SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

dünyalı

Kayıtlı Üye
Umarım bunlar sonun başlangıcı olmaz.....Korkutmak istemiyorum ama Dünya artık bizden bıktı....Yeter lan deyip kendini bir karadeliğe kasıtlı olarak sokabilir....

"tohumunuza para mı verdim içime ettiniz ulan yeter"

U

Utopia

Umarım bunlar sonun başlangıcı olmaz.....Korkutmak istemiyorum ama Dünya artık bizden bıktı....Yeter lan deyip kendini bir karadeliğe kasıtlı olarak sokabilir....

"tohumunuza para mı verdim içime ettiniz ulan yeter"
Dünyanın bizden bıkmasına gerek yok ki dünyalı, başlayan muhakkak biter de. Dünya da bitecek, bir şeyler bahanesi olacak elbet.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Dünyanın bizden bıkmasına gerek yok ki dünyalı, başlayan muhakkak biter de. Dünya da bitecek, bir şeyler bahanesi olacak elbet.

ayrı kafalardayız o sebeple çok yüzeysel bir açıklama yapacağım...

Yaratıcı hariç herseyin bir sonu olduğu aşikar amma velakin benim bahsettiğim konu başka...
Bir şeyin bitmesi ve sonunun gelmesi aynı zamanda yeni başlangıçtır.....

Benim buradaki sitemim insanoğlunun ipinin ucunu kaçırdığıdır. Hayvana zulümdür. çocuğa karşı nefsin kabarmasıdır...kadına karşı şiddettir....tahammülsüzlüktür.....hadsizliktir...kendini bilmezliktir ....Evreninde bir ruhu var daha fazla sessiz kalamaz bence

KronoM

Kayıtlı Üye
Rüyamda yerde element sembolleri belirdi sonra karabasanlandım ve bana iblis dedi gür sesiyle yavaşça.

karabasan konuşur mu hiç veya rüyada gördüğüm şey varlık mı bilmiyorum.

aynı rüyada benle dalga geçen bi grubu kaynar çayla yaktım ondan mı oldu anlamadım.

Dracolia

Moderator
13. Cuma mars retrosunun son gününe gelince ne oluyor acaba

Var Yok

Kayıtlı Üye
İş
Evet
Uzun zamandır kullanmıyorum siteyi, bir zamanlar chillout vardı. Chillout diktatörlüğü diye bir başlığı vardı. Kendi ütopik diktatötürlüğü... Çok sevdiğim bir başlık ve yönetim biçimiydi :) Hepsini hatırlayamıyorum ama. Keşke bulabilysedim ama sanırım eski konular silinmiş. Arada bakıyorum ama gelmiyor :D