SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kendini aciz hissetmek allah'a yakınlaştırır derlerdi ben aciz hissettikçe uzaklaşıyorum. Dua ediyorum duymuyor beni, boşluğa dua ediyorum sanki. Zaten bir kere isyan edip dinden çıkmıştım yine aynısı olsun istemiyorum ama zorlanıyorum. Günah işliyorum vicdanım sizlamiyor bile. Namaz vakitlerini kaçırıyorum vicdanım acımıyor. Baş örtülüydüm ben. Ama sonra ne oldu? O örtüyü ayaklarımın altında çiğnedim şuan açığım. Boşuna mı çabalıyorum acaba...
Tüm bu uğraş boşuna mı? Namazı bile otomatik kılıyorum ama bitsede gitsem diye...
Hiçbir şeyi içselleştirdiğim yok yani. Müslümanım ama lafta.
Siz doğru yoldasınız.Zamanla olur herşey.Bir anda kapılar açılmaz.Kapida beklemek gerek samimi olmak gerek.Zaten siz şuan kendinizi kiniyorsunuz bu iyi bir alamet.Şeytan vesvese verecektir onun görevi sizi noksanlikla kandırmaya çalisiyor.Siz inancınizdan vazgeçmeyin Allah teker teker kapıları açar.Mücadele edip istikamet üzere olduğunuz sürece doğru yoldasınız.Bu bir eğitim.Basamak basamak nefsinle şeytanla baş etmeyi ögreniyorsunuz.Ve onlar siz ilerdikçe zayiflayacaklar.Allah a yakınlaştıkça onların bir etkisi kalmayacak.Siz Yaradana ve kitabına bağlı kalın.Peygamberleri örnek alın.Allah in ol demesiyle herşey değişir.Yeter ki yoldan vazgeçmeyin.

Retro

Elit Üye
Şu an çok değişik bir his aldım. Zihnim birkaç parçayı birleştirdi ve acaba mı dedi..

Rahmetli metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ismini vermeden fenerbahçeyi kastederek , kalelerinin dibine büyü gömüldüğünü söylemişti. Hem de çok ağır büyüler yapılmış bozulmadıkça uğursuzluk devam eder demişti.
Bunu herkesin tanıdığı camianın içinde biri yaptırmış söylersem şok olursunuz demişti.

Şimdi Fenerbahçenin 8 yıldır kupa alamaması, ondan önce de 11 yıl alamaması Türkiyenin öteden beri en pahalı transferleri yapıp bir türlü yıldız oyunculardan performans alamaması, takım içindeki bıkkınlıklar..

Acaba büyünün bedeli olabilir mi..

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@nurumm
Büyüyle bulunur ki ;) Normalde bulsak da büyüyle başkası kapar, en temizi kendimiz büyüyle bulalım dimi :p

Punishment

Banlı Kullanıcı
.. birinin A konusunda diğerinin B konusunda ama birbirlerinin yerine yapıyorlar..
Imm evet hatirladim.

Sizin önerinizle, birbirimizin yerine yani

siz @SoldierO'e,

bende sizin istediginiz adama yapmıştım.
kendisine önceden de aşk-bağlama büyüleri yapılan birisine
ay evet yapildi
deneğim olmaya razı birisi var büyü için
Ne oldu da birden DENEK yaptiniz beni... bunu yazdiginiz siralarda hergün dertlesiyordunuz benimle wp de, hatta ariyordunuz..
Yok yaptin. Buraya yazarken coktan yapmistin bile.

Cikarina ters dustum cunku. Bir adama baglama yapabilmek icin majisyen aramaya koyuldun. Falcın soyledi Soldi de karar kildin, ona işini gordurebilmek icin önce onunla aramı acip beni aradan cikartmak icin soğutma yaptin bize.

İslemi senin suratina carptim sende Abso dan, Soldi den uzak dur diyip durdun o sirada.

Dün onları satip bugun onun icin de beni satiyosun, nerde cikarin varsa oraya abaniyorsun sonra da.

