Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Gelecek olan anular iyiliği uyanışı simgelemiyormu?Kötünün hükmü bitiyor bana göre o yüzden bu çırpınışları onlar gelene kadar kendinden olmayanları ortadan kaldırıp sadece biz varız demek istiyorlar gibi geliyor açıkçası tabiki herkezi kendileri ortadan kaldıramayacak.Kutuplar yer değiştirirken doğal afetlerin şiddeti geri kalan çoğunluğu silip atacaktır.
Anular iyiliği ve uyanışı simgelemiyor aslında. Onlar hep müdahaleci bir konumda adem soyunun köleliğini istiyor. Adem-Havva-Şeytan cennetten çıkarıldığında dünyaya yani ademi merkez alan dünyaya indirildiler. Topraktan yaratılan toprağa indiğinde görünür oluyordu zaten. Fakat şeytan bu elementten yani topraktan olmadığından cisimleşemiyordu. Bu yüzden yıldız kapılarından geçirilmeleri gerekiyordu ki doğrudan cisimleşebilsin. Toprağın üzerinde boyut farkından dolayı bedenleşemedi. Onu görünür yapmak için tarafları yollar aradı hep geçitler yapıldı fakat engellendiler. Bir bir kapılar mühürlenerek kapatıldı işlevsiz hale getirildi. Allen kuşağı çekildi leylerdeki kapılar kapatıldı.

23 Mart 2021 de post atmıştım aslında. Mısır firavunlarının altın geçişi 3 nisan 2021'den önce
22/ 23 Mart 2021 de Neptün'ün sac ayağa girmesiyle işaretlendi. Poseidonun yükselişi vardı bu tarihte. Ayinlerde silsilenin devamı. Asıl ayin Tr'nin göbeğinde yapılacak/yapıldı...
Sürekli kıyı kesimlerden bahsetmeniz anlaşır oldu bana göre; bunlar müsilajı kıyı ormanlarının yanışını açıklıyor 2026 neyi bekleyelim bu durumda?

Kirkel

Kayıtlı Üye
Anular iyiliği ve uyanışı simgelemiyor aslında. Onlar hep müdahaleci bir konumda adem soyunun köleliğini istiyor. Adem-Havva-Şeytan cennetten çıkarıldığında dünyaya yani ademi merkez alan dünyaya indirildiler. Topraktan yaratılan toprağa indiğinde görünür oluyordu zaten. Fakat şeytan bu elementten yani topraktan olmadığından cisimleşemiyordu. Bu yüzden yıldız kapılarından geçirilmeleri gerekiyordu ki doğrudan cisimleşebilsin. Toprağın üzerinde boyut farkından dolayı bedenleşemedi. Onu görünür yapmak için tarafları yollar aradı hep geçitler yapıldı fakat engellendiler. Bir bir kapılar mühürlenerek kapatıldı işlevsiz hale getirildi. Allen kuşağı çekildi leylerdeki kapılar kapatıldı.

Sürekli kıyı kesimlerden bahsetmeniz anlaşır oldu bana göre; bunlar müsilajı kıyı ormanlarının yanışını açıklıyor 2026 neyi bekleyelim bu durumda?
Bu tarz bilgileri nereden ediniyorsunuz ? Ya da bu konular hakkında tesviye edebilecek kitaplar var mı?

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
2000'li yıllara girdiğimizde Demir Çağı'nın sonunu yaşıyorduk. Demir Çağı'ndan sonra Altın Çağ'ın tekrar gelmesi gerekiyor deviler açısından. Milenyum olarak andığımız yeni çağ, devrini çok hızlı tamamladı, bir anda dünya teknolojinin içine düştü. Tarihte uygarlıklarda bile her çağ eş zamanlı yaşanmıyorken, milenyuma tüm dünya adapte oldu. İnsanoğlu birden çok hızlı bir sıçrama yaşadı, bu tabi ki de doğal değil, bu durumda çağlar arası fark çok hızlı kapandığından, gelecek olan çağ; umut vaat eden Altın Çağ'dır. Fakat sorun şu ki; 9 aylık bir bebeği 6 ayda dünyaya getirmeye çalışırsanız sonuç elbette vahim olacaktır. Altın Çağ çok karışık ve tüm kumarın oynandığı, oyunların kurulduğu dışı parlak içi boşluğa açılan bir çağ. Bunla ilgili bir yazı yazacağım etiketlerim sizi.
Konu sahibi manas destanı gibi hala yazılan bir görü girdiğinden konusunu değiştirmek istemem ama diğer kehanettin de altın kaplı bir kraliçeden bahsettiğinden bunun Anunnakiler ile bağlantısı açıktı bana göre.

