SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Makyavel

Kayıtlı Üye
İki gecedir gökte çok parlak bir nesne var. Venüs mü acaba ? Bilgisi olan var mı dün gece çekim yaptım ama çok netlemiyor uzaklığından dolayı.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Boğa, başak ve terazi. Bunlar benim için torpilli burçlar, buralarda haritada ciddi vurgusu olanların geneli çok iyi insanlar oluyor.
Hitler hariç :D.
Ayrıca üçünün de hanımları insanı kendisine hayran bırakıyor :)
Bence bu üç burç adına içinin güzelliği dışına yansımış diyebiliriz.

Ayrıca Hitler demişken, bu adam Venüs insanı değil midir ?
Güneş, Mars, Venüs boğa, yükselen terazi.
Harita bütün tamam ama yine de insanın inanası gelmiyor. Boğada ki Venüs Mars kavuşumuna aslandan Satürn karesi gelmiş
Mars'ının boğa olması ve Satürn'den sert görünüm alması durumu bu hale getirebilir mi ki ?
Buyrun bu da haritası.
astro_2atw_adolf_hitler.76447.44791.png

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hitlerin bir katliam yapmadığını bir kenara bırakırsak inanılmaz bir beyin ve sosyal yaşantısında son derece düzgün biri.

ezoterik kayıtlarda, Hitler in bu hale gelmesini varlık çalışmaları sırasında negatifbir varlığın tesiri altına girdiğini yazar.

Hitler in Spiritüel çalışmaları hakkında bir Araştırma yapınız çok değişik bilgiler var.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Aslında Hitler'in bu vaziyeti hakkında pek çok hikaye duydum, ama detaylı bir şekilde üzerine eğilmedim.
Önyargımdan dolayı değil tabii.
Hem, kişisel görüşümde kontrol altına alınmış olduğu yönünde.
Tüm bunların üzerine süikastten yara almadan kurtulması da adamı iyice zıvanadan çıkarıyor.
Aslında o süikastten nasıl kurtulduğu da bambaşka bir mesele.

Bu konuda daha detaylı bir bilgi haznesine sahip olmak için bir vakit araştırsam iyi olacak.
Yine de merak ettiğim bir şey var.
Bir insanın tüm iradesini örnekte olduğu gibi elinden almak mümkün müdür peki ?
Bunu ne tür bir majisyen yapabilir ?
Eğer sürekli bir kontrol söz konusuysa bu gerçekten çok ciddi bir şey.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Hitlerin bir katliam yapmadığını bir kenara bırakırsak inanılmaz bir beyin ve sosyal yaşantısında son derece düzgün biri.

ezoterik kayıtlarda, Hitler in bu hale gelmesini varlık çalışmaları sırasında negatifbir varlığın tesiri altına girdiğini yazar.

Hitler in Spiritüel çalışmaları hakkında bir Araştırma yapınız çok değişik bilgiler var.
Aslında katliamının sebebinin Hitlerin küçüklükten beri yahudilere kin beslemiş olması yatar diye biliyorum.bunun sebebide; zengin bir yahudi ailede hizmetçi olarak çalışan babaannesinin afedersiniz hamile bırakılıp sokağa atılması yatar.

Hitlerin bu kinini bilen illuminati locası büyük israil projesine destek vermeyen,almanya yı tercih edip israile dönmeyen yahudilere bir ders olsun diye hitleri kullanmıştır.

