SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Beni korkutmaya çalışıyor, tehdit ediyor. Beni rahatsız ediyor. En derin korkularımı biliyor ona göre konuşuyor.
Bilinçaltı temizleme çalışması yapabilirsin. Bu tür negatif enerjili varlıklar zayıf noktalardan saldırır, güçlü olmak lazım her zaman. Çok da kitap okuyan birisisin, sık sık bahsederdin. Bilinçaltı ile ilgili kitaplar okuyup kendini şifalandırmayı deneyebilirsin en azından bir şey yapmış olursun. Hazır kurban konumunda beklemektense.

Alakan

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda çevremdeki erkeklerle alakalı sorun yaşıyorum. En kibar tanıdığım bile bana karşı saldırgan bir tutum içerisinde. Gündelik sohbetlerde dahi birden tutum değişimi oluyor. Kadınlarla da tam tersi ekstra kibarlık, sevecenlik... Gerçekten sebebini anlayamadım. Tartışmaya girmemek için hiç bu kadar efor harcamamıştım.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Selamlar...
Forumda bir üye var. Bu forumu çalışmaları için deney alanı olarak kullanıyor. Üyeler uzerinden denemeler yapiyor. Benimde canim tehlikede. Eğer ileri gitmeye devam ederse, durmaz ise buradan kendisini ifşalayacagim! En azindan bir cok kişi dikkat eder bu adama ve korunur. Öldürme işlemleri yapiyor hizli sihirlerle.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Voodoo büyüleri ile kadınları kendisine bağlıyor. İnsanlara acı ve korku vermekten büyük zevk alıyor. Calismalari onun icin bir hobi. Bizlerde onun gözünde insan değil deney fareleriyiz. Bu forum özellikle. Beynime illuzyon büyüleri ve zarar verme çalışmaları yapiyor bakimlarda da çıktı. Amacı bunları ben yapmıyorum sen kafandan uyduruyorsun ayarina getirmek. Kendisi hakkinda bildiklerimden korkuyor. Beynime zarar verip işimi bitirmeyi planlıyor.

Eğer durmazsa buradan kendisini ifşa edeceğim!!

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Voodoo büyüleri ile kadınları kendisine bağlıyor. İnsanlara acı ve korku vermekten büyük zevk alıyor. Calismalari onun icin bir hobi. Bizlerde onun gözünde insan değil deney fareleriyiz. Bu forum özellikle. Beynime illuzyon büyüleri ve zarar verme çalışmaları yapiyor bakimlarda da çıktı. Amacı bunları ben yapmıyorum sen kafandan uyduruyorsun ayarina getirmek. Kendisi hakkinda bildiklerimden korkuyor. Beynime zarar verip işimi bitirmeyi planlıyor.

Eğer durmazsa buradan kendisini ifşa edeceğim!!
Usunuzde pus büyü var. O kişi olduğuna nasıl emin olabiliyorsunuz. Masum insana zarar verirseniz karşısında beni bulursunuz. Haberiniz olsun. büyülerden kurtulmaya bakın.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Burayıda iyice dert günlüğü haline getirdim ama olsun. Son altı aydır bir his benimle. İçimde bir ses pörtlüyor ve aniden bana direktifler vermeye başlıyor. Beni korkutmaya çalışıyor, tehdit ediyor. Beni rahatsız ediyor. En derin korkularımı biliyor ona göre konuşuyor. Öyle anlarda sanki beynimin yarısı ele geçirilmiş gibi kaliveriyorum olduğum yerde. Biri beni kukla gibi oynatıyor sanki. Öylesine acı verici bir deneyim ki, başından vuracağız seni kurtaracağız deseler yapın derim. Ben olmak öylesine acı verici ki anlatamam . Allah bu hissi düşmanıma bile vermesin. Buna derealizasyon ve depersonalizasyonda eşlik ediyor bazen. Sanki hiç bir şey gerçek değil, ben gerçek değilim. Çevremdeki hiç birşey gerçek değil. Her yeri şişli görmeye başlıyorum . Doktoruma bunları anlatacağım içimde yeni kişilikler oluşuyor diyeceğim. Bakalım ne diyecek. Kişilik bölünmesi demesinden öyle çekiniyorum ki anlatamam . Ben evlenip yuva kurmak istiyorum ama böyle hiçbir şey yapamam. Her gün kabus yaşıyorum resmen. Yalnız olmaktan yalnız kalmaktan korkuyorum o yüzden evlenmek istiyorum zaten. Ya annemle babama bir şey olursa da ben yalnız yapayalnız kalırsam? O zaman helak olur giderim. Hayatımda bir onlar var zaten . Bir tane arkadaşım bile yok benim . Yalnızım . Savunmasızım . Doktor sonunda bana yatış derse adım deliye çıkar ve kimse benimle evlenmez. Mutlu bir yuva hayalim buhar olur uçar gider. Annemde sen başımıza mı kalacaksın diyor alttan alttan zaten kaygılandiriyor beni . Böyle yarım yamalak eksik akıllı olmayı ben seçmedim ki...

İnsan doğru kişiyi bulunca merak etme senin sıkıntına ilaç olur ve evlenir. Takma kafanı bunu evlenipte yalnız kalan çok insan var. Annelerin klasik sözleri onlar benimkilerde başımın etini çok yedi zamanında, kendin mutlu olmak iste. İlaçlar ve doktorlar bir yere kadar insan kendi gerçekten isterse iyi olur diye düşünüyorum.

