Sizcee 4 sene önce dolunayda yaptığım dilek bana uğursuzluk mu getirdi?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Bunlar büyüdür bizim inancımızda vede kati suretle haramdır

vede tehlikelidir sen karşıya varlık göndermiş oluyorsun ve o varlık et yada geç muhakkak sana geri geliyor sana kan kusturuyor bin pişman ediyor
Evet buna inanıyorum.Belki benim bile bilmeden korku ile yaptığım hatalar bana geri dönmüş olabilir veya masum zannedip yaptığım şeyler.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Önüme bakmaya çalışıyorum hayatımı toparlamaya çalışıyorum ama çok kötü bir haldeyim 3 senem depresyonda geçti ve her şeye öyle geç kalmış hissediyorum ki.Yaşım 28 zaten şu ana kadar çok mükemmel bir hayatım da olmadı 24 ümdeydim kendim de toparlayabilirim vs derken bu insanın çıkması ardından beni kısıtlaması olayda anlattığım gibi korkmam.Ardından pandemi dönemi vs.Çok bunalımdayım intiharın eşiğine çok sık geliyorum.Zaten duyduğum sesler vs cabası.
Sesler derken bak burada bir sıkıntı olabilir yaptığın işlemle alakalı olduğunu sanmam ama bir problemde olabilir ve intihar isteği bunlarda varlık belirtisidir eğer istersen yaşadıklarını anlata bilirsin dos doğru bir şekilde elimden geldiğince aydınlatırım yardımcı olurum

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Sesler derken bak burada bir sıkıntı olabilir yaptığın işlemle alakalı olduğunu sanmam ama bir problemde olabilir ve intihar isteği bunlarda varlık belirtisidir eğer istersen yaşadıklarını anlata bilirsin dos doğru bir şekilde elimden geldiğince aydınlatırım yardımcı olurum
Aslında size konumu atsam onu okursanız zaten her şey orada yazıyor.Bu adam yüzünden sesler duymaya başladım böyle.Üniversitemi tamamlayacaktım yapamadım işte çalışamadım bu yaşıma kadar hayatımı geldi elimden aldı resmen. Keşke 2020 ekimde beni ilk terkettiğinde onun gerçek yüzünü anlamış olsaydım

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yani biri bize büyü yapmış olsa, misliyle karşılık verebiliyor muyuz?
Misliyle veremezsin zira kısasdan çıkar
Ama misal sana tokat attı sende at
Senin kolunu kırdı yalnışlıkla olduysa yani nefsani değilse eğer yine doğru olmaz ama eğer kızdı geldi kolunu kırdı sende kır ailene zararmı verdi sende kişiye zarar ver büyümü yaptı geri iade et
Kısas budur ne fazla ne eksik uygulanamaz

Ü

Üye silindi 76175

Misliyle veremezsin zira kısasdan çıkar
Ama misal sana tokat attı sende at
Senin kolunu kırdı yalnışlıkla olduysa yani nefsani değilse eğer yine doğru olmaz ama eğer kızdı geldi kolunu kırdı sende kır ailene zararmı verdi sende kişiye zarar ver büyümü yaptı geri iade et
Kısas budur ne fazla ne eksik uygulanamaz
Mislinden kastım "cinsinden" idi. Nasıl iade edeceğiz? Aynı büyüyü yaparak mı?

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Peki nasıl cezasi kesilecek mesela biri sizi kandırıp sizi sömürdü yıllarca yada sürekli kara büyüler yapti bela sorun dolu bir hayat. Bunu bedelini kim ödeyecek??
Kişi ödüyor gençken değil
Gençken varlıklar atıyom sana büyü yapıldı varlıklar görevi bitince istenileb olunca büyü yapana geri döner ve artık inceden onlara bela olur yaşlandığı zaman ise parçalarlar böğüre böğüre can veremez işgnce ederler intikam alırlar er yada geç sahibini bulur hem dünya hem ahiret

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Peki nasıl cezasi kesilecek mesela biri sizi kandırıp sizi sömürdü yıllarca yada sürekli kara büyüler yapti bela sorun dolu bir hayat. Bunu bedelini kim ödeyecek??
Kısas kuralına göre yapıldımı şeriata göre yapıldımı ugun olur tanrıya bırakmak en doğrusu tabi

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Hiçbir büyü ritüel varlıksız gerçekleşmez
Yanlış yönlendirme yapıyorsunuz. Ada çayı yakmak, ay suyu hazırlamak, ay fazlarında ayın enerjisinden yararlanmak vb ritüeller için varlıksız gerçekleşmez demek doğru değil. Büyü konusunda haklısınız fakat diğer her şeyi kapsar bir yazım ortaya sermeniz yanlış.

Sen duanı yaratıcıdan değil aydan dilemiş gibi olursun buda paganistik bir çalışmadır vede mekruhdur
Forumda yalnızca müslüman kesim yok. Paganistik bir çalışma yapıp, faydasını -çokça- görebilecek bireyler mevcut. Kişi isterse mandalinaya tapsın, fayda gördüğünü düşündüğü inanç onun alanıdır bizi ilgilendirmez. Burada ki amacımız dini yaymak değil bilgimizi, düşüncemizi paylaşmak.
İmanın allah muhafaza uçar

İmanın kimde ne kadar olduğu ve kimden ne kadar alınacağı Allah'ın işi. Oraya kadar el atmazsanız hepimiz açısından hayırlı olur.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Aslında size konumu atsam onu okursanız zaten her şey orada yazıyor.Bu adam yüzünden sesler duymaya başladım böyle.Üniversitemi tamamlayacaktım yapamadım işte çalışamadım bu yaşıma kadar hayatımı geldi elimden aldı resmen. Keşke 2020 ekimde beni ilk terkettiğinde onun gerçek yüzünü anlamış olsaydım
Büyü yapmış olabilir konunu bir yazarmısın bakayım eğer admin izin verirse bakımda yaparım büyümü var yoksa temizmi anlamış oluruz

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Kişi ödüyor gençken değil
Gençken varlıklar atıyom sana büyü yapıldı varlıklar görevi bitince istenileb olunca büyü yapana geri döner ve artık inceden onlara bela olur yaşlandığı zaman ise parçalarlar böğüre böğüre can veremez işgnce ederler intikam alırlar er yada geç sahibini bulur hem dünya hem ahiret
Yaşlandıktan sonra çekse ne çekmese ne olur bütün hayatımızı mahvettikten sonra

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yanlış yönlendirme yapıyorsunuz. Ada çayı yakmak, ay suyu hazırlamak, ay fazlarında ayın enerjisinden yararlanmak vb ritüeller için varlıksız gerçekleşmez demek doğru değil. Büyü konusunda haklısınız fakat diğer her şeyi kapsar bir yazım ortaya sermeniz yanlış.

Forumda yalnızca müslüman kesim yok. Paganistik bir çalışma yapıp, faydasını -çokça- görebilecek bireyler mevcut. Kişi isterse mandalinaya tapsın, fayda gördüğünü düşündüğü inanç onun alanıdır bizi ilgilendirmez. Burada ki amacımız dini yaymak değil bilgimizi, düşüncemizi paylaşmak.

İmanın kimde ne kadar olduğu ve kimden ne kadar alınacağı Allah'ın işi. Oraya kadar el atmazsanız hepimiz açısından hayırlı olur.
Birbirimiz hakkında konuşurken düzgün konuşalım kalplerimiz kırılmasın
Ben ayın enerjisi gibi işlemleri kast etmedim ama bilirsinki büyüye giren rituellerde var

tabiki kımsenin inancı bizi ilgilendirmez ben ne söylenir ne bileyim kendi inancıma örnek verdim

pagan olsun olmasın beni ilgilendirmez ben hakaret etmedimki adamlara bu tavır pek doğru değil