SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Aisling

Kayıtlı Üye
Gittim ve hiçbir şey olmadı. İyi ki gitmişim diyorum şu an. Birazcık beni tehdit etmeye başladılar ama çokta değil. Huzurum bozacak kadar değil. İstiyorlar ki ben hiç mutlu olmayayım hep korku içinde yaşıyayım.

"Yeni bir oyuncak bulduk. Seninle top oynar gibi oynayacağız."

"Gelmeyeceğimizden nasıl emin olabilirsin ki? Ha? Nasıl emin olabilirsin."

Duyduklarım şimdilik bunlar.

Alakan

Kayıtlı Üye
Gittim ve hiçbir şey olmadı. İyi ki gitmişim diyorum şu an. Birazcık beni tehdit etmeye başladılar ama çokta değil. Huzurum bozacak kadar değil. İstiyorlar ki ben hiç mutlu olmayayım hep korku içinde yaşıyayım.

"Yeni bir oyuncak bulduk. Seninle top oynar gibi oynayacağız."

"Gelmeyeceğimizden nasıl emin olabilirsin ki? Ha? Nasıl emin olabilirsin."

Duyduklarım şimdilik bunlar.
"İyi ki gitmişim" dediğin için çok mutlu oldum. Onlar seni yönetemezler. Unutma sen onları yönetiyorsun. Kontrolü kaybetmiş olman tekrar ele geçiremeyeceğin mânâsına gelmiyor. Onlar seni tehdit ediyorsa sen de onları tehdit et ve korkmadığını, güçlü olduğunu göster 💫

Retro

Kayıtlı Üye
Merhaba @Aisling,

Yazdıklarınızdan çok etkilendim ve yaklaşık 15 sayfa kadar geriye giderek paylaştığınız değişik günceleri okudum. (hatta siteye üye oldum)

Gördüğüm kadarı ile bilișsel farkındalığınız gerçekten çok yüksek. Bu hemen kendini belli ediyor. Hatta öyle ki, deneyimliyor olduğunuz psikolojik sorunlara karșı özgün ve profesyonel bir duruş bile geliștirmișsiniz. Bence bu sadece iyileşme değil, aynı zamanda yaşadığı manevi sorunları ilim ve bilgeliğe çevirme yetisi olarak ta size dönecek.

Okul ve hayat kavramları bir yönden tamamen birbirine tezat teşkil ederler: okul önce öğretir sonra imtihan eder. Hayat önce bir güzel imtihan eder sonra öğretir. İnanıyorum ki bir müddet sonra tüm bu yaşadığınız deneyimler kendiliğinden doğru algı tabanına oturacaktır.

Benim size tavsiyem, manevi hastalıkların da temelde maddi hastalıklardan hiçbir farkının olmadığını farketmeniz. Nasıl ki hasta olan birinin iyileşmek için hasta yatağında yatması, yani insanların içine girmemesi, serbest radikallerden ve virüslerden emin olması gerekiyorsa, manevi hastalığa yakalanan kişi de aynı şekilde yüksek duyarlılık göstereceği için gerekmedikçe insan içine girmemelidir, çünkü toplumdaki insanların büyük bir kısmı sisteme karşı ruhunu teslim etmiş, zihnini köreltmiș, dolayısı ile kolektif şifalı ruh özelliklerini neredeyse tamamen yitirmiş hatta demonik bir kușatilma altında olduğunu farkedemeyen bir duruma gelmiştir. Bu da manevi bağışıklığı iyice düşen insan tarafından temelde çok iyi farkedilir (ama yorumlanamaz) hale gelmiştir.

Retro

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin.. Kolla kendini burda hemen herkes birilerine büyü yapıyor, yapmayanlar da büyü mağduru

Hoșbuldum @Mya,
Kolliyayim o halde, büyü mağduru olmayı büyü yapmaya tercih ederdim.

Büyü mağduru olanlardaki muhabbet, büyü yapanlarda yok çünkü benim gördüğüm))

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hoșbuldum @Mya,
Kolliyayim o halde, büyü mağduru olmayı büyü yapmaya tercih ederdim.

Büyü mağduru olanlardaki muhabbet, büyü yapanlarda yok çünkü benim gördüğüm))
Evet bizler daha içten ve samimiyiz ve karşılıksız birbirimize yardım ederiz. Ama yine de büyü mağduru olmanı tavsiye etmem. Umarım değilsindir.

star53

Kayıtlı Üye
Sayın @Aisling, yazdıklarınızı okuyunca bazen benim evdeki paranormal gelen sesleri hayali arkadaşım muhittinin üstüne atıp "senin ağzını burnunu kırarım, ses yapma da uyuyayım" demem, sonrasında ise artık ses gelmemesi aklıma geliyor :D
Kendi gücüne güvenmeye devam et, senin yerinde ben olsam ben de onlarla dalga geçerdim sanırım, o derece bir deliyim ben. Alex06 gerçekten güzel tavsiyeler veriyor, tabi diğer arkadaşlar da öyle. Bence yakın zamanda tamamen güzel haberler yazmaya başlayacaksın :)

Alex06

Kayıtlı Üye
Yeni bir günden hepinize selamlar! Umarım bugün atak geçirmem...
İçimde çok güzel hisler var öyle başladım güne. Hep böyle sürer inşaallah.
Korkacak hiç bir şey yok bu gün çok güzel bir gün. Kendini meşgul et ve muhakkak evden cik. Annenin günlerini kaçırma günde verilen tabaktan vazgeçilir mi ?

Aisling

Kayıtlı Üye
Korkacak hiç bir şey yok bu gün çok güzel bir gün. Kendini meşgul et ve muhakkak evden cik. Annenin günlerini kaçırma günde verilen tabaktan vazgeçilir mi ?
Haha kaçırmam günleri söz veriyorum. :) Sayın Alex06 herkesi seviyorum ama sizi ayrı seviyorum benimle çok yakından ilgileniyorsunuz bir abi/abla gibi. (Artık hangisi iseniz :) ) Ataklar gelince özellikle sizin yazdıklarınızı okuyup hemencecik aklım başıma geliyor sakinleşiyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Ama yine de büyü mağduru olmanı tavsiye etmem. Umarım değilsindir.

Büyü mağduru olsam, sanırım bunun farkına vardığım anda büyünün tesiri de düşer ya. Sonuçta kim yüksek farkındalıkta seyrederken toxic bir duygu hissettinde onu zevkle devam ettirir ki?

Ama o zaman da büyünün etkisi ile tetiklenen kurban bilincinden kendimi geri çekmeyi istiyor muyum istemiyor muyum o belirler akıbetimi. Kurban bilinci bence büyünün senin üstünde etki edip etmemesindeki kilit rollerden biri.

Sonuçta büyü herkesi etkileyecek diye bir kaide yok, zayıf kalanları etkiler, güçlü bilișsel kimliği oturmuș kişilerde kalıcı hasar bırakmaz sanırım.

Forumda büyücü varsa beni bağışlasın olur mu 😊 büyü var ama bilișsel güç bence daha önemli kabul edilmeli.

Retro

Kayıtlı Üye
Büyü mağduru olsam, sanırım bunun farkına vardığım anda büyünün tesiri de düşer ya. Sonuçta kim yüksek farkındalıkta seyrederken toxic bir duygu hissettinde onu zevkle devam ettirir ki?

Ama o zaman da büyünün etkisi ile tetiklenen kurban bilincinden kendimi geri çekmeyi istiyor muyum istemiyor muyum o belirler akıbetimi. Kurban bilinci bence büyünün senin üstünde etki edip etmemesindeki kilit rollerden biri.

Sonuçta büyü herkesi etkileyecek diye bir kaide yok, zayıf kalanları etkiler, güçlü bilișsel kimliği oturmuș kişilerde kalıcı hasar bırakmaz sanırım.

Forumda büyücü varsa beni bağışlasın olur mu 😊 büyü var ama bilișsel güç bence daha önemli kabul edilmeli.
Vazgeçtim, daha 2 hafta önce hayattan umudu kalmamanın nasıl bisey olduğunu tattım. Sanırım düşüşte olduğum zamanlarda Çin malı bir büyü bile küt diye indirebilir beni..

Aisling

Kayıtlı Üye
Annemle babam iki saatliğine dışarı çıkıp beni yalnız bıraktılar. Ben yalnız kalınca hemen yanıma geliyorlar. Şu an hafiften tehdit etmeye başladılar. "Nefesimizin ensende olduğunu bil. " Diyorlar bana şuan.

Alex06

Kayıtlı Üye
Annemle babam iki saatliğine dışarı çıkıp beni yalnız bıraktılar. Ben yalnız kalınca hemen yanıma geliyorlar. Şu an hafiften tehdit etmeye başladılar. "Nefesimizin ensende olduğunu bil. " Diyorlar bana şuan.
Onlar yoklar senin zihninde varlar ister buna hastalık de istersen diğer boyutları duymak de. Sen istediğin için onları duyuyorsun. Yakinda susturursun sadece yöntemi bilmiyorsun şu anda. @star53 un yöntemi süpermiş. Denemelisin.
Kırılgan değilsin çok güçlüsün kırılgan olsaydın teslim olurdun. Sen iyileşmek için çok çaba sarf ediyorsun. Güçlü olmasan yapamazdin.

Son düzenleme:

Aisling

Kayıtlı Üye
Onlar yoklar senin zihninde varlar ister buna hastalık de istersen diğer boyutları duymak de. Sen istediğin için onları duyuyorsun. Yakinda susturursun sadece yöntemi bilmiyorsun şu anda. @star53 un yöntemi süpermiş. Denemelisin.
Kırılgan değilsin çok güçlüsün kırılgan olsaydın teslim olurdun. Sen iyileşmek için çok çaba sarf ediyorsun. Güçlü olmasan yapamazdin.
Yazdıklarınız ilaç gibi geliyor :) size minnettarım
Umarım onları hiç duymadığım günlerde gelir.