SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tavşan çukuruna katılmamak elde değil,o kadar üstüme gelindi bazı konularda ve bugün bir açıklama yaptım oda gitmiş maşallah şaşırdım mı hayır. bence yönetimin tek işi yönetmeli ve tasnifleri yapmalı mümkünse bahsettiğiniz background'dan hiç çıkmamalı. konulara iştirak etmemeli ben bunu anladım devlet yönetimde de böyledir zaten özel alana karışmaz, kendisi tüzel kişiliğe haizdir ve neticede toplumsal sözleşme ile kurulur hiyararşi. şunu görüyorum ki yönetim yorumlara geldiğinde bu tüzel kişiye benzer bir sıfat kullanıp güç ilişkilerine giriyor ve başka üyelerde artık çekincesinden ve bu peak vokalden siniyor. Bu sade bir vatandaş tavsiyesiydi. Ve anladım ki sayın nefertiti sizinle anlaşamama nedenimizin cevabı açtığınız başlıkta yatıyor: sohbet-i muhabbet! lütfen değiştirin manşeti anlatım bozukluğu var. Birazda @Medea ya bulaşıyım (;
sn medea 2020'de katılıpta postu sermişsiniz,altın postunuzu nasıl bıraktınız daha bugün benim birilerine elit üyelik verin dememi eleştiriyordunuz astragan postunuz yeşile dönmüş hayırlı olsun (;

Bu mesajınızdaki amacınız kişisel bir saldırı mı yoksa gerçekten hak aramak mı anlamadım? Yönetimce verdiğimiz kararlar site kurallarımızın dışında bireysel düşüncelerimizle verilmiş kararlar değildir. Bir konuda uyarı alıyorsunuz inatla aynı şekilde mesaj yazmaya devam ediyorsunuz. Sonra biz de mesajınızı silince nasıl oldu da mesajım silindi diye veryansın ediyorsunuz. Bu topluluğun belirlenmiş kuralları var. Ve bu kurallara göre hareket etmediğimizde ortalık darman duman oluyor. (Son 1 yılda olduğu gibi) Kural olmasın diye rahat bırakıyoruz ilgisiz oluyoruz. Kuralları uyguluyoruz bireysel davranmış oluyoruz. Ne kadar anlamsız bir hal aldı tavrınız. Siz ve sizin gibi davranan üyelerimizin tavrı.

Özgürsünüz her zaman ama bir başkasının özgür alanına kişisel tercihine ya da aldığı bir ünvana dair saldırıvari bir tutum içine girdiğiniz anda özgürlüğünüzün sınırını size hatırlatmak yönetim olarak bizlerin görevidir. Ha ben yönetime ve bu tür denetim mekanizmalarına karşıyım diyorsanız karşı olmayan binlerce platform var. Özgür olabileceğiniz. Buyrun oralarda dilediğiniz gibi yazışın. Ama burada bulunacaksanız kurallara riayet etmek zorundasınız. Hiç kimse sebepsiz yere uzaklaştırılmıyor forumumuzdan. Kaç üyemiz talepleri doğrultusunda affedilip sistemden yararlansın diye tekrar girişini sağlıyoruz. Bu sefer de taraf tutmuş oluyoruz. Arkadaşlar burası bir sosyal paylaşım alanı. Bu site kurulurken amaç insanları aydınlatmak ve bilgilendirmek idi. Hala aynı şekilde davranıyoruz ve tutumumuzdan geri adım atmıyoruz. Sizler ne kadar değişmemiz için zorlasanız da biz ihtiyacı olana destek vermekten geri adım atmayacağız. Memnun değilseniz kapı orada. Gelmeyin arkadaşım. Zorlamıyoruz kimseyi. Bu yolla klavye delikanlılığı yapıp öğretmen edasıyla anlatım bozukluğu öğrettiğini sanıp rengi değişti diye insanlara saldırmanız komik olmaya devam ediyor görüldüğü üzere. Haydi benim anlatım bozukluğumu da gösterin de ben de sizin anlama bozukluğunuza bir eleştiri daha getireyim.

