SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Ori

Elit Üye
Depremde 10. katta sallanırken hayatın gerçekten çok kısa olduğunu anlıyorsun. Hayatımızı istemediğimiz işlerde çalışarak çürütüyoruz. Bizi nasıl mecbur bıraktıklarını düşündüğümde gülesim geliyor. Vahşi ama muhteşem bir sistem. İnsanlar için artık tek şey para. İlim veya bilim önemli değil.

Alakan

Elit Üye
Hiç ortamız yok ya da ortası olan insanlar olarak azınlıktayız bilemiyorum. Otorite sahibi olan, gücü eline geçiren hemen güçsüz olanı ezmeye koşuyor.
Bir hapishane deneyi vardı gardiyanlar ve mahkumlar...

Aisling

Kayıtlı Üye
Evdeyken normalim hiçbir şey yok. Dışarı çıkınca kabusum başlıyor. Birilerinin ya da bir şeylerin nazarını üzerimde hissediyordum. Sürekli içimde bana karşı negatif şeyler söyleyen bir ses var sen degersizsin sen hiçbir şey yapamazsın gibilerinden. Dışarı çıktım mı kabus başlıyor. Evdeyken normalim. Annem farketti. Artık hareketlerimde garipleşiyormuş. Öyle azap verici ki bu takip edilme hissi, o an öl kurtul deseler evet diyeceğim.

star53

Kayıtlı Üye
Evdeyken normalim hiçbir şey yok. Dışarı çıkınca kabusum başlıyor. Birilerinin ya da bir şeylerin nazarını üzerimde hissediyordum. Sürekli içimde bana karşı negatif şeyler söyleyen bir ses var sen degersizsin sen hiçbir şey yapamazsın gibilerinden. Dışarı çıktım mı kabus başlıyor. Evdeyken normalim. Annem farketti. Artık hareketlerimde garipleşiyormuş. Öyle azap verici ki bu takip edilme hissi, o an öl kurtul deseler evet diyeceğim.
Negatif fısıltılara kulak vermemeye çalışın, zor ama imkansız değil. Ayrıca her insan gibi kendinizin de değerli olduğunuzu bilin. Takip edilme hissi ise ciddi bir durum. Bunu teyit etmek için belirli sürelerle kontrol yapabilirsiniz etrafınızdaki insanlara bakarak, belki rahatlamanıza yardımcı olur. Muhtemelen zihinsel bir baskı altında kalıyorsunuz bilinmeyen bir nedenle.

Ori

Elit Üye
Hiç ortamız yok ya da ortası olan insanlar olarak azınlıktayız bilemiyorum. Otorite sahibi olan, gücü eline geçiren hemen güçsüz olanı ezmeye koşuyor.
Bir hapishane deneyi vardı gardiyanlar ve mahkumlar...

Bu deneyin filmi var.

acid

Kayıtlı Üye
Coğrafya kaderdir... Bu coğrafyada sizi sevdiğini söyleyen herkesten kaçın... Sıfatı ne olursa olsun sizi her seven öldürmek için vardır... Bu cinayetin sadece yöntemi farklıdır... Bazen bir silah, bazen bir bıçak, bazen de sizi içten içe zehirleyen duygular, krizler, sabun gibi eriyerek içten içe acı dolu bir kıyamet içinde yok oluş... Orta Doğu'da sizi sevenlerden kaçın!

business woman

Kayıtlı Üye
Odağımı kaybettim. Hiçbir şeye odaklanamıyorum. Beynim bedenimden çok hızlı çalışıyor. Birşey okuyup izleyemiyorum yada uzun uzun birşeylerle meşgul olamıyorum. Aşırı hiperaktifim ordan oraya atlamak istiyorum. Aynı anda bi sürğ şeyle uğraşmak herşeye heryere koşmak istiyorum. Uykum 3 saate düştü. Yorgunluk hissetmiyorum. Biraz oturunca ağlamaya başlıyorum boğuluyo hissi geliyor.
Not: aldatıldığımı öğrendim. İlk size anlatmıştım sevgilim olduğunu. İlk sizin haberiniz olsun. ALDATILDIM.

business woman

Kayıtlı Üye
Utanılacak bir şey yapmadin ki. Bırak yapan utansın. Senin gibi güzel ve iyi yürekli kıza bunu yapana Allah belasını versin. Bir beddua da benden. 🤗
teşekkür ederim. 20 gün oldu. ilk defa anlatıyorum. senin bedduan yıkar inşallah :) ben de tam ateşi yerindeyken ettim umarım nokta atışı olmuştur da kitlenip kalmıştır .

Alakan

Elit Üye
Evet. Ekran görüntüsü attım kanıtım var ya elimde. Açıklama bekliyorum. Görüldü attı. Sonra bi kaç kez açıklaması için msj attım netini kapattı. Aradım açmadı. Bastım bedduayı engelledim. O da beni engellemiş. Ve ben bundan utanç duyuyorum.
Ay bunlar niye böyle? Yapıp yapıp açıklama dahi yapma gereksinimi duymuyorlar. Hiç üzülmeyin. Hatta kurtulduğunuza sevinin.