SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Dracolia

Moderator
Hakkında bir fikrim yoktu siz bahsettikten sonra videoyu inceledim...
Melekleri kullandığını ve melekle evli olduğunu iddia ediyor..
Bana inandırıcı gelmedi açıkçası

Melekler evet varlar ama görev tanımlamaları bellidir. Bunun içinde fani bir insanın ihtiyaçlarını gidermek eminim ki yoktur... Üstelik cinsiyet kavramları da yok..
Bizlere Rabbimizin emrinde yardımcı olabilirler fakat bir insanın emri altına girmezler
Bazi varlıklar kendini melek diye tanıtır tabi ki gerçeği bilmek zor, mesela Enokyan dilini getiren kişi de meleklerle görüştüğünü iddia ediyordu, bu dili veren varlıklar kendini melek diye tanıtmış

Snooww

Kayıtlı Üye

Melekler evet varlar ama görev tanımlamaları bellidir. Bunun içinde fani bir insanın ihtiyaçlarını gidermek eminim ki yoktur... Üstelik cinsiyet kavramları da yok..
Bizlere Rabbimizin emrinde yardımcı olabilirler fakat bir insanın emri altına girmezler
Sevgili Pofuduk bu konu daha önce de gevezelikte açılmıştı bir çok arkadaşımız inanmadı buna bende dahilim çünkü pek gerçekliği olmadığını savunuyorum.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sevgili Pofuduk bu konu daha önce de gevezelikte açılmıştı bir çok arkadaşımız inanmadı buna bende dahilim çünkü pek gerçekliği olmadığını savunuyorum.

İkinize de cevaplarınız için çok teşekkür ederim ❤?. Daha önce bu konu hakkında yazılan mesajları bulma imkanım var mı acaba?

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben ne izliyorum diyip kapattım. Hayatımdan 1 dk çaldın nasıl ödeyeceksin acaba :LOL:
Özür dilerim ashajsjsjs.
Kadının sayfasına yazılarına bakarsanız, nasıl bir düşüncede olduğunu görebilirsiniz. Videoyu örnek olarak attım, kadının sayfasına bir bakarsınız diye. Ben ne olduğunu anlamadım, kadın niye böyle düşünceler içerisinde? Bu fotoğraf çok hoşuma gitti ve mantıklı geldi ?. Allah rahmet eylesin, Rabbim taksiratını affeylesin ve mekanı cennet olsun ❤️??.

Ekli dosyalar

• IMG-20200919-WA0010.jpg
    IMG-20200919-WA0010.jpg
    39.3 KB · Görüntüleme: 15

Dracolia

Moderator
Özür dilerim ashajsjsjs.
Kadının sayfasına yazılarına bakarsanız, nasıl bir düşüncede olduğunu görebilirsiniz. Videoyu örnek olarak attım, kadının sayfasına bir bakarsınız diye. Ben ne olduğunu anlamadım, kadın niye böyle düşünceler içerisinde? Bu fotoğraf çok hoşuma gitti ve mantıklı geldi ?. Allah rahmet eylesin, Rabbim taksiratını affeylesin ve mekanı cennet olsun ❤??.
Kabeyi araplardan alıp arşın koltuğuna oturduğunu söylüyor, bana dalga geçip ilgi toplamak amacı gibi geliyor, delilikten ziyade.

Son düzenleme:

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kabeyi araplardan alıp arşın koltuğuna oturduğunu söylüyor, bana dalga geçip ilgi toplamak amacı gibi geliyor, delilikten ziyade.
Onu bilmiyorum ama haklı olabilirsiniz. Zaten bende 2 gündür falan Halime'yi keşfettim. Acaba New age akımı ile bir ilgisi olabilir mi? Yorumlarda kraliçem ve nibiru kelimeleri geçiyor. Bunların bir anlamı var mıdır? Yani ilgi çekmek için böyle bir yola, bu yaşta neden başlasın ki? Sanırsam daha önceden öğretmen olabilir çünkü hocam doğum gününüz kutlu olsun yazmışlardı.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Beyninizi meşgul eden o sorundan kurtulun uyursunuz

Benimki artık öyle bir hal aldı ki herhangi bir sorun olmadanda yaşanabiliyor.....Herhangi bir etken ortada yokken Günde iki üç saat uyuyabiliyorum... Önceleri sosyal hayatım için sorun oluşturmuyordu fakat yeni yeni sinirlilik hali başladı gibi