Aisling

Kayıtlı Üye
İnsan doğru kişiyi bulunca merak etme senin sıkıntına ilaç olur ve evlenir. Takma kafanı bunu evlenipte yalnız kalan çok insan var. Annelerin klasik sözleri onlar benimkilerde başımın etini çok yedi zamanında, kendin mutlu olmak iste. İlaçlar ve doktorlar bir yere kadar insan kendi gerçekten isterse iyi olur diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim içim rahatladı okuyunca. Ve inanın çok çabalıyorum ama her seferinde hastalığım alevlenme dönemine giriyor ve ben sanrı atağı geçiriyorum . Öyle anlarda gerçeklik algımı yitiriyorum. Keşke ben de sizler gibi normal olsaydım. Size ve diğerlerine o kadar gıpta ediyorum ki anlatamam.

Alakan

Kayıtlı Üye
Burayıda iyice dert günlüğü haline getirdim ama olsun. Son altı aydır bir his benimle. İçimde bir ses pörtlüyor ve aniden bana direktifler vermeye başlıyor. Beni korkutmaya çalışıyor, tehdit ediyor. Beni rahatsız ediyor. En derin korkularımı biliyor ona göre konuşuyor. Öyle anlarda sanki beynimin yarısı ele geçirilmiş gibi kaliveriyorum olduğum yerde. Biri beni kukla gibi oynatıyor sanki. Öylesine acı verici bir deneyim ki, başından vuracağız seni kurtaracağız deseler yapın derim. Ben olmak öylesine acı verici ki anlatamam . Allah bu hissi düşmanıma bile vermesin. Buna derealizasyon ve depersonalizasyonda eşlik ediyor bazen. Sanki hiç bir şey gerçek değil, ben gerçek değilim. Çevremdeki hiç birşey gerçek değil. Her yeri şişli görmeye başlıyorum . Doktoruma bunları anlatacağım içimde yeni kişilikler oluşuyor diyeceğim. Bakalım ne diyecek. Kişilik bölünmesi demesinden öyle çekiniyorum ki anlatamam . Ben evlenip yuva kurmak istiyorum ama böyle hiçbir şey yapamam. Her gün kabus yaşıyorum resmen. Yalnız olmaktan yalnız kalmaktan korkuyorum o yüzden evlenmek istiyorum zaten. Ya annemle babama bir şey olursa da ben yalnız yapayalnız kalırsam? O zaman helak olur giderim. Hayatımda bir onlar var zaten . Bir tane arkadaşım bile yok benim . Yalnızım . Savunmasızım . Doktor sonunda bana yatış derse adım deliye çıkar ve kimse benimle evlenmez. Mutlu bir yuva hayalim buhar olur uçar gider. Annemde sen başımıza mı kalacaksın diyor alttan alttan zaten kaygılandiriyor beni . Böyle yarım yamalak eksik akıllı olmayı ben seçmedim ki...
Sevgili Aisling,
Yakın arkadaşım da ağır hasta fiziksel değil mental. Başka bir sebeple hastaneye gittiğimizde öyle bir ilaç listesi çıkmıştı ki acildeki doktorlar bile bir an duraksamıştı. Onun da en büyük korkusu bir hata yapması ve hatanın sonucu olarak yatış verilmesi. Fakat sana güzel bir haberim var bu arkadaşım bu sene evleniyor :) Üstelik dünyalar tatlısı ve onu çok seven bir insanla. Kimse benimle evlenmeyecek, yalnız kalacağım diye bir söylem doğru değil.
O hep kendisiyle dalga geçer. Başkalarının ona deli demesine, ima etmesine asla müsaade etmez. Onlar yerine kendisi söyler ve durumla dalga geçer. Bir nevi başa çıkma mekanizması. Belki senin de işine yarar...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim içim rahatladı okuyunca. Ve inanın çok çabalıyorum ama her seferinde hastalığım alevlenme dönemine giriyor ve ben sanrı atağı geçiriyorum . Öyle anlarda gerçeklik algımı yitiriyorum. Keşke ben de sizler gibi normal olsaydım. Size ve diğerlerine o kadar gıpta ediyorum ki anlatamam.
Kimseye gıpta etme kendi hayatını yaşa kime göre kim normal kimsenin iç dünyasında ki karmaşayı bilemezsin. Kimi insanda belki fazla umursamaz ve mutlu ama onda da eksik birşey vardır. Bence önemli olan hayata ve kendimize olan bakış açımız. önce kendini sevmeye başlaman lazım. Gerisi kendiliğinden düzeliyor. Yalnız değilsin. Burada bile sana destek olmaya çalışan kaç kişi var evet aynı şey değil sevdiceğin yerini birşey dolduramaz diye düşünüyorsun. İnan ki doluyor. Kendini sev.

Aisling

Kayıtlı Üye
Yarın doktor randevum var bir gireceğim en az 20dk çıkmayacağım. İçimdeki her şeyi dökeceğim. Zaten psikologtan destekte alıyorum. Üç haftada bir gidiyorum. İlacımı değiştirmesini isteyeceğim. Bu ilac bana hiçbir katkı sağlamadı. Halbuki çok iyi bir ilaç deniyor ama ben de hiçbir işe yaramadı.