Son düzenleme:

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Birazda @Medea ya bulaşıyım (;
sn medea 2020'de katılıpta postu sermişsiniz,altın postunuzu nasıl bıraktınız daha bugün benim birilerine elit üyelik verin dememi eleştiriyordunuz astragan postunuz yeşile dönmüş hayırlı olsun (;
Bende biraz size bulaşayım.madem bulaşmaya bunca meraklısınız,bulaşılmaya da alışsanız iyi olur.avukatımısınız diye sormayın.resmi olmasamda fahri avukatım evet.

Sizin ısrarla sin valor'a elit istemeniz pek masum değil.sin valor'un kendi ağzı dili var.yoksa 2 devlet bir millet misali sizde iki rumuz ve bir kişimisiniz?nitekim geçmişte örnekleri çok yaşandı.Yeşil,Sarı,turuncu ne önemi var! Ben çadırcı rumuzunu yeni farkediyorum.önce biraz katılım gösterin.çorbada tuzunuz olsun.sonrada bulaşmanızın elle tutulur bir yanı olsun.

Ü

Üye silindi 70925

Yoksa 2 devlet bir millet misali sizde iki rumuz ve bir kişimisiniz?
Bunu bende düşünmüştüm itiraf etmem gerekirse. Eski konular da öyle.
Yeşil,Sarı,turuncu ne önemi var!
Sarı, yeşil, turuncu alt tarafı renk değişmiş ? Sanki astronot olup uzaya çıktım. Öyle olsa anlardım da. Size gökkuşağını komple verirdim oynayın diye Çadırcı ? Post falan bilmem ne. Bunu mu kıskandınız gerçekten çok güldüm. Neyse susuyorum.

Ü

Üye silindi 70925

Çadırcı sataştı. Etkiye tepki cevap doğdu kusura bakmayın. ? ?

4

43887

@Çadırcı mesajlarınızı silerken sizi uyardım. Kişiye özel yorum değil, konuya yorum yapın diye. Üst üste uyarılmanıza rağmen sabrettim. Tartışmaya neden olacak şekilde yorum yapılmaz. Yapılırsa silinir. Ki zaten son yazdığınız mesajı silmiyorum. Üyelerde hırsınızı öfkenizi görsün. Kendinizi haksızlığa uğramış olarak gösteriyorsunuz ya, net şekilde bilinsin! Konu kendi konunuz bile değil. sin valor üyemiz için sürekli bir açıklama yapıyorsunuz. Ortada üye yok. Ki zaten üye ortaya bir konu atıp netleştirmeden kayboluyor. Bu sadece şimdiki konu için değil. Ayrıca İkinizin de uzun zamandır görünmeyip aynı zamanda ortaya çıkması ve sadece kendi konunuzu gündeme getirmeniz insanın kafasında şüphe uyandırıyor. Hadi bunları geçelim siz konuya yapılan zıt düşünceleri eleştiriyorsunuz. Aynı şekilde sin valor 'da insanların bam teline basıyorsunuz. Neden? Çünkü sizinle aynı düşüncede değil ve alkışlamıyorlar. Bir üyeye mesajınızı yazıyorum: ''hiç bir bilgin yok ve bilmediğin konu hakkında yorum yapma. Senin karman var. Dolayısıyla senin bunları görmen ve günlerde çıkmanız mümkün değil. Senin bu topraklarda ayağın yok.'' sizin mesajınız...Şu an sn. Medea üslubunuz, bana yazılarınız...Ne deyim....Yönetimi suçladınız. Konular kapatılıyor diye üstelik açıklaması yapıldı. Yetmedi özele taşıdınız. İstiyorsunuz ki herkes sizi alkışlasın. Konular hakkında yeteri kadar açıklama yapıldı. Üyelere yönetime direk hakaret etmeseniz bile dolaylı yoldan anlaşılacak şekilde hakaret ediyorsunuz.. Biz sizin konuya açıklık yaptığınızı görmedik. Suçluyorsunuz cevap hakkı doğuyor ya da siliniyor. Dediğim gibi mesajınız silinmeyecek. Sitemizde her üye bizim için eşittir. Düşünceler ayrı olabilir. Fikir alış verişinde tartışmaya mahal vermeden paylaşımda bulunabilirler. Bunu kaldıramayan üyeler de ortalığı karıştırmak yerine gitmeyi tercih edebilirler.

Ü

Üye silindi 70925

Benim de özelden attığım mesaj aynen buydu. Gizlim saklım kalmasın. Sonrada iyi forumlar dedim konuyu kapattım.
Çok garipsiniz ?‍♀️oradan yazmak istemedim sizi incitmemek için. Ama sn valor a elit üyelik verin demeniz bence çok göze battı. Bir de yönetime imalarda bulunuyorsunuz. O kadar saygılı konuşmalarına ragmen. Ne varsa ortaya dökün yahu :) Arkadaşınız sin valor saklanbac oynamasın Allahin aşkına. Bana daraltı geldi gerçekten.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Bende biraz size bulaşayım.madem bulaşmaya bunca meraklısınız,bulaşılmaya da alışsanız iyi olur.avukatımısınız diye sormayın.resmi olmasamda fahri avukatım evet.

Sizin ısrarla sin valor'a elit istemeniz pek masum değil.sin valor'un kendi ağzı dili var.yoksa 2 devlet bir millet misali sizde iki rumuz ve bir kişimisiniz?nitekim geçmişte örnekleri çok yaşandı.Yeşil,Sarı,turuncu ne önemi var! Ben çadırcı rumuzunu yeni farkediyorum.önce biraz katılım gösterin.çorbada tuzunuz olsun.sonrada bulaşmanızın elle tutulur bir yanı olsun.
Mehdix ben kimseyle ortak değilim organik bi bağımda yok merak etme. Ben bu siteye yeni üye oldum sen bilmezsin eskiden beri takip ederim. Ta mobil versiyonu varken okurdum çünkü üyelik gerektirmezdi o zaman mobil arşivi vardı.Herkese açıktı artık yok ve üyelerin makalelerini göremiyoruz bu yüzden üye oldum. Kayıtlı üyeye açık site sadece yeni üye olmuş gibi durmama bakma sen ben eski toprağım. Ama gel zaman git zaman bakıyorum da sizin bi ortaklığınız olmuş amaç burada puan toplamaksa boşluk büyük demektir. Ben elit üye yapın diye her yerde çağırmadım kimseyi. Konuda başka üyelerinde var tepkisi. Neden çünkü bazı önemli mesajlar sizin fart-i muhabbetinizde gerilere düşüp kayboluyor bunu yönetimde söyledi. Ben bu yüzden demiştim elit üyelik diye. Burda ne elit üyelerin değerli isimlerin kendi istekleriyle gittiklerini de gördük. Tabi siz bilmezsiniz bunlari ama matah matrah birşey yapmış gibi konuşursunuz. Eskilerin o değerli makaleleri yok tabi meydan yarenlere kalmış.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Ben profil resminden sıkılmadığım sürece kayıtlı kullanıcı olarak kalmayı yeğlerim.
Çünkü bu renk profil fotoğrafıyla çok uyumlu, harika görünüyor.
Sarı ve kırmızı yaklaşınca ortaya çok güzel bir görüntü çıkıyor, Fenerbahçeli olmam bunu değiştirmez :)
E rumuzum da Ay İkizleri. İkizler burcu da bir hava elementi ve havanın rengi de sarı, daha ne olsun.

Ha, eğer elit üyeler yönetimden maaş alıyorsa o zaman iş değişir :LOL:.

Ü

Üye silindi 70925

Bizzat elit üye sn Ori ye sormak lazım. Maaş alıyor musunuz? ? ?
Elit falan çok havalı şaka bir yana hakediyor da ?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Renklere karar verdikten sonra tecrübeli üyeliği yeni ekleyince ona da yeşil kaldı. mavi güzel duruyor kesinlikle bu tema da
Beni teyit etmiş oldunuz teşekkür ederim.sevgili ori'nin avatarındaki kışlık kazağı da mavi olunca tam kombine olmuş :)) sanırım bende üstüme yeşil bişeyler almalıyım.hayır anlamıyorum yani; siyahilere o kadar yakışan yeşil neden bizim üzerimizde aynı durmuyor.belkide komşunun bahçesindeki çimen'in daima daha yeşil göründüğündendir ??