4

43887

@ayikizleri hitlerin almuteni Venüs ama nasıl venüs? Venüs'ün iki yüzü vardır. Hitlerin ki Luciferyen Venüs yani şeytani. Venüs bir kere retro ve Marsla kavuşumda sevgi ilişkilerinde yaşadığı problemleri, değersizlik hissini, olaylara daha çok dünyevi baktığını, karmaşa yaşadığı, yaşattığı, cinsel, öfkeli ,acımasız şiddet odaklı yaklaştığına işaret ediyor haritası. Satürn'le yaptığı kare açı, Satürn Aslan da ve duphe sabit yıldızı ile kavuşumda 10.evde kariyer mesleki yaşantısında kibirli bencil acımasız gaddar bir lider olduğuna işaret ediyor. Hitler ile ilgili bir dosyam var. Hatta eğitimde onun üzerinde çalışırken bir sürü aksilik yaşamıştık. Adam nasıl negatifse artık...Çok yazılır çizilir. Yalnız bu harita yetersiz. Derecelerde oynama var. Bir iki derece kayma yapmış. Haritanın yorumunu etkiler. Araştırırsanız bazı konularda yardımcı olabilirim.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Sayın @*NEFERTİTİ* verdiğiniz şaşırtıcı ve tatmin edici bilgiler için çok teşekkür ederim, gerçekten harika oldu bu.
Hitler'in haritasını birkaç kere irdelemiştim ama yetersiz bilgimle kendimi ikna edecek verileri bulup ortaya bir ürün koyamadım.
Kaldı ki bulduğum haritanın hatalı olması da bambaşka bir mesele :).
Üstelik sabit yıldızların bu kadar etkili olduğunu da bilmiyordum hatta Venüs'ün iki yüzü olduğunu da ilk defa duyuyorum.

Venüs'ün ışık getiren yani Lucifer olarak mitlerde yer ettiğini biliyordum elbet, ama astrolojide kendisine yer bulduğunu görmek benim için bir hayli şaşırtıcı oldu.
Acaba mümkünse diğer gezegenler hakkında da sitede böyle bilgilendirmeler yapabilir misiniz ?
Eğer hali hazırda sitede böyle bir konu başlığı varsa da tembelliğim için özür dilerim.

Son olarak, sizlerin burada olması üyeleri gerçekten çok rahatlatıyor. Hatta sizlerle böyle konular üzerine istişare edebilmekte bir hayli zevkli.
Dün bu gidişle siteden çıkamayacağımı söylemiştim ve bugün aynen söylediğim gibi oldu :).
Bilgilendirmeniz için tekrardan çok teşekkür ederim.

4

43887

Sayın @*NEFERTİTİ* verdiğiniz şaşırtıcı ve tatmin edici bilgiler için çok teşekkür ederim, gerçekten harika oldu bu.
Hitler'in haritasını birkaç kere irdelemiştim ama yetersiz bilgimle kendimi ikna edecek verileri bulup ortaya bir ürün koyamadım.
Kaldı ki bulduğum haritanın hatalı olması da bambaşka bir mesele :).
Üstelik sabit yıldızların bu kadar etkili olduğunu da bilmiyordum hatta Venüs'ün iki yüzü olduğunu da ilk defa duyuyorum.

Venüs'ün ışık getiren yani Lucifer olarak mitlerde yer ettiğini biliyordum elbet, ama astrolojide kendisine yer bulduğunu görmek benim için bir hayli şaşırtıcı oldu.
Acaba mümkünse diğer gezegenler hakkında da sitede böyle bilgilendirmeler yapabilir misiniz ?
Eğer hali hazırda sitede böyle bir konu başlığı varsa da tembelliğim için özür dilerim.

Son olarak, sizlerin burada olması üyeleri gerçekten çok rahatlatıyor. Hatta sizlerle böyle konular üzerine istişare edebilmekte bir hayli zevkli.
Dün bu gidişle siteden çıkamayacağımı söylemiştim ve bugün aynen söylediğim gibi oldu :).
Bilgilendirmeniz için tekrardan çok teşekkür ederim.
Sitemizde değerli Astrologların bilgileri mevcut. Ama benimde aklımda, kendi bilgilerimi paylaşmayı düşünüyorum. Venüsün iki halini bazı astrologlar bilmez. Hatta yorumlarında karşılaşmak zordur. Karmik tabanlıyım daha derin bakıyoruz :)) Bende meraklı, araştıran üyeleri gördükçe mutlu oluyorum. Güzel düşünceleriniz için ben teşekkür ederim. ?‍♀️

Darkon

Kayıtlı Üye
@ayikizleri hitlerin almuteni Venüs ama nasıl venüs? Venüs'ün iki yüzü vardır. Hitlerin ki Luciferyen Venüs yani şeytani. Venüs bir kere retro ve Marsla kavuşumda sevgi ilişkilerinde yaşadığı problemleri, değersizlik hissini, olaylara daha çok dünyevi baktığını, karmaşa yaşadığı, yaşattığı, cinsel, öfkeli ,acımasız şiddet odaklı yaklaştığına işaret ediyor haritası. Satürn'le yaptığı kare açı, Satürn Aslan da ve duphe sabit yıldızı ile kavuşumda 10.evde kariyer mesleki yaşantısında kibirli bencil acımasız gaddar bir lider olduğuna işaret ediyor. Hitler ile ilgili bir dosyam var. Hatta eğitimde onun üzerinde çalışırken bir sürü aksilik yaşamıştık. Adam nasıl negatifse artık...Çok yazılır çizilir. Yalnız bu harita yetersiz. Derecelerde oynama var. Bir iki derece kayma yapmış. Haritanın yorumunu etkiler. Araştırırsanız bazı konularda yardımcı olabilirim.

Bugün hala Belçika'da heykeli bulunan, 10 milyon Kongo'luyu kauçuk ve fildişi için soykırım yapan, ellerini, ayaklarını, cinsel organlarını kestirten II. Leopold'un yıldız haritası hakkında bilginiz var mı?.

Hollywood, Hitler hikayelerini ön plana çıkarmayı sevdiği için çok kişi bilmez bu adamı. Dünya üzerindeki en büyük katliamcılardan biridir. Belki ona da çalışma yapmışsınızdır veya görmüşsünüzdür diye soruyorum.

4

43887

Bugün hala Belçika'da heykeli bulunan, 10 milyon Kongo'luyu kauçuk ve fildişi için soykırım yapan, ellerini, ayaklarını, cinsel organlarını kestirten II. Leopold'un yıldız haritası hakkında bilginiz var mı?.

Hollywood, Hitler hikayelerini ön plana çıkarmayı sevdiği için çok kişi bilmez bu adamı. Dünya üzerindeki en büyük katliamcılardan biridir. Belki ona da çalışma yapmışsınızdır veya görmüşsünüzdür diye soruyorum.
Farklı bir astroloji sistemi kullanıyoruz. Sistemde dosyamda birçok ünlünün tarihte iyi- kötü ün yapmış natal haritaları kayıtlıdır. Yoksa da ekliyorum. Müzisyen, ressam, sanatçı, medyum, katiller, intiharvakaları, savaşçılar, cani ruhlular vb. ortak noktalarını, karmik döngülerini araştırıyorum. Dediğiniz kişiyi duydum. Haritasını derin bir şekilde analiz etmedim. Ama gördüğüm ateş elementinin fazla yoğun olduğu bir haritaya sahip. Yakıp yıkmış. İnceleyecegim. ?

Darkon

Kayıtlı Üye
Farklı bir astroloji sistemi kullanıyoruz. Sistemde dosyamda birçok ünlünün tarihte iyi- kötü ün yapmış natal haritaları kayıtlıdır. Yoksa da ekliyorum. Müzisyen, ressam, sanatçı, medyum, katiller, intiharvakaları, savaşçılar, cani ruhlular vb. ortak noktalarını, karmik döngülerini araştırıyorum. Dediğiniz kişiyi duydum. Haritasını derin bir şekilde analiz etmedim. Ama gördüğüm ateş elementinin fazla yoğun olduğu bir haritaya sahip. Yakıp yıkmış. İnceleyecegim. ?

Bayağı değerli bir arşiviniz var o zaman. Merak ettim açıkçası. Her ne kadar adam cani olsa da arşiviniz için güzel bir katkı olur diye düşünüyorum. :)