aynı şekilde sırf denemek için beni arasın diye solar çakramdan onun resmine bakarak alın çakrasına enerji yollamayı denedim arkadaşım beni aradı ateşinin çıktığını, ve aşırı mide bulantısı olduğunu, bir süre sonra geçtiğini söyledi her türlü yemin edebilirim. Sanırım artık çakra çalışması yaptıkça enerji de gönderebiliyorum.
Ateşinin çıkması ve mide bulantısı istenmeyen sonuçlar ama.
Yani henüz cingozler gibi sıfıryanetki yle şüphe uyandırmayacak şekilde enerji gönderip insanları yönlendirmeyi bilmiyorsun henüz 🤩
Üzülme öğrenirsin zamanla hem sende yıldız ışığı var bu islerde çok parlarsın 😂 yaparsın yakında ilk bağlamanı tek başına nurumm da buralarda 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Ateşinin çıkması ve mide bulantısı istenmeyen sonuçlar ama.
Yani henüz cingozler gibi sıfıryanetki yle şüphe uyandırmayacak şekilde enerji gönderip insanları yönlendirmeyi bilmiyorsun henüz 🤩
Üzülme öğrenirsin zamanla hem sende yıldız ışığı var bu islerde çok parlarsın 😂 yaparsın yakında ilk bağlamanı tek başına nurumm da buralarda 🤩
Nurumun üstadı @Absoluta Virtute ona işlemez bana bile işlemiyor artık 1 ay gibi kısa zamanda yaptığım çalışmalarla 😍

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea bir çılgınlık yapıp Uruma enerji göndermeyi düşünüyorum, sonrasında çarpılmış halde bulurum kendimi galiba 🤣

emre0654

Kayıtlı Üye
Anlar sen olduğunu enerjinden :ROFLMAO:
Şöyle bir geriye bakıyorum da ilk bağlama yaptığı zaman yana yakıla Urumu aramıştım büyü şüphesi başlığını 5 ağustos 2023 gibi açmışım, aradan 9 ay geçmiş şimdilerde hem büyü bozabiliyorum hem de yenilese bile çakraları kullanarak tesir etmiyor üstüne enerji yönlendirebiliyorum nereden nereye . Çok zor sanardım ama hiç bir şey zor değilmiş. Yardımcı olan tüm üyelere çok teşekkür ederim iyi ki bu forum var.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Şöyle bir geriye bakıyorum da ilk bağlama yaptığı zaman yana yakıla Urumu aramıştım büyü şüphesi başlığını 5 ağustos 2023 gibi açmışım, aradan 9 ay geçmiş şimdilerde hem büyü bozabiliyorum hem de yenilese bile çakraları kullanarak tesir etmiyor üstüne enerji yönlendirebiliyorum nereden nereye . Çok zor sanardım ama hiç bir şey zor değilmiş. Yardımcı olan tüm üyelere çok teşekkür ederim iyi ki bu forum var.
Sen yine de hep ayık ol burda kurnazlığıyla seni suya götürüp susuz getirecek üyeler de var 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bugün çok güldüm mali nin sevgilisi dedeme masaj yapıyorum demiş 🤩
@emre0654 senin bağlama yapacağın kadın henüz dünyaya gelmedi belki.. belki de kuvöz dedir :ROFLMAO:
Belki de büyüyüp sana bağlama yapmayı bekliyor o da 🤩

createtherules

Kayıtlı Üye
enerji çalıyor işte senle besleniyor.
Açık açık söyledi zaten. "İnşallah yapmazsın benim işim sonuçta insanlar yapmasın diye çalışmak ama yaparsan benim işime gelir," diye. İşlemlerin başarılı olması mesele değil. Bu süreç profesyonellik istiyor. Benim işlemlerimin genelde hiçbiri büyük konular üzerine olmamıştır, hayati olmayan akut işler içindir. (Aman bunun ne zararı olur ki tarzı) Buna rağmen evet çoğu irade etkilemiştir. Her yaptığın tutarken hava hoş, dikkat etmiyorsun tatlı geliyor. Ufak ufak her işjni hallediyorsun. Ne koruma yaptım, ne hesap kitap. O ara biriken birikiyormuş meğer. Profesyonel bir büyücü vahşi saldırıya geçebilir, @Rhea dediği gibi araya giren her varlığı, herkesi amaç için yok edebilir ve kendini koruyabilir. Keyfi işler için bunu da etik bulmuyorum. Yani bana yapılan bir saldırı olsa tabii ki hakkım ve o zaman yaparım ama işin özü bir yerlerden birileri bana bir dur deme ihtiyacı duydu.
Bu arada araya giren başka bir varlık aileden yadigarım sana, "Onlar da senin gibi çok meraklıydı bu işlere" demişti. Bendeki bu kısır döngü benden baslamadı belki de. Soydan gelen majikal yetenekler böyle kaynaklanıyor olabilir. O yüzden yeteneklerin başıboş kalmaması gerekir denir.