SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 58480

E madem açtın konuyu bende sorayım üst seviye zor olsun.

O da beni seviyor muymuş dennise ?

Seviyor. Ama sen hep daha çok sevsin istiyorsun. Elinden gelse, çocuğa overclock yapacaksın.

(bu mu zor, cevabı daha soruyu okumam bitmeden buldum ileri seviye süper gelişmiş medyumik görülerimle)

?

Ü

Üye silindi 70925

Kastamonu'daki 500 yıllık camiyi restore edeceğiz diye mahvetmişler çok üzüldüm :/

dünyalı

Kayıtlı Üye
evet ya ... alıp fırçayı beyaza boyamış davarlar... Hiç mi mimarınız mühendisiniz yok... Hay gözünüze size diyesim geldi. ...Mal bunlar tam mal...Giderler müze olacak yeri halka açmak isterler Sanki memlekette cami yok ecnebi ülkesiyiz napsınlar ki mecburen yapıyorlar (!)

(Ne çektin be sen Ayasofya. Bir haltını yiyemediler)

Ülkenin gündemi bu başka sıkıntımız yok çok şükür......

Giderler 500 yıllık tarihi Camiyi eline fırça tutmayı bilmeyen ameleye verip restore ettirdik diye katlederler...

Ü

Üye silindi 70925

- "Havalar çok güzel, değil mi?" dedim onlara.

Cevap vermediler. Bir an, adamların nefes almadıkları hissine kapıldım. Ne işleri vardı burda? Normalde, ölülerin gömülmesi gerekmiyor muydu?

Bukowski okuyorum. Bazı yerlerde şokla birlikte gülme alıyor beni ?

Ü

Üye silindi 70925

Bu çocuk bana Müge anlı yı sevdirdi net :D hele bi de ebru baki li videosu var ki günde bir doz alıp bugünleri daha hafif atlatıyorum
Çok komikmiş gözümden yaş geldi gerçekten ?

Kadın kesin yanık bence. Bu şekilde konuşmasının başka tutarlı bi açıklaması olamaz. Üstelik ekran önünde ? aşk, beynin mantık kısmını bloke ediyor. Sonuçta bu işte:
?

Aisling

Kayıtlı Üye
Az önce ne oldu ise bilmiyorum, vesvese başladı ve annemin yanına koştum. Gittim her şeyimi bir bir döktüm. Annem dinledi ben ağladım. Yarın babamlada konuşacağız. Bu sınav artık omuzlarıma ağır geliyor. Aman diledim en sonunda. Buraya yazmak istedim aniden. Kendim gibi olan insanlarla tanışmak, başıma gelenleri anlamlandırmak için buraya gelmiştim ve bazı cevaplar aldım, yalnız olmadığımı gördüm. Sizler hepiniz bana ayrı ayrı şeyler kattınız. Çenem açılmıyordu, konuşamıyordum. Sonunda allah yardım kapısını açtı bana şükürler olsun. Hepinizi çok seviyorum.

dünyalı

Kayıtlı Üye
hazır toz pudingi benim gibi yapamayan varmı acaba :)

kendim kaşındım kabul ediyorum. Oysaki süt nişasta biraz tereyağı ve benmari üsulu eritilmiş çikolatayla gayette güzel yapıyordum.....

ceza olsun üşengeçliğime :)

Ü

Üye silindi 56746

Payitaht Abdülhamid den etkilenip papağanımın adını Sabahattin olarak güncelledim ? sabattinnn

Ü

Üye silindi 70925

sütünü fazla kaçırdım sanırım koyulaşmadı kıvam almadı yani :)
Beni şaşırtan şey zor olanı yapıp kolay olanda tırışlamam :)
Canın sağolsun öyle de çok güzeldir eminim senin elin değdiyse ❤? canım da çekti şimdi ? afiyet olsun.

dünyalı

Kayıtlı Üye
yok ya tatlıyla aram zaten yok süt var diye güya yapayım dedim. Canın çekmesin gerçekten kötüydü :)))

Ben peynirsever olduğum için cheescake birazda künefe seviyorum ara ara çikolata ve dondurma gerisi benlik degil. ....yaparım ama yemem