@sin valor 23 Mart'ta Neptün gezegenin Satürn ve Jübiter'e eklendiğini yazmış. Neptün zaten doğrudan doğayı kontrol ediyor. Yazarın Neptün sac ayağa girdi demesi klasik yıldız falcılığı açısından büyük bir hatayı işaret ediyor gibi çünkü Neptün 2011'de girdiği burçtan 2025'te çıkacak. Fakat yazar Neptün'ün Satürn ve Jübiter'e katıldığını hatta yükseldiğini yazıyor. Neptün Balık burcunda 10 yıldır ve hala orada. Post 23 Mart'ta atılmış yani ekinoksta. 23 Mart 2021'de Neptün aktifleşiyor yazara göre. 3 Nisan 2021'de buna bağlı olarak Firavunların Altın Geçişi gerçekleşiyor, töreni izlediniz mi bilmiyorum fakat törende bana göre Niburu gezegenin maviliği kutsanıyordu geçitte gold renk öne çıkarken. Işıklar hep maviydi. Ne dersiniz? denizlerin tanrısı Neptün'ün mavisi mi gelecek olan Niburu'un mavisi mi?

@Kirkel @pisipisipis @Mya @Parmesan

Darkon

Kayıtlı Üye
Karadeniz de gök açılıp yerin suyu yutmayıp tuttuğu bir vakitte ilk temaslar insanoğluna laedri bir toplulukla hasmane gerçekleşiyor ve durduruluyor.
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen selin manzarasına bakan beyaz çoraplı salaş ilkgençlik paçaları sıvayıp anı ölümsüzleştiriyor.
Bu şimdiki selle alakalı olabilir mi acaba?. @sin valor da hiçbir şey yazmıyor. Şimdi sel haberlerini görünce aklıma geldi.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Bu şimdiki selle alakalı olabilir mi acaba?. @sin valor da hiçbir şey yazmıyor. Şimdi sel haberlerini görünce aklıma geldi.
@Darkon çok haklısın kaç gündür benimde aklıma geliyor bu, sen yazdın. Yer ve olay bakımından bariz açık. Kimseyi korkutmak istemem ama galiba bu:
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen sel ---
de aynı. Yani aslında, Karadeniz seli öncesinde Van'da meydana gelen bir sel ve toprak kayması vardı, burada da galiba Van'ı kasıt etmiş olmalı...
Heterokromi: İki farklı renge sahip göz irisi olmalı. Yani Van kedisi, gözünün biri yeşil biri mavi olmasıyla ünlü o beyaz kedi heterokromik oluyor.
Tür bakımından sadece Türkiye'de ve aslında endemik. Yani sadece bu topraklara özgü bir kedi türü.
Bu durumda Karadeniz ve Van sel felaketleri ardı ardına olması çok ilginç ve üzücü:cry:
Van'da sel olmadan önce kaydedilmiş bir video :
(Bunlara bakıp ne demeliyiz bilemiyorum artık video beni çok ürküttü. Yer gökle birleşmiş bir boyut kapısı açılmış gibi.
Umalım da yanılalım)
@Meraklı41 @sarya21 @Mya

Darkon

Kayıtlı Üye
@Darkon çok haklısın kaç gündür benimde aklıma geliyor bu, sen yazdın. Yer ve olay bakımından bariz açık. Kimseyi korkutmak istemem ama galiba bu:

de aynı. Yani aslında, Karadeniz seli öncesinde Van'da meydana gelen bir sel ve toprak kayması vardı, burada da galiba Van'ı kasıt etmiş olmalı...
Heterokromi: İki farklı renge sahip göz irisi olmalı. Yani Van kedisi, gözünün biri yeşil biri mavi olmasıyla ünlü o beyaz kedi heterokromik oluyor.
Tür bakımından sadece Türkiye'de ve aslında endemik. Yani sadece bu topraklara özgü bir kedi türü.
Bu durumda Karadeniz ve Van sel felaketleri ardı ardına olması çok ilginç ve üzücü:cry:
Van'da sel olmadan önce kaydedilmiş bir video :
(Bunlara bakıp ne demeliyiz bilemiyorum artık video beni çok ürküttü. Yer gökle birleşmiş bir boyut kapısı açılmış gibi.
Umalım da yanılalım)
@Meraklı41 @sarya21 @Mya
karadeniz olayı ayrı orada tanımsız bir ordu var yıkıma hazır, sicim gibi çiseleyen bir yağmurla peyda oluyorlar
Bu mesaj da ilginç mesela. Van'da böyle bir şey olduğunu bilmiyordum onu tam anlamamıştım sizin sayenizde haberim oldu tuhaf bir konu.

business woman

Kayıtlı Üye
Bu konu bitmesin. Karadenizde yaşayan biri olarak ekranlarda gördüğünüzden daha yıkıcı bi durumdu. Daha fazla kayıp ve daha çok ölü olduğunu söyleyebilirim. Ay daha yakın. Ve gökyüzü tuhaf. Aşırı gergin ve herşeyden korkuyoruz. Birde geceleri artık ip gibi kayan yıldızlar yok. Ateş topu gibi yıldızlar geceyi aydınlatıyolar.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Konuyu hortlatma durumda kaldım ister istemez.
.../Benim bahsettiğim bir necm'e daha çok benziyordu parlak kızıl alevini kendi içine soğuran bir şey var ilk başta bana açılan bir boyut gibi gelmişti. orada size göre kuzeye düşüyor ve ay kadar da yakın dünyaya bu/....
Bu yıldız Aldebaran mıdır?
.../Philadelphia Deneyi VS. Cern diyorum çünkü bu tip işlerle kotarılabilecek gibi duruyor. Sıyıran öyle melez avatar falan değil, sokulmuş bir şey batı misyonerleri dememin nedeni dini bir mabete doğru yol almasıydı ki burada yerçekimini bile bozuyordu, yakalandılar durdurmak için bir kanatlıyı kurban etmeye çalıştılar, kesemedi... Orada olmaması gereken "başka bir semavi din" salikine düştü bu iş orada bitti en son. Teslis kavramının bağlandığı camia bu önemli.
Bu olaydan önce Herakles'in Kubbeye kılıç kaldırması da vardı tabi Onunla artık siz bir bağlantı kurarsınız."Bıçaklar çekildi."
Elektrik kesintisine gelince elektrikle ilgili bir şey saptamadım ama geçen bu forumda biri rüyasında iş makinesi görmüştü ki bu rüya zaten bir noktadan çoğu kişiye gönderilmişti, manyetik bir durum var açıkçası başımızdan aşağı metal yağabilir.
Sıyıranın depremle bir ilgisi var mı?. Şayet Cern benzeri yapay bir zorlama mı var? İş makinesi yazmışsınız resmen, başımızdan aşağı metal yağabilir yazmışsınız. Lütfen acil dönün @sin valor

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Konuyu hortlatma durumda kaldım ister istemez.

Bu yıldız Aldebaran mıdır?

Sıyıranın depremle bir ilgisi var mı?. Şayet Cern benzeri yapay bir zorlama mı var? İş makinesi yazmışsınız resmen, başımızdan aşağı metal yağabilir yazmışsınız. Lütfen acil dönün @sin valor
Sin valor'un buna cevap vereceğini hiç sananmam uzun zamandır yok. Birde kehanetleri ile ilgili dalga geçenler olduğu için devamını yazmama kararı vardı diye hatırlıyorum.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
@tuanadolunay
@sin valor Diğer kehanette Corona için Şubat ayında başladı demişti, Corona. Ülkemizde resmi kaynaklar Martta çıktı deyip sonra bir geri tarih olan Şubata çekmişlerdi.. O kehanette güneydoğudan karartılan bir gökyüzü olduğunu da yazmış, o kehanette takımyıldızından bahsederken bu kehanette sadece bir necm (yıldızdan) bahsediyor, kızıl yutucu olarak, bunu diğer üyeler gibi bende Mars olduğunu düşündüm ama bunun Aldebaran yıldızı olduğu kanaatindeyim, bu yıldız Hristiyanlara göre 4 melekten Mikaili temsil ediyor. Bu kehanet bana göre çok daha korkunç ben bu depreme yoruyorum. Ek olarak Neptün geçiyor,
asıl ayin dediği gibi tr'nin göbeğinde yapılacaksa (ki yer vermeyeceğim) istanbul için 2025 önemli bir tarih

Alakan

Kayıtlı Üye
@tuanadolunay
@sin valor Diğer kehanette Corona için Şubat ayında başladı demişti, Corona. Ülkemizde resmi kaynaklar Martta çıktı deyip sonra bir geri tarih olan Şubata çekmişlerdi.. O kehanette güneydoğudan karartılan bir gökyüzü olduğunu da yazmış, o kehanette takımyıldızından bahsederken bu kehanette sadece bir necm (yıldızdan) bahsediyor, kızıl yutucu olarak, bunu diğer üyeler gibi bende Mars olduğunu düşündüm ama bunun Aldebaran yıldızı olduğu kanaatindeyim, bu yıldız Hristiyanlara göre 4 melekten Mikaili temsil ediyor. Bu kehanet bana göre çok daha korkunç ben bu depreme yoruyorum. Ek olarak Neptün geçiyor,
asıl ayin dediği gibi tr'nin göbeğinde yapılacaksa (ki yer vermeyeceğim) istanbul için 2025 önemli bir tarih
Benim konudan yeni haberim oldu. Konuyu baştan sona okudum ve bir iki bir şey anlatmak istiyorum(saldıracak olan arkadaşlar olursa cevap vermeyeceğimi şimdiden belirteyim).
İki üç ay önce peş peşe iki farklı rüya gördüm rüyaların tamamını anlatmayacağım. Forumda da paylaşmayı düşünmüyordum aslında ama bu yazıyı gördükten sonra benzer bir şeyi gören var mı diye endişelendim doğrusu. Kule gibi bir yapının(gökdelen değil) içerisinde formalı ve silahlı insanlar vardı. Askeri forma mı bilmiyorum bize ait değil ve köpekler vardı fazlaca. Ben kulede onlarla birlikteyken alana giren binlerce insan sebepsizce ölüyordu. Kan vs hiçbir şey yoktu sadece birden yere düşüp ölen insanlar ve o alana girdikleri zaman ölüyorlardi. Pandeminin ilk başlarinda Çin'de birden düşüp ölen insanlar vardı ya hani aynı o şekilde. Ben uyarmak istedim fakat bana izin verilmedi. Neden diye sorduğumda "bu insanların ölmesi gerekiyor" cevabını aldım sadece ve süreç tamamlandığında gitmeme izin verildi. O alanın dışında kalan insanlar da vardı fakat çıldırmış gibi o alanın içerisine girmeye çalışıyorlardı. Buraya girerlerse öleceklerini söylememe rağmen girdiler. Ben bu rüyayı ciddiye almadım gördüğüm zaman fakat bir süre sonra bu rüyanın devamını da gördüm.
Aynı formalı insanlar bazı kişileri esir almış bu böyle eli kolu bağlı esaret değil daha çok mahzen sığınak gibi bir alanda kapalıyız ve oraya alınanların hepsi diğerlerini uyarmak isteyen insanlar çıkışa izin verilmiyor. Başka detaylar da var ama hissel olarak anlatmak istemiyorum doğru bulmuyorum. Bir de benzerini görenler varsa detaylarını bilir ve ekler diye düşünüyorum. Ben rüyamda buranın İstanbul olduğunu anladım çünkü bana boğaz gösterildi ve kurtuluşun nasıl olduğu. Bu kısımları da anlatmayacağım.
Bu iki rüyadan sonra benzer yapılara bakmaya başladım özellikle ilk rüyadaki yapıya benzer. Alanların fotoğraflarını taradım nerede ne olabilir binlerce kişiyi öldürecek diye fakat bulamadım. Kamusal bir alan değildi belli. Daha çok belli bir işe ayrılmış devlet alanı gibi bir yer.
Bir anlamı var mıdır, bilemiyorum. Burada dursun, belki bilen birileri çıkar.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
.../
geçmişte olmayan bir zamanda, transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor, semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi. CERN bir şey mi elde etti bilinmez ama hiç bir kapalı kapı dışardakinin içerdekilere nüfuz etmesine engel değil.
altıçizili yazılar çok korkunç. Astrologlar nerede? Biri bir şey yazsın ya neden bu felaketi kimse görmedi. kehanet akışı birden fazla gibi. Sıyıran ismi bile korkunç. Ne mesaj veriliyor? Daha ne gelecek başımıza, "iş makinesi" "başımızdan aşağı metal yağabilir"...
Sırada ne var?... Neden açık bir uyarı yapılmadı?

