SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar yoğun iş temposu ve derslerimden ötürü bir süredir burdan uzak kaldım..özlemişim..biz bir aileyiz.

Not: Ayrıca Eski rumuzu yay yenisi yar-ı güzin olan arkadaşımızı göremedim.bilgisi olan var mı acaba?

dünyalı

Kayıtlı Üye
Normal bir ailesi olan insanları o kadar kıskanıyorum ki...
Sıkıntın ne bilmiyorum ama her ailede sorunlar mutlaka vardır. Ama aile adı üstünde bir araya getirir toplar ve üzerini gece gibi örter... Bu sebeple o kapılar kapandığında kimsenin ne oldugunu ve o mahremde neler yaşandığını bilemezsin...Herkes eline tef alıp gezmiyor sonuçta... Kaldı ki herkes normal olsa bu dünya cennet olurdu...

Herkes dışarıya kendini iyi gösterme derdinde ama içi çürümüş haberi yok....o misal.....

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Son düzenleme:

dünyalı

Kayıtlı Üye
Günaydın
@Mya yinede şöyle bir durum var canım . Dışarıdaki dünyaya karşı evde idman yapıyorlar.....Yani şu zamanda aile kurup yürütebilmek meziyet bence.....En kötü aile dışarıya göre bal kaymak. ..Ağzımız açık izliyoruz olanları ve Rabbime şükrediyorum hiç bir insanın evine yuvasına imrenmedim öyle bir çocukluk gençlik yaşadım. Dış dünya fena..

dünyalı

Kayıtlı Üye
evet malesef durum böyle. Yeryüzüne inen hiç bir virüs tamamen yok olmuyormuş...Form değiştirip yine aramızda oluyorlar...Ben bu virüsünde Zamanla şiddetinin azalarak devam edeceğini düşünüyorum...
Tıpkı diğerleri gibi...

Dracolia

Moderator
HIV virüsü gibi bu da benzer şartlarda doğan bir virüs, fakat çok daha bulaşıcı.

U

Utopia

Astrologların neredeyse tamamı durumu fırsat belleyip mütemadiyen felaketi çağırıyorlar. 2020yi kötü yapan, hastalık yüzünden evlerimizden çıkamamak, dışarda olsak bu denli çaresiz hissetmeyebilirdik..Evlerde sonumuzu bekliyor gibiyiz.

4

43887

Astrologların neredeyse tamamı durumu fırsat belleyip mütemadiyen felaketi çağırıyorlar. 2020yi kötü yapan, hastalık yüzünden evlerimizden çıkamamak, dışarda olsak bu denli çaresiz hissetmeyebilirdik..Evlerde sonumuzu bekliyor gibiyiz.
Astrolojinin anlamı, gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır o yasanır. Hermes'in sözü. Bizler gökyüzünü okur halka bilgi veririz. Gecmisi, olanı, gerçekleşecek olasılıkları söyleriz. Bir meteorolog gibi yarın yağmur yağacak der. o günün şartına göre giyinir şemsiyeni yanına alırsın sana kalmıştır. Alırsan ıslanmazsın, almazsın ıslanırsın.Seçimi sen yaparsın. Suç meteoroloğun değildir. Astroloji de öyledir ve marifet görmek, bilmek, okumaktır. Matematik tabanlı çalışırız. Gökyüzünü inceleriz. Yaşananları kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz yorumlarız. Ama pek tabi gökyüzü konumunu inceleyerek. Uydurma bilgilerle değil ya da felaket tellalligi yapıp kötüyü çağırarak değil. Neden uyarı olarak alınmayıp dikkat edilmez ki ?Pek tabi inanmayana sözüm yok saygı duyarım. Ama bu şekide suçlar cümleler'' Astrologlar onlar fırsat kolluyor felaketi çağırıyor🖓 bu şekilde astrolojiye bağlamakta ne deyim...
Hazır yeri gelmisken birkaç öngörü de yapayım. Ekim ayı tanındık ünlü isimlerin ölümleri hastalar fazlalasacak. Bu sadece kovitle ilgili değil. Medya da fazla fazla duyulacak. Ülkemizde ve dünya genelinde doğa olayları yangın, deprem, su baskını, patlama (maden olayları çıkıslı durumların yaşanması) Kasım ayı korana daha fazla artacak.Durum daha vahim olacak. Kasım sonu altına yatırım yapmak isteyenler altın alımı yapabilirler. Aralik ayinda yukseliste olacak. Gelecek yıl ise gümüş yılı. Kovit 2021 yılında da devam edecek. Yalniz 2020 gibi ağır olmayacak. Eylül'de daha rahatlarız. 2023 yılı seçim öncesi 10 Eylülde Başlıyor Kasım'a kadar devam eden bir enerji Ülke içinde iç karışıklık, siyasi karışıklık, suikast, deprem de olabilir yıllar yaklaştıkca daha net göreceğiz. Ciddi bir olay bu, olay 2020 de Mart ayında etkileyen olay gibi bir durum. Pek olumlu veriler değil. Türkiye'yi etkileyecek. Kisisel haritalarda etki olumlu-olumsuz değişir. Gökyüzü söylüyor ben ise aracılık yapıyorum.

Ü

Üye silindi 70925

Bu 31 ekim de olacak mavi ayın bir etkisi olacak mı , biri aydınlatabilir mi beni ? 😊
"""🌕Sürpriz Değisimlere Hazır Olun!..."""

༄ 31 Ekim de yaşayacağımız Mavi Dolunay, bir Uranüsyen dolunay olmasından dolayı büyük değisimler yaşayabiliriz...

➠Devrim niteliğindeki, büyük tamamlanma enerjisine sahip olan bu dolunayda,

⇝Alısık olduğumuz, konfor alanı içinden çıkmak istemediğimiz ani değişimler yasayabiliriz. Uranusyen dolunay; alışılmışın, değişime direnen ,konfor alanından çıkma endişesi yaşayanları konfor alanından çıkarma etkisine sahip...

⇝Gitmeyen tüm ikili ilişkileri karar aşamasına getirecek,

⇝ Görülmeyen konularda farkındalık kazandıracak,

⇝Ani iş degistirmek, yer değistirmek, ev taşımak, çocuklarla ve aileyle ilgili alınması gereken kararlar, ani evlilik, ani ortaklıklar, ani ayrılıklar gibi gündemlerimiz olabilir. Alışık oldugumuz dışında, yeni bir duzene alişmak zorunda kalabiliriz. Yeni rutinlerimiz olabilir. En çok da değişime direnen sabit burçları tabii ki de etkileyecek.

⇝ Arkadaslik iliskileri, parasal alma -verme dengesizliği olusabilir.

Konfor alanlarımız neyse o alanda sınanabiliriz.Meslek, ev, aile, iş, eş, arkadaşlık, çocuk, parasal konular gibi...

💥Tabii ki sadece negatif etkiler değil, aynı zamanda uzun zamandır olmaz dediklerimizin olabileceği, beklenen haberlerin alınabileceği, verilen emeklerin karşılığını alma, ekilen tohumların de hasatının toplanacağı bir dönem... Bir çok konuda yoğun tamamlanmalar, geçmiş kişi ve olaylarla ilgili farkındalıklar yaşayabiliriz..☼

🌕Harika Bir Mavi Dolunay etkileriyle , güzel değişimler diliyorum...

Ne demiş Şems-i Tebrizi ➡️Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını... Alıntı

Moderatör tarafında düzenlendi: