SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Retro

Kayıtlı Üye
Adnan hoca kova burcu, hava gurubu.
🦸

02.02.1956 doğumlu.

Nerden biliyorum? Çünkü içerde yetiştim. Anlatmış mıydım?

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Bir dişim vardı dolgulu.O dişin dolgusuz kısmı çürüdü kırıldı.Ağrı yok.Diş çektirmekte istemiyorum.İnşallah allah dilerse kurtarıcam.Ağzımda inşaat çalışması yapılması lazım.Bir sıkıntı olmazsa iki üç günde hallederim.Baya toparladım ama bir kaç yıl daha lazım.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kaos hiç bitmiyor 🤣 Sakin kalma mücadelesi veriyorum aylardır. Sabrı öğreniyorum dediğim anda pat kafama ilahi sopa iniyor.

Yıllar oldu hala anlamadım. O mu beni sınıyor ben mi onu.. Öyle çekişmeli bir sevgi var aramızda.

Bunlar hep Allah 🤷🏻‍♀️ Hep en zoruna denk geliyorum 🤦🏻‍♀️

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kaos hiç bitmiyor 🤣 Sakin kalma mücadelesi veriyorum aylardır. Sabrı öğreniyorum dediğim anda pat kafama ilahi sopa iniyor.

Yıllar oldu hala anlamadım. O mu beni sınıyor ben mi onu.. Öyle çekişmeli bir sevgi var aramızda.

Bunlar hep Allah 🤷🏻‍♀️ Hep en zoruna denk geliyorum 🤦🏻‍♀️
Aynen.. sorunlarıma bakınca ya sabır taşı yada peygamber/evliyayim diyesim geliyor. Ya insanın hiç mi yüzü gülmez hiç mi bir şey kolay olmaz.. en zorlarıni bana özel saklamışlar sanki.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Zor olan şey durumlar değil, bakış açıları ve ön kabullerdir

Katılmıyorum.
Zor olan fazla düşünüp analiz etmek.

**

Yakın zamanda yaşadığım ilişkide hiç olmadığı kadar zorluk çektim. Basit beklentilerim vardı. Örneğin sahilde yarım saat yürüyüp sohbet edebilmek ama karşımdaki şahıs işkolik teriminin kanlı canlı örneğiydi. Her gün ve günde 10+ saat çalışan birini hayal edin. Dünyevi planda materyal bağımlılık çalıştıran 5 erkekten 1'i sadece.

Ufak beklentilerimi kendi aklıyla idrak edemeyince bu sefer dile dökmeye başladım. Fevriyim. Aklımdan geçeni bile pat diye söylerim. Tutamam içimde.. Gel gör ki yine yapamadı !

Sonuç : Alma - Verme dengemiz bozuldu. İlişki patladı.

Hiçbir zaman kolay güvenen biri olmadım ve tam kalbimi açmalıyım dediğim noktada karşı tarafın bağımlılıklarının, diğer her şeyden daha zor olduğunu kavradım.

İnsan her şeyi yener ama bir başkasının prangalarını çözemez. Ta ki.. O isteyene kadar.

Retro

Kayıtlı Üye
Katılmıyorum.

Katılıyorum.

Düşünce düș' ten gelir. Yani temeli hayalseldir.
Düşüncenin arapçası "fikir" dir.
Düşünmeden davranan insan fakirdir.
Fikrin çoğulcu "efkar"' dır. Çok fazla düşünen efkarlıdır.

Düşüncelerini susturabilen kişiye ise aynı kökten gelen "mütefekkir" denmiș. Düşünür demek. Yani neyi ne zaman ne şekilde düşünebilecegine kendi karar verebilen, düşünce yolu ile doğru muhakemeye ulaşabilen ama bunu istediği zaman istediği şekilde yapabilen kişidir.

Yani ben, 😀

Retro

Kayıtlı Üye
Katılmıyorum.

**

Yakın zamanda yaşadığım ilişkide hiç olmadığı kadar zorluk çektim. Basit beklentilerim vardı. Örneğin sahilde yarım saat yürüyüp sohbet edebilmek ama karşımdaki şahıs işkolik teriminin kanlı canlı örneğiydi. Her gün ve günde 10+ saat çalışan birini hayal edin. Dünyevi planda materyal bağımlılık çalıştıran 5 erkekten 1'i sadece.

Ufak beklentilerimi kendi aklıyla idrak edemeyince bu sefer dile dökmeye başladım. Fevriyim. Aklımdan geçeni bile pat diye söylerim. Tutamam içimde.. Gel gör ki yine yapamadı !

Sonuç : Alma - Verme dengemiz bozuldu. İlişki patladı.

Hiçbir zaman kolay güvenen biri olmadım ve tam kalbimi açmalıyım dediğim noktada karşı tarafın bağımlılıklarının, diğer her şeyden daha zor olduğunu kavradım.

İnsan her şeyi yener ama bir başkasının prangalarını çözemez. Ta ki.. O isteyene kadar.

Koçlar işte..

Retro

Kayıtlı Üye
Akrep severim. Kafalarını karıştıran tiplere aşık olurlar. Aşık olanı musallat ta olur. Musallat olanı sokmadan duramaz. Akrep sokması senin içindeki bağışıklığa göre değişir. Sokarken acımazlar sana, ama panzehirin varsa da senin etkinden çıkamaz hale gelirler. Ama bu sefer daha pis sokarlar 😀 Panzehirin yoksa yüzüne bile bakmadan hayatlarına devam edebilirler.

Akrep iyidir ya, ben severim

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Akrep erkeği asla kadını gibi değil. Aşırı duygusal, içe kapanık. Kavga etmeyi bilmiyor, çabalamayı bilmiyor, tuttuğunu koparamıyor kısacası. Ya da bana en yaralısı denk geldi 🤣

Akrep iyidir ya, ben severim

Tamam işte ihtiyacımız olan ritüeli yapıştırıyoruz hemen. Sana Akrep dişili, bana su grubu hariç her burç erkeği 🤣 Çift taraflı kazanım sağlarız. Hatta çifte düğün yaparız.

Tertemiz.

Retro

Kayıtlı Üye
Tamam işte ihtiyacımız olan ritüeli yapıştırıyoruz hemen. Sana Akrep dişili, bana su grubu hariç her burç erkeği 🤣 Çift taraflı kazanım sağlarız. Hatta çifte düğün yaparız.

Ritüel yapalım Çifte kazanım sağlayalım, hatta düğün hakkımı da sana veriyorum.