star53

Kayıtlı Üye
Benim konudan yeni haberim oldu. Konuyu baştan sona okudum ve bir iki bir şey anlatmak istiyorum(saldıracak olan arkadaşlar olursa cevap vermeyeceğimi şimdiden belirteyim).
İki üç ay önce peş peşe iki farklı rüya gördüm rüyaların tamamını anlatmayacağım. Forumda da paylaşmayı düşünmüyordum aslında ama bu yazıyı gördükten sonra benzer bir şeyi gören var mı diye endişelendim doğrusu. Kule gibi bir yapının(gökdelen değil) içerisinde formalı ve silahlı insanlar vardı. Askeri forma mı bilmiyorum bize ait değil ve köpekler vardı fazlaca. Ben kulede onlarla birlikteyken alana giren binlerce insan sebepsizce ölüyordu. Kan vs hiçbir şey yoktu sadece birden yere düşüp ölen insanlar ve o alana girdikleri zaman ölüyorlardi. Pandeminin ilk başlarinda Çin'de birden düşüp ölen insanlar vardı ya hani aynı o şekilde. Ben uyarmak istedim fakat bana izin verilmedi. Neden diye sorduğumda "bu insanların ölmesi gerekiyor" cevabını aldım sadece ve süreç tamamlandığında gitmeme izin verildi. O alanın dışında kalan insanlar da vardı fakat çıldırmış gibi o alanın içerisine girmeye çalışıyorlardı. Buraya girerlerse öleceklerini söylememe rağmen girdiler. Ben bu rüyayı ciddiye almadım gördüğüm zaman fakat bir süre sonra bu rüyanın devamını da gördüm.
Aynı formalı insanlar bazı kişileri esir almış bu böyle eli kolu bağlı esaret değil daha çok mahzen sığınak gibi bir alanda kapalıyız ve oraya alınanların hepsi diğerlerini uyarmak isteyen insanlar çıkışa izin verilmiyor. Başka detaylar da var ama hissel olarak anlatmak istemiyorum doğru bulmuyorum. Bir de benzerini görenler varsa detaylarını bilir ve ekler diye düşünüyorum. Ben rüyamda buranın İstanbul olduğunu anladım çünkü bana boğaz gösterildi ve kurtuluşun nasıl olduğu. Bu kısımları da anlatmayacağım.
Bu iki rüyadan sonra benzer yapılara bakmaya başladım özellikle ilk rüyadaki yapıya benzer. Alanların fotoğraflarını taradım nerede ne olabilir binlerce kişiyi öldürecek diye fakat bulamadım. Kamusal bir alan değildi belli. Daha çok belli bir işe ayrılmış devlet alanı gibi bir yer.
Bir anlamı var mıdır, bilemiyorum. Burada dursun, belki bilen birileri çıkar.
Sadece 3 gün önceden başlayarak iki gün üst üste rüyalarımın sonunda sığınak önüne geldim. Tamamen aynı sığınak, mekan aynı. Olaylar aynı değil ama benzer. Birkaç gün öncesinde elimde geiger sayacı olduğunu düşündüğüm bir alet ile bir oda alanında üç kere çember şeklinde döndüm. Ardından bir adam geldiğinde süreç tamamlandı dedim. Hava yağmurlu, muhtemelen gece vaktiydi. Sonrasında yoldan yürümeye başladım. Gün doğumunda aynı hat üzerinde yürüyordum. Ada kenarı gibi bir yere geldim. Önümde orta yaşlarda, açık yeşil tonlarında bir elbise giymiş kadın "sonunda her şey geçti" dedi. Deniz dalgaları çok sert vuruyordu ama doğan güneş sanki bir felaketten sağ çıkmışım izlenimi veriyordu. Bu rüyadan sonraki günlerde sığınaklı rüyaya gelmeden önce bol bol bir şeyleri kovaladım ya da kaçtım. Hatta gruplar ve resmi üniformalar ile hareket ediyordum. Sığınağı görünce dönüp dolaştığım son rüyaların birbiriyle bağlantılı olduğunu fark ettim. Bu geceki rüyamda ise konudan farklı olarak standart rüyalarıma geri döndüm. Siz söyleyince yazayım dedim :)
Ayrıca bir rüyamda pandemi de gördüm. Kırmızı bir arabam vardı. Artık arabamı değiştirirsem kırmızı olmaması için uğraşacağım, çünkü çok kaos barındıran bir rüyaydı :(

