Sizcee 4 sene önce dolunayda yaptığım dilek bana uğursuzluk mu getirdi?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Hayır hiç bir şekilde büyüye ilave yapılmaz aynen geri dönderilir lakin paylaşamam burada bilgi verilmez bu tür işlemler hakkında
Yani ölüm delirtme itaat hepsini geri gönderebiliriz değil mi toptan birkaç kişiye birden bütün kara büyüler için yapılabilir mi herkes alsın payına düşeni :)

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Birbirimiz hakkında konuşurken düzgün konuşalım kalplerimiz kırılmasın
Ben ayın enerjisi gibi işlemleri kast etmedim ama bilirsinki büyüye giren rituellerde var

tabiki kımsenin inancı bizi ilgilendirmez ben ne söylenir ne bileyim kendi inancıma örnek verdim

pagan olsun olmasın beni ilgilendirmez ben hakaret etmedimki adamlara bu tavır pek doğru değil
Farkındaysanız ben de hakaret etmiyorum. Genelleme yaparken dikkatli olun diyorum.

"İmanın uçar" gibi bir yakıştırma muhattabınızı korkutmaktan öteye gitmez. Ayrıca bu ve benzeri kati cümleler hoş değil. İman, inanç birey ile Allah arasındadır. Haliyle, haddimiz olmayan cümlelerden uzak durmak hepimizin faydasına.

Gayem kalp kırmak olsa bu kadar açıklayıcı konuşmazdım. Bilin istedim.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yani o kadar yalnış bilgiler vermişki sana ruhtan kastı ney cinlei hüküm altına alan bir ruh demiş adamın ruhunu parçalayarak çıkarmış yerine kendi yerleşmiş demiş
Bir cin asla bir insanın ruhunu dışarı atarak içeride hakimiyet kuramaz insan ruhu ve bedeni insanda olur o beyin bölgedine erişir ve kukla gibi oynatır iradeyi alır

Çakraların açılmış vede sonradan aşık olmuşta olabilir seni korkutarak ona bağlanmanı sağlamıştır

mühür görmeden bir şey diyemem lakin cinsiyetsiz bir varlık melektir melekde asla hiç bir iş için gelmez ve kullanılamaz
Cinlerdede cinsiyet vardır yalan yani

sitede eğer özel mesaj bölümü varsa adminden izin al ve anne adın senin adın vede yüzünün göründüğü bir resim at
Pek sanmıyorum ama gene bir bakalım istersen ama admine kesinlikle danış

Ü

Üye silindi 76175

Yani o kadar yalnış bilgiler vermişki sana ruhtan kastı ney cinlei hüküm altına alan bir ruh demiş adamın ruhunu parçalayarak çıkarmış yerine kendi yerleşmiş demiş
Bir cin asla bir insanın ruhunu dışarı atarak içeride hakimiyet kuramaz insan ruhu ve bedeni insanda olur o beyin bölgedine erişir ve kukla gibi oynatır iradeyi alır

Çakraların açılmış vede sonradan aşık olmuşta olabilir seni korkutarak ona bağlanmanı sağlamıştır

mühür görmeden bir şey diyemem lakin cinsiyetsiz bir varlık melektir melekde asla hiç bir iş için gelmez ve kullanılamaz

sitede eğer özel mesaj bölümü varsa adminden izin al ve anne adın senin adın vede yüzünün göründüğü bir resim at
Resim atma :)

CilekSarisi

Kayıtlı Üye

Yanlış anlamışsınız.Bedeni üç harfli ele geçirdi demiyor zaten.Bedeni direkt habis yani kötü ruh ele geçirmiş diyor.Kendi bahsettiği inancında bedene bunu yapan ve kullanan bildiğimiz ruh.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yani adam diyor ki kötü bir ruh başka yaşayan bir insanın bedenini o kişi davet yaparken bu şekilde ele geçirmiş diyor işte.
Aaaayyy sinir geldi valla şindi parçalıyacam kendimi

tamamda cinmi diyorum yok bildiğimiz ruh diyorsun ölen insanmı diyorum habis ruh işte diyorsun

davet ile gelen varlık cindir asla insan ruhu gelmez gelemez
Varlık ele geçirmiş olabilir evet lakin yok insan ruhunu parçalamış falan mümkün değil
Cevabını yaz ben sabah bakayım şimdi yatacam

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Aaaayyy sinir geldi valla şindi parçalıyacam kendimi

tamamda cinmi diyorum yok bildiğimiz ruh diyorsun ölen insanmı diyorum habis ruh işte diyorsun

davet ile gelen varlık cindir asla insan ruhu gelmez gelemez
Varlık ele geçirmiş olabilir evet lakin yok insan ruhunu parçalamış falan mümkün değil
Cevabını yaz ben sabah bakayım şimdi yatacam
Ben adamın dediğini söylüyorum zaten size.Siz adamın dediğini üç harfli yapmış olarak anladığınız için bende size adamın dediğini düzelttim. Ve lütfen yanlış anlamayın beni ama anne adı vermek ve fotoğraf atmaya aşırı korkuyorum.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Ben adamın dediğini söylüyorum zaten size.Siz adamın dediğini üç harfli yapmış olarak anladığınız için bende size adamın dediğini düzelttim. Ve lütfen yanlış anlamayın beni ama anne adı vermek ve fotoğraf atmaya aşırı korkuyorum.
Tabiki yalnış anlamam sen bilirsin kareşim
Ama tabiki bakım istersen şart yoksa benseni tanımıyorken nasıl bakayım deme
Tabiki karar senin vede kesinlikle haklısın zaman kötü millet fena

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Dinlediğiniz bir müziğin bile büyü gibi etkisi vardır.Kisa sürede olsa.Bilinçaltina kod atar.Sembol atar.Muzigi cinler mi yapıyor?Havass demek Evrenin tabiatı bilmektir.Sadece cinleri kapsayan bişey değildir.Evrenin kendisidir.İç yüzüdür.Cevherin değişimidir.Hz.Musanin asası yılana dönüşüyordu.Bunu cinler mi yapıyor? Herşey katman Katman etkide sizin bilincinize evrenin tabiatını sırlarını bilmenize bağlı....

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Dinlediğiniz bir müziğin bile büyü gibi etkisi vardır.Kisa sürede olsa.Bilinçaltina kod atar.Sembol atar.Muzigi cinler mi yapıyor?Havass demek Evrenin tabiatı bilmektir.Sadece cinleri kapsayan bişey değildir.Evrenin kendisidir.İç yüzüdür.Cevherin değişimidir.Hz.Musanin asası yılana dönüşüyordu.Bunu cinler mi yapıyor? Herşey katman Katman etkide sizin bilincinize evrenin tabiatını sırlarını bilmenize bağlı....
Yani her şeyi kenarı atacağım ama arkadaşlarımın hanelerindeki sesleri birebir duymam o diyalogların doğru çıkması vs çok endişelendiriyor beni. Varlık işi mi diye düşünmüyor değilim.

nurumm

Kayıtlı Üye
@CilekSarisi daha 28 yasındayım diyorsun ve herşeye geç kalmış gibiyim diyorsun yapma be canım hayata 40 yasında hatta 50 yasında sil baştan başlayanlar var hikayeni de okuduysam da hatırlamıyorum da yarın göz gezdireyim.Kendini mutlu edecek bir hayat yaşa.Doğruymuş yanlışmış herkesin doğrusu kendi cebinde kalsın kendine saklasın.Yaptığınız basit bi ritüel tutup büyüye bağlamanız da saçmalık.Ayrıca herkes cadı olsaydı zaten ohoooo :) Takıntılı düşüncelerin içinde boğulmuşunuz.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Üçüncü gözünüzü açmışlardir o şekilde bağlantı kuruyorlardir.Kapali olsa duymazsınız.