SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Elit Üye

yarasalar çok tatlı hayvanlar, atmadan edemedim :( evcil yarasam olsa da sevsem keşke
İnstagram sayfamda bir takipçim vardı. Yarasa besliyordu. Bildiğin koca kafeste bir sürü yarasa vardı. Bazen tedavi için serum takıyordu. Çok şaşırdığım görüntüler vardı. Üyemin sayfaya noldu bilmiyorum ama aklımda hep kaldı. Havluya sarıp serumluyken hayvana karpuz yedirdigini hatırlıyorum. Hayvan aynı bir hamster gibi karpuzu tutup yiyordu. Çok güzeldi.

Mithra

Kayıtlı Üye
@ayikizleri hitlerin almuteni Venüs ama nasıl venüs? Venüs'ün iki yüzü vardır. Hitlerin ki Luciferyen Venüs yani şeytani. Venüs bir kere retro ve Marsla kavuşumda sevgi ilişkilerinde yaşadığı problemleri, değersizlik hissini, olaylara daha çok dünyevi baktığını, karmaşa yaşadığı, yaşattığı, cinsel, öfkeli ,acımasız şiddet odaklı yaklaştığına işaret ediyor haritası. Satürn'le yaptığı kare açı, Satürn Aslan da ve duphe sabit yıldızı ile kavuşumda 10.evde kariyer mesleki yaşantısında kibirli bencil acımasız gaddar bir lider olduğuna işaret ediyor. Hitler ile ilgili bir dosyam var. Hatta eğitimde onun üzerinde çalışırken bir sürü aksilik yaşamıştık. Adam nasıl negatifse artık...Çok yazılır çizilir. Yalnız bu harita yetersiz. Derecelerde oynama var. Bir iki derece kayma yapmış. Haritanın yorumunu etkiler. Araştırırsanız bazı konularda yardımcı olabilirim.

Varlık, gezegenler, ay bir çok faktöre karşı birey neden-sonuç ilişkisi kurarak bu gibi metafizik olaylar da mantık absorbe edemezmi diye kendime sorup duruyorum.

taroh

Kayıtlı Üye
Sevgili Origanum'un yoğun çalışmları var. Ama yakında enerjisini hissettirir :))
Nefertiti bende astrolojiyi seviyorum insallah o kisima katkilar devam eder.haritamda ilginc olan yukselenim akrep ama hakkimi istediğim gibi savunamiyorum saturnum normal.birde bir siteden cikardigim haritamda yukselen derecemle urania astroidi birleşik

4

43887

Nefertiti bende astrolojiyi seviyorum insallah o kisima katkilar devam eder.haritamda ilginc olan yukselenim akrep ama hakkimi istediğim gibi savunamiyorum saturnum normal.birde bir siteden cikardigim haritamda yukselen derecemle urania astroidi birleşik
Haritayı bütün olarak incelemek gerekir. Bir iki yerden anlaşılmaz. Asc Akrep, Marsına ve plutonun durumuna da bakmalısın. Satürn'ün normal :)) açıları bulunduğu burç dereceleri iyi pozisyonda mı? İyi pozisyonda olsa bile bulunduğu ev konulara yine kısıtlama getirir.
Meraklılar arttıkça farklı bir konu açarak çalışmalar yapabiliriz. :))

4

43887

Doğrusu bu çok iyi olurdu :D.
Haftanın bir günü astroloji ile ilgili ortaklaşa bir çalışma yapmayı düşünüyordum aktive etmenin zamanı geldi o zaman ? ayrıca astroloji bağlantılı şifa enerji çalışmaları yapacagım. Sirius günü, betelgeus günü gibi gökyüzü konfigürasyonlarına göre aşk, iş, sağlık, başarı, dilek, niyet çalışmaları ??

Aisling

Kayıtlı Üye
Bu gün orucumun ilk günü...
Yarın tutsam mı tutmasam mı diye düşünüyorum. Enerjim düştü, fırıl fırıl gezmeye alışığım, başım ağrıyor, uykuluyum, uyuşuk hissediyorum. Yan kırmama az kaldı. :cautious:

muhtiş

Kayıtlı Üye
Yarın tutsam mı tutmasam mı diye düşünüyorum. Enerjim düştü, fırıl fırıl gezmeye alışığım, başım ağrıyor, uykuluyum, uyuşuk hissediyorum. Yan kırmama az kaldı. :cautious:
bekle azıcık daha bak saat olmuş üç. ilk zamanlarda böyle olması çok normal.hatta bir yerde okudum ilk hafta toksinleri attığı için vücut baş ağrısı çok yapıyormuş.evdeysen yat gitsin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Geçen sene yanlış bilmiyorsam aralık 2019 a kadar jüpier yay burcunda seyahat ediyordu, hayatımda olan değişiklikleri yazmak istiyorum.Evet şaka gibi ama , tamı tamına 30 kilo aldım.Hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım,hepsi jüpiterin suçu değil çünkü bir dönem tiroitlerim bozuldu, psikiyatrik bir ilaca başladım.70 i zar zor geçen ben 100 kilo olmayı deneyimledim :D Hatta ve hatta boyum bile 5 santim uzadı, bu yaşımda hem de.Onun dışında aşkı buldum, güzel biri ilişkim var bana çok şey katan, güzel bir işe girdim ve işimde de mutluyum ve sevildiğimi hissediyorum.hazaR ortalarda yokkken bunlar yaşandı işte...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Allah kabul ve daim etsin. @muhtiş arkadaşıma katılıyorum.ilk hafta adaptasyon sürecidir.Vücut neye uğradığını şaşırır,günlük almaya alıştığı besinlerden mahrum kaldığı için bütün organlar beyin'e mesaj iletir.oysa beynin glikoz ile beslenen damarları o eksikliği hisettiği için çoktan ağrıya neden olmuşlardır bile.bir haftaya kalmaz ayaklanmaya son verirler merak etme :) sakın bozayım yada bırakayım deme.pes etmek yok.