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Dünyaya ay kadar yakın, kuzeyi tutmuş kızılyutucu tüm görkemiyle açılırken
Karadeniz de gök açılıp yerin suyu yutmayıp tuttuğu bir vakitte ilk temaslar insanoğluna laedri bir toplulukla hasmane gerçekleşiyor ve durduruluyor.
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen selin manzarasına bakan beyaz çoraplı salaş ilkgençlik paçaları sıvayıp anı ölümsüzleştiriyor
Ardından Herkül atlasa karşı kılıç kaldırırken

geçmişte olmayan bir zamanda, transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor, semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi. CERN bir şey mi elde etti bilinmez ama hiç bir kapalı kapı dışardakinin içerdekilere nüfuz etmesine engel değil.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
r.
Dünyaya ay kadar yakın, kuzeyi tutmuş kızılyutucu tüm görkemiyle açılırken
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen selin manzarasına bakan beyaz çoraplı salaş ilkgençlik paçaları sıvayıp anı ölümsüzleştiriyor
Ardından Herkül atlasa karşı kılıç kaldırırken

25 eylül 2020 yılında girilen kehanet silsile ile devam ediyor ise yeni çözümlemem

1) "kuzeyi tutmuş kızılyutucu tüm görkemiyle açılırken, Karadeniz" ifadelerinden
kehanetten 2 yıl sonra başlayan 24 Şubat 2022 Rusya(Kızılordu) - Ukrayna savaşı

2) "transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor"
6 Şubat 2023 Hatay merkezli deprem . bu ortadoğudaki kitlesel deprem olabilir Türkiye-Suriye hattındaki büyük deprem ardından Fas ve Afganistan depremi

3) "Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen sel" den kasıt
libyadaki sel felaketi yada daha büyük yıkım yapılacak başka bir ülkedeki sel felaketi

ise

4) "Herkül atlasa karşı kılıç kaldırırken" ifadesi Filistin-İsrail savaşı olmalı : Filistin'in Aksa Tufanı Harekatına Karşı İsrail'den Demir Kılıç Operasyonu 7 Ekim 2023 'te başladığına göre

5) "semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçe
ifadesi
" 8 Ekim 2023'te İstanbul'daki Mor Efrem Süryani Kadim Ortodoks Kilisesinin açılışına işaret ediyor olabilir.

Merdut

Kayıtlı Üye
Bu cümleler tamamen her şeye yorulabilir ki. Çoğu kelime kombinasyonları pek bir anlam ifade etmiyor.

bankamatik tasdikli kızarış (ekonomik kriz)
doğrudan er darmaduman oldu kıl kuyruk (ister ukrayna-rus savaşı de ister israil-filistin.)
kuyu suyu bataklı ve ıslattı orta kuşağı (artan kuraklık sorunu-her yaz istanbul'un 15 günlük suyu kaldı diye haber çıkıyor zaten.)
monist oybirliği tabitatı zaten akkarınca (2023 cumhurbaşkanlık seçimlerini RTE'nin kazanması.)

Bu siteden yaklaşık 30-40 saniyede oluşturdum. Aaaa nasıl olacak ki algoritması rastgele kelime dizmek olan site Nostradamus çıktı!! :eek: