sevgilime büyü yapıldı(!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sheqil

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba uzun zamandır siteye girmiyordum.nerden başlayacağımı bilemiyorum.3 yıl süren bi birlikteliğim oldu.1 yıl önce saçma saban bi sebepten ayrıldık.büyü var mı yok mu değil mesele. benim son çarem bu.aklım başka türlüsünü almıyo...tamam kabul ediyorum kusursuz bi ilişkimiz olmadı hiçbizaman küsüp barışmalarımız oldu tartışmalarımız... ama biz; aşkımız, sevgimiz hayallerimiz her savaştan galip çıktı.
.
şu bi gerçekti ki annesi beni hiçbizaman istemedi.büyü yaptıracak potansiyelide görüyorum açıkcası...

bide şu var.siteye sizlerden yardım istemek için girdim.biraz bakındım sonra "yeni konu aç" linkine tıkladım bişeyler yazmaya başladım derken birden sayfayı kapattım! sizlerden yardım istemek amacıyla sevgilisine büyü yapıldığını düşünen ben durduk yere konu açmaktan vazgeçip sayfayı kapatma ihtiyacı duyuyorum(!) 5 dakika önce kendi isteğimle girdim oysaki...durdum düşündüm ya buda varolabilecek büyünün etkisiyse ya yardım istememe maniyse dedim zorlaa tekrar girdim tekrar yazdım.öylelikle açtım konuyu.

lütfen yardım edin.lütfen...

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Bu saatde girdiğinize göre canınızı çok sıkmış olay iyi yapmışsınız tabi paylaşmakla ben o konularda bilgi sahibi değilim fakat daha uygun bi saat de konuya vakıf olan arkadaşlar bilgilendirirler size muhakkak....kötü düşünmeyin diyebilirim ben ancak:)

sheqil

Kayıtlı Üye
Bu saatde girdiğinize göre canınızı çok sıkmış olay iyi yapmışsınız tabi paylaşmakla ben o konularda bilgi sahibi değilim fakat daha uygun bi saat de konuya vakıf olan arkadaşlar bilgilendirirler size muhakkak....kötü düşünmeyin diyebilirim ben ancak:)

çok teşekkür ederim alakanız için, paylaşmak bile yetiyo bazen...

canmert196

Kayıtlı Üye
1 buyu varmi yok mu bilmiyoruz bu uzman tarafindan tespit edilmeli.2. olarak ise bir uyenin diger uyeye yardim etmesi fiziksel anlamdan mumkun degildir yani size uygulama vs yapamaz. yonetimden yardim isteyebilirsiniz..

sheqil

Kayıtlı Üye
1 buyu varmi yok mu bilmiyoruz bu uzman tarafindan tespit edilmeli.2. olarak ise bir uyenin diger uyeye yardim etmesi fiziksel anlamdan mumkun degildir yani size uygulama vs yapamaz. yonetimden yardim isteyebilirsiniz..

ben fiziksel anlamda bi yardım beklemiyorum.Niyetim Allaha sığınmak, dolaylı olarak sizinde yol göstermeniz en fazla...belki okuyacağım bi ayet, dua nebiliym benzeri şeyler.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence bu kadar üzülmeyin. Şems ne güzel söylemiş; ''Olduğu kadar, olmadığı kader.'' :) Yıpratmayın kendinizi. Ben büyü olduğunu düşünmediğim için böyle söyledim.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Buarada sonradan aklıma geldi bi akrabamızdan duymuştum size büyü yaptırdığını düşündüğünüz kişiye gidip bana yaptırdığın büyünü gördüm büyünü bozdurdum sana geri döndürdüm demek bile bazen yeterli oluyormuş nekadar doğru bilemem tabi ki ama?farklı bakış açılarıyla düşününce çözüm olabilirmiş gibi geldi bana....kendinizi ve onu inandırdınız bozulan büyüye

zebun

Banlı Kullanıcı
öncelikle merhaba uzun zamandır siteye girmiyordum.nerden başlayacağımı bilemiyorum.3 yıl süren bi birlikteliğim oldu.1 yıl önce saçma saban bi sebepten ayrıldık.büyü var mı yok mu değil mesele. benim son çarem bu.aklım başka türlüsünü almıyo...tamam kabul ediyorum kusursuz bi ilişkimiz olmadı hiçbizaman küsüp barışmalarımız oldu tartışmalarımız... ama biz; aşkımız, sevgimiz hayallerimiz her savaştan galip çıktı.
.
şu bi gerçekti ki annesi beni hiçbizaman istemedi.büyü yaptıracak potansiyelide görüyorum açıkcası...

bide şu var.siteye sizlerden yardım istemek için girdim.biraz bakındım sonra "yeni konu aç" linkine tıkladım bişeyler yazmaya başladım derken birden sayfayı kapattım! sizlerden yardım istemek amacıyla sevgilisine büyü yapıldığını düşünen ben durduk yere konu açmaktan vazgeçip sayfayı kapatma ihtiyacı duyuyorum(!) 5 dakika önce kendi isteğimle girdim oysaki...durdum düşündüm ya buda varolabilecek büyünün etkisiyse ya yardım istememe maniyse dedim zorlaa tekrar girdim tekrar yazdım.öylelikle açtım konuyu.

lütfen yardım edin.lütfen...

saçma sapan şeylerle uğraşma kardeşim. vakt-i zamanında ilgi ve şefkat göstermediğin kişiyi doğal olarak şimdi kaybedince orda burdan medet umuyorsun. sana hatanı söyleyim mi: sen asla öz eleştiri yapmamışsın ve yapmıyorsun. hala başkalarını suçluyorsun; onu şnu bunu... öyleki doğa üstü varlıklara kadar dayandırdın işi.

Osiris

Kayıtlı Üye
İlk önce büyü var mı yok mu diye bakılması lazım,daha sonra da büyü nasıl yapıldı diye bakılması lazım.Biz buradan size bir işlem yaparak yardım edemeyiz,şayet site kuralı gereğidir bu.Sayın Urumhatahayıl veya Yule'ye ulaşmanı öneriyorum site de özel mesaj atabilirsin.

sheqil

Kayıtlı Üye
saçma sapan şeylerle uğraşma kardeşim. vakt-i zamanında ilgi ve şefkat göstermediğin kişiyi doğal olarak şimdi kaybedince orda burdan medet umuyorsun. sana hatanı söyleyim mi: sen asla öz eleştiri yapmamışsın ve yapmıyorsun. hala başkalarını suçluyorsun; onu şnu bunu... öyleki doğa üstü varlıklara kadar dayandırdın işi.

sen ne cürretle benim sevgimi ilgimi şevkatemi küçümsüyosun ? neye istinaden ? beni tanıyomusun ? öz eleştiri yapmadığımı nerden çıkartıyosun ? ve bana hatamı söyleyeceksin ?

sheqil

Kayıtlı Üye
neyse ben kendimi ifade edemedim sanırım.sizlerden yardım isterken Allah yolunda neyapabileceğimi öğrenmekti düşüncem...yoksa bir kul'dan medet ummuyorum.sorun büyü var mı yok mu da değil. büyü, sihir, tılsım; "her türlü beladan sana sığınıyorum Allahım" diyebilmek benim inançlarıma göre...hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.Allaha emanet olun.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Kimseyi umursama kalbinin sesini dinle içinden nasıl hareket etmek geliyorsa kimi suçlamak geliyorsa onu suçla

Ori

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı Tabula Rassa'da görmüştüm.

Şeytan diyor ki sil baştan!
Yaz baştan.
Çiz baştan.
Sev baştan.
Yık baştan!
Yap baştan!
Âşık ol, unut baştan!
Hiç acımadan.
Yani diyeceğim o ki;
Baştan.
Olmadı mı?
Baştan!

AJA

Elit Üye
Bu yazıyı Tabula Rassa'da görmüştüm.

Şeytan diyor ki sil baştan!
Yaz baştan.
Çiz baştan.
Sev baştan.
Yık baştan!
Yap baştan!
Âşık ol, unut baştan!
Hiç acımadan.
Yani diyeceğim o ki;
Baştan.
Olmadı mı?
Baştan!
Evet sevgili ermanakca yazmış.. Yerinde.:)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
bence yanlızca büyüye odaklanma.ilişkinin bu boyuta gelmesinin nedenlerini incele.karşı tarafıda kendinide ince ele,düşün,tart neden böyle oldu diye.beni anlaman için küçük bir örnek vericem ;evliliğinin ilk 1 yılı çok iyi gitmiş,sonraki yılları inişler çıkışlar,ayrılıklar vs.aklına gelebilecek her türlü sorunu yaşamış bir çift vardı.kdın sürekli eşinden şikayetçiydi.düzenli çalışmayan,eş ve baba olduğunu unutan,kira fatura bilmeyen bir adamdı ona göre.kadın ise dişini tırnağına takıp çalışan hem anne,hem eş,hem baba,hem eşinin annesi vs..(kadın ilişkideki herşeyi almış sırtına).güçlüydü,parayı kazanıyordu,çocuğunu okutmaya çalışıyordu..eşine karşı sevgisi de bitmişti,paylaşım yoktu.artık karar vermeliydi ya tamam ya devam.birgün bişey kadını uyandırdı.kendi özeleştirisini yaptı.okuduğu bazı yazılar ve o dönem hatına giren bazı insanlar onunfarkındalığının artmasına sebep oldu.sonra bu kadın anladı ki oranlar değişse bile hatal karşılıklıydı.yıllarca kadın eşinin görevlerini elinden almış ona izin vermemişti,farkında olmadan bide annesi olmuş annelik yapıyordu eşine.ve eşiyle ilk tanıştığında eşi yakışıklı hergün bir kızla gezip tozan biriydi.kadın yine farkında olmadan kendini ona layık görmemişti bilinçaltında o kodlamayı baştan yapmıştı zaten.o yakışıklı paylaşılmayan adam.ben ise çok güzel olmayan,sürekli çalışan zeki bir kadınım demişti.ve evlendiklerinde evet o hep çalışan,zeki hep bu anlamda takdir gören bir kadın oldu.adam ise yine yakışıklı laylaylom yapan,evliliğin hiç bir sorumluluğunu yerine getirmeyen biri oldu.(kısacası düşüncelerimiz mutlaka hayata geçiyor.kodladıklarımız iyi yada kötü bize dönüyor).kadın bunu fark ettiğinde bütün döngüleri kırdı.yanlızca eş ve anne olmalıydı.kendi sorumluluklarını yerine getirdi ve eşininkileride ona bıraktı.bunlar çok kolay olmadı.süreç gerektirdi.ama sevgiyle,istemekle,kendine görmekle,inançla oldu.onda kızdığı herşeyin bir parçası vardı kendinde bunlarıda görüp düzeltmeye başladı.şimdi çok mutlular ve ikinci çocukları oldu.tam bir aile oldular herkes olması gerektiği yerde.yeterki içimize dönüp görmeyi farketmeyi başaralım.(büyü yapılmış olsa bile farkındalıkların başlarsa.neden niçinlere cevap bulursan o döngüyü kırarsan büyünün bile etki etmeyeceğini düşünüyorum.çünkü bu kadınada yapılmıştı ve herşey çözülmeye başlayınca yapan kişi gelip iyi olasınız diye yaptım tersine döndü dedi.)

Aramızda kalsın ama o kadın "ben"dim:)) sevgiyle kalın.....

bilmem alakalı oldumu ama niyeyse paylaşmak geldi içimden:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...