Birbirimize sigindik saniyordum herseyi doktun bende yapayim;

Siz bana sn Mya cook cok onceden ne demistiniz DC de; Soldi sana yürüyor AMA @Absoluta Virtute ile aralari iyi.--- (Nasil yani, ne alaka?)

Telefonda konustugumuzda ne dediniz ?
O niye Absoluta ya bu kadar hayran bilemiyorum ya ahaha...

Kurtlar sofrasina veda etmeden önce, beni satanlari bende satayim da icimde kalmasin...yapilanlar cok cok agir zira...

Punishment

Banlı Kullanıcı
Sayın Aşk Tanrımız @Retro sizin kertenkeleli ve yarasalı aşk büyünüz vardı, lütfen tarifi paylaşır mısınız, ben de ona kurbağa katıp etkisini bine katlayıp aşk bağlama büyüsü arayan gariban ahaliye beleşe dağıtmak niyetindeyim tabi sizin için de münasib olursa
Ay Mya hanim samanı kendime baglayip parasini yiypte s**ktr edicem istedigim iyi bi hayat aslinda diyodunuz ya bana. Siz paylasin bence ogrendiyseniz o garibanlara 😍

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Imm evet hatirladim.

Sizin önerinizle, birbirimizin yerine yani

siz @SoldierO'e,

bende sizin istediginiz adama yapmıştım.

ay evet yapildi

Ne oldu da birden DENEK yaptiniz beni... bunu yazdiginiz siralarda hergün dertlesiyordunuz benimle wp de, hatta ariyordunuz..

Yok yaptin. Buraya yazarken coktan yapmistin bile.

Cikarina ters dustum cunku. Bir adama baglama yapabilmek icin majisyen aramaya koyuldun. Falcın soyledi Soldi de karar kildin, ona işini gordurebilmek icin önce onunla aramı acip beni aradan cikartmak icin soğutma yaptin bize.

İslemi senin suratina carptim sende Abso dan, Soldi den uzak dur diyip durdun o sirada.

Dün onları satip bugun onun icin de beni satiyosun, nerde cikarin varsa oraya abaniyorsun sonra da.

Birbirimize sigindik saniyordum herseyi doktun bende yapayim;

Siz bana sn Mya cook cok onceden ne demistiniz DC de; Soldi sana yürüyor AMA @Absoluta Virtute ile aralari iyi.--- (Nasil yani, ne alaka?)

Telefonda konustugumuzda ne dediniz ?
O niye Absoluta ya bu kadar hayran bilemiyorum ya ahaha...

Kurtlar sofrasina veda etmeden önce, beni satanlari bende satayim da icimde kalmasin...yapilanlar cok cok agir zira...
@Absoluta Virtute bak istersen iftiraya devam ediyor.

Punishment

Banlı Kullanıcı
@Absoluta Virtute bak istersen iftiraya devam ediyor.
buyu gucunu kaybettirme sembolunu denerken bile yanimdaydiniz Mya hanim. Sizin satisi omrum hayatim boyunca kimsede gormedim.

Senin yaptiklarin anlasilsa nasil monte edeceklerini iyi biliyosun

Bekliyorum gercek yuzunu ogrensin Absoluta hanim....

Sarkacla baktim evet dogru, ya da degilse de hayir dogru degilmis desin

Punishment

Banlı Kullanıcı
Hic kivirmayin calismayi yaparken sizin hislerinizi cok yogun aldim ben.. ıslemi yaparken duygularinizi fazla aktardiniz ;) hadi benim yanimda olmasaniz dusman olsaniz tamam dicem yapar ondan beklerim derim.

Ama sizin beni satmaniz bana cok agir geldi benimle konusurken...

Punishment

Banlı Kullanıcı
o kisi ile ben arayi duzeltmistim helallik bile almistik ama senin yaptigin calismalardan midir nedir gerginlik girdi

Saatte bir calisma yapip, enerjimi cekip zevkle egleniyodun benimle.