SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Aisling Esma okumaları da faydalı olur. Ya Allah, Ya Kuddüs, Ya Rafiu, Ya Hafız, Ya Rakib..
Bilinçaltını temizlemek için müzikler var Youtube da dalga sesleri olanlar epey rahatlatıcı.
Ayrıca akşamları Yasin okursan daha rahat uyursun.

Alakan

Kayıtlı Üye
Siz de dönem dönem belli burçtan insanları kendinize çekiyor musunuz? Bir dönem ikizler bir dönem akrep şimdi de balık burçlarını çekmeye başladım. Kadın erkek fark etmiyor bu arada.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Siz de dönem dönem belli burçtan insanları kendinize çekiyor musunuz? Bir dönem ikizler bir dönem akrep şimdi de balık burçlarını çekmeye başladım. Kadın erkek fark etmiyor bu arada.
Burç olarak da isim olarak da yaşamışlığım var. Anlam aramadım ama hiç. Burca yine bir anlam yorulabilir gerçi de isim saçma tesadüf işte:D

Alakan

Kayıtlı Üye
@venusyenbiri İsim olarak hiç yaşamadım yani illa ki benzer isimler oldu da aynı dönemde yaşamadım. Enerji olarak çektiğimizi düşünüyorum. İsimlerin de bir enerjisi var, bilemedim venüsyen 🥲 belki de koca bir tesadüf

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
@venusyenbiri İsim olarak hiç yaşamadım yani illa ki benzer isimler oldu da aynı dönemde yaşamadım. Enerji olarak çektiğimizi düşünüyorum. İsimlerin de bir enerjisi var, bilemedim venüsyen 🥲 belki de koca bir tesadüf
Çok yaşadım ya üst üste, özellikle sevgililik konusunda. Arkadaşlarım bile şaşırırdı. Burçlar için de bi transitlere ya da solara bakmak gerek. Tesadüf mü yoksa bi ders mi alınması gerek anlamak için.

Alakan

Kayıtlı Üye
@venusyenbiri solarda satürn balıkta ve 7. Evde. Satürn plüto karesi var. Gerçekten doğum günümden bu yana takıntılı balık erkekleriyle uğraşıyorum bir anlamı var mıdır bilmiyorum ama. Geçmiş yılların solarlarına da bakıp kontrol edeceğim yarın eş zamanlılık var mı diye.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
@venusyenbiri solarda satürn balıkta ve 7. Evde. Satürn plüto karesi var. Gerçekten doğum günümden bu yana takıntılı balık erkekleriyle uğraşıyorum bir anlamı var mıdır bilmiyorum ama. Geçmiş yılların solarlarına da bakıp kontrol edeceğim yarın eş zamanlılık var mı diye.
Natalla solari butun olarak gormden yorum yapmak zor ama mumkun

Aisling

Kayıtlı Üye
Dünde hiç atak geçirmedim umarım bugün de geçirmem. Saat üç gibi falan aşağı ineceğiz. Dün o kadar korktum ki aşağı inemedim bahçeye yani. Bugün inmeyi deneyeceğim. Allah'ım ne olur atak geçirmeyeyim. Tut ellerimden kaldır beni. Ben düştüm sen kaldır beni inayetinle.

Alex06

Kayıtlı Üye
Ve size çok teşekkür ederim bir küçüğünüz olarak. Bu zamana kadar hep benle ilgilendiniz hep beni yüreklendirdiniz. Atak gelince sizin yazdıklarınızı okuyup öyle sakinleşiyorum. Sizi çok seviyorum öyle içimden geldi ❤️
Sen çok akıllı çok uyumlu bir kızsın (kız olarak düşünüyorum hep doğru mu)
Sadece bir süreçten geçiyorsun biraz desteğe ihtiyacın var. Sen biraz kendini toparladiktan sonra iş eğitim vs hedeflerini konuşmaya başlayacağız. Kısa süre sonra hayatın içine dahil olacaksın ve herşey çok güzel olacak. Buradaki herkes seni seviyor ve yardıma hazır.

Aisling

Kayıtlı Üye
Sen çok akıllı çok uyumlu bir kızsın (kız olarak düşünüyorum hep doğru mu)
Sadece bir süreçten geçiyorsun biraz desteğe ihtiyacın var. Sen biraz kendini toparladiktan sonra iş eğitim vs hedeflerini konuşmaya başlayacağız. Kısa süre sonra hayatın içine dahil olacaksın ve herşey çok güzel olacak. Buradaki herkes seni seviyor ve yardıma hazır.
Evet doğru kızım :) 24 yaşındayım

Aisling

Kayıtlı Üye
Bu his ben dışarı çıkınca tetikleniyor demiştim ya hani, annemin bugün günü var oraya gidecek. Ben de acaba gitsem mi gitmesem mı? Gitsem mi gitmesem mı acaba hıh? Gitmek istiyorum ama ya o his benimle gelirse? Ya gelirse? Tekrar cehennemi yaşamak istemiyorum.

Alakan

Kayıtlı Üye
Sizce insan büyüdükçe değişir mi, kişiliği mi oturur?
Belli başlı özelliklerin değiştiğini düşünmüyorum. Sadece kontrol etmeyi öğreniyoruz. Hemen örnek vereyim; ben agresif biriyim. Eskiden ani çıkışlarım olurdu kontrol edemezdim bu özelliğimi. Zamanla kontrol etmeyi öğrendim. Hâlâ agresifim değişen bir şey yok sadece dışarı yansıtmamayı tercih ediyorum.
Bu his ben dışarı çıkınca tetikleniyor demiştim ya hani, annemin bugün günü var oraya gidecek. Ben de acaba gitsem mi gitmesem mı? Gitsem mi gitmesem mı acaba hıh? Gitmek istiyorum ama ya o his benimle gelirse? Ya gelirse? Tekrar cehennemi yaşamak istemiyorum.
Ben yerinizde olsam giderdim fakat tetiklenecek diye düşünerek değil. Belki tetiklenir. Belki bundan sonra beş kere daha tetiklenir, bilemeyiz ama denemekten, adım atmaktan vazgeçmemeniz gerekiyor ta ki tetiklenmeyeceği güne kadar :)