Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
/ semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi. CERN bir şey mi elde etti bilinmez ama hiç bir kapalı kapı dışardakinin içerdekilere nüfuz etmesine engel değil./
sn. sin valor corona konusundaki kehanetinizi 2018 yılında noktası virgülüne belirtmişsiniz, corona yıldızına kadar... Büyük reset denilen bir olgu var siz büyük reset değilde hasat yapılacak demişsiniz. gerçekten bende merak ediyorum açıkçası bu kadar bilgiyi corona virüs daha ortaya çıkmadan nasıl bildiniz. Corona virüsü oturup corona takım yıldızına kadar işaret etmeniz cidden merak konusu...Benim de merakım nasıl bu bilgilere vakıf olduğunuz. Profilinize durugörü astral telekinezi yazmışsınız bu yöntemlerden hangisini kullanarak ulaştınız büyük reset bilgisine. Ve şunu da sormak istiyorum.Sıyırandan kastınız ne? Filadelfiya deneyinde benim bildiğim ışınlanma yapıldığı. Avrupa nükleer araştırma laboratuarında ise big bang deneyleri yapılıyordu yani çalışma amaçları farklı.Türkiye ile bu görünmez dediğiniz sıyıran varlığının alakası ne ? biri Avrupa biri Amerikada yapılan eski deneyler bunlar.Çıkan varlığa kurban veriliyordu yazmışsınız, bilim insanları böyle ritüel yapmazlar diye düşünüyorum? Yorum yapan üyelerin dediği gibi biraz daha açarsanız ve anlaşılır yazarsanız memnun oluruz. Sıyıran dediğiniz varlık laboratuar ortamının da oluşturulmuş bir avatar melezi mi? Dünya çapında elektrik kesintisi olacağı söyleniyor bunu Cern'le bir alakası var mı?
Sıyıran dediğiniz varlığın belli kesimlere yöneldiğini yazmışsınız "Sıyıran - Sahipkıran" ile bir bağlantısı var mı? Batı misyonerleri demenizden sahipkıran ile birlikte teslis olgusunu mu kastediyorsunuz!...
Şayet böyleyse vahim bir konu kanımca:unsure:

sin valor

Kayıtlı Üye
@Azoth

Büyük reset bilgisine falan ulaştığım yok, aciliyetinden ötürü 2018 yılında Mart ayında girmek zorunda kaldım konuyu, Marttan öncesinde izdüşümü vardı zaten.Olayın gidişatından ötürü geç bile girdim konuyu. Ben reset diyemem hasat bilgisi üzerine verildi. Nasıl ulaştım bu bilgilere! Astralle ileri gidip durugörü ile mekana ulaşıyorum bu zamanda ileri giderken, geri gelirken de zaman partüküllerini kullanıyorum (bu rahatsız edici bir yol bu arada).
Şimdi bu konuya dönersek
Sahipkıran diye bahsettiğin Jüpiter Satürn kavuşması, bu olayla alakası var mı? Kısmen var. Çünkü bu gezegenlerden biri daha o zamandan bu zamana hep işin içinde vardı. Philadelphia Deneyi VS. Cern diyorum çünkü bu tip işlerle kotarılabilecek gibi duruyor. Sıyıran öyle melez avatar falan değil, sokulmuş bir şey batı misyonerleri dememin nedeni dini bir mabete doğru yol almasıydı ki burada yerçekimini bile bozuyordu, yakalandılar durdurmak için bir kanatlıyı kurban etmeye çalıştılar, kesemedi... Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş orada bitti en son. Teslis kavramının bağlandığı camia bu önemli.
Bu olaydan önce Herakles'in Kubbeye kılıç kaldırması da vardı tabi Onunla artık siz bir bağlantı kurarsınız."Bıçaklar çekildi."
Elektrik kesintisine gelince elektrikle ilgili bir şey saptamadım ama geçen bu forumda biri rüyasında iş makinesi görmüştü ki bu rüya zaten bir noktadan çoğu kişiye gönderilmişti, manyetik bir durum var açıkçası başımızdan aşağı metal yağabilir.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
direk engelliyorum çok saçma zamanda geziyorum uçuyorum paralel evrenlerde geziyorum vs çok saçma bence biri gelip yakında gökte sarsıntı olacak diye teori atıyor sonrasında şimşek çakınca aaaay şimşek çaktı bildi bildi diyorlar :D

sin valor

Kayıtlı Üye
direk engelliyorum çok saçma zamanda geziyorum uçuyorum paralel evrenlerde geziyorum vs çok saçma bence biri gelip yakında gökte sarsıntı olacak diye teori atıyor sonrasında şimşek çakınca aaaay şimşek çaktı bildi bildi diyorlar :D
Psikotik bir vakıasın, direk engelle 😂 herkesin selametine olur bu kim veriyor sana bu cüreti, böyle konuşabiliyorsun, sen kerevetine çık sana kulak asan assın. Girdiğin aşagılık kompleksini buradaki üyelerle bastıramazsın. Bir iddian varsa söyle yoksa beyhudeliği gündeliğe taktıysan git kendi tandırnameni yaz, böyle pespaye böyle hor bir uslubun konumda yeri yok, boş yapma voltanı kendi konularında at

business woman

Kayıtlı Üye
Psikotik bir vakıasın, direk engelle 😂 herkesin selametine olur bu kim veriyor sana bu cüreti, böyle konuşabiliyorsun, sen kerevetine çık sana kulak asan assın. Girdiğin aşagılık kompleksini buradaki üyelerle bastıramazsın. Bir iddian varsa söyle yoksa beyhudeliği gündeliğe taktıysan git kendi tandırnameni yaz, böyle pespaye böyle hor bir uslubun konumda yeri yok, boş yapma voltanı kendi konularında at
Muzdarip olup kendimizi buraya attığımız insanların burda bile peşimizi bırakmaması? Lütfen bilgi aktaramını bırakmayın. Özelden de konuşmak isterim. Bu konu fazla dikkatimi çekti.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
@Azoth

Sıyıran öyle melez avatar falan değil, sokulmuş bir şey batı misyonerleri dememin nedeni dini bir mabete doğru yol almasıydı ki burada yerçekimini bile bozuyordu, yakalandılar durdurmak için bir kanatlıyı kurban etmeye çalıştılar, kesemedi... Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş orada bitti en son. Teslis kavramının bağlandığı camia bu önemli.
Bu olaydan önce Herakles'in Kubbeye kılıç kaldırması da vardı tabi Onunla artık siz bir bağlantı kurarsınız."Bıçaklar çekildi."
Bu açıklamadan Papa'nın Irak'a gitmesini artık daha iyi anlıyorum. Irakta Ur kentindeki Zigguratı ziyaret edip ayin düzenledi. Ziggurat Babil dininin mabeti. Ur kenti Hz. İbrahim'in yaşadığı yer. Semavi batı misyonerleri çağırdı demiştiniz, mabette ol-ma-ma-sı gereken başka bir din?!... Evet iki semavi kökenli oluşum!... Ve açıkçası "Sıyaran" yıldız kapısından geçicek bir şey olmalı. Papa Irak'a gitmeden önce zaten Karadeniz semaları da hareketliydi.!... Start verildi anlaşılan @sin valor teşekkürler. 20-21 Mart ekinoksuna tam geldi.
Kule tekrar yıkılıcak bu durumda

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Filadelfiya deneyinde benim bildiğim ışınlanma yapıldığı. Avrupa nükleer araştırma laboratuarında ise big bang deneyleri yapılıyordu yani çalışma amaçları farklı.Türkiye ile bu görünmez dediğiniz sıyıran varlığının alakası ne ?
Işıklanma değişken
Zuckberg açıklamasında "10 sene içinde toplantılara "ışınlanarak" gideceksiniz" demiş.
Gerçekten uzak sanal bir dünya bana da çok şu an ki durumdan daha da fazla kısıtlanacağız gibi geliyor.
Virüs için de 10 sene sürer demişlerdi her şey bağlantılı ilerliyor.
Belki de @sin valor bunu öngörüyordur.

Darkon

Kayıtlı Üye
@sin valor Eğer yaptığınız kehanetlerden gerçekleşenler olursa. Burada şöyle şöyle oldu veya anlamı buydu diye açıklayabilirseniz sevinirim. Diğer arkadaşların söyledikleri doğru mu yanlış mı gibi....

Hem kehanetin sırrı da artık ortadan kalkmış olacağı için daha rahat yorumlarsınız diye düşünüyorum.

Biraz anlaşılması zor bir konu.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
@sin valor "Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar" Başlık bu olduğuna göre bir vakti işaret ediyorsunuz. Bu başlıktan son kehanetiniz olduğunu çıkarırsak ki öyle bir de diğer konunuzun devamı niteliğinde yazıyorum demenizden tek elden bir sürecin işletildiğini ve olayların birbirleriyle ilgili olduğunu anlıyorum. Bu durumda diğer konunuzda belirttiğim gibi kendi tezime varıyorum: Evet bütün bu sürecin sonu -Altın Çağına- geçişi gösteriyor. Benim tezim: "Anunnakiler". Arkadaşların burada belirttiği gibi " reptilyan" olayını geçiştirdiğinizden geriye bir tek Anunnaki konusu öne çıkıyor ki Papa'nın Irak'a gidip ; bir pagan tapınağı olan Zigguratta ayin yapmasından anlıyorum.

