SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çamur at izi kalsın yazık. Sitemizde kurallara uygun olmayan davranışlar yasaklanır. Onlarca site var. Bir üye başka bir alanda üye olduğu iÇin yasaklanmaz. Hangi siteyi takip edeceğiz kim ne bileceğiniz de bir de buna emek harcayacağız boş işler bunlar. Beğenmediğiniz yerde kalmayın kimse sizi zorla tutmuyor. Pek çok parapsikoloji sitesi gizlimabetin kopyasıdır. Şükür ki yıllarca verdiğimiz emek kopyalanmamızı sağlıyor. Buda bizi rahatsız etmiyor tam tersi gururlandırıyor

akhilleus

Kayıtlı Üye
Son 1 yıldaki değişimler çok başarılı neredeyse hiç paylaşımda ve yorumda bulunmasamda bunları yapabilecek bilgi birikimi için çok sık giriyorum bilgiyi hazmetmek bulmaktan daha zor. Belki buradaki bilgiler kopyalanıyor olabilir ancak daha değerli olan buradaki insanlar ve paylaştığımız ortak alan bu yüzden kuralları dikkate almalıyız ki bu güzellikler bozulmasın. Emeğinize sağlık teşekkür ederiz

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslında doğru cevabın bu olmadığını biliyoruz... Yoğun talep edenlerin hiçbiri burada yok artık... kırmızı kırmızı yazdığınız yazılar sebebiyle başka bir yerde toplanıyorlar. sizde orayı izleyip teker teker üyeleri banlıyorsunuz... Selam... ışık... dua... falan derken asıl negatifliğin sizde olduğunu biliyoruz...

Ama dediğiniz gibi olsun :)

bu mesajın ömrü de çok fazla değil zaten... hadi ben görüşürüz...

Siz büyük bir yanlıgı içerisindesiniz. Yoğun talep eden 2 3 kişi ile mi yürüyorduk bu güne kadar. İsteyen istediği yerde bulunabilir. Böyle bir endişemiz olsa idi aleni reklam yapmaya çalışan konularda mesajlarda üyelere davetler yapan üyelerimiz hala burada olup bize rahat rahat yorum yazıyor olamazdı. 12 yıldır sitemizde belli bir seviyede yönetimde bulunduğumuz için bugün hala kaya gibi yerimizde en önde devam ediyoruz. Endişemiz sıkıntımız yok. Uzaklaştırılan üyeler link ve başka alanların reklamlarını yaptıkları için yaskalandılar. Siz öyle istiyorsunuz diye reklam yapanları da burada tutalım isterseniz. Büyük yanılgı içerisindesiniz gerçekten. Yolunuz açık olsun. Umarım istediğiniz seviyeye gelirsiniz desteklediğiniz yerlerde.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Tavşan çukuruna katılmamak elde değil,o kadar üstüme gelindi bazı konularda ve bugün bir açıklama yaptım oda gitmiş maşallah şaşırdım mı hayır. bence yönetimin tek işi yönetmeli ve tasnifleri yapmalı mümkünse bahsettiğiniz background'dan hiç çıkmamalı. konulara iştirak etmemeli ben bunu anladım devlet yönetimde de böyledir zaten özel alana karışmaz, kendisi tüzel kişiliğe haizdir ve neticede toplumsal sözleşme ile kurulur hiyararşi. şunu görüyorum ki yönetim yorumlara geldiğinde bu tüzel kişiye benzer bir sıfat kullanıp güç ilişkilerine giriyor ve başka üyelerde artık çekincesinden ve bu peak vokalden siniyor. Bu sade bir vatandaş tavsiyesiydi. Ve anladım ki sayın nefertiti sizinle anlaşamama nedenimizin cevabı açtığınız başlıkta yatıyor: sohbet-i muhabbet! lütfen değiştirin manşeti anlatım bozukluğu var. Birazda @Medea ya bulaşıyım (;
sn medea 2020'de katılıpta postu sermişsiniz,altın postunuzu nasıl bıraktınız daha bugün benim birilerine elit üyelik verin dememi eleştiriyordunuz astragan postunuz yeşile dönmüş hayırlı olsun (;

Darkon

Kayıtlı Üye
sn medea 2020'de katılıpta postu sermişsiniz,altın postunuzu nasıl bıraktınız daha bugün benim birilerine elit üyelik verin dememi eleştiriyordunuz astragan postunuz yeşile dönmüş hayırlı olsun (;

Ben 2016'dan beri üyeyim. Çok fazla yorum yazmadığım için haliyle "reaction score" kısmı da aldığım beğeniye göre düşük. Sanırım bununla alakalı ve ona göre de "tecrübeli üye" yazıyor. Moderatörler kendileri tecrübeli üye yapmıyor diye tahmin ediyorum. Sorun varsa düzeltirler beni.

Ayrıca elit üye, kral üye, fantastik üye olsak ne olacak. Bence çok önemli değil. Medea isimli üyenin kendi isteğiyle moderatörlere hadi beni tecrübeli üye yapın dediğini sanmıyorum. Bu kadar önemliyse benim puanlarımı da alabilirsiniz :D.

Ü

Üye silindi 70925

@Çadırcı çok garipsiniz yine yazıyorum özelden yazdığım gibi. Size özelden yazma nedenimde fikrimi sadece siz duyun diye idi. Sizi herkesin önünde rencide etmek istememiştim.

Size özelden yazdığım mesaj herşeyi ortaya dökün niye yönetime imalarda bulunup duruyorsunuz. Sin valor a elit üyelik verin demeniz bence çok göze battı demiştim.

Ayrıca anlaşamama nedenim diyorsunuz ama hiç kendinize baktınız mı acaba? Surekli insanları iğneleyip duruyorsunuz. Eski konularda insanlara sırf Sin valorun konusuna merak edip yazdığı için "Geçmişin geleceğini yıkacak" diye ağır ağır laflar yazmışsınız.

Yani bana konuya yaptığınız yorumlarda gerçekten bir daraltı gelmişti oradan yazmayıp özelden yazmayı tercih etmiştim.

Sin valor konu açıyor. Ortadan kayboluyor birden siz belirliyorsunuz ona elit uyelik verin diye yalvarıyorsunuz. İnsanlara sataşıyorsunuz. Hiç sağlıklı bir akıl değil bu. Kimse sizi tutmuyor ki. Düzgün yorum yazmayı bilmiyorsunuz. Sizi Allaha havale ediyorum ayrıca. Bütün herkese yaptığınız yorumlar için.

Ve bir de yeşil üyeliği hakettiğimi düşünmüyorum zaten. Benden alıp size versinler. Hiçbirşey de gözüm yok. Yalvaracak değilim sizin gibi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tecrübeli üye grup ayarını bugün ekledik.
Tepki puanı, mesaj sayısı ve diğer punların toplamına göre sistem otomatik işliyor. Tek bir ayar yapmadık. Daha tam yerine oturmadı 65.000 üyeyi tek tek tarıyor. Eksik ve hata verebilir yeni kurduk çünkü, hata olursa düzleteceğiz.
sadece artı puanı işlemiyor eski puanları da işliyor.

sitemimiz değişti ve maalesef eski puanları yeni sistem algılamıyor. Çünkü kodları Farklı. Bu yüzden bazı üyelerimiz de tecrübeli rütbelisi olmayacak. Gördükçe manuel olarak düzelteceğiz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sevgili üyelerimiz lütfen konularda birbirinize hitap ederken uygunsuz ifadelerden kaçınınız. Size karşı yönetilen uygunsuz bir tavır var ise şikayet et butonunu kullanınız. Karşılıklı olarak tartışma uzarsa iki kişi de ceza alıyor. Başkasının kışkırtması ile ceza almayınız. Biz gerekeni yaparız.