"Anunnaki, antik Sümer, Akad, Asur ve Babillerin mitolojik geleneklerinde ortaya çıkan bir tanrı grubudur" evet Papa neden Mezapotamya'nın bir ayağı olan Irak'ta, paganist bir tapınakta ayin yapıyor, neden oranın yeni hac yeri olabileceğini belirtiyor. Üstelikte Hristiyan bir camianın başı olarak...?

geçmişte olmayan bir zamanda, transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor, semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi.
Bunda çıkarım yapabileceğim tek şey dini de bi yanı olması ve öyle bir camiada da hazırlıksız yakalanılmış gibi hareket edilmesiydi. Çıkan şey kurban edilmesi imkansız, çıkana karşı kurban veriliyordu onu durdurmak için. Dediğim gibi aşkın bir şeydi. Sıyıran zaten belli bi kesime yönelmişti

Sıyıran öyle melez avatar falan değil, sokulmuş bir şey batı misyonerleri dememin nedeni dini bir mabete doğru yol almasıydı ki burada yerçekimini bile bozuyordu, yakalandılar durdurmak için bir kanatlıyı kurban etmeye çalıştılar, kesemedi... Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş orada bitti en son. Teslis kavramının bağlandığı camia bu önemli.
Bu üç alıntıda "semavi batı misyonerleri", "dini bir yan", "camialarında kumrunun yanına serçe", "Teslis kavramının bağlandığı camia" aleni olarak Hristiyan camiasını kastedmiş olmalısınız ki semavi dinler dediğimizde islam, hristiyanlık, musevilik anlıyorum batı misyonerliği tabii ki de hristiyanlık olarak vatikan ve zaten kumru kuşuda hristiyanlıkta kutsal bir hayvan olarak görülüyor. Telsis inancı hristiyanlıkta baba-oğul-kutsal ruh zaten. Bu arada Papa Iraktayken çok sayıda keçi kurban edilmiş haberlerde var bu.
Konular birbiriyle bağlantılı dediğinizden corona konusuna Üstü Kapalı Korona Hipotezi tekrar döndüğümde;
İtalya'dan beyaz yılan çıkarak Heleni yıka yıka geliyor. Son durağı nere olabilir ki? Korona virüse dair yapılan çalışmaları gördük ki -sözde bilim- dünyası çaresiz, virüse dair elleri kolları bağlı.Gelen bilgilere ve günlüğe yazılanlara göre aşı yok ! Ama aşılanan insanlar var. Virüs sentetik olarak yer altında antivirüsü(elitler için) de yapılarak bilim insanlarınca kodlandı. Amaç ne olabilir? İnsan nüfusunu aritmetik olarak azaltmak mı? İlaç üretip hastalığını yaratıp pazarlamak mı? Hayır! Arıyorlar... Aradıkları bir DNA dizilimi, aradıkları kadim bir kan. Aşı yok aşı kimyevi bir madde değil aşı bir insan.Ona gelene kadar daha bu korona deneme sürümü olarak kalıcaktır
İtalya'dan çıkacak beyaz yılan çok manidar. Her beyaz elbise giyen demek ki sütten çıkmış ak kaşık değilmiş. Aşı yok ama aşılanan insanlar var!... Pes artık @sin valor Aşı yok ama aşılanan insanlar var!... bir insan bu kadar mı öngörülü olur. Aşı yok aşı kimyevi bir madde değil aşı bir insan.Ona gelene kadar daha bu korona deneme sürümü olarak kalıcaktır. Evet gerçekten böyle üstelik sen bunları yazarken tarihleri karşılaştırıyorum. Harbiden aşı yok o zaman ve şuan zaten virüsün varyantlarıyla uğraşıyoruz
kehanete tekrar dönersek

dini bir mabete doğru yol almasıydı ki burada yerçekimini bile bozuyordu,
Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş orada bitti en son.
yerçekimi ne bozabilir?... Tabiki de ley hatlarından geçen "stargate"ler "Sıyıran" transdantal demenizden bunu anlıyorum transdantal Türkçe de aşkın dünyaüstü gibi bir şey anlamına geliyor.
bu arada minik bir araştırma ile bütün kadim tapınakların ley hatlarının yoğun olduğu mekanlar üzerine kurulduğunu buldum. Babil'ler neden kule yapmışlardı? bunu okuyanlara bırakıyorum artık arkadaşlar. Konunun asıl bombası bence bu: " Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş " burada da salik demenizden işin içinde Müslüman biri de olabileceğini anlıyorum.
Bağlantı kuramadığım tek nokta Türkiye'yi bura da ne ilgilendiriyor?
Şimdilik bu kadar yanıt gelirse ekleme yapacağım

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla anular gezegenleriyle birlikte geliyorlar.Dünyadaki elde onların gelişini manipüle etme peşindeler.Devirleri bitiyor..

Ori

Kayıtlı Üye
Papa'nın geçenlerde gerçekleşen Irak ziyareti bana nedense Abd'nin Irak'ı işgali öncesi rüşvetle verilen fetvayı hatırlatıyor. Bu buluşma kesinlikle tekin değildir. Bunu en basitinden medyaya çıkan ve başka türlü hayatta yan yana gelmeyecek din kardeşliği, işbirliği, dostluk vb. kelimelerinden anlayabilirsiniz. Asıl konu oradaki hristiyanların güvenli bir yaşam hakettiği değildir. Bu sadece medya için ortaya sunulmuş geçerli bir konu örneğidir. Ortadoğunun şuan olan durumdan daha kötü bir senaryoya tanık olacağını düşünüyorum. Bunun ne zaman olacağını Allah bilir ama pek yakındır. Beni düşündüren şey Yunanlılar ve abd'nin ege semalarında birlikte tatbikat yaparak boy göstermesidir. Sonradan suudilerde tünedi orası ayrı. Beni düşündüren Rusların Kafkasya'ya ermeni ve azerbeycan olaylarından sonra yığınla sevkiyat gerçekleştirmiş olmasıdır. Ortalıkta gözle görülür bir şekilde kaynama mevcut. Önemli nokta ise bu kaynama bittikten sonra çıkan cıngardan sonra bizim ne halde olacağımızdır. Fazla söylenecek söz yok. Bekleyip görelim. Bu arada yazıyı Irak ziyareti muhabbetine hitaben yazayım dedim. Kendi fikrimdir.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Arttırıyorum
@sin valor'un bu sitede 2'si birbiri ile bağlantı 1 farklı olmak üzere 3 kehanetini saptadım.
2'sinin yani birbiri ile bağlantılı görülerin gerçekleştiğini düşünüyorum. Birisi Yıldızlarda Oturanlar diğeri de bu Sıyıran'ın Vakte Girişi. Yıldızlarda Oturanları 2018'de Mart ayında yazmış ve Mart'tan öncesinde Şubat ayında olduğunu belirtmiş. Corona vakası ülkemize Mart ayında girmişti resmi olarak devletten Mart ayı duyurulmuştu, fakat sonra açıklama değiştirilip ilk vakanın Şubat ayında olduğu Sağlık Bakanınca haberlere servis edildi, İlk görüsü yer ve olayların gidişatından Corona üzerinde net olarak görülürken bu konunun devamı dediği Sıyıran'ın Vakte Girişi de bana göre gerçekleşmekte.

@sin valor'un tutarlılığına öngörüsünde belirttiği ince ayrıntılardan (Çin,taç takan altın kraliçe,hasat, evlere kapanmış insanların bekleyişi, öngörüsünü Mart'ta yazıp Şubat'ta izdüşümü vardı) demesinden dolayı inanıyorum ki zaten bunları 2018 de konusunda demiş, sonradan bir ekleme yok gözüküyor.
Ardından Eylül 2020'de Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar konusunu açmış ve Yıldızlarda Oturanlar'ın devamı niteliğinde yazdığını söylemiş.

Şimdi başlık olarak "Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar" cümlesi bir varlığın ortaya çıkana kadar meydana gelen sürecini işaret ediyor bana göre. Bu durumda Corona ayağı zaten geçilmiş olmalı ki bundan sonra sin valor'un kendince ad taktığı Sıyıran denilen şeyin gelmesine kadar olan süreç başlatıldı

@sin valor bu konusunda, 25 Eylül 2020'de Semavi batı misyonerlerinden bahsediyor?... Üstelikte ABD'de seçim yaklaşırken, aşı çalışmaları varken daha önemli konular varken durduk yere batı misyonerlerini anıyor!... Şaşırdık mı!... Evet ben kendi adıma şaşkınım
25 Eylül 2020 den 6 ay sonra geçtiğimiz günlerde 5-7 Mart 2021'de Vatikan heyeti Irak'ta antik bir mabet ziyaretinde. (üstelikte Corona'ya karşı önlemsiz olarak)

Kaldı ki sin valor'un batı misyonerliğini ilk anması 25 Eylül 2020 değil. Bunlardan 11 ay önce 6 nisan 2020'de Üstü Kapalı Korona Hipotezi'nde ilk okunduğunda başlıkla hiç bir alakası olmayan şu satırlarda üstü kapalı olarak görülüyor

İtalya'dan beyaz yılan çıkarak Heleni yıka yıka geliyor. Son durağı nere olabilir ki?/
Gelen bilgilere ve günlüğe yazılanlara göre aşı yok ! Ama aşılanan insanlar var. /Aşı yok aşı kimyevi bir madde değil aşı bir insan.Ona gelene kadar daha bu korona deneme sürümü olarak kalıcaktır

İtalya'dan beyaz yılan çıkarak Heleni yıka yıka geliyor. Son durağı nere olabilir ki?
Corona'ya dair bir şey yazacaksın ama ilk cümlen alakasızca bu olacak? Sonra birden Corona'ya atlıyor ve dalga geçer gibi aşı yok ama aşılanan insanlar var! diyor. Dehşet içindeyim aşı yoksa aşılanan insanlar ne aşısı oldu!...

Kısaca @sin valor fragmanı önden veriyor birazda sondan baştan ortadan vererek bir şeyler şifreliyor. Yıldızlarda Oturanlar' da her görüsü düz giderken bundan sonraki kehanetlerini parça parça ve biri önde biri sonda veriyor belki de böyle yapmasında kendine göre haklı sebepleri vardır bilemiyorum artık. Belki'de Sıyıran'ı ilk defa Üstü Kapalı Korona Hipotezin de anlatacaktı, gördüğüm kadarıyla konuda kavgalar olmuş, ondan bahsetmemişte olabilir.

Bir insan Corona'dan bahsederken neden İtalya ile cümle başlar. Cevabı bana göre fazla sembolik ve aynı sürecin farklı tezahürleri olmalı ki kendisi de öyle yazıyor "devamı" diye belirtiyor.
Sembolik olarak saptadığım ve kendi tezimi doğrulamak adına ; beyaz yılan demesinden;
Vatikan da papa seçilirken bacadan beyaz dumanın çıkartılması adeti var ve dumanın yılan gibi bacadan çıkması olabilir diye düşünüyorum en son bacadan çıkan beyaz duman Papa Fransis için çıkmıştı.
kaldı ki belirttiği yerde bunun için uygun

Sin valor'un bu yazılarından sonra Papa Fransis'i araştırdım ve Aziz Malaki kehanetine ulaştım
Aziz Malaki Vatikana seçilecek 111 papanın nasıl olduklarına dair kehanet vermiş ve çoğu da tutmuş.
Aziz Malaki'nin 112'nci kehaneti yani son kehaneti ise 112'nci papada yani bu Irak'a giden şuan ki Papa Fransis'e denk düşüyor ve Kehanetin içeriği;

112. Kehanet:

Kutsal Roma Kilisesinin son zulmü esnasında, Başta koyunlarını sayısız sıkıntıların ortasında otlatacak olan Romalı Peter bulunacak. Ve bunlar sona erdikten sonra yedi tepeli şehir yok edilecek, ve korkunç hakim insanlarını yargılayacak. Son.

Latincesi

IN PERSECUTIONE EXTREMA S.R.E. SEDEBIT PETRUS ROMANUS, QUI PASCET OVES IN MULTIS TRIBULATIONIBUS: QUIBUS TRANSACTIS CIVITAS SEPTICOLLIS DIRUETUR, ET IUDEX TREMENDUS IUDICABIT POPULUM SUUM. FINIS.

Latince bir anagramın çözümünde sin valor'un neden Cern'den ve Filadelfiya deneyinden bahsettiğini daha iyi anlıyorum. Anagramın çözümünü alıntıladım arkadaşlar kaynakları da kendi açtığım 7 Tepeli Şehirlerin Yıkılışı adlı konuda verdim
Anagrama dönersek;

“PETRUS ROMANUS SRE” kelimelerinin anagramlarından bir diğeri de Latince “SERN PROUT ERASMUS” cümlesini veriyor. Bu cümle “Erasmus’a göre SERN” anlamına gelmektedir. Burada “SERN” kelimesi “CERN” e işaret ediyor olabilir.
denmiş bir sitede.
S.R.E şifresinin başka bir açılımı da bana göre sin valor'un kumrunun yanına eklenecek olan dediği SeRçE diye düşünüyorum bilmiyorum fazlamı dağıldım ama. Türkçe de latin harfli olduğundan bu çıkarıma vardım. Serçe'nin sembolik anlamı araştırılabilir, serçe neyi ifade ediyor? hangi dinle hangi ülke ile ilgili bir anlamı vardır! şimdilik bilemiyorum.
Gerisi konu sahibinin yapacağı eklemelere ve üyerin çözecekleri şeylere kalmış. Öngörüde Türkiye'de olduğuna göre yerinde olarak telaşlanabiliriz!.

@sin valor @Parmesan @pisipisipis @Darkon @tuanadolunay @Meraklı41 @Ori

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Arttırıyorum
@sin valor'un bu sitede 2'si birbiri ile bağlantı 1 farklı olmak üzere 3 kehanetini saptadım.
2'sinin yani birbiri ile bağlantılı görülerin gerçekleştiğini düşünüyorum. Birisi Yıldızlarda Oturanlar diğeri de bu Sıyıran'ın Vakte Girişi. Yıldızlarda Oturanları 2018'de Mart ayında yazmış ve Mart'tan öncesinde Şubat ayında olduğunu belirtmiş. Corona vakası ülkemize Mart ayında girmişti resmi olarak devletten Mart ayı duyurulmuştu, fakat sonra açıklama değiştirilip ilk vakanın Şubat ayında olduğu Sağlık Bakanınca haberlere servis edildi, İlk görüsü yer ve olayların gidişatından Corona üzerinde net olarak görülürken bu konunun devamı dediği Sıyıran'ın Vakte Girişi de bana göre gerçekleşmekte.

@sin valor'un tutarlılığına öngörüsünde belirttiği ince ayrıntılardan (Çin,taç takan altın kraliçe,hasat, evlere kapanmış insanların bekleyişi, öngörüsünü Mart'ta yazıp Şubat'ta izdüşümü vardı) demesinden dolayı inanıyorum ki zaten bunları 2018 de konusunda demiş, sonradan bir ekleme yok gözüküyor.
Ardından Eylül 2020'de Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar konusunu açmış ve Yıldızlarda Oturanlar'ın devamı niteliğinde yazdığını söylemiş.

Şimdi başlık olarak "Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar" cümlesi bir varlığın ortaya çıkana kadar meydana gelen sürecini işaret ediyor bana göre. Bu durumda Corona ayağı zaten geçilmiş olmalı ki bundan sonra sin valor'un kendince ad taktığı Sıyıran denilen şeyin gelmesine kadar olan süreç başlatıldı

@sin valor bu konusunda, 25 Eylül 2020'de Semavi batı misyonerlerinden bahsediyor?... Üstelikte ABD'de seçim yaklaşırken, aşı çalışmaları varken daha önemli konular varken durduk yere batı misyonerlerini anıyor!... Şaşırdık mı!... Evet ben kendi adıma şaşkınım
25 Eylül 2020 den 6 ay sonra geçtiğimiz günlerde 5-7 Mart 2021'de Vatikan heyeti Irak'ta antik bir mabet ziyaretinde. (üstelikte Corona'ya karşı önlemsiz olarak)

Kaldı ki sin valor'un batı misyonerliğini ilk anması 25 Eylül 2020 değil. Bunlardan 11 ay önce 6 nisan 2020'de Üstü Kapalı Korona Hipotezi'nde ilk okunduğunda başlıkla hiç bir alakası olmayan şu satırlarda üstü kapalı olarak görülüyor

İtalya'dan beyaz yılan çıkarak Heleni yıka yıka geliyor. Son durağı nere olabilir ki?
Corona'ya dair bir şey yazacaksın ama ilk cümlen alakasızca bu olacak? Sonra birden Corona'ya atlıyor ve dalga geçer gibi aşı yok ama aşılanan insanlar var! diyor. Dehşet içindeyim aşı yoksa aşılanan insanlar ne aşısı oldu!...

Kısaca @sin valor fragmanı önden veriyor birazda sondan baştan ortadan vererek bir şeyler şifreliyor. Yıldızlarda Oturanlar' da her görüsü düz giderken bundan sonraki kehanetlerini parça parça ve biri önde biri sonda veriyor belki de böyle yapmasında kendine göre haklı sebepleri vardır bilemiyorum artık. Belki'de Sıyıran'ı ilk defa Üstü Kapalı Korona Hipotezin de anlatacaktı, gördüğüm kadarıyla konuda kavgalar olmuş, ondan bahsetmemişte olabilir.

Bir insan Corona'dan bahsederken neden İtalya ile cümle başlar. Cevabı bana göre fazla sembolik ve aynı sürecin farklı tezahürleri olmalı ki kendisi de öyle yazıyor "devamı" diye belirtiyor.
Sembolik olarak saptadığım ve kendi tezimi doğrulamak adına ; beyaz yılan demesinden;
Vatikan da papa seçilirken bacadan beyaz dumanın çıkartılması adeti var ve dumanın yılan gibi bacadan çıkması olabilir diye düşünüyorum en son bacadan çıkan beyaz duman Papa Fransis için çıkmıştı.
kaldı ki belirttiği yerde bunun için uygun

Sin valor'un bu yazılarından sonra Papa Fransis'i araştırdım ve Aziz Malaki kehanetine ulaştım
Aziz Malaki Vatikana seçilecek 111 papanın nasıl olduklarına dair kehanet vermiş ve çoğu da tutmuş.
Aziz Malaki'nin 112'nci kehaneti yani son kehaneti ise 112'nci papada yani bu Irak'a giden şuan ki Papa Fransis'e denk düşüyor ve Kehanetin içeriği;

112. Kehanet:

Latince bir anagramın çözümünde sin valor'un neden Cern'den ve Filadelfiya deneyinden bahsettiğini daha iyi anlıyorum. Anagramın çözümünü alıntıladım arkadaşlar kaynakları da kendi açtığım 7 Tepeli Şehirlerin Yıkılışı adlı konuda verdim
Anagrama dönersek;

“PETRUS ROMANUS SRE” kelimelerinin anagramlarından bir diğeri de Latince “SERN PROUT ERASMUS” cümlesini veriyor. Bu cümle “Erasmus’a göre SERN” anlamına gelmektedir. Burada “SERN” kelimesi “CERN” e işaret ediyor olabilir.
denmiş bir sitede.
S.R.E şifresinin başka bir açılımı da bana göre sin valor'un kumrunun yanına eklenecek olan dediği SeRçE diye düşünüyorum bilmiyorum fazlamı dağıldım ama. Türkçe de latin harfli olduğundan bu çıkarıma vardım. Serçe'nin sembolik anlamı araştırılabilir, serçe neyi ifade ediyor? hangi dinle hangi ülke ile ilgili bir anlamı vardır! şimdilik bilemiyorum.
Gerisi konu sahibinin yapacağı eklemelere ve üyerin çözecekleri şeylere kalmış. Öngörüde Türkiye'de olduğuna göre yerinde olarak telaşlanabiliriz!.

@sin valor @Parmesan @pisipisipis @Darkon @tuanadolunay @Meraklı41 @Ori

Beyaz yılan için benim aklıma şöyle bir ihtimal de geliyor evet papa ile bağlantılı olabilir ama aynı zamanda yılan sağlığı temsil eder. Mitolojide eski türk geleneklerinde yılanı sürekli sağlığı sembolize eden bir sembol olarak ele almışlar belki aşı şirketlerini de ima ediyor olabilir.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Beyaz yılan için benim aklıma şöyle bir ihtimal de geliyor evet papa ile bağlantılı olabilir ama aynı zamanda yılan sağlığı temsil eder. Mitolojide eski türk geleneklerinde yılanı sürekli sağlığı sembolize eden bir sembol olarak ele almışlar belki aşı şirketlerini de ima ediyor olabilir. İtalya covid salgınında çöktü ve çoğu avrupa ülkesi bu süreçte bu yıkımı yaşadı ayrıca yunanistan da siyasi karışıklık yaşıyor. Helen bölgesinin yıkımını güçlendirebilir.

Ayrıca kardinal peterin beslediği koyunlar burada insan olabilir. Niccolo Machiavelli kitabında Türk askerlerini ve vatandaşlarını güdülmesi gereken koyunlar olarak görüyor. Bu öngörüde türkleri güden bir kardinal (kardinal burada bir lakap veya kod isim olabilir.) Siyasette oldukça çok kullanılıyor.)

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
3 Nisan 2021 Firavunların Altın Geçidi? Hollywoodvari bir prodüksüyonla Mısır'da salvolarla seramonilerle yapıldı. (Güya) müslüman bir devlet başkanı, ölü firavunlara selam durdu. Önce Papa ardından Mısır devleti ayinlerle altın çağa geçişi kutsuyorlar
felaket kapıda

sin valor

Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021 Firavunların Altın Geçidi? Hollywoodvari bir prodüksüyonla Mısır'da salvolarla seramonilerle yapıldı. (Güya) müslüman bir devlet başkanı, ölü firavunlara selam durdu. Önce Papa ardından Mısır devleti ayinlerle altın çağa geçişi kutsuyorlar
felaket kapıda
23 Mart 2021 de post atmıştım aslında. Mısır firavunlarının altın geçişi 3 nisan 2021'den önce
22/ 23 Mart 2021 de Neptün'ün sac ayağa girmesiyle işaretlendi. Poseidonun yükselişi vardı bu tarihte. Ayinlerde silsilenin devamı. Asıl ayin Tr'nin göbeğinde yapılacak/yapıldı...

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
23 Mart 2021 de post atmıştım aslında. Mısır firavunlarının altın geçişi 3 nisan 2021'den önce
22/ 23 Mart 2021 de Neptün'ün sac ayağa girmesiyle işaretlendi. Poseidonun yükselişi vardı bu tarihte. Ayinlerde silsilenin devamı. Asıl ayin Tr'nin göbeğinde yapılacak/yapıldı...
Nedir yapılan acaba?

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Nedir yapılan acaba?
Korona'da müslüman hac yerleri kapatılmıştı, bu yüzden Ayasofya makamının açılması şarttı. Maksat islami enerjiyi baltalamaktı bunu yaptılar, ibadet yerleri kapatıldı böylece nurani enerjiyi kesip, yerini kendi karanlık enerjilerine bırakmak ve bir an önce gelecek olan Altın Çağ'ına geçişi hızlandırmaktı. Bunu yapıyorlar çünkü inandıkları karanlık şeytani efendileri güç kazanıyor. Anunnaki insansı reptil müritleri Irak'ta yıldız kapısında denemeler yaptı. Stargate filmine bakmışsanız; oradaki yıldız kapısı antik Mısır'a açılıyor ve Ra diye taptıkları kişinin aslında Tanrı değil de uzaylı bir reptil olduğu filmde gösteriliyor bu Reptil Ra Mısır'da halktan bir çocuğun içine girerek onu avatar olarak kullanıyordu.
Karanlık enerji zıddı olmadıkça daha çok yoğunlaşıyor ve böylece kapılardan geçişler daha kolay oluyor.
Stargate'lerin açılması için büyük oranda enerji gerekiyor bu da ayinlerle ve dünyadaki kaos karanlık enerjisi yayıldıkça daha kolay oluyor ve bir de tabi ki gezegenlerin hizalanması yani tutulmalar şart.
Firavunların kökenine bakınca Anunnaki kavramı daha net anlaşılıyor. Onlar için Altın Çağ kendilerinin dünyada hüküm süreceği bir çağ.
Van Allen kuşağını delip dünyaya inemedikleri için, dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan mühürlenmiş yıldız kapılarını kullanmaya çalışıyorlar. Kendi teorime göre olacak olan;
Mısır ölü firavunlarının cesetlerinden bir klon inşa edip bu ölü ama biyokimyasal ve işlevsel et parçalarına yani avatarlara bu reptil varlıkları musallat edecekler :oops:. Anunnakiler ve altın madeni bunun iyi araştırılması gerekiyor. Eskiden pramitlerin en üst kubbesi som altın üçgendi. Altın elektiriği en iyi ileten metal

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Korona'da müslüman hac yerleri kapatılmıştı, bu yüzden Ayasofya makamının açılması şarttı. Maksat islami enerjiyi baltalamaktı bunu yaptılar, ibadet yerleri kapatıldı böylece nurani enerjiyi kesip, yerini kendi karanlık enerjilerine bırakmak ve bir an önce gelecek olan Altın Çağ'ına geçişi hızlandırmaktı. Bunu yapıyorlar çünkü inandıkları karanlık şeytani efendileri güç kazanıyor. Anunnaki insansı reptil müritleri Irak'ta yıldız kapısında denemeler yaptı. Stargate filmine bakmışsanız; oradaki yıldız kapısı antik Mısır'a açılıyor ve Ra diye taptıkları kişinin aslında Tanrı değil de uzaylı bir reptil olduğu filmde gösteriliyor bu Reptil Ra Mısır'da halktan bir çocuğun içine girerek onu avatar olarak kullanıyordu.
Karanlık enerji zıddı olmadıkça daha çok yoğunlaşıyor ve böylece kapılardan geçişler daha kolay oluyor.
Stargate'lerin açılması için büyük oranda enerji gerekiyor bu da ayinlerle ve dünyadaki kaos karanlık enerjisi yayıldıkça daha kolay oluyor ve bir de tabi ki gezegenlerin hizalanması yani tutulmalar şart.
Firavunların kökenine bakınca Anunnaki kavramı daha net anlaşılıyor. Onlar için Altın Çağ kendilerinin dünyada hüküm süreceği bir çağ.
Van Allen kuşağını delip dünyaya inemedikleri için, dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan mühürlenmiş yıldız kapılarını kullanmaya çalışıyorlar. Kendi teorime göre olacak olan;
Mısır ölü firavunlarının cesetlerinden bir klon inşa edip bu ölü ama biyokimyasal ve işlevsel et parçalarına yani avatarlara bu reptil varlıkları musallat edecekler :oops:. Anunnakiler ve altın madeni bunun iyi araştırılması gerekiyor. Eskiden pramitlerin en üst kubbesi som altın üçgendi. Altın elektiriği en iyi ileten metal
Gelecek olan anular iyiliği uyanışı simgelemiyormu?Kötünün hükmü bitiyor bana göre o yüzden bu çırpınışları onlar gelene kadar kendinden olmayanları ortadan kaldırıp sadece biz varız demek istiyorlar gibi geliyor açıkçası tabiki herkezi kendileri ortadan kaldıramayacak.Kutuplar yer değiştirirken doğal afetlerin şiddeti geri kalan çoğunluğu